בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשר ללמוד לאהוב את זה בלי שתהיה נטייה טבעית?

כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 3 בדצמ׳ 2012

האם אפשר ללמוד לאהוב את זה בלי שתהיה נטייה טבעית?

כוח הזרוע​(מתחלף) • 3 בדצמ׳ 2012
לפני שאני שואל את השאלה יש לי בקשה. אני אמנם לא מרבה לכתוב כאן, אבל אני מודע למה שהולך בפורומים כאן. לכן אני מבקש מכל המתוסבכים והמשועממים- תחסכו ממני את הציניות שלכם. רק מי שאמת רוצה לעזור ולשתף מניסיונו מוזמן להגיב.

ועכשיו לגופו של עניין- אני בקשר מדהים עם בחורה מדהימה. היא יודעת על הנטייה שלי, אבל מאד נרתעת ממנה. אני יכול בלי זה, אבל זה פחות כיף. אני מרגיש שאני מתאפק, שאני לא מוציא מעצמי כל מה שהייתי רוצה.
יש לי בעצם שתי שאלות, אחת לשולטים, אחת לנשלטות:
לשולטים- האם קרה לכם שלקחתם בחורה שאין לה שום נטייה לכיוון הזה והכנסתם אותה לזה? אם כן, אשמח אם תשתפו איך עשיתם זאת.
לנשלטות- האם תמיד הייתה בכן הנטייה הזאת, או שהיה מישהו שהכניס אתכן לזה? אם כן, אשמח אם תשתפו.
אני יכול להעיד על עצמי, שהייתה מישהי שהכניסה אותי לזה, אז ההיגיון אומר שזה יכול לפעול לשני הכיוונים. מה אתם אומרים?
the rain song
the rain song • 3 בדצמ׳ 2012
אפשר לקרב כל אחד לקינקיות (ואפילו רצוי)
בדסמ "כבד" אני בספק אם אפשר
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2012
אם היא כבר יודעת על הנטיה שלך ומאד נרתעת מכך, זה קצת בעייתי... השאלה אם היא בכלל מוכנה להתנסות, גם במשהו מאד לייט או שהיא מאד מתנגדת לעצם הענין?

כי אם היא מאד מתנגדת לכך, קשה לי להאמין שאפשר 'להמיר' אותה לכיוון. זה משהו שבאמת צריך לרצות ולבוא מתוכה, גם אם בסיוע שלך.
כוח הזרוע​(מתחלף)

למדאם טי

כוח הזרוע​(מתחלף) • 3 בדצמ׳ 2012
Madame T כתב/ה:
אם היא כבר יודעת על הנטיה שלך ומאד נרתעת מכך, זה קצת בעייתי... השאלה אם היא בכלל מוכנה להתנסות, גם במשהו מאד לייט או שהיא מאד מתנגדת לעצם הענין?

כי אם היא מאד מתנגדת לכך, קשה לי להאמין שאפשר 'להמיר' אותה לכיוון. זה משהו שבאמת צריך לרצות ולבוא מתוכה, גם אם בסיוע שלך.

לפי מה שאני מבין, היא לא פוסלת את זה ברמה העקרונית, זה פשוט מפחיד אותה.
מלא כרימון​(שולט){תפוס חזק}

הכל אפשרי

אתה צריך להיות מספיק רגיש וישיר כדי לדבר איתה בעדינות על הנטייה שלך, לראות משהו שקשור לזה ולהבחין איך היא מגיבה. לעתים רתיעה כלפי חוץ היא משיכה סמויה ולעתים היא באמת רתיעה. איך יודעים? אין פתרון בית ספר מישהו פעם כתב רק המעז מנצח. ואם זו נטייה שלך אל תוותר על עצמך בשביל אף קשר כי בסוף או שתהיה מתוסכל בחשאי או שתחפש במחוזות אחרים שתי האפשרויות לא מדהימות. אני מכיר לא מעט שלא היו בכיוון ונכנסו לזה מסקרנות וגילו שזו הייתה נטיה חבויה.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה
Madame T​(שולטת)

Re: למדאם טי

Madame T​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

לפי מה שאני מבין, היא לא פוסלת את זה ברמה העקרונית, זה פשוט מפחיד אותה.

אז אולי תתחיל באמת בצורה מאד מאד קלה, אם היא תסכים כמובן, נניח קשירת עינים, למשל תוך כדי שאתה עושה בה 'פעולות' שונות, שיכולות להיות נעימות ולא מכאיבות. ותגיד לה מראש שברגע שמשהו קשה לה או מפחיד אותה שתעצור אותך. לנסות אפשר. תראה איך תהיה התגובה שלה. אחרי זה תתקדם הלאה, הכל תלוי כמובן בתגובה שלה.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 3 בדצמ׳ 2012
אין אף תשובה לשאלה שלך
הכל אפשרי מנסיון העבר, אבל נסיון העבר אינו אומר מאומה על מערכות יחסים בין בני אדם, זו מערכת אינדיבידואלית לגמרי ולא ניתן להשליך ממערכת אחת על אחרת
הטיפ היחיד שאוכל לתת לך: תשקיע אהבה. מה שאהבה לא תביא, כלום לא יביא
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 3 בדצמ׳ 2012

אני יודעת שזה תמיד היה בתוכי. אני יודעת שנלחמתי בזה המון, ללא הצלחה...
אני יודעת שלמרות שנורא הייתי רוצה שהחיים שלי יהיו פשוטים יותר,
אני לא יכולה לשנות את מי שאני במהות שלי.

אני לא חושבת שאפשר "להכניס מישהו לזה" בלי שיהיה בתוך המישהו הזה (או המישהי) את הנטייה הזאת.
זה יכול להיות חבוי, זה יכול להיות קבור ויכול להיות שבכלל אין בהם את זה.
אני חושבת שאולי אפשר להכניס מישהו לקינקי לייט, נניח קשירות בסיסיות או קצת ספנקינג וכאלה,
להארד קור...אני בספק.

מעניין שדווקא אתמול הייתה לי שיחה על זה עם ונילי שחושב שאני יכולה ללמד אותו למרות שאני רואה שהוא רחוק מאפילו להיות טיפה נמשך לזה... הוא חושב שזה בכלל מוזר אבל "מוכן לנסות" בשביל להיות איתי.
לא חושבת שזה יעבוד לי באופן אישי, אני מחפשת מישהו שזה טבוע בו, זה הטבע שלו - האמיתי.

מקווה שזה ענה קצת.

נוריתE

אם

נוריתE • 3 בדצמ׳ 2012
אוהבים את זה
גם אחרי 30 שנה של פעילות מינית ונילית לחלוטין
סימן שהיתה נטיה לזה מלכתחילה.
זה לא "טעם נירכש"
בלוסום​(לא בעסק)

כדאי לעשות הפרדה:

בלוסום​(לא בעסק) • 3 בדצמ׳ 2012
אם מדובר בקינקיות - ברור שאפשר לקרב מישהי לזה, לפחות במעט.

מה שאי אפשר, זה להפוך מישהי לכנועה פסיבית, מזוכיסטית.

יש בי חלקים שהיו חבויים ונחשפו פה.
אם לא היתי אוהבת מזוכיזם, אף אחד לא היה יכול לגרום לי לאהוב את זה.
לא חושבת שאפשר להכניס את זה בבן אדם אם הוא לא נוטה לכך מלכתחילה.