שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

Mary Jane
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012
Mary Jane • 6 בדצמ׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
ל ו ר י כתב/ה:

את גברת בטי לא מהווה דוגמא לחינוך
את ביתך כשעוד הייתה קטינה היית לוקחת אותה איתך למסיבות בדסמ".
אותה הגברת בה מדובר היא מורה ואימא לילדים .

.

יש אין סוף גישות חינוכיות ואת יכולה להתווכח איתי על כל אחת ואחת מהן אבל להגיד שהבאתי את ביתי הקטינה למסיבות היא הוצאת דיבה.
הבת שלי כמעט בת 20 ואכן עבדה אצלי בליין כסלקטורית במהלך כמה מסיבות
כקטינה לא היה ולא נברא שהיא הגיעה למסיבה ולכן אני מצפה ממך להתנצלות אחרת אני אאלץ לפעול בנושא.

שנית אני וכך אני מחנכת את ביתי שלמה עם מי שאני ולא רואה בבדס"מ משהו כל כך נוראי שאם נערה תיחשף אליו עולמה המוסרי ייהרס.
אצלנו בבית אפשר לדבר על הכל ולשאול כל שאלה שרוצים, לגונן על ילדך זה להכין אותם לעולם ולא לגדל אותם בבורות ושמרנות מתוך פחד.
ילד שגדל ונחשף לסוגים שונים של אנשים, שומע דעות שונות ומכיר תרבויות אחרות יצא אדם הרבה יותר שלם, לטעמי.
אני לא מכירה את ילדיך אבל אני מקווה שהם לא יצאו שיפוטיים ומוציאי דיבה כמוך.

תודה לכל החברים פה ובפרטי ממני ובעיקר מהגורה שנורא צחקה על הסיפור

גישה חינוכית נהדרת לטעמי. עדיפה פי כמה וכמה מהחינוך המתחסד הרווח, המטאטא תחת השטיח כל מה שלא נוח לדבר עליו. הבת שלך ברת-מזל.
Venus in Furs
Venus in Furs • 6 בדצמ׳ 2012

אני מבקש להזכיר שאנחנו חיים במדינה שבה שרים בכירים מורשעים בעברות של שוחד, מרמה, והפרת אמונים. ראש ממשלה מתפטר בעקבות ארבעה כתבי אישום. נשיא מדינה יושב בכלא על אונס. שר אחר מורשע במעשה מגונה בבחורה שצעירה ממנו ב30 שנה. ואחר כך הם חוזרים ונבחרים שוב, גם אם הם ישבו בכלא שנים, ונגזר עליהם קלון. במגרשי הכדורגל והכדורסל יש אלימות וגזענות כעניין קבוע. (כל הדוגמאות מהשנים האחרונות בלבד) . התרבות השולטת היא של טלוויזיה מסחרית צינית עמוסת תוכניות ריאליטי דוחות, וגיבוריה הם עילגים והמוניים. מיליטריזם ושנאה בכל מקום. "שלום" היא מילה גסה, ו"יפי נפש" זו בעצם קללה.

הילדים שלנו נחשפים לכל זה מגיל אפס, במינונים מטורפים, היישר למוח הרך והתם שלהם. דרך הטיוי, דרך הסמארטפון, ודרך רוב מי שהם רואים ופוגשים, וזה כולל את ההורים שלהם שבוחרים במנהיגים האלה וצורכים בעצמם את התרבות הזו.

אבל מה שעלול להשחית את נפשם הרכה זו הידיעה העמומה שהמורה שלהם לספורט היא קינקית?

אם אישה שאוהבת סאדו לא ראוייה להיות מורה, האם זה לא אומר שאנשים שאוהבים סאדו לא ראויים להיות הורים? המורה מבלה איתם שעה וחצי בשבוע... ההורים (אני מקווה) הרבה יותר...

