בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

50 גוונים ובחורה חדשה

Fan girl 85
לפני 11 שנים • 27 בדצמ׳ 2012

50 גוונים ובחורה חדשה

Fan girl 85 • 27 בדצמ׳ 2012
שלום לכולם
אני קוראת בפורום שלכם שבוע, ולא יכולתי שלא לספר

אני מה NEW WAVE icon_smile.gif קראתי את הטרילוגיה 50 גוונים בקיץ, ומאז לא מפסיקה לקרוא ולהתעניין ולא יכולה לעצור icon_smile.gif
רוצה למשוך את בעלי לעולם הבדס''מ, נכון להיום עוד לא מצאתי דרך לעשות את זה כך שארגיש בטוחה שלא הרסתי כלום. רק מה? הזמנתי לו במתנה לסילבסטר את הספר
Different Loving: The World of Sexual Dominance and Submission
נראה מה יקרה icon_smile.gif

זה מאוד מוזר שפתאום התעורר בי פן חדש, רעב, משתוקק. מוזר וכיף!!!

מאוד התרשמתי מהדיבור של REV MEL על 50 גוונים והתופעה החדשה, זה מופיע, מי שלא מכיר, באתר http://tsrnetwork.com/

אשמח לדבר על הדברים האלה איתכם icon_smile.gif
שלגי
לפני 11 שנים • 28 בדצמ׳ 2012
שלגי • 28 בדצמ׳ 2012
לא קראתי את הספרים הנזכרים (ועל פי ההדים מכאן וממקומות אחרים כנראה שלא אטרח להגיע לכך בקרוב מידי), אז אין לי מה לומר בקשר אליהם.

מה שכן אעשה, זה אאחל בהצלחה ובהנאה, לך ולבעלך. תעשו חיים. (-;
walking dead
walking dead • 28 בדצמ׳ 2012
ברוכה הבאה! העיקר שתיהנו בעולם החדש הזה שאתם חוקרים ולומדים שניכם.
המוזה

כמיהה היא דבר מופלא.

המוזה • 28 בדצמ׳ 2012
אחריה באה התשוקה וההגשמה. הספר לא מעניין אותי וככל הנראה לא אקרא אותו בעתיד הקרוב.
מאחלת לשניכם שתמצאו את שביל הזהב המותאם רק לכם, הרי זו כל מהות הבידסמ.
רק הנאה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2012
ברוכה הבאה icon_smile.gif
החוויה הזו של החקירה וההתנסויות הראשוניות... פשוט קסם.

בעניין משיכת בן זוג ונילי (כלומר, לא בדסמי) לעולם הבדסמ, עולים פה בפורום מעת לעת שרשורים שבהם אנשים חולקים מרעיונותיהם וניסיונם. את יכולה להעזר בחיפוש של הפורום (צד שמאל למעלה) כדי למצוא כאלה ולקבל רעיונות ותובנות. הנה כמה שמצאתי בחיפוש זריז:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=32862&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=29734

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=20831&postdays=0&postorder=asc&start=0

את תראי שיש מגוון של דעות בנושא. כמו בכל מקום, יש אנשים שיפוטיים או כאלה ש - בלשון המעטה - לא תורמים לדיון. לצדם יש אחרים שכותבים דברים נבונים מתוך רצון כן לסייע ולשתף. סומך עלייך שתדעי להפריד תבן ממוץ.

הייתי מפנה אותך לאנשים שידוע לי שהיו או הינם במצב כזה ויכול להיות לך מעניין במיוחד לשוחח עמם, אבל נראה לי שאם ירצו, הם יגיבו פה בעצמם. בכל מקרה, את חלקם תוכלי למצוא בלינקים הנ"ל.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
Fan girl 85
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013
Fan girl 85 • 7 בינו׳ 2013
היי
תודה לכל מי שענה icon_smile.gif
מעריכה את זה מאוד icon_smile.gif
אני עוברת על הפורום וגם קוראת המון ברשת,
קראתי איזה כתבה (התירגום לעברית שלי), הכתבה מכוונת לחבר'ה מתחילים כמוני שמנסים להבין יותר, הכותבת נותנת הגדרות שאהבתי, הנה הן:

SM פטישיסטי, נכתב "אם מעניין אותך הENTOURAGE, הסביבה, האיבזור וכו', ואם אתה לא מוכן לגרום לבכי של אדם אהוב, אם אתה מעדיף ללטף במקום לתת מכות ולהגיד מחמאות במקום להשפיל אז התחום שלך הוא SM פטישיסטי"

SM פיזי, "אם מושך אותך גרימת כאב פיזי, פעילות כוחנית קשוחה, עיכוב סבל מייסר, ואתה לא צריך ליצור לחץ פסיכולוגי או לדבר על אשמה ועונש - אז SM הפיזי הוא התחום שלך... מטרת הסדיסט בSM פיזי היא גרימת כאב פיזי באופן מקצועי שלא קשור למשימות פסיכולוגיות שליליות אצל המזוכיסט"

