שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012
מן הסתם לא, היא לא צריכה להיות מכוערת, והיא לא צריכה לעשות סקס בשום תנוחה מסויימת, אני בסך הכל מצפה ממנה לנסות למנוע מהתלמידים שלה את המידע לגבי התנוחה המועדפת עליה.
וגם, לא צריך להקצין את הדברים שלי. אנשים שנמצאים בעמדה כלשהי שבה מישהו נושא אליהם עיניים, אמורים לתת את הדעת על הדמות שהם בונים. לכל הפחות, לשלוט בה. אם היא מאמינה שזה בסדר שהתלמידים שלה ידעו על העבודה הנוספת שלה, זה סיפור אחר. אם היא מעדיפה שלא, הייתה צריכה למנוע את זה.

אבל שוב, למקרה שזה לא היה מובן - הביקורת שלי לא נאמרת בנימת גינוי או פסילה. אני באופן אישי לא חושבת שהמעשה היה אידיאלי, זה לא אומר שמגיע לה עונש.

ושוב, אני בשום מצב לא מצדיקה הפעלת סנקציות כנגד מורה רק בגלל שבמקרה התלמידים שלה גילו משהו שאינו עניינם. כי זה בדיוק מה שזה - לא עניינו של אף אחד!

ניקי, הפסקה האחרונה שלך, זו המודגשת, מזעזעת בעיני. מה זה השטויות האלה, "אנחנו טובים מהם"? בשביל מה זה טוב?
אני אשכרה מתבעסת להסכים איתך (בעניין המורה), בגלל איך שאתה מדבר.
מלכתא
מלכתא • 5 בדצמ׳ 2012
לדעתי אין מקום להשוות בינינו לבין קהילת הלהט"ב... ממש דברים שונים.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
יולי ,אני רגיל שהרבה פסקאות שאני רושם מבאסות אנשים ,למה ..כי הם מפחדים להסתכל לאמת

בעיניים ,אם יביטו בה ויפנימו אותה יהיה להם קשה להמשיך לחיות איתה ..icon_smile.gif

אני אחזור על דברי ...מצבנו ברמה האישית וברמה של תרומה לחברה טוב יותר מהקהילה הגאה ,

אם אני במערכת זוגית בדסמית והייתי ברבות כאלה אני יכול לנהל חיי זוגיות שקרובים לנורמה ,אני

גם יכול להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם ,כאשר אגיע להורי לא אגרום להם צער בזה שבן זוגי

הוא בן השני ,יחסים בדסמיים אינם נוגדים את חוקי הטבע ..icon_smile.gif

וכל זה ,אין לי דבר וחצי דבר כנגד הקהילה הגאה ,אני מכבד ובמיוחד מבין שכפי שאני מגיע לעוררות

מינית מאלמנטים חריגים סאדו מזוכסטיים אותו אדם מגיע לעוררות ממשיכה לבן מינו ,אני מניח שהן

בדסם והם משיכה לבן המין שלך שניהם הם מצה גנטי שאין אפשרות לתקן אותו .

ועל מה ההשוואה ...מכיוון שלא יעלה על הדעת שמקום עבודה ציבורי היה מפטר אדם הומוסקסואל

רק עקב העדפותיו המיניות וזאת מכיוון שהקהילה הגאה עשתה כברת דרך ארוכה כאשר היום קיימת

לגיטימצייה חברתית לעניין ,החברה האלה חוסמים כבישים פעמיים בשנה במטרה לצעוד בגאווה .

וכאן מה אנו עושים ...מנהלים דיון ברמת הבעד והנגד ..כאשר כל אדם בתוך תוכו יודע שגם לו זה

יכול לקרות ,כאן אין צורך בדיון ,כולנו כמקשה אחת צריכים לעמוד לצידה של המורה .

ועוד ...כל אדם שני פותח ליין וכל רביעי מנסה לגזור קופון על הפנטזייה בדרך כזאת או אחרת

כולם יודעים בשגרה להיות גברים ולתת כביכול לגיטימציה לפנטזייה ,איפוא כולם נעלמו עכשיו ..

אני מוכן מחר בבוקר להתראיין לכל תוכנית כדי להסביר את עמדתי ,מוכן להחשף גם אם הדברים

יפגעו בי ...ולמה ..כי אני מאמין בדרכי ואם אצליח למנוע את המקרה הבא זאת הצלחתי .

אבל כבר למדתי זאת על בשרי ...אני "הגבר" האחרון כאן ..המוהיקני האחרון שבאמת נמצא

בשעת צרה ,90 אחוז מהאנשים כאן הם מכבסת מילים ..
Master_Eran​(שולט)
Master_Eran​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2012

לכל המלעיזים והמבקרים תתביישו לכם!
דווקא פה הבחורה אמורה לקבל את מלוא התמיכה והחיבוק.

היא לא עברה על שום חוק, על שום מוסר ולא פגעה באף אחד.
ההיפך, היא יכולה להוות דוגמא לנוער ללכת עם האמת שלו ועם נטיותיו המיניות.

למורה היקרה, אני שולח לך מפה חיבוק ועידוד
ומאחל לך שהנושא יסתדר על הצד הטוב ביותר.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: יודעים מה באמת הבזיון?

blossom כתב/ה:
שעכשיו חוסמים אותנו בפייסבוק.
יחי הפתיחות!!!

את מי חוסמים בפייסבוק?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ניקי, בחייך, מה שכתבת לא הפריע לי כי "אני מפחדת להסתכל לאמת בעיניים" אלא כי כתבת דברים שהם לא במקום. עכשיו, אחרי השכתוב, זה הרבה יותר טוב. ואם זה מה שהתכוונת לומר מלכתחילה אז סבבה.
פייה{O}
פייה{O} • 5 בדצמ׳ 2012
ניקי666 niki כתב/ה:
אני אחזור על דברי ...מצבנו ברמה האישית וברמה של תרומה לחברה טוב יותר מהקהילה הגאה ,

אם אני במערכת זוגית בדסמית והייתי ברבות כאלה אני יכול לנהל חיי זוגיות שקרובים לנורמה ,אני

גם יכול להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם ,כאשר אגיע להורי לא אגרום להם צער בזה שבן זוגי

icon_eek.gif
חייבת לציין שזו אחת הפיסקאות היותר חשוכות שיצא לי לקרוא באתר הזה.
כל משפט ומשפט כאן פרימיטיבי, שגוי ופוגעני.

זה גם לא ממש מסתדר עם שאר הדברים שכתבת, אז אני מקווה שסתם מדובר בפליטת מקלדת עלובה.

ובאופן אישי לנושא עצמו - אני אשמח אם ילדי יגדלו וילמדו בסביבה פתוחה, הטרוגנית וחופשייה.
אני רוצה שהם ידעו שהם לא צריכים לנהל את חייהם לפי ׳נורמות׳ אלא לפי מה שנכון וצודק וטוב להם.
walking dead
walking dead • 5 בדצמ׳ 2012
פייה כתב/ה:
ניקי666 niki כתב/ה:

icon_eek.gif
חייבת לציין שזו אחת הפיסקאות היותר חשוכות שיצא לי לקרוא באתר הזה.
כל משפט ומשפט כאן פרימיטיבי, שגוי ופוגעני.

זה גם לא ממש מסתדר עם שאר הדברים שכתבת, אז אני מקווה שסתם מדובר בפליטת מקלדת עלובה.

גם אני נחרדתי לקרוא. לשניה חשבתי שנכנסתי בטעות לדף האינטרנט של פניני הרב עובדיה יוסף...