ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עשר שנים - בית אחד - הכלוב

כלובי
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013

עשר שנים - בית אחד - הכלוב

כלובי • 4 בינו׳ 2013
10 שנים זה לא צחוק חברים!

חשבתי שיהיה נחמד אם לציון האירוע תרצו לשתף כאן במבחר החוויות שעברתם כאן, חוויות אישיות שלכם, כמו חוויות משותפות כולנו. רגעים שמחים, מאושרים, וגם מבולבלים, וקשים. אפשר להשתתף ולכתוב מזל טוב וכל העולה על דעתכם. מהו הכלוב בשבילכם? איך הגעתם אליו? ומה מצאתם בו? מה זה עשה לכם? מה אתם עשיתם לו?
icon_smile.gif

אז אני אתחיל, אני לא יודע מאיפה בכלל.. לפני 10 שנים, כשהאתר עלה לאויר לא היה לי מושג אם יהיו בו 50 איש או 5,000. אי אפשר היה לעמוד כמה אנשים ישמחו למקום שכזה.הנתק בין כולנו היה כמעט מוחלט.

המטרה ששם לו האתר היתה להיות בית שבו כל אחד מאיתנו ימצא חברה וירגיש שאינו בודד בנטיותיו, כי כך הרגשתי אני, בהתחלה לא ידעתי שיש שם למחשבות המוזרות שלי, ושעוד מישהו על הכוכב הזה חולק כאלה פנטזיות. אחר כך למדתי שיש לזה שם, אבל לא היתה שום אפשרות אמיתית לפרוץ עם זה החוצה ולמצוא פרטנרים מלבד אלה שנעתרו להפצרותי להתנסות בזה.

אחר כך עם מהפיכת האינטרנט הדברים החלו להשתנות. החלה גם להיווצר קבוצה קטנה יחסית בארץ שהחלה להפגש ואף מצאה מקום ביטוי בכמה אתרים ובהמשך בדנג'ן.

הכלוב אם כן, הוקם, גם כדי להוות מקום למציאת פרטנרים להגשמת המשיכה המינית הסאדו-מזוכיסטית כמו גם למצוא אנשים לחלוק כדי איתם את הנטיות האלה, לדבר על זה, לתמוך הדדית, להיעזר וכך להתפתח ולהגיע אולי יותר להשלמה עם הנטיות האלה, אולי אף לגאווה. בדמיוני ראיתי את הבית הזה כמקום חם ואוהב שבו אפשר להיות סוף סוף מה שאנחנו עמוק בפנים.

רציתי שיהיה חכם ומתוחכם כדי שיהיה נח ויעיל אבל גם כדי להעביר לגולשיו את המסר שמיניות סאדו מזוכיסטית היא לא עניין מלוכלך ואפל שמקומו באתרים הכרתייים, פיזיים או וירטואלים מפוקפקים אלא חלק צבעוני ויפה שאפשר ורצוי לחגוג אותו.

היה חשוב לי שהבית הזה לא יהיה מקום שמקדם פרקטיקה אחת או תפיסה אחת או קבוצת אנשים אחת אלא מקום פתוח עד כמה שניתן שחבריו מאזנים בו אחת את השני ואחד את השניה.

היה ברור שזהו לא אתר היכרויות בבסיסו אלא בית לקהילה.

בהמשך עם המעבר למנויי זהב כדי לקיים את האתר כלכלית שברנו את הראש כיצד לאפשר לאתר להמשיך להיות הבית של כולם - ולספק גם לחבריו הלא משלמים את המקום בקהילה. בנוסף נקבע מחיר המנוי כנמוך ביותר כדי לא להוות מסוכה כלכלית בפני מי שמעוניין בו.

עשר שנים עברו כאן ובתוכם כל כך הרבה רגעים אישיים, זוגיים, קבוצתיים וגלובלים שעברו עלינו ביחד. היו באתר מלחמות ומחוצה לו גם. חברים הצטרפו עם השנים, מערכות יחסים נוצרו, זוגות ומשפחות הוקמו. ומטבע הדברים חברים גם עזבו את האתר ואחרים והמשיכו למקומות אחרים. וכמה חברים שהיו בו עזבו את עולמנו.