אני לא מצליח להבין את תגובות ה"מטומטמת" ואת ה"אוכלים את הדייסה שמבשלים", ו"היא היתה צריכה להיזהר יותר" . כאילו שהיא צריכה אותנו כדי שנגיד לה שהיא היתה צריכה להיזהר יותר. אני די בטוח שאת זה היא כבר חשבה לבד כשקיבלה בידיים רועדות את מכתב ההשעייה. באמת, איזו אנליזה מבריקה. בעוד שמה שסביר להניח שקרה זה, שמתישו הגיע צוות צילום לדנג', שאלו אותה אם היא מוכנה להסביר קצת על בדסם למצלמה, היא אמרה "אבל אני אם ומורה בישראל!" , ואז נתנו לה מסכה והבטיחו שלא יכתבו שם (ואולי אמרו עוד כמה דברים מרגיעים) , והיא חשבה על זה, ועל זה שהיא לא עושה שומדבר רע בעצם, ושהיא אדם חופשי במדינה שאמורה להיות חופשית, ושזו תכנית לילה שהורים מאוד "מוסריים" ודאגנים אמורים למנוע מילדיהם הטהורים לצפות בה אניווי, וזרמה עם הצילום. את ההשלכות היא כבר הבינה לבד עכשיו, ואת המחיר היא משלמת לבד.
אז מה יייש לכם עם התגובות הרעות והמכוערות האלה? מה זה נותן לכם?

אם ב"בית של הבדסם" קוראים לה זונה מטומטמת ומעלימת מס (!) אז מצבנו לא כל כך טוב.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 6 בדצמ׳ 2012
Venus in Furs כתב/ה:

צודק.

אבל מעמוד 4 אני טוען את זה, ואנו כבר סוגרים את עמוד 11..

הרעיון של לאחד את הליינים לערב מגבית הוא בבחינת רעיון מצוין,
גם מבלי לשאול את העלמה.
יש כאן מספיק עו''ד שיהיו מסוגלים להיות נאמנים על מה שייאסף וישמש בעת הצורך
לייצוג, אגרות וכל מה שטמון במאבק.
באם תבחר נשואת השירשור שלא לעסוק בזה,
אני בטוח שכולנו נשמח לתרום את הסכום לגוף כלשהו בשמנו, כאקט קהילתי ראשון,
אקט שכותרתו תהיה :

"נתרם על ידי קהילת הבדסמ בישראל".

תרימו את הכפפה, בעלי ליינים.
Uranus
Uranus • 6 בדצמ׳ 2012
Venus in Furs כתב/ה:

אני מבקש להזכיר שאנחנו חיים במדינה שבה שרים בכירים מורשעים בעברות של שוחד, מרמה, והפרת אמונים. ראש ממשלה מתפטר בעקבות ארבעה כתבי אישום. נשיא מדינה יושב בכלא על אונס. שר אחר מורשע במעשה מגונה בבחורה שצעירה ממנו ב30 שנה. ואחר כך הם חוזרים ונבחרים שוב, גם אם הם ישבו בכלא שנים, ונגזר עליהם קלון. במגרשי הכדורגל והכדורסל יש אלימות וגזענות כעניין קבוע. (כל הדוגמאות מהשנים האחרונות בלבד) . התרבות השולטת היא של טלוויזיה מסחרית צינית עמוסת תוכניות ריאליטי דוחות, וגיבוריה הם עילגים והמוניים. מיליטריזם ושנאה בכל מקום. "שלום" היא מילה גסה, ו"יפי נפש" זו בעצם קללה.

הילדים שלנו נחשפים לכל זה מגיל אפס, במינונים מטורפים, היישר למוח הרך והתם שלהם. דרך הטיוי, דרך הסמארטפון, ודרך רוב מי שהם רואים ופוגשים, וזה כולל את ההורים שלהם שבוחרים במנהיגים האלה וצורכים בעצמם את התרבות הזו.

אבל מה שעלול להשחית את נפשם הרכה זו הידיעה העמומה שהמורה שלהם לספורט היא קינקית?

אם אישה שאוהבת סאדו לא ראוייה להיות מורה, האם זה לא אומר שאנשים שאוהבים סאדו לא ראויים להיות הורים? המורה מבלה איתם שעה וחצי בשבוע... ההורים (אני מקווה) הרבה יותר...

