סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהו יודע על זה משהו????

צלילה
לפני 11 שנים • 4 בדצמ׳ 2012

Re: אם...

צלילה • 4 בדצמ׳ 2012
Air כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
A v כתב/ה:
כולם כאן נגד זה שהיא לא תסתיר את זהותה המינית בחוץ...

אז בטח הדבילים האחרים בחוץ "צודקים"

קל וחומר.

וזה המקום שהכי הרבה נתנו לי "הרצאות" על לכבד את האחר..

מכבדים מאוד.
אבל האם אתה חושף את ענייני הבדסמ שלך מול ילדיך?
אני משערת שלא ותקן אותי אם אני טועה
אין סיבה שמישהו, ובמקרה הזה מדובר על המורה, יחשוף את זה מול ילדים של אנשים אחרים.

ממתי זה לגיטימי לערבב את ההוראה בבתי הספר עם חיי הסקס של המורים?

יש לציין שהסדרת טלוויזיה שהמורה הופיעה בה מיועדת לגילאי 18 פלוס, אם הילדים ראו אותה זאת הבעיה של ההורים בחינוך ילדיהם.
מה גם שמעתי כאן כל מיני תגובות לא הולמות, מבלי לתת את הדעת יש לציין שמדובר פה על בן אדם ולא על חפץ, כל זה בא על חשבונה.
העלק קהילה.

לפעמים אני בשוק איך אתה מתנסח כל כך מדוייק

אני אישית פשוט אוהבת אותה ומקווה שהסיפור ייגמר במנימום נזק.

התעייפתי מלהגיד מה נכון ומה לא.
Tobias​(אחר)
לפני 11 שנים • 4 בדצמ׳ 2012
Tobias​(אחר) • 4 בדצמ׳ 2012
וידוי אישי.

המורה שלי לאנגלית בתיכון הייתה מלכת סאדו.
אני בטוח בזה ב-99מאה% (המורה שלי לתחביר ומתמטיקה לא היו מלכות סאדו)
והיא הייתה יצור מאתגר ושתלטן בצורה כמעט בלתי נסבלת,
נזרקתי החוצה מאותה כמות שיעורים שכן הצלחתי להשאר נוכח בה,
ועדיין, חמש יחידות, מאה בבגרות באנגלית.

כן,
המורה שלי הייתה מלכת סאדו.
איזה מזל היה לי icon_smile.gif
the rain song
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012
the rain song • 5 בדצמ׳ 2012
Venus in Furs כתב/ה:

כתבתי גם בשרשור המקביל, אבל חלק מהדברים שנאמרו פה הקפיצו אותי להגיב גם פה.

אני מבין את העמדה ה"הגיונית" שאומרת בעצם, שהיא היתה צריכה להתחבא עוד יותר ובכלל להימנע מלהצטלם לטלוויזיה, גם אם זה בעילום שם ועם מסכה, כי היא עובדת כמורה, ובעצם האחריות והאשם עליה.

העמדה הזו מעוררת בי זעקה פנימית. ואני חושב שמי שמציג אותה, מחזיק בה כדי לנחם ולהרגיע את עצמו.

או שהיא עשתה משו שמצדיק פיטורין, או שלא. בעיניי לא. ממש לא. אם מישו חושב שהיא עשתה משו שמצדיק פיטורין, שיסביר למה. להגיד שזה בעצם בסדר מה שהיא עושה, כי כולנו עושים את זה, אבל שהיא אמורה להתבייש בזה ובשום פנים ואופן לא לדבר ולהתראיין על זה, אפילו לא עם מסכה ובעילום שם - זו צביעות דוחה.

בזכות האנשים שנחשפו לאורך השנים, יש לגיטימציה הולכת וגוברת לבדסם בציבור הרחב. אם כולם היו מתחבאים, זה היה נשאר בגדר סטיה לא לגיטימית.

ובאמת שהייתי מצפה שכאן בכלוב היא תזכה לתמיכה וחיבוק, ולא לצקצוקים מרושעים וגלגולי עיניים. רוצים להיות עמוק בארון ולשקר לעצמכם ולקרובים אליכם? זכותכם המלאה. לגנות אחרים שבוחרים להיות אמיתיים זה מכוער.