ו SM פסיכולוגי, עליו נכתב "אם הסיפוק העיקרי שלך הוא מסבל מייסר, אי נעימות, בושה, השפלה של הבת זוג, העובדה שהיא צריכה לסבול מפעולותיך בלי להנות מהן ישירות, אז אתה - סדיסט פסיכולוגי... מטרת הסדיסט בSM פסיכולוגי היא גרימת סבל נפשי או הדגשה של המעמד ה-נחות דרך העברת רגשות של בושה, אשמה, השפלה, באמצעות התקפות מילוליות, כאב פיזי והגבלות שונות"
בנוסף נכתב "אם מטרתך היא לא גרימת סבל נפשי רציני כמו בSM פסיכולוגי, אלא רק חינוך, עונש לצורך החדרת משמעת, זה שייך לתחום DISCIPLINE..."
"...הבעיה העיקרית של שולט בתחום זה היא שאפילו שיש אחוז גבוה של נשים שרוצות SM פסיכולוגי, רובן מוצאות את זה במערכות יחסים וניליות. הנשים שבכל זאת עברו לתחום הSM - מודעות להבדל בין פעולות במהלך סשן ובחיים האמיתיים. לרוב לנשים האלה יש רשימה "לא מודעת" של השפלות וסבל שרצויים, אבל את הרשימה הזאת הן לא יוכלו לתת בגלל האופי ה"לא מודע" של רשימה, והשפלה שלא נכנסת לתוך הרשימה תהרוס בקלות את הסשן."
נכתב גם, שרוב הנשים לא יהיו מעוניינות ביחסים D/S שכוללים SM פסיכולוגי בגלל הבנת הסכנה שבסבל נפשי עמוק שיכול לגרום רק אדם קרוב.

עולה את השאלה הבלתי נמנעת - איך שולט יודע מתי זה סבל "רצוי" ומתי זה כבר לא SSC? הגבול לא ברור... גם בתור סאב מתחיל - איך יודעים תוך כדי האם זה סבל שאהנה ממנו או לא? icon_surprised.gif
Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013
Melody303​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2013
Fan girl 85 כתב/ה:
עולה את השאלה הבלתי נמנעת - איך שולט יודע מתי זה סבל "רצוי" ומתי זה כבר לא SSC? הגבול לא ברור... גם בתור סאב מתחיל - איך יודעים תוך כדי האם זה סבל שאהנה ממנו או לא? icon_surprised.gif

אם מדובר על מערכת יחסים של שליטה, לדעתי Anything goes *חוץ* ממה שמצויין כגבול. וברמה תאורטית, אין "סבל לא רצוי". ברמה יותר פרקטית, יש את התגובות, אלה המילוליות, או אלה של שפת הגוף. ומהן אפשר להסיק מה רצוי יותר ומה רצוי פחות בזמן אמת. יש גם מילת ביטחון בדרך כלל, שיכולה לשמש כשגבול חדש ולא ידוע מראש מתגלה, נחצה או קרוב מדי לכך, לדוגמא.

אם מדובר על משהו דומה יותר לסשן שבו דברים נקבעים מראש, אז כל מה שלא צוין כרצוי מראש יכול להיות בגדר לא רצוי.

השאלה השנייה פחות מובנת לי. את שואלת איך תדעי תוך כדי האם מה שאת חווה הוא משהו שאת נהנת ממנו או לא?
לא תדעי על פי הרגשות שלך בזמן אמת ולאחרי הפעילות?
Fan girl 85
לפני 11 שנים • 9 בינו׳ 2013
Fan girl 85 • 9 בינו׳ 2013
Melody303 כתב/ה:
Fan girl 85 כתב/ה:

...
השאלה השנייה פחות מובנת לי. את שואלת איך תדעי תוך כדי האם מה שאת חווה הוא משהו שאת נהנת ממנו או לא?
לא תדעי על פי הרגשות שלך בזמן אמת ולאחרי הפעילות? [/color]

היי
icon_surprised.gif
לא תמיד התגובה שלי חד משמעית, אם התגובה מורכבת מפחד+רתיעה+סקרנות?
או שאין לי תגובה לפעילות מסוימת? פשוט אין פידבק. זה הדבר הכי מפחיד ולא מובן
הוא​(שולט)
לפני 11 שנים • 11 בינו׳ 2013

שכחת SM אוזבקי

הוא​(שולט) • 11 בינו׳ 2013
וברצינות , יש לאנשים מסוימים נטיה לנתח כל דבר ולסדר במגירות.
אלא שיש תחומים כמו יחסי שליטה שהם כמו לשחיה או להטיס מטוס הם נרכשים באופן חוייתי
לא ניתן ללמוד אותם בהתכתבות וגם לא ניתן להכניס אותם למגירות כל שהן.
ככל שתצברי שעות טיסה, חויות שליטה , פרטנרים שונים עם סגנונות שליטה שונים, וכל מיני וריאציות של האלמנטים שאת חווה שהשמיים הם הגבול למה שניתן לחוות.
עם הזמן תוכלי לגבש לך תפיסה של מה לטעמך מה מהנה יותר. וגם זה משתנה. זה תהליך של מודעות ולוקח זמן לדברים ש"מסתדרים" להם לבד בראש.

זה כמו הסיסמא של נייקי JUST DO IT
הוא​(שולט)
לפני 11 שנים • 11 בינו׳ 2013

ועוד משהו (כי רק "אחראים" יכולים לערוך הודעות כאן)

הוא​(שולט) • 11 בינו׳ 2013
בהתיחס לתוכן הפרופיל .
יחסי שליטה מחוברים חזק מאד עם מיניות , יצריות, אי נורמטיביות, טאבו, ובכדי לחוות שליטה אוטנטית, במידה משמעותית יש לעבור תהליך של התאהבות. במידה ולא מדובר בבעלך כפרטנר, שלא תשלי עצמך ששליטה אפלטונית/מנטאלית/דנטאלית אם יש כזה דבר יהוו תחליף לדבר האמיתי וקחי בחשבון שיש שני מחירים עיקריים לזה: אחד כואב והשני כואב עוד יותר. צריך לקחת בחשבון מוכנות מודעת ובוגרת "להתלכלך", ללכת בנתיב הלא נורמטיבי, הלא נודע. ולהנות בו ללא חרטות.