סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

נוריתE
לפני 11 שנים • 18 בנוב׳ 2012

Re: נושא מעניין

נוריתE • 18 בנוב׳ 2012
כספומט כתב/ה:
במקום לענות תשובות לא אינטליגנטיות (ראה ערך מלכתא - למה אין פה זכרים עם מוח), יש פה עניין חברתי מעניין מאוד ועולות כמה שאלות שראוי לחשוב עליהן - האם רוב השולטות חוו דחייה חברתית? האם רוב השולטות מתקשות בעולם הונילי? האם רוב השולטות הכעורות הגיעו לבדסם ממקום של חוסר בטחון עצמי או מפלט אחרון?
/
איני אומר שזה לבטח המצב, אבל אלה הן נקודות ראויות להתייחסות ודיון.

למה? אתם מתיחסים ככה לנשים שכאן, משני המעמדות.
בואו נשאל, למה הגברים, משני המעמדות,נימצאים כאן,כולם?
האם זה בגלל שהעולם הונילי דחה אותם? או בגלל, אולי?בגלל כל ה"סיבות" ההזויות
שהועלו כאן לגבי שולטות ולאורך כל הבדיחה הזאת,גם לגבי, נישלטות.
ואני מעלה פה השערה פרועה icon_rolleyes.gif
שזאת, הנטיה שלהם?
בדיוק כמו של הנשים שפה?
ואפשר לחשוב שה מבחר הגברי פה, הוא יפה מראה ותאר ככללותו.
לא.

כל פעם שפרעוש קטן צועק "מכוערות מכוערות" כי הוא לא תפס פה זיון קל כמו שהוא חשב שיקבל,
אז מתעוררת
פה אג'נדה גברירית ברורוה "לנתח" פסיכלוגית את נפשן של נשות הקהילה והכלוב ולדון בגופן, ככלותו
כמו הלעייל פה ועוד כמה מנתחים מדעת עצמם אחרים לאורך כאן ובכלל.

fuck
אם אנחנו כולנו דחויות חברתית מכוערות שמנות ומתוסבכות
מה אתם מחפשים פה?
אחד את השני?
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 18 בנוב׳ 2012
אולי מאותה הסיבה שברוב המוחץ של הזכרים שנמצאים פה, דומים לתחת נורא שעיר - אנדר סטייטמנט.

אנחנו (טוב, אני) גם מתוסכלות מהעיניין.

קבוצת תמיכה, מישהו?
Snitch
Snitch • 18 בנוב׳ 2012
הריב הנצחי בין גברברי ונשות הכלוב, הוא הזוי עד פתטי.
עזבו שטויות. כולנו כאן דוחים, טיפשים, מכוערים, עילגים והכי ילדי כאפות שיש.

כמובן, מלבד אלו שפותחים את אותם שרשורים מעיקים על בסיס יומי/שבועי ובטוחים שהם נצר
לשושלת מפוארת של די קפריו ושות' וכל מה שנותר להם זה לדלג בגאווה מבר לבר.
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:
מווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו !!!

מוווווווווווווווווווווו שמדבר? icon_wink.gif
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
Methamphetamine כתב/ה:
אולי מאותה הסיבה שברוב המוחץ של הזכרים שנמצאים פה, דומים לתחת נורא שעיר - אנדר סטייטמנט.

אנחנו (טוב, אני) גם מתוסכלות מהעיניין.

קבוצת תמיכה, מישהו?

אני רק אוסיף שראיתי כאן הרבה יותר בחורות שנראות טוב מאשר גברים שנראים טוב.
אוריאן
אוריאן • 18 בנוב׳ 2012
קראתי את השרשור וצחקתי

אני מקווה שזה נתן לך את מה שציפית לקבל קצת תשומת לב והוכחה לזה שאתה קיים, הרי אם היה לך מה להציע מלבד מניפולציות זולות לא היית זקוק לשרשור

אין לי מושג איך אתה נראה אבל בעיניי אתה כעור, אתה שופט אחרים כמו שכנראה שפטו אותך הרי לא תהייה מסוגל להתעלות מעל הבינוניות שלך ולראות את היופי שקיים בכל אדם, זה חלילה ידרוש ממך להביט לתוך עצמך ולגלות שאין לך מה להציע מלבד מראה כי בפנים אתה ריק וחלול

אתה זקוק לאישה יפה לצידך כדי להרגיש שאתה שווה משהו בעיני עצמך ובעיני הסביבה כי ערך עצמי וביטחון עצמי אין לך.

אם היית פחות עיוור היית מבין איזה אנשים יפים יש פה
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2012
שים תמונה בפרופיל שנראה אם יש על מה להסתכל. גם אני אוהבת חתיכים וזה שאתה כותב שאתה נראה טוב לא מספק אותי מבחינתי אתה יכול להיות כוניף.
Stoli
Stoli • 18 בנוב׳ 2012
מתנצל בפני כל מי שנפגעה, זו לא היתה המטרה.
לגבי האינטליגנציה שלי, כן או לא. אז אפשר להראות טוב ועדיין להיות אינטילגנט מספיק כדי להימנע מלנסות להוכיח את זה על גבי הפורום. מי שצריך, ידע
Stoli
Stoli • 18 בנוב׳ 2012
Venus in Furs כתב/ה:

אפתח ואומר שאני דווקא פגשתי כאן הרבה בחורות ונשים שנראו ממש טוב, שמנות רזות ובאמצע, אבל אני אניח לצורך הדיון שהטעמים שלנו שונים ושהטעם שלך ספציפי ומשיק פחותויותר לאידאל היופי של תקופתנו.

בהנחה שזה אכן כך, מן הסתם יש משו בהנחת היסוד שלך.

נשים וגברים אשר נחשבים ליפים על ידי רבים, באמת זוכים בדרך כלל לילדות נעימה וטובה יותר, לאיכות חיים גבוהה יותר, הם מתקבלים יותר לעבודות ולמעגלים חברתיים, מוצאים בני זוג יותר בקלות, ובאופן כללי החיים שלהם יותר נוחים. זה לא בהכרח עושה אותם מאושרים, והם גם עשויים להיות מתוסבכים עד היסוד, אבל נראה לי שפייר להגיד שיותר קל להם להשיג את מה שהם רוצים, גם אם זה יחסי שליטה, והם לא צריכים לתור אחרי זה במסיבות פטיש ובאתרי סאדו. וכן, יש גם מצב שהם פחות מתוסבכים, עם פחות חסכים, עם פחות צדדים אפלים, עם פחות חורים שצריך למלא, מה שמביא רבים אל עולם השליטה (חוץ כמובן ממך ומכל יתר הנורמאלים שעשויים להיעלב). icon_smile.gif

אז אם להתרשמותך האחוז הסטטיסטי של נשים שקרובות לאידאל היופי של תקופתנו נמוך יותר כאן מאשר במקומות אחרים, יש מצב שאלו הסיבות.

יופי זה הון, זה מטבע עובר לסוחר. כשיש שבעה גורי כלבים שמחכים לאימוץ, ליפים יותר יש סיכוי הרבה יותר טוב למצוא בית חם.

"היופי נעלה על הכישרון, כי את היופי לא צריך להוכיח" (אוסקר ווילד)

תוכי אאוט.

icon_cool.gif

או, תגובה עניינית, לא חשבתי שזה יגיע
אגב, נראה לי שבגזרת הבחורים פה המצב קצת יותר טוב
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
אחי,יש מצב שאתה פשוט הומו?