ואני מעדיף בהרבה מורה שהיא אישה אמיתית ואמיצה, (גם אם מבלה במועדוני סאדו בלילות ואפילו מצטלמת פעם לטיוי בתכנית למבוגרים) על מורה שהיא צבועה ובורה.

מי ציקצק ומי גלגל עיניים? מי אמר שצריך לפטר אותה או להשעות אותה?

מי שחושב שדבר כזה יעבור באדישות מוחלטת מתמם - זה מה שאני אמרתי לפחות

להאשים את הממסד ואת כל העולם שהוא לא מתייחס לעניין בשיוויון נפש זו תמימות.

כאן לא מקבלים אנשים כפי שהם אז יש טענות לממסד?
נו באמת.
יש צביעות בעולם? באמת?
הכלוב לעומת זאת נטול כל צביעות, הקהילה המפוארת שלנו מושלמת.

*להתלות בכך שהתוכנית מיועדת לבני 18 ומעלה ועל ידי זה להאשים את ההורים זו התממות נוספת.
ברונו
ברונו • 5 בדצמ׳ 2012
הנושא של ה"סאדו" בכלל לא רלבנטי לעניין הזה. יש כאן החצנה של עיסוק מיני, שעלי, כאב לילדים תלמידים, לא מקובלת.
לא הייתי מוכן שמורה של ילד/ה שלי תחשוף את החזה שלה, גם אם זה בתוכנית שהוגבלה לצפיה למבוגרים בלבד.
לא הייתי מעוניין שמורה של הילדים שלי יוצג/תוצג כמארח/ת במועדון חילופי זוגות וניליים.
לא היתה לי שום בעיה עם לא מעט מורים הומואים, אבל היתה לי בעיה אם הם היו מחצינים זאת. ויש לי בעיה עם החצנה של הנושא ברמה שבה החצינה זאת המורה האשקלונית.
נושא המין בכלל והסאדו, כחלק מתוכו, שבעיני הוא כמובן חלק בלתי נפרד ממנו, לא אמור להגיע לידיעת תלמידים.
אני אישית הייתי מופתע עד כמה ילדים בגיל ההתבגרות המוקדמת (10-15) רגישים למידע על המורים שלהם ואחד מהתפקידים של המורה הוא לחסום מידע כזה מתלמידיו. אין כאן סיפור על מורה שצולמה ללא הסכמתה, באקט מיני, או באקט סאדו, והתמונות פורסמו, אלא במורה שהכניסה את עצמה במודעות למצב הזה.
הייתי מוכן שאישה כזו תהיה רופאה ותנתח אותי (ואני לא מתכוון ל'מדיקל'), הייתי מוכן שאישה כזו תרצה בפני (או בפני ילדי) באוניברסיטה, הייתי מוכן שתנהל בנק ולא הייתי מהסס להפקיד בידה את כספי, אבל לא הייתי מאושר שהיא תחנך את ילדי הרכים או המתבגרים.
כמעט כולנו כאן מסתתרים, ולא רק בגלל הסאדו, אלא בגלל שמדובר בהבט אינטימי של חיינו. טוב היתה עושה המורה אם היתה מסתתרת קצת יותר טוב גם היא - ואם לא - שתשא באחריות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברונו, הכל טוב ויפה, אבל מה זה "שתישא באחריות" לדעתך?
בעיני לשאת באחריות זה להיאלץ להתמודד עם שבירת הדיסטנס מול התלמידים ולמצוא את הדרך הנכונה להגיב להערות מהם או מהוריהם.

אתה חושב שצריך לפטר כל מורה שבמקרה נחשף בפני התלמידים שלו?

אני מכירה מורה שמוסיפה לפייסבוק את כל התלמידים שלה ומפרסמת תמונות של עצמה מבלה בים, בביקיני מן הסתם. זה נראה לי לגמרי לא הולם, ואין לי מושג מה המנהל או הורי התלמידים חושבים על זה, אבל בינתיים אף אחד לא העיף אותה מהעבודה בגלל זה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2012
מצב לא קל בכלל.
מצד אחד יש את שיקול החופש והחירות לעשות את מה שאתה אוהב ומה שמגדיר אותך, ומצד שני האחריות מול המערכת בה אתה עובד.
כבר יום שלם אני נקרע עם עצמי כדי לומר מה דעתי. בסופו של דבר אני יכול לומר שאני מבין את המערכת שבחרה לסיים את עבודתה. אבל ליבי לגמרי עם המורה.

