בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין דבר כזה שפחות בתשלום ?

TradeMark​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 בדצמ׳ 2012
TradeMark​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2012
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
דבריי הן תגובה קצרה לשאלה שנשאלה בנושא השרשור בלבד. כל מה שהסקת מעבר לנושא המדובר מתוך דבריי אלו ספקולציות שלך ולא האמונות שלי. כולל הדרך בה אתה חושב שאני רואה את המונח תיוג. אין סתירה כלל.

תגובתך הייתה קצרה, ולא הייתה לי כוונה להסיק מסקנות מעבר לנושא השרשור.
השאלה הייתה, או יותר נכון רצף שלושת השאלות שעליהן השרשור:
למה אין דבר כזה שפחות בתשלום ?
למה רק מלכות ?
למשהו או משהי יש תשובה ?

אני עשיתי השוואה בין מלכות בתשלום ושפחות בתשלום, ובתגובה שאומנם ארוכה משלך, רציתי להראות את המשותף והדומה ביניהם.
היות ואתה אומר כי שפחות בתשלום יתויגו כזונות באתר ועל כן לא מפרסמות, ניסיתי להבין למה חסרה התייחסות לשאלה השניה של השרשור, שהיא למה רק מלכות. הרי מלכות בתשלום יש, מדוע הן מפרסמות ואינן מתוייגות באתר של קהילה קטנה כדבריך, שפועלת על קליקות רכילותיות ורכילות מבוססת אגו פגוע.
מאיפה שאני קראתי, זו הייתה התעלמות המדגישה את הזנותיות של השפחה, שהרי שום יחוס לא היה ללמה דווקא מלכות כן ושפחות לא. וכך אמרתי. לא הסקתי מסקנות שמעבר לנושא המדובר, ולא עסקתי בספקולציה. מתנצל אם זה נראה ככה. התייחסתי למה שענית מול מה שנשאל. כמו שאתה אומר שהיית רוצה שיתיחסו לתגובה שלך. מעבר לכל זה, לא התייחסתי בכלל לאופן שבוא אתה תופס או מגדיר את המונח תיוג. לא חושב שזה היה חלק מהתגובה שלי, אם אני טועה, אשמח להדגשה נוספת.

זו לא נקודה או זירה להגוששות, אבל תגובה קצרה וחלקית שלא תופסת את כל נושא השרשור משאירה חורים, וחורים לפרשנות. אני נתתי את שלי, ובמקרה הזה עמדת היציאה שלי הייתה התגובה שלך, שהייתה בעיניי חלקית אשר מדגישה תפיסה שבה מלכה שלוקחת כסף לא תתפס כזונה ולכן יכולה לפרסם (שוב, בקהילה קטנטונת שלא תדחה אותה מעליה כדבריך), ואילו שפחה בתשלום דווקא כן תתויג ככזאת ולכן תתבייש.
לפעמים טועים כמובן, אבל לא היה פה ניסיון ניגוח. ככה או ככה, שמח על ההבהרה.
Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 27 בדצמ׳ 2012
Melody303​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2012
כנאמר, יש.
הציעו לי להיות אחת כזאת, ואני לא מתכוונת להצעות משולטים נואשים שמנסים לקבל תשומת לב כאן על ידי הצעות כספיות (למרות שגם מזה לא חסר פה).
ראש השבט​(שולט)

הפתעה..

ראש השבט​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2012
שסיפרתי לנשלטת בתשלום שאני מכיר על הפוסט הזה היא היתה המומה..:"יש נשים שחוטפות את כל הספנקים והכאב וההשפלות בחינם??? למה להן??"
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2012
Stop and think, and im sure you can understand the difference in motivation of the men .
Where aggressive dominant men are quick to call anyone a whore, hell I call my friends whores, passive unsatisfied and dime a dozen men are not so quick.

Just human nature
'Bambi'​(אחרת)
'Bambi'​(אחרת) • 27 בדצמ׳ 2012
אני משערת שזה מאותה סיבה שאין "מלך סאדו" icon_smile.gif
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
איש אחר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
זה בגלל סיבה פשוטה: רוב הנשלטות הן לא זונות, רוב ה"מלכות" הן כן זונות ורחוקות מאד מלהיות באמת מלכות.
כבר מזמן נכתב "בעל המאה הוא בעל הדעה" משמע, שמי שמשלם למלכה, הוא הבוס והיא עובדת אצלו או עבורו

זה לא עונה על השאלה, כי זה נכשל לוגית: אם מלכות בתשלום הן לא באמת מלכות אלא זונות שמשרתות צרכים, למה הן לא נותנות שירותי שפחה בתשלום?

אין כאן כל כשל לוגי
בשביל שרותי שפחה צריך כישורים ויכולת

די נו. אתה קורא את מה שאתה כותב לפני שאתה לוחץ "שלח"?
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2012
Opiate כתב/ה:
Stop and think, and im sure you can understand the difference in motivation of the men .
Where aggressive dominant men are quick to call anyone a whore, hell I call my friends whores, passive unsatisfied and dime a dozen men are not so quick.

Just human nature

לא בדקתי, אבל אני חושב שעל כל Dime שתשקיע פה תוכל לקנות יותר שולטים מאשר נשלטים.
סתם עניין של מספרים, אבל חושב שיש יותר שולטים מנשלטים פה באתר לפחות. ברמה הכמותית של ניקים ובמבט חטוף.
על אותו משקל, תמצא יותר unsatisfied גברים דומיננטיים ואגרסיביים מאשר פסיביים. וגם זה, עניין של סטטיסטיקה בלבד.
ככה שלהגיד שגברים פסיביים הם dime a dozen לא מדוייק, אולי אפילו יעלוב באיזה נשלט או שניים. אבל אני לא דובר של אפ'חד, אז ללא ספק אין לי את היכולת לקבוע בוודאות.

