לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי, החליטו לערבב אותנו עם הומואים במסיבה?

ממש גרוע​(אחר)
לפני 11 שנים • 28 בדצמ׳ 2012
ממש גרוע​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2012
מסתבר שאצל גייז, טרנס, וחובביהם
כל סטרייט שלא מעוניין לבלות איתם ישר נחשב "הומופוב" .

בסדר, הבנו.
DarkSoul
DarkSoul • 28 בדצמ׳ 2012
ממש לא מפריע לי שהם שם, אבל כאחד מהם מתקרצץ אלי כל הערב ושולח ידיים אחרי שכמה פעמים העפתי אותו, זה כבר מטריד.
לילית חדשה
לילית חדשה • 28 בדצמ׳ 2012
אינטימי u כתב/ה:

בסדר, הבנו.

לא ממש,
האמת שהשאלה היא למה אותו אדם לא רוצה לבלות איתם,
אם זה אך ורק כי הם חלק מ-להט"ב ורק בגלל זה- כן זה סוג של הומופוביה.
אם זה כי הנוכחות של שא סטרייטים פוגעת באותו אדם אך ורק כי הם לא סטרייטים- כן זו הומופוביה.

למה אתה חושב/ רוצה מסיבה סטרייטית מובהקת ומופרדת לחלוטין מגייז טרנס וחובביהם?
Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 29 בדצמ׳ 2012
Melody303​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2012
אינטימי u כתב/ה:

בסדר, הבנו.

מסתבר שאצל אנשים, כל בעל צבע עור מסויים שלא מעוניין לבלות עם אנשים עם צבע עור אחר נחשב "גזען".

שוק ואימה.
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2012
לילית - יש כאן אנשים שהולכים למסיבות פטיש לא רק בשביל המוזיקה והבגדים, אלא גם כדי לעשות בדסמ (בניגוד לרק לצפות ב"מופע פטיש").
את מה שאני אוהבת לעשות במסיבה בציבור לא ממש בא לי לחלוק עם קהלים לא קשורים, ולמה?
כי יש סכנה של חשיפה ואני לא מתלהבת ממנה. ככה זה כשלא חיים בצורה פתוחה.
תסכימי אתי שאין כאן "הומופוביה" ומי שמכיר אותי גם יודע שאני פשוט לא.
באותה מידה לא הרגשתי נוח במסיבה שהיו בה קהל של חילופי זוגות, עוד מימי הנו לימיט.
לזכרים אולי יש עוד פחדים, וכמו שכבר חלק איתנו מישהו אחד (ותזכרי: אחד חלק? עשרה מתביישים), זה אכן קרה.
ואם ארצה להתייחס למסיבה רק כמסיבת פטיש, לא ממש מעניין אותי ללכת למקום שהסיכוי שישימו בו לב אלי נמוך, רק כי אני אישה.
אולי אם היו לי תקציב בלתי מוגבל וזמן בלתי מוגבל, אבל כמו שהמסיבה שווקה לא היה סיכוי שאלך אליה.
וזה בלי הומופוביה. לכי תביני
מל - את יכולה להתחכם כמה שבא לך, אבל נסי, רק נסי לקרוא לי גזענית. icon_twisted.gif
המוזה

לא נכחתי במסיבה אבל...

המוזה • 29 בדצמ׳ 2012
שמעתי שהיא הוגדרה כנפילה בדיוק מהסיבות שהועלו כאן, לא מתוך הומופוביה אלא מרצון בתחושת אינטימיות וחיבור לחובבי בידסמ אחרים.
יצירת אינטראקציה עם אנשים בעל טעם דומה אינה משולה לגזענות ו/או הומופוביה. ישנם מספיק ליינים של גייז ולא בטוח שחברי קהילת הבידסמ היו ששים לשלם ביד רחבה על כרטיס כניסה למסיבות הללו.
כאשר מסיבה מוצגת כמסיבת פטיש/ בידסמ עליה לייצר אוירה מתאימה ולא לנסות לשלב בין עולמות בהם אין השקה.
אמר לי אדם נחמד זה מכבר:
להומואים יותר קל לצאת מהארון.
חשיפתי כחובב בידסמ היא כבר סיפור אחר לגמרי.
יש לאפשר פרטיות בתוך קהל מקבל ומבין ושותף להעדפות כדי ליצור אוירה שתוגדר באמת כמסיבה.
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2012
דווקא יצא לי לבלות במסיבת גייז מדהימה. באתי לראות הופעת דראג משגעת של קיארה דופלה - ממולצת בחום, מקצוענות ברמה של חו"ל - ונשארתי לרקוד בכייף.
מצד שני, מלכתחילה באתי בלי שוט(:
אנשים מונעים על ידי אינטרסים הרבה יותר משהם מונעים על ידי רגשות כמו הומופוביה/גזענות.
המוזה

כנראה שהאינטרס הכלכלי גבר על שיקול הדעת

המוזה • 29 בדצמ׳ 2012
מאו כתב/ה:
דווקא יצא לי לבלות במסיבת גייז מדהימה. באתי לראות הופעת דראג משגעת של קיארה דופלה - ממולצת בחום, מקצוענות ברמה של חו"ל - ונשארתי לרקוד בכייף.
מצד שני, מלכתחילה באתי בלי שוט(:
אנשים מונעים על ידי אינטרסים הרבה יותר משהם מונעים על ידי רגשות כמו הומופוביה/גזענות.

חבל. זה גול עצמי ברמת מסיבת בידסמ.
אולי כליין גייז מובהק זה יהיה מוצלח.
hrgiger
hrgiger • 29 בדצמ׳ 2012
אני דווקא כן הייתי במסיבה ואני חייבת לציין שהיא הייתה די מוצלחת (מהבחינה הפטישסטית). נכון, לא היה הרבה בדס"מ אבל זה בסדר כי זאת לא מסיבה שכזו.

אני מודעת לכך שהרבה אנשים מחברים בין בדס"מ ופטיש, גם אני ביניהם אבל עדיין צריך לזכור, ברוב הליינים הרציניים בעולם קיימת הפרדה עדינה.

בחמישי היו הרבה יותר לבושים ולבושות מבכל מסיבה אחרת שהייתי בה בארץ (ואני יוצאת לא מעט), המוזיקה הייתה אחרת וכך גם הקהל. היה לי יפה, נעים והרגיש לי קצת יותר נוח להתלבש.

עכשיו, אחרי שהחמאתי אני רוצה לומר משהו שלילי: באמא שלכם, לא יכולתם להשקיע קצת יותר במופעים?

גייגר - שחנכה את השימלה מברלין ועשתה עיניים למלא הומואים יפים.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
Tainted כתב/ה:
[color=HOTPINK]מה זה משנה אם זה גייז, לסביות, טרנסיות או סטרייטים?

קינק הוא קינק.[/

color]

קינק מטבעו הוא קינק. אין חוק שקובע מה נכון ולא ואו מה בראש ואיך מגדירים