אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דוגמא לחומר האנושי פה באתר

PersonalJesus
לפני 11 שנים • 18 בדצמ׳ 2012

דוגמא לחומר האנושי פה באתר

PersonalJesus • 18 בדצמ׳ 2012
והיום בפינת ה WTF: התכתבות מוזרה שהיתה לי כאן לא מזמן עם מישהי פשוט גועלית, בלי להזכיר את הניק שלה. הטקסט שלה בכתום, שלי בלבן.

אתה ח---י בסרט! של hbo או שלא, אתה עלוב מידי

אוקיי... אחת ההודעות ההזויות שקיבלתי, אפילו לאתר כזה. למה עלוב? למה בכלל לשלוח לי הודעה אם אני עלוב? תכלס, אני באמת חי בסרט וטוב לי ככה. לא חסר נשים שחיות בדיוק באותו סרט כמוני ואנחנו מסתדרים יופי. אקיצר תודה רבה על האנליזה ד"ר פרוייד ולילה טוב.

בכיף תהנו בסרט העלוב שלכם

למה להעליב אותי? מה עשיתי לך בחיים? כולה כתבתי פרופיל, מה הבעיה שלך?

אויש נעלבת? רגע רגע איפה הטישו שתוכל לנגב את הדמעות ... אופס נגמר פחחחחחחחח

אני מקווה שתמצאי מה שאת מחפשת כאן, גם אם זה רק להוציא עצבים על אנשים זרים ששונים ממך.

עצבים?איפה הוצאתי עצבים? חחחח

בשלב זה הבנתי שאני מאכיל את הטרול וחתכתי, למרות הסקרנות סטייל נשיונל ג'יאוגרפיק באשר לגורמים לכזה מצב נפשי תוקפני.

אז.. WTF?! שימו לב שהיא בכלל פנתה אלי. מה זה אומר עליה אם היא יוזמת פניה למישהו עלוב כהגדרתה. אני בדרך מסנן מראש ומתעלם מהמציקניות/מטורללות, אבל באותו לילה הייתי משועמם וממש סקרן אותי להבין מה מוביל בנאדם לפנות אל מישהו זר לחלוטין באתר כזה רק כדי להעליב אותו.

יש לכם רעיונות? משהו שלא תואם את הציפיות שלה מעולם ה-BSDM בפרופיל שלי? Daddy issues? סתם יום רע? בין הפותרים יוגרלו כרטיסים לנאום של מירי רגב.
Uranus
לפני 11 שנים • 18 בדצמ׳ 2012
Uranus • 18 בדצמ׳ 2012
שמע,

אין לי מושג מה באמת עומד מאחורי חליפת ההודעות הללו ועל מה בדיוק היא הגיבה בפרופיל שלך.
אני רואה שהפרופיל שלך עודכן בשעתיים האחרונות ממש כך שיתכן ומחקת משהו אופנסיבי או לא לעניין אבל כל אלו רק השערות.

נכון לכרגע אני יכול לומר לך שיש לך פרופיל מעולה, משתף, עצמתי ואותנטי שאני אפילו מתחבר אליו אישית ובאמת בתקופות שניסוחים עוד היו חשובים לי הייתי רוצה שהפרופיל שלי יראה בדיוק ככה.

אם זה לא רק מס שפתיים ואתה עומד מאחורי המילים הללו וזה מי שאתה אז רק אאחל לך המון בהצלחה, אין לי ספק שהיא תגיע ושאתה ראוי למה שאת מבקש וחולם עליו.

דפדף ושכח את הפרחה המטרידה.
מסטיק מר
לפני 11 שנים • 19 בדצמ׳ 2012
מסטיק מר • 19 בדצמ׳ 2012
יש כמה אופציות: משועממת מאוד שהחליטה להתעלק עליך, מטומטמת,
או סתם מישהי שהחליטה להוציא את העצבים שלה.
יש גם אפשרות לשלושתם יחדיו.
(שוחחתם בעבר?)

תמשיך הלאה. לא שווה התעסקות.
the rain song
the rain song • 19 בדצמ׳ 2012
אני לא נוהגת לפרסם הודעות מהתיבה הפרטית שלי אז לא תהיה לכם ברירה אלא להאמין לי.
התיבה שלי מלאה בהודעות מאנשים שאני לא מכירה וסביר להניח שגם לא אכיר.
הודעות חכמות, מצחיקות, מפרגנות, מכבדות, משכילות וחיוביות בכל מובן.
ברור שיש גם מעצבנות אבל הן בהחלט מיעוט שבמיעוט

כך שגם האנשים שאצלי בתיבה הם דוגמה לחומר האנושי שיש כאן
מומלץ להתמקד בהם.

לא זכור לי שמישהו פתח שרשור על הודעה מקסימה שהוא קיבל או על התנהגות נהדרת של מישהו
תמיד כותבים על הרע
כך מתקבל הרושם, במיוחד אצל החדשים, שכולם כאן חולי נפש עם תעודות וכל הכלוב מלא בחרא של אנשים ואולי כך בעצם צריך להתנהל כאן.

תחשבו על המטרדים שאתם נתקלים בחיים האמיתיים שלכם. באוטובוס, ברחוב, בתור לדואר, לבנק, וואט אבר.
תשוו ביניהם ותבינו שהמטרד שמידי פעם חווים כאן הוא לא כזה ביג דיל.

יש כאן אחלה אנשים!!
    התגובה האהובה בשרשור
צל מנחה​(שולט)
צל מנחה​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2012
הגנון של כלובי..

תתעלם ותמשיך הלאה. או שלחילופין, תסתכל קצת בתוך עצמך(מאחר וברור שמוצג רק צד אחד של הסיפור, ובצורה מעט ילדותית), ותוודא שאין משהו שאתה יכול ללמוד ממנו מן המאורע. לך תדע, אולי דווקא בגלל הפרחה הזו תצליח להשתפר ולהתקדם..

בכל מקרה, לדעתי, אתה לא צריך להתרגש יותר מדי משטויות כאלה. מה יקרה כשנלשטת תקלל אותך בסשן כי אתה מכאיב לה מאוד? תפתח שרשור ובו תספר על מר גורלך או על כך שהיא העליבה אתך?

בהצלחה חביבי.
לילימיי​(שולטת)

כאן, שם...ובכל מקום.

לילימיי​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2012

יש אנשים נחמדים,
וכאלו שפחות.
כמו בחיים שבחוץ,
אפשר להתעלם ואפשר לא.
לפעמים, במרחב הוירטואלי
אנשים מרשים לעצמם יותר.
זו בחירה שלך,