לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשר ללמוד לאהוב את זה בלי שתהיה נטייה טבעית?

אתנה
לפני 11 שנים • 3 בדצמ׳ 2012

50 גוונים של אפור

אתנה • 3 בדצמ׳ 2012
לא צינית בכלל: אני חושבת שכדאי שתקנה לה את 50 גוונים של אפור.
כוח הזרוע​(מתחלף)

Re: כדאי לעשות הפרדה: לבלוסום

כוח הזרוע​(מתחלף) • 3 בדצמ׳ 2012
"אם מדובר בקינקיות - ברור שאפשר לקרב מישהי לזה, לפחות במעט.

מה שאי אפשר, זה להפוך מישהי לכנועה פסיבית, מזוכיסטית.
"

את יכולה לפרט? למה הכוונה "קינקיות" לעומת "כנועה פסיבית"?

את לא חושבת שהיצר של הכניעה והפסיביות קיים במידה מסוימת כמעט בכל אשה?
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 3 בדצמ׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:

"

את יכולה לפרט? למה הכוונה "קינקיות" לעומת "כנועה פסיבית"?

כמעט בכל אישה?.. ומה על השולטות פה?... אחותי היא עוד דוגמא מצויינת - אסרטיבית לגמרי..

ההסבר שלי הוא, שלדעתי אפשר להתיחס לזה כמשחק תפקידים, קשירות ודברים קינקיים קלים שכאלה -
אבל אי אפשר להפוך מישהי לנשלטת או מזוכיסטית או כנועה ופסיבית, אם אין לה את זה טבוע בתוכה.
נוריתE

נוריתE • 3 בדצמ׳ 2012
blossom כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
"
את יכולה לפרט? למה הכוונה "קינקיות" לעומת "כנועה פסיבית"

כמעט בכל אישה?.. ומה על השולטות פה?... אחותי היא עוד דוגמא מצויינת - אסרטיבית לגמרי..
ההסבר שלי הוא, שלדעתי אפשר להתיחס לזה כמשחק תפקידים, קשירות ודברים קינקיים קלים שכאלה -
אבל אי אפשר להפוך מישהי לנשלטת או מזוכיסטית או כנועה ופסיבית, אם אין לה את זה טבוע בתוכה.

זה לא "קיים בכל אישה" בדיוק כמו ש דומיננטיות בידיסמי''ת לא "קיימת בכל גבר" ראו נישלטים עד דרגות עמוקות.
ודרך אגב
אין ניגוד או קונפליקט בין אסרטיביות והתנהלות חזקה בחיים הרגילים לבין נטיה פאסיבית סאבמיסית במיטה . למי שמסוגלים לעשות את ההפרדה הזאת בחיים שלהם

ובנושא "קינקיות" גם ונילים עשויים להיות טיפה ,"קינקיים" במיטה,זה עוד סוג של מישחק על הגבול ויש מרחק גדול בין סאבמיסיות ועוד מאפיינים של נישלט/ת .
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אפשר ללמוד כל דבר icon_smile.gif

אם היא תרגיש שאתה מנסה לפתוח בפניה עוד דרכים להתרגש ולהתענג ושחשוב לך שיהיה לה טוב, יש לך סיכוי טוב. אם היא תרגיש שאתה מנסה "להשיג" ממנה משהו - פחות.

העצות עד כה טובות. נסה להיות סבלני. קח בחשבון שלא תצליח לגרום לה לאהוב את כל מה שאתה אוהב. נסה כמה דברים קלים, תראה מה מלהיב אותה ותמשיך משם.

מנסיוני - אנשים מגיבים הכי טוב להצעות קינקיות כשהם חרמנים. השלב הראשון הוא לעשות משהו לא כואב שהיא תפסה כ"קינקי" (גם אם בעיניך הוא בנאלי לגמרי), כמו משחק תפקידים למשל, ולגרום לה להנות מזה, לחוות את זה כמשחק ולא משהו מלחיץ או מאתגר.

אני התחתנתי עם ונילי שמרן ופתחתי לו את הראש להרבה דברים שפעם הוא נרתע מהם. זה נעשה מאד לאט, עם המון סבלנות, הקשבה ואכפתיות. הוא יודע שאני תמיד בעדו ושהדבר הכי חשוב לי בעולם זה לעשות לו טוב. נראה לי שזה הבסיס להצלחה.

* * *
האם יש משהו מסויים שהיית רוצה לגרום לה לעשות? אם תציין אולי יהיה לי רעיון לפעילות שיכולה להוביל לשם.
הוא​(שולט)

לשאלת הכותרת:

הוא​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2012
מאחר ו"זה" (בדסמ. אין לי מושג מה זה קינקי שמינקי)
זו נטיה אז ברור שללא הנטיה לא נוכל לאהוב זאת .
אלא שנטיה צריכה להתגלות לעלות במודעות וזה לוקח זמן צריך רק שמשהו יצית את זה לפתח סקרנות ומוטיבציה לחקור את מה שגילית. יתכן שבמהלך החקר נגלה שאנחנו לא באמת נהנים מזה ושנמשכנו לזה מהסיבות הלא נכונות. יתכן שנגלה שאנחנו ככ אוהבים את זה שזה יבהיל ויודחק בכח עכבות רבות שיצצו כלפי הגילוי. יתכן ונתמכר לזה , יתכן ונלמד לחיות עם זה ויתכן שבנקודת זמן לא יתאים לנו להיות פעילים ככ ולממש למרות הנטיה.