אני לא מצליח להבין את תגובות ה"מטומטמת" ואת ה"אוכלים את הדייסה שמבשלים", ו"היא היתה צריכה להיזהר יותר" . כאילו שהיא צריכה אותנו כדי שנגיד לה שהיא היתה צריכה להיזהר יותר. אני די בטוח שאת זה היא כבר חשבה לבד כשקיבלה בידיים רועדות את מכתב ההשעייה. באמת, איזו אנליזה מבריקה. בעוד שמה שסביר להניח שקרה זה, שמתישו הגיע צוות צילום לדנג', שאלו אותה אם היא מוכנה להסביר קצת על בדסם למצלמה, היא אמרה "אבל אני אם ומורה בישראל!" , ואז נתנו לה מסכה והבטיחו שלא יכתבו שם (ואולי אמרו עוד כמה דברים מרגיעים) , והיא חשבה על זה, ועל זה שהיא לא עושה שומדבר רע בעצם, ושהיא אדם חופשי במדינה שאמורה להיות חופשית, ושזו תכנית לילה שהורים מאוד "מוסריים" ודאגנים אמורים למנוע מילדיהם הטהורים לצפות בה אניווי, וזרמה עם הצילום. את ההשלכות היא כבר הבינה לבד עכשיו, ואת המחיר היא משלמת לבד.
אז מה יייש לכם עם התגובות הרעות והמכוערות האלה? מה זה נותן לכם?

ונוס ידידי ויקירי,

קודם כל באמת מכל הלב - אתה כותב מדהים ומבטא רגשות שכולנו שותפים להם בצורה רהוטה וסוחפת. אני חושב שיש איזה קצר תקשורת פה בדיון הזה ואולי אתה ואני נוכל לגשר וכך להבין ששנינו אוהדים את אותם ערכים ושנינו מייחלים לאותה נאורות המתבקשת מכל הפרשייה הזו.

קח רגע נשימה, ונסה לקרוא את מה שאני כותב מתוך הבנה מוקדמת שאתה ואני באותו צד ורק בעלי דיעות שונות על תוכן הדברים.

ישנן עובדות שנכונות להיום וזו המציאות הפיזית בה אנחנו חיים ואחת מהן היא שרוב האוכלוסיה עדיין לא מוכנה להשתחרר מכבלים של מוסר צבוע ועדיין שופטת את השונה והחריג ומקטלגת אותו תחת מטריה של דיעות משוחדות וקבעונות חשוכים. זו עובדה.
בנוסף, הפסיכולוגיה (לאו דוקא כל הפסיכולוגים) עדיין מתייגת בדס"מ כסטיה מינית והפרעה נפשית. זה לא צודק ולא הוגן, אבל גם זו עובדה.
כמו כן, מרבית האוכלוסיה שכוללת בתוכה גם את האנשים הנאורים - רואה בהחצנת ההנאות המיניות שלנו כפסול ולא ראוי. זו עובדה, ודרך אגב אני גם מרגיש כך. וכאן המקום לעשות אבחנה בין אדם המצהיר שהוא הומו ואוהב ומנהל זוגיות עם גברים ובין גבר המצהיר שהוא אוהב לקבל זין בתחת או להצהיר שהוא הפאסיבי/אקטיבי - ההבדל בכך שהראשון מדבר על סגנון חיים והשני מדבר על איך הוא אוהב את הסקס שלו. שני דברים שונים לחלוטין.
עובדה אחרונה היא שגם הבחורה המדוברת חושבת שמרבית האוכלוסיה שיפוטית ועשויה לפעול נגדה ולכן היא עצמה חבשה מסכה. לא יעילה, אבל חבשה.

זו המציאות. זו חרא של מציאות בחלקה הנכבד, אבל זו המציאות ואלה העובדות.

ישנם ערכים שנכונים לכולנו או רובנו באתר ובקהילה והם שכולנו רוצים חברה פתוחה יותר, המקבלת את השונה ואינה שופטת אותו או מפלה אותו; שמאפשרת לאנשים להתנהל כאוות נפשם מבלי שזה יתייג אותם באופן כזה או אחר ובטח לא לשלילה. שגם נושא המיניות אינו טאבו ואפשר לנהל על זה שיחה גם עם ילדים מתבגרים כמו שאתה וכמו שטאבי כתב.
(ישנם גם ערכים של הצבת גבולות לילדים שפה אנחנו יכולים להסכים או להתמקח על עומק הגבולות הללו אבל שוב ברמת הערכים גם הגבולות הללו, יהיו אשר יהיו נועדו להגן על הילדים שלנו ולחנך אותם להיות "רציונלים" בלי להשתעמם מחץ בחיים אפרוריים וגם להיות "אי-רציונליים" מבלי להסחף מדי ולאבד את הראש. )

ברגע שאנחנו מסכימים שהערכים שלנו משותפים וברגע שאנחנו מסכימים שאכן נעשה עוול לבחורה, ושכולנו מקווים ומייחלים וחלקנו מוכנים להיות פעילים במטרה שהיא תצא ללא נזק מהפרשייה הזו, אפשר אולי ברוח טובה והבנה שכולנו באותו צד של המפה - לדבר על דיעות שונות.