יש דברים שהם חלק מאיתנו ועדיף להקריב דברים בחיים ולחיות שלם עם עצמך מאשר להרגיש שאתה חי חיים מזוייפים.

אין לי מושג מי את, אבל תהיי חזקה. אני בטוח שתמצאי תעסוקה חדשה. היי גאה שזה שאת מגשימה את עצמך ומול כמה ביקורות לא יזיק לך להחליף את בגדי העור שלך בבגדי טפלון.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 5 בדצמ׳ 2012
אף פעם לא ממש הבנתי את זה,
האם אנשים פוחדים שהיא תגיע לכיתה חשופת חזה עם שוט עור ותלמד ככה?
לא רק שזו מחשבה מגוכחת, היא גם בפני עצמה, יעילה יותר ממערכת החינוך כיום, ואני בטוח שאף תלמיד לא יצטרך ריטלין לשיעור הזה.

אחד הדברים הכי טובים שיכולתי בתור נער לגלות על המורים שלי, זה שיש להם עולם פנימי וחיים עשירים,
ואם מדובר על דברים מיניים שאני כביכול לא צריך לדעת מהם, אז ניסו את השיטה הזו גם לפני שהיה אינטרנט, ואפילו אז, איכשהו, הצלחנו להשיג אינפורמציה מינית "לא הולמת לגילנו"

אבל יודעים מה, אתם צודקים לגמרי, אם כבר הנוער נחשף לדברים קשים כמו חזה חשוף או נטיות מיניות שחורגות מהנורמה שהם יודעים עליה(וכמה גוונים של אפור יש בנורמה, תזכירו לי, מספר עגול כלשהו?) אז חס ושלום שזה יהיה על אדם אמיתי שיכול להיות קיים בחיים שלהם כאדם שלם, שיוכלו לראות אותה כל יום כאחד האדם, עד שהשד הגדול של היא עושה משהו אחר פתאום לא מתחבר עם הקונספט של "היא מפלצת היא מפלצת!!" ואבוי, נוצרת סובלנות וחשיבה עצמאית... אנחנו ממש לא רוצים את זה במערכת החינוך שלנו, זה עוד עלול ליצור אנשים חושבים שדוחפים את הגבולות של הבטוח והשפוי(כמו מדענים, חוקרים, יזמים, ובעצם כל מי שיצר כל דבר משמעותי שקיים בחיים שלכם כיום). ובכלל עדיף להשאיר את החינוך המיני לפורנו באינטרנט, הרי אם אתה מוריד אותה לברכיים, מזיין לה חזק את הגרון, שואל אותה בחמישים גוונים שונים האם היא הכלבה\זונה שלך וכמה היא נהנית מהיחס הזה בזמן שאתה עובר בין חור התחת שלה לחור הכוס שלה מבלי להתחשב בקונספט של זיהום, ואז כמובן מוציא אותו מהתחת לרגע כדי שתמצוץ, לא הרבה לפני שהוא גומר לה על הפנים בשביל הסימון האולטימטיבי לאינטימיות בריאה, אז זה מותר, זה נורמטיבי לראות, זה נורמטיבי לקרוא, אם מישהו ממכם יראה את זה בהיסטוריה של המחשב של הילד שלו, זה יביך אתכם, אבל לא תזדעזעו. זה בסדר כשזה קר ומנוכר, כשלגבר בסרט אין בכלל פרצוף, הוא רק סך כל פעולות הזין שלו, והאישה שם היא ___(תשלימו בעצמכם לפי עולם המושגים שלכם), הם הרי לא -אנשים אמיתיים- אבל הם האנשים שמלמדים דור שלם על סקס.

מעניין שבפורנו אין אף פעם אפטר קייר, מעניין שאין הכנה מוקדמת, מעניין שאין אינטימיות אנושית, או מקום לאופי ומורכבות אנושית, שקיימת באנשים הללו.