לשאלתך הספציפית : אפשר "להמיר" וניליות . איך? , עם הרבה תקשורת, אמון ותהליך הדרגתי של חויות שמשאירות בסופן טעם לעוד.
up u rs​(אחרת)

up u rs​(אחרת) • 3 בדצמ׳ 2012
כוח הזרוע כתב/ה:
"

את היצר של הכניעה והפסיביות קיים במידה מסוימת כמעט בכל אשה?

ממש לא!!!
יש אנשים כנועים ויש דומיננטים. זה עניין אישיותי לא מגדרי.
אצל רוב האנשים יש את שתי התכונות במינונים כאלו או אחרים- אבל לא כולם יבחרו לבטא את הכניעה או הדומנינטיות דווקא באופן מיני.
ולשאלה שפתחה את השירשור-
אם היא ונילית-היא ונילית. תוכלו להגיע לרמת משחקים מסויימת - אבל אתה צריך לשאול את עצמך בכנות:
האם מערכת יחסים מבחינתך מחייבת יחסי שליטה או שאתה יכול לנהל מערכת יחסים שלא בנויה על היותך שולט והצד הנשי כנוע?
אם התשובה לכך היא שאתה חייב מערכת שליטה בזוגיות שלך - תוותר מראש.
היא ,ככל הנראה לא תהפוך לשפחה ולך זה יהיה חסר באיזשהו שלב ואז או שתתפתה לבגוד או שתפרדו הכל מקרה.
אם אתה מסוגל להפריד- אז תן לה ללמד אותך להתנהל במערכת יחסים "רגילה" (אין דבר כזה , "יחסים רגילים" דרך אגב- כל מערכת והטירוף שלה...)

אני ,דרך אגב-בעד אהבה- אם מצאת אשה שטוב לך איתה- זה מאד לא טרוויאלי בעולמנו.
עדיף בלי שליטה ועם אהבה מאשר ההפך.
נוריתE

נוריתE • 3 בדצמ׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
"

ולשאלה שפתחה את השירשור-
אם היא ונילית-היא ונילית. תוכלו להגיע לרמת משחקים מסויימת - אבל אתה צריך לשאול את עצמך בכנות:
האם מערכת יחסים מבחינתך מחייבת יחסי שליטה או שאתה יכול לנהל מערכת יחסים שלא בנויה על היותך שולט והצד הנשי כנוע?
אם התשובה לכך היא שאתה חייב מערכת שליטה בזוגיות שלך - תוותר מראש.
היא ,ככל הנראה לא תהפוך לשפחה ולך זה יהיה חסר באיזשהו שלב ואז או שתתפתה לבגוד או שתפרדו הכל מקרה.
אם אתה מסוגל להפריד- אז תן לה ללמד אותך להתנהל במערכת יחסים "רגילה" (אין דבר כזה , "יחסים רגילים" דרך אגב- כל מערכת והטירוף שלה...)

אני ,דרך אגב-בעד אהבה- אם מצאת אשה שטוב לך איתה- זה מאד לא טרוויאלי בעולמנו.
עדיף בלי שליטה ועם אהבה מאשר ההפך.

בדיוק מה שרציתי להגיד. ובייחוד המשפט האחרון.
ומעבר לזה
כל אחד ששוקל וגם אחת"להפוך" (מוניל לבידיס''מי) את בן או בת זוג (גם אם נישלט או נישלטת רוצים להפוך את המשלים/ה הונילי/ת לשולט/ת)
צריכים גם לחשוב, מה היה קורה אם הם היו במקום הזה, כאילו,אם הם היו וניליים איך הם היו מרגישים ואם היו מסכימים ומה היו ההשלכות של זה עליהם,ועל הזוגיות שלהם/ן במידה וכן.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 3 בדצמ׳ 2012
בהנחה שאתה סטרייט (ואני לא ציני)
איך היית מגיב אם חברתך רוצה להכניס גבר נוסף למיטה
והיתה מבקשת ממך שתחדור אליו ואח"כ שהוא יחדור אליך
ואז יגמור לך בפה. היית מסכים ללמוד ?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זו שאלה מצויינת!!!

אגב, התשובה אינה מובנת מאליה. יש סטרייטים שניתן לשכנע אותם. אולי לא לקפוץ ישר מ"לא ולא" ל"יאללה פה גדול", אבל כן לנסות להכניס גבר נוסף למיטה ואז בהמשך להיפתח גם לאפשרות של מגע.