מי שכותב ש"מגיע" לה או ש"היא בישלה את הדייסה" לדעתי לא מדבר מתוך מקום מאשים אלא יותר מהמושג באנגלית: "she had it coming" שהמשמעות של זה אומרת שברגע נתון יש לנו צומת דרכים בו ניתנת לנו במודעות מלאה האפשרות לבחור את הפעולות שלנו כשאנחנו מראש יודעים את ההשלכות והכתובת על הקיר. הבחורה היתה מודעת לסיכונים שהיא לוקחת ומעצם חבישת המסכה היא ידעה שאם היא תתגלה היא תישפט על ידי מרבית האוכלוסיה באופן מגעיל, חשוך וצבוע.
זה לא אומר שמגיע לה לקבל את הכאפה אבל זה כן אומר שהיתה לה אחריות, לא אשמה, במה שקרה ועומד לקרות לה. נכון שכל זה קורה בסביבה שכולנו מסכימים שהיא בלתי צודקת, וכולנו מסכימים שהתגובה אינה מידתית אלא שאנחנו רק יכולים להביט על כל הפרשייה הזו כפרשנים מהצד ולהגיד את הדיעות שלנו. כולנו בדיעה משותפת שלא מגיע לה להענש בחומר אם בכלל להענש אבל אנחנו ואלה שאתה ממהר להוקיע רק מבקשים לדבר וגם קצת להזהיר שלמרות שאנחנו שואפים לחברה אוטופית וכועסים כשהחברה מתנהגת אחרת - הכעס הזה לא יועיל בכלום ובטח לא ישנה דבר, ראשית עלינו להגן על עצמנו מפני אוכלוסיה שעדיין לא מוכנה לקבל בדס"מ כמשהו נורמלי ומשם לעשות את העבודה הנדרשת כדי להסביר ולשנות.

בסופו של דבר יש עוד ויכוח על דיעות בינינו וזה האם ראוי שמורה תהיה מלכת סאדו במועדון.
לדעתי ראוי, וכל עוד אני יודע מזה זה לא מפריע לי, השאלה היא האם ראוי שכל העולם ידע שהמורה הזו היא מלכת סאדו? וכאן התשובה שוב מתגלגלת למציאות והעובדות ונכון להיום - התשובה היא לא, זה לא ראוי. אז שתעסוק בסאדו וזה בסדר, אבל נכון להיום לא יקרה לאף אחד מאיתנו שום דבר אם נשמור את זה לעצמנו. וכאן המקום שוב לעשות אבחנה בין סגנון חיים ובין הנאה/סטיה מינית. כל עוד בדס"מ נתפס על ידי רוב האוכלוסיה כמשהו שקשור לסקס אז כמו שאנחנו לא מנהלים שיחות על איזה תנוחות אנחנו אוהבים או מאיזה כיוון, כך גם לא מקובל לדבר על בדס"מ.

מכל הסאגה הזו, מה שאני מנסה להציע זה שאת המאמץ שלנו במקום להפנות להוקעות, האשמות, צדקנות והתקרבנות או צעקה על כמה האוכלוסיה מפגרת (והיא אכן מפגרת), עדיף להפנות להסברה שבדס"מ יכול להתפס כסגנון חיים וזוגיות אלטרנטיביים כמו הורות חדשה, זוגיות להט"ב וכד' ולחנך שבדס"מ זה לא רק תנוחות סקס כמו שכיום זה נתפס.

ההסכמה בינינו הרבה יותר גורפת ממה שנראה, לפחות בערכים. זה בסדר שבתוכן יש אי הסכמה ואי ההסכמה הזו אינה גורעת מכמה שאנחנו מרגישים כלפי הבחורה ומקווים שזה יפתר לטובתה וכמה אנחנו כולנו נגעלים מהתגובות החשוכות של המערכת.