אז כן, אני לגמרי בעד, שיראו את הצד האנושי של הדברים, ואני גם לגמרי בעד שהתלמידים יראו אותה כמקום שהם יכולים לפנות אליו בשאלות שהתשובות היחידות שהם מקבלים להן נמצאות באינטרנט, ולא מאנשים אמיתיים שיכולים לתת להם ספקטרום מציאות רחב,אנושי ועקבי.

אם באמת הייתם רוצים משהו אפקטיבי מכל זה, אז האם אפשר להציע לתת הכשרה למורים בקשר ללענות ולהתמודד עם עניין המיניות, שיח על מיניות, וכן הלאה בקרב מורים, בעיקר מורים צעירים שהם הדמויות שהילדים והנוער שלנו רואה כל יום בעקביות.

אז כן, אני שמח שהם ראו את זה(אפילו שהם לא אמורים לראות דברים כאלו, אז איך הורים יקרים זה קרה במשמרת שלכם, האם על זה אתם כועסים?) אני שמח שכל יום הם יראו מחדש בן אדם, וידעו שהוא גם עושה דברים אחרים ושונים, ועדיין איזה פלא, כל יום הוא עדיין בן אדם, ואוו...פתאום לאט לאט שני הדמויות מתחברות, ואפשר להתמודד עם זה, אולי זה אפילו הופך אותם להרבה יותר סובלניים כשהם רואים שאפשר להיות בדסמי\הומו\לסבית\טרנסגקדרנר או פטישיסט ועדייין להשאר אדם אחראי, תורם לחברה, ובעל עולם פנימי רגשי ואנושיות.

אבל היי.... מי רוצה אנשים כאלו בחברה שלנו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי דצמ' 05, 2012 3:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
בלוסום​(לא בעסק)

ובקצת יותר הרחבה:

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בדצמ׳ 2012
כמו שאמרו כאן - העולם איננו מושלם.
בעולם מושלם, חשיפה שכזו (או דברים אחרים שהשתיקה עדיין יפה להם לצערנו הרב) היתה עוברת
in flying colors,
אך עד אז, אנחנו עדיין לא בקונצנזוס, ולא כולם מקבלים בשוויון נפש יציאה כזו מהארון הבדסמי.

עם זאת, האם עליה לשלם את המחיר שהיא משלמת? בעיני ממש לא, וזו צביעות של החברה שלנו,
כמו שיש צביעות לגבי כל מיני אוכלוסיות אחרות.
אי אפשר באמת לחשוף את הבפנוכו שלנו.
אותי זה מאד מעציב.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2012
למורה לחנ"ג שלום.

אני נורא מצטער על מה שאת נאלצת לעבור בימים אלו. אני מחזק אותך מכאן.

אני לא יודע מה תחליטי לעשות. וזאת החלטה שלך לחלוטין. תעשי רק מה שטוב לך ומה שיחזק אותך.
אבל אם יורשה לי, יצר הנקמנות והחופש האישיים שלי נורא מקווים שתתבעי את האם-אמא של הביה"ס. הרי ייתכן שההשעייה והפיטורין הם כלל לא חוקיים במדינתינו, ונוגדים *חוקי יסוד* ממש. יש פה הרבה עורכי דין – אולי מישהו מכם יכול לייעץ, אפילו בחינם?

אני חושב שמנהל ביה"ס צריך להתבייש במעשיו. ולשאול את עצמו כיצד הוא מצליח לירוק על הערכים שהוא מדקלם מן הסתם כל היום לתלמידים – סובלנות, קבלת האחר, בקלות כזו, בהזדמנות הראשונה שנקראת לפניו. ומול אותם תלמידיי.

הבנתי מהראיונות עם תלמידים שאת מורה נהדרת, שהם מעריכים אותך ושרובם בעדך. אולי כדאי גם לגייס אותם? אם כן, אל תהססי. זה פשוט כלכך עניין עקרוני... ראיתי שהנימוק להשעייה היא שהתנהגת "בצורה שלא הולמת את ערכי ביהס". אם זה בכלל מנחם אותך: לעולם לא אשלח את ילדיי לביה"ס שרומס ערכים בצורה כזאת. מנהל ביה"ס, הוא זה שהתנהג בצורה שלא הולמת את ערכינו.