הכלוב הוא אחד הדברים שאני הכי גאה בהם בחיי. הוא חלק בלתי נפרד מנשמתי. הכלוב פרח וגדל מעבר לכל דמיונותי וכוורת המוחות המתדיינת כבר 10 שנים בפורום שלו יוצרת דיונים מעמיקים ורב גוניים כל כך. מרתק, מעניין, מפחיד לפעמים ולעיתים אף מזעזע אך תמיד לומדים דברים חדשים ומגלים עוד משהו על הקהילה, על בני האדם שבה, על בני האדם בכלל ועל חבילת הנטיות המיניות שמביאה את כולנו לכאן מדי יום.

כשהכלוב עלה לאויר, האינטרנט היה מקום שונה לגמרי, ללא רשתות חברתיות, ללא סמארטפונים. העולם השתנה מאד במהלך 10 השנים האלה ואני מאשתדל כל הזמן שהטכנולוגיה של הכלוב תתחדש ותותאם לעולם החיצון. חלק מהקוד שמרכיב את האתר הוא בן 12 שנים. וחלקים בקוד הם בני ימים בודדים. העבודה על פיתוחו לעולם לא מסתיימת. ועל כל פיטשר חדש שנוסף לו - צצים לי בדמיון עוד חמישה אחרים.

היתה פעם אופנה כזאת כאן בפורום של תקציר בסוף הפוסט אז למי שהתעצל לקרוא הכל ברוח הימים ההם:
כלובי-עף-על-עצמו-ועל-הכלוב-ללא-טיפת-צניעות-וקורא-לכולם-לעשות-זאת-גם.

עכשיו תורכם חברים.
אני לא מבטיח שלא אשפוך עוד בהמשך icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 4 בינו׳ 2013
עכשיו כל החברים שלך ילייקו אותך, הא?..

אני מוכנה להגיד את זה בפה מלא - הכלוב הצליח במשימה העיקרית שלו: הוא באמת בית. הכרתי כאן אנשים מדהימים, זכיתי לחוויות מטורפות בזכות הפלטפורמה הזו. זכיתי כאן באהבות קטנות לאנשים רבים, ואהבה גדולה אחת. יש כאן אנשים שמוערכים על ידי מאוד מאוד, ואני נהנית מחלקם רק באופן וירטואלי ומאחרים גם ב"מציאות". אני לומדת כאן על הטבע האנושי דברים שבשום דרך אחרת לא הייתי לומדת. אני משתתפת בשיח שקרוב לליבי, בנושא שהוא מאוד משמעותי לי וללא הכלוב לא יכולתי לעשות זאת. בטח לא בנוחות ונעימות כזו.

אני חשופה לחזון ולדרך בה הכלוב הלך וצמח, ובאמת שזה זמן טוב להגיד תודה על הסבלנות והסובלנות שלך, על המזג הנעים שלך ועל התרומה המאוד מאוד גדולה לקהילה המיוחדת שלנו.

תודה רבה, כלובי. המון אנשים אוהבים אותך כאן. (:

}{
the rain song
the rain song • 4 בינו׳ 2013
לי תמיד היתה מערכת יחסים שנוייה במחלוקת עם הכלוב
הגעתי לכאן מהסיבות הלא נכונות, עזבתי וחזרתי גם מסיבות לא נכונות
ובכל זאת התאהבתי באתר הזה
יש בו כל כך הרבה מה לעשות. בלוגים, פורומים, המגזין, הצ'אט, האדומות
יש בו מגוון אנשים מדהים ומרתק
בלי קשר לבדסמ
אני מתה על האתר הזה
אפילו כתבתי על זה פוסט בבלוגicon_smile.gif
ומצאתי אהבה - יותר מזה?
בחיים שלי ובליבי, לכלוב תמיד יהיה מקום מיוחד

http://www.youtube.com/watch?v=GJ2X9SANsME
Madame T​(שולטת)

תודה לך כלובי!

Madame T​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
שבע שנים חלפו מאז הצטרפתי לאתר.

הכרתי פה לא מעט גברים ונשים, חלקם הפכו לחברים וחברות אם 'בחיים' או וירטואלים, חלקם