נ.ב. רק להוסיף שתמיד יהיו המגיבים שמתשמשים במילים כמו: זונה, מטומטמת, מעלימת מס וכד' וכמו ויכוחים פוליטיים יש לנו נטיה לתייג את הדיעה המנוגדת לשלנו על פי הקיצוניים וההזויים. הצעתי היא שהפעם נעשה אחרת ונתייחס לדיעות השונות שמביעים השפויים בינינו ולא להגרר לדיעות הקיצוניות והדי מטופשות שחלק קטן מאיתנו מבכר להביע. הם לא רלוונטיים ולהשליך דוקא מהם על שאר מגיבים כמוני - זה עלבון ובעיני לא לעניין ולא לגיטימי.
Venus in Furs
Venus in Furs • 6 בדצמ׳ 2012

היי אורנוס וחן חן icon_smile.gif
עם מילים שקולות ומנומקות כשלך בטח שאין לי בעיה, וכמו שאתה אומר, אפשר להציג דעות שונות ואף מנוגדות, וגם להסכים שלא להסכים.

הקטע שזה לא רק דיון אקדמי על אם זה ראוי או לא שמורה בבית ספר יופיע בטיוי וידבר על המיניות שלו, או שמורה תהיה מלכת סאדו במועדון. בדיון כזה מן הסתם חלק יגידו שזה ראוי וחלק יגידו שזה לא, והעמדות של שני הצדדים יהיו לגיטימיות.
למרבה הצער זה דיון על משו שקרה, לאישה אמיתית, לגמרי משלנו, בשר מבשרנו, שגם מן הסתם קוראת את הדברים שנאמרים כאן .

והרי גם המחמירים ביותר חייבים להודות שמדובר במעשה יחסית מינורי, כלומר, זה לא שהיא באה בבגדי פטיש לכיתה, זה לא שהיא נתנה לתלמידים הרצאה על בדסם והדגימה שימוש על הילדים, זה לא שהיא ניהלה רומן סאדומזוכיסטי סוער עם אחד התלמידים או עם אבא שלו. וזה גם לא שהיא יצאה במסע יציאה מהארון ובפרובוקציות מכוונות. אז נניח שהיתה לה טעות בשיקול דעת כשלא התחבאה מספיק או ויתרה על הצילום. (אני כמובן חושב שזכותה המלאה ושאין שומדבר בלתי חינוכי במה שהיא עשתה, אבל אני זורם) . אז כאמור, נניח שהיתה טעות בשיקול הדעת, שכתוצאה ממנה אף אחד לא נפגע מלבדה. הייתי מצפה שבית הספר יזמן אותה לשיחה, יספר לה על השיחות מההורים, יבהיר לה שזה לא מקובל עליו, יזהיר אותה מפני התנהגות בזויה כזו בעתיד, וזהו. ולהורים צריך להסביר שלהרוס פרנסה של בנאדם בגלל טעות אחת מינורית, זה אפילו יותר לא חינוכי מללכת למועדון סאדו. ושלשרוף מורה טובה במערכת חינוך שגם כך משוועת לחומר אנושי איכותי ואיכפתי זה לא חכם.

אפרופו לשרוף, נדמה לי שאני מריח כאן (לא בדברים שלך אורנוס חלילה) ניחוח עתיק של ציד מכשפות.

וכן, אני אידאליסט, וחושב שאם לאורך ההיסטוריה כולם היו מרכינים ראש וחוששים לפרוץ את הנורמה, עדיין היינו חיים במערות.

Uranus
Uranus • 6 בדצמ׳ 2012
ונוס, ההתעקשות שלנו על הדגשת האחריות (תוך כדי הדגשת ההזדהות שלנו) כאן היא משני מניעים:

קודם כל כי הבחורה הזו לא איזו מסכנה וקורבן, אלא היא אלופה וכמו שהיא יכולה כמו כולנו לקחת אחריות על הבחירות שלנו, גם אלה שמובילות לתוצאה לא רצויה כמו שזה הגיע, כך היא גם תדע להילחם ממקום של צדק ולא ממקום של מסכנות.