אבל אתה בטוח יכול להגיד שרוב הסיכויים ששפחה בתשלום תקבל את התיוג זונה מהר יותר, ולא בהכרח מצד הגברים דווקא. דומיננטיים או פסיביים. גם מצידו של המין היפה, המחשבה ש"יזיינו אותה" הופך אישה לזונה. אבל אם לא מזיינים, כלומר אין פעולה של חדירה שיש בה מוטיב אגרסיבי ולוקח במובן מסויים או אפילו נאמר בועל, זה יתפס ככל הנראה כפעולה פחות זנותית ויותר כוחנית ובשליטה ולכן פחות זונה או מושפלת. פחות "פוגע" ברגשות הנשים והאנשים אישה שלא מקבלת או נבעלת, אלא רק נותנת שילקקו לה את הנעל. כאילו התנהגות מינית, ועוד באתר כל כך פרוגרסיבי שאמור להכיל הבנה קצת יותר מעמיקה של פעילות מינית מה היא, מתחילה ונגמרת בחדירה. ואם האישה חודרת עם סטראפאון, הרי היא אינה זונה, אלא מזנה... מה היו אומרים גברים שהם ג'יגולו על העניין אני תוהה...
בעייני גם אישה שלוקחת כסף על סקס מחזיקה בידיים שלה רמה מסויימת של כוח, ובכלל לדידי פעולת התשלום על הנאה מינית היא פעולה שמשפילה את הצד המשלם ברמה כזאת או אחרת. אם מודעת או שלא. אם לשפחה או למלכה. דעתי בלבד, כן...

אבל אני מסכים איתך לחלוטין, זה הכל human nature למרות שיש גם יש פה מקום נכבד ל human nurture.
שלי 34

Re: הפתעה..

שלי 34 • 27 בדצמ׳ 2012
ראש השבט כתב/ה:
שסיפרתי לנשלטת בתשלום שאני מכיר על הפוסט הזה היא היתה המומה..:"יש נשים שחוטפות את כל הספנקים והכאב וההשפלות בחינם??? למה להן??"

צודקת הבחורה icon_smile.gif
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
Opiate כתב/ה:

Just human nature

לא בדקתי, אבל אני חושב שעל כל Dime שתשקיע פה תוכל לקנות יותר שולטים מאשר נשלטים.
סתם עניין של מספרים, אבל חושב שיש יותר שולטים מנשלטים פה באתר לפחות. ברמה הכמותית של ניקים ובמבט חטוף.
על אותו משקל, תמצא יותר unsatisfied גברים דומיננטיים ואגרסיביים מאשר פסיביים. וגם זה, עניין של סטטיסטיקה בלבד.
ככה שלהגיד שגברים פסיביים הם dime a dozen לא מדוייק, אולי אפילו יעלוב באיזה נשלט או שניים. אבל אני לא דובר של אפ'חד, אז ללא ספק אין לי את היכולת לקבוע בוודאות.

אבל אתה בטוח יכול להגיד שרוב הסיכויים ששפחה בתשלום תקבל את התיוג זונה מהר יותר, ולא בהכרח מצד הגברים דווקא. דומיננטיים או פסיביים. גם מצידו של המין היפה, המחשבה ש"יזיינו אותה" הופך אישה לזונה. אבל אם לא מזיינים, כלומר אין פעולה של חדירה שיש בה מוטיב אגרסיבי ולוקח במובן מסויים או אפילו נאמר בועל, זה יתפס ככל הנראה כפעולה פחות זנותית ויותר כוחנית ובשליטה ולכן פחות זונה או מושפלת. פחות "פוגע" ברגשות הנשים והאנשים אישה שלא מקבלת או נבעלת, אלא רק נותנת שילקקו לה את הנעל. כאילו התנהגות מינית, ועוד באתר כל כך פרוגרסיבי שאמור להכיל הבנה קצת יותר מעמיקה של פעילות מינית מה היא, מתחילה ונגמרת בחדירה. ואם האישה חודרת עם סטראפאון, הרי היא אינה זונה, אלא מזנה... מה היו אומרים גברים שהם ג'יגולו על העניין אני תוהה...
בעייני גם אישה שלוקחת כסף על סקס מחזיקה בידיים שלה רמה מסויימת של כוח, ובכלל לדידי פעולת התשלום על הנאה מינית היא פעולה שמשפילה את הצד המשלם ברמה כזאת או אחרת. אם מודעת או שלא. אם לשפחה או למלכה. דעתי בלבד, כן...

אבל אני מסכים איתך לחלוטין, זה הכל human nature למרות שיש גם יש פה מקום נכבד ל human nurture.

This isnt nurture, you know they are whores, I know they are whores.
But we are indifferent to a situation that has no relevance to our world.
That's all.
Tainted​(לא בעסק)

Re: הפתעה..

Tainted​(לא בעסק) • 27 בדצמ׳ 2012
ראש השבט כתב/ה:

היא לא נשלטת בתשלום, היא סתם זונה.

ואגב - כן יש כאלו.
קוראים לנו נשים שאוהבות בדסמ. בנוסף אפשר לקרוא לנו חור, זנזונת, כלבה וגם זונה.
אני מקבלת תשלום בחום, אהבה וזרע.
ההבדל הוא שה''זונה'' שאני מקבלת מהשולט שלי, לא בא מהעובדה שהוא משלם לי כסף בסוף הזיון.
ההבדל הוא שאני נשלטת שאוהבת את זה ולא מישהי שמנסה לעשות קופה על הואגינה שלה.