בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדכון מעולמם של הסטרייטים

Gummy Bear85​(שולט)
לפני 11 שנים • 4 בדצמ׳ 2012

עדכון מעולמם של הסטרייטים

Gummy Bear85​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2012
אז ככה.. כנראה שזה הפך להיות האתגר האישי שלי כאן..

קיבלתי כבר כמה הודעות "תמיכה", לקרוא לזה? מנשלטים סטרייטים, שמצטרפים תחושות ולחששות של להפגש עם גבר.

רובם מדברים על תחושת החרטה לאחר מכן.. ואיך מתגברים עליה.

בעיניי מדובר בעיקר על רגש מאד ילדותי או לא בוגר, ואני אומר את זה לא ממקום של זילזול, אלא ממקום של הבחנה, ובאמת התחושות האלו פחות נפוצות משיחות שיצא לי לדבר עם עבדים מבוגרים יותר, 40+.

מה דעתכן/ם? ולמה נגזר עלינו לחכות עד לגיל 40 בכדי לממש פנטזיות? icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
up u rs​(אחרת)

מה שילדותי פה

up u rs​(אחרת) • 4 בדצמ׳ 2012
זה לחשוב שמי לא מספק תפיסת עולם שמקדמת את הרצונות שלך הוא ילדותי.
מזכיר לי קצת את הקופת ה"פאג האג" שלי (בגיל 17...) שהתפיסה הייתה שככל שבנאדם מעיד על עצמו שהוא פחות נמשך ליחסים הומוסקסואליים-הוא יותר הומו בארון.
התבגרנו קצת מאז. תודה לאלה.
בגדול-עדיף מראש לא לעשות משהוא שעשוי לגרום לך לחרטה אחר כך ותסמוך עלי ,שאתה גם לא רוצה להיות שותף לאקט שיגרום לצד השני חרטה- שתמצב אותך בתועדתו כ"מניאק" ו"נצלן" ואפילו "אנס". (לא אומרת שזה מה שאתה- אלא שככה הוא יזכור אותך...)
עדיף לחכות לגיל או לתקופה שבה ההתנסות תבוא ממקום שלם יותר- או מתוך שלמות עם נטיה כזאת או אחרת או ממקום שבו כבר התנסת בהרבה דברים ואתה פתוח יותר לדברים שלא הייתה מוכן לחוות עם תודעה צעירה יותר.
ודרך אגב- רוב מי שלא רוצה יחסים עם גבר זה לא מתוך רתיעה פסיכולוגית שזקוקה לפתרון-אלא פשוט כי הוא סטרייט.
נורא פשוט, לא?
Gummy Bear85​(שולט)

Re: מה שילדותי פה

סיגורני כתב/ה:
זה לחשוב שמי לא מספק תפיסת עולם שמקדמת את הרצונות שלך הוא ילדותי.
מזכיר לי קצת את הקופת ה"פאג האג" שלי (בגיל 17...) שהתפיסה הייתה שככל שבנאדם מעיד על עצמו שהוא פחות נמשך ליחסים הומוסקסואליים-הוא יותר הומו בארון.
התבגרנו קצת מאז. תודה לאלה.
בגדול-עדיף מראש לא לעשות משהוא שעשוי לגרום לך לחרטה אחר כך ותסמוך עלי ,שאתה גם לא רוצה להיות שותף לאקט שיגרום לצד השני חרטה- שתמצב אותך בתועדתו כ"מניאק" ו"נצלן" ואפילו "אנס". (לא אומרת שזה מה שאתה- אלא שככה הוא יזכור אותך...)
עדיף לחכות לגיל או לתקופה שבה ההתנסות תבוא ממקום שלם יותר- או מתוך שלמות עם נטיה כזאת או אחרת או ממקום שבו כבר התנסת בהרבה דברים ואתה פתוח יותר לדברים שלא הייתה מוכן לחוות עם תודעה צעירה יותר.
ודרך אגב- רוב מי שלא רוצה יחסים עם גבר זה לא מתוך רתיעה פסיכולוגית שזקוקה לפתרון-אלא פשוט כי הוא סטרייט.
נורא פשוט, לא?

קודם כל לא מדובר על תפיסת עולם שלי, אני מודה ומתוודה שתפיסות העולם שלי עוסקות בדברים מחוץ לעולם השליטה.

שנית, למה הטון התקיף? נעלבת ממני? נפגעת? אני מתנצל מראש.

חשוב לי להבהיר שהתכוונתי לגברים שפנו אלי ביוזמתם ואמרו לי במפורשות שזה דבר שהם מפנטזים עליו רבות, לחלקם אפילו זאת היתה הסיבה שנרשמו לאתר.

אני חלילה לא רוצה לאנוס אף אחד (לא נראה לי שגם פיזית אני בכלל מסוגל), ואם היית מכירה אותי אישית, קשה לדמיין אותי מחזיק תואר של מניאק או נצלן.

לאחר ההבהרות האלו, ודף חדש מבחינת הטונים icon_smile.gif אני אחדד שהתכוונתי לאותה תחושה שלהרבה גברים יש ברגע שהם גומרים, זה קורה גם אצל גייז, גם אצל סטרייטים.. אין לי מושג מה המצב אצל נשים משום שמעולם לא התעניינתי בחדר המיטות שלכן. אך זאת תחושה שלאחר הריגוש הגדול, לאחר החרמנות, לאחר המעשים, יש תחושת חרטה. זה גם יכול לקרות מאוננות אגב...

אם להקשיב לתחושה הזאת או לא?... אני לא יודע, נדירים הגברים שניסו דברים שיש עליהם טאבו חברתי (לדעתי האישית) ולא התמודדו עם תחושות חרטה לאחר מכן.
up u rs​(אחרת)

שוב, לא אמרתי שאתה אנס או מסוגל לאנוס

up u rs​(אחרת) • 4 בדצמ׳ 2012
אבל אמרתי שככה אתה עלול להחרט בזיכרון.
ולא נראה לי שזה המקום שאתה רוצה בלב האנשים.
בוא אני אשאל אותך משהוא אחר שמסקרן אותי- תופעה שנתקלתי בה אצל הרבה גייז צעירים (ועוברת בסביבות גיל 30...)-
הרצון "לעשות סטרייט" .
מאיפה זה מגיע?

המלצה חמה-אל תלך עם גבר שמראש מעיד שהוא עלול להתחרט אחר כך.
למה לך להכנס למעגל כזה? חסרים בחורים שירצו אותך בלב שלם?
Gummy Bear85​(שולט)
לא יודע אם זה נכון לקרוא לזה רצון "לעשות סטרייט", אנחנו פשוט אוהבים גברים, ויוצא שסטרייטים נוטים להיות גברים גבריים מהזן המשובח icon_smile.gif מה גם, שגייז בדרך כלל עם הרבה יותר ניסיון במיטה, כבר חסרה ההתרגשות הזאת של משהו ראשוני וחדש, לרוב הכל מרגיש כמו פס ייצור, או עוד מספר לאוסף.

כשניפגשים עם גבר חסר ניסיון בתחום, יש תחושה של ראשוניות ומשהו ייחודי.

ואגב, כמו שיש סטרייטיות שנמשכות לגייז, וכמו שיש סטרייטים שנמשכים ללסביות. נראה לי לכולנו יש את השאיפה ללא מושג, ואם הם פונים אלי מיוזמתם, מי אני שאתלונן?
מלכתא
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012
מלכתא • 5 בדצמ׳ 2012
תקשיב,
לדעתי יש לך סיכוי עם נשלטים שעוברים סשן פורסד-בי.
תבדוק עם שולטות כאן, יש הרבה זוגות שמחפשים זכר שני.
אנאלון​(נשלט)
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012
אנאלון​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
תקשיב,
לדעתי יש לך סיכוי עם נשלטים שעוברים סשן פורסד-בי.
תבדוק עם שולטות כאן, יש הרבה זוגות שמחפשים זכר שני.

סוף סוף משהיא מדברת לענין
א האסלה​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 25 ביולי 2013
א האסלה​(לא בעסק) • 25 ביולי 2013
אני סטרייט אבל בעבר מלכה ציוותה על עבד לרדת לי
היום אני מוכן לגמרה לציית למלכתי ולרדת לגבר או שהוא יזין אותי
וזה בא ממקום לא פנטזיה אלה צייתנות מוחלטת.
וכן ברור שיש כאן פחד מהאקט וזה נורמלי להתחרט אבל זה כבר משהו אחר
שצרך לעבוד עם עצמך
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 10 שנים • 25 ביולי 2013
דווקא נראה לי הגיוני - כשצעירים יש הרבה יותר רצון בהתנסויות חדשות וגם הרבה יותר חששות וחוסר בטחון בידיעה מה טוב בשבילנו. זה לרוב עובר עם הגיל - כי ככל שרב ניסיון החיים, קל יותר לדעת מה מתאים לנו ומה לא מושך. גם אם רוצים וגם אם לא - בדרך כלל הבגרות מביאה איתה בטחון בבחירה, תהיה אשר תהיה. התחושה הזאת של "רוצה אבל חושש" יותר אופיינית לצעירים (אם כי ממש לא ייחודית רק להם), כי זו תחושה שנובעת מחוסר נסיון בדבר שלגביו מרגישים ככה. להרגיש לגמרי בטוח שאני יודע מה אני רוצה - קצת קשה בלי ותק מסויים icon_smile.gif

ממש לא "נגזר עלינו" לחכות, אבל גם למהר להגשים מיד כל גחמה, לא תמיד מיטיב עמנו. לפעמים מוטב לתת להרהורים להבשיל ולהבין עם עצמנו אם זו רק פנטזיה או רצון אמיתי לעשות את הדבר.
Don Rigoberto
לפני 10 שנים • 4 באוג׳ 2013

כאחד שחווה הרבה פעמים את אותה תחושת חרטה

Don Rigoberto • 4 באוג׳ 2013
אעלה עוד 2 תחושות חרטה מהתחום:

1. תחושת החרטה עוד לפני הסשן/סקס, שבאה אחרי התכתבות עם גבר אחר וקביעת פגישה. לרוב זה מסתיים בביטול הפגישה.
2. חרטה על ההברזה, ורצון לקבוע דווקא עם אותו אדם.

2 תחושות אלו, כמו גם התחושה שהוזכרה במודעה המקורית של חרטה על יחסים עם גבר, מופיעות אצלי מדי פעם, אך בעוד שההתגברות על חרטה על סקס עם גבר היא הקלה ביותר, החרטה על ההברזה היא הקשה מכולן.