והמניע השני הוא עבור כולנו, שכמה שאנחנו רוצים חברה פתוחה ונאורה, וכמה שאנחנו מוכנים להילחם על הערכים הללו אנחנו צריכים לנהוג באחריות כלפי עצמנו והחברים שלנו כאן ולשמור על עצמנו ותמיד למדוד את העלות מול התועלת של חשיפה כזו. יש אנשים שלהם החשיפה היא סבבה והמשפחה יודעת וזה אחלה, יש אנשים שלא רוצים להיחשף ויש להם הרבה מה להפסיד. במלחמה הזו על הנאורות והפתיחות ועל הלשים את זה מול הפרצוף של האוכלוסיה יש מחיר, מחיר לא הוגן ומעורר בחילה אבל זה עדיין מחיר שריר וקיים. יש מי שיבחר לבקר את זה ולקרוא לזה "פחדנות" או "צביעות", זה עדיין לא הופך את זה ללא לגיטימי.
בנו של ג'ור אל
בנו של ג'ור אל • 6 בדצמ׳ 2012
ניקי 666 כתב:

אין צורך בדיון ,אנו לא שונים מקהילת הגייז ,אנו טובים מהם ...במערכת בדסמית יש לך סיכוי להקים

משפחה מכיוון שאינך מתנהג בניגוד לחוקי הטבע ,שם בקהילה ההיא דאגו לחסום כבישים בכדי

לצעוד בגאווה ,אנחנו כנראה עדיין לא בשלים לכך .

איזו חוצפה! מה הקשר לקהילת הגייז? ואיך אתה בדיוק יותר טוב מהם רק בגלל שאתה יכול להעמיד צאצאים? מה קשורים צאצאים למערכת בדסמית? תעשה עם הבדסם שלך מה שאתה רוצה, אבל מה זה קשור ליכולות שלך להשריץ?? ואגב, לא ברור לי באיזו מאה אתה חי, אבל בקהילה הלהט"בית יש הורים, משפחות, יש מקומות בעולם שבהם הם יכולים להינשא ואפילו בעצמם לעשות בדסם!! תאר לך את הקידמה.
באיזה חור תחת אתה חי שאתה קורא להומוסקסואליות "בניגוד לחוקי הטבע". מי קבע את חוקי הטבע, אמא שלך?
לא דופקת חשבון​(שולטת)

מי אתם בכלל שתשפטו אותה??

אל תהיו צדיקים ואל תתיפיפו ואני לא מדברת על כולם פה אלה על החלק הגדול כאן...

כול מי שנמצא פה מחפש את הריגוש של העולם הזה ...

וזה לא משנה עם היא מורה או אתה עורך דין או סתם איש פשוט ...

לכולנו יש סטיות ואני לא חושבת שלמישהו יש את הזכות לשפוט אותה ...

אז היא מורה ביום מי אמר שהיא לא יכולה להיות מלכת סאדו בלילה??

ומי אמר שהיא מלכה בתשלום?? ועוד להגדיר אותה כזונה??

מי אתם בכלל??? תסתכלו על עצמכם לפני שאתם מקניטים מישהו...

המורה הזאת היא אדם נפלא והיא עושה את מה שהיא אוהבת... אל תסתכלו בעין עקומה על פני הדברים כי אתם לא יותר טובים ממנה כולנו פה אותו הדבר... כולנו פה בגלל הסטיות שלנו...

אז אהובה תעשי רק מה שאת אוהבת ואל תדפקי חשבון לאף אחד במיוחד לאנשים הדוחים שיש כאן... כולנו פה בגלל הסטיות שלנו... וזה לא בושה...

נ.ב

ואנשי הקהילה היקרה תסתכלו על עצמכם לפני שאתם שופטים מישהו...
פסיכיאטר מתורבת

Re: מי אתם בכלל שתשפטו אותה??

פסיכיאטר מתורבת • 6 בדצמ׳ 2012
לא דופקת חשבון כתב/ה:

המורה הזאת היא אדם נפלא והיא עושה את מה שהיא אוהבת... אל תסתכלו בעין עקומה על פני הדברים כי אתם לא יותר טובים ממנה כולנו פה אותו הדבר... כולנו פה בגלל הסטיות שלנו...

אז אהובה תעשי רק מה שאת אוהבת ואל תדפקי חשבון לאף אחד במיוחד לאנשים הדוחים שיש כאן... כולנו פה בגלל הסטיות שלנו... וזה לא בושה...

נ.ב

הסתכלנו והיה חושך .

ממתי נהיית מלכת סאדו?
לא דופקת חשבון​(שולטת)

Re: מי אתם בכלל שתשפטו אותה??

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:

נ.ב

הסתכלנו והיה חושך .

ממתי נהיית מלכת סאדו?

חחחח תמיד הייתי ויאלה תחזור כבר...icon_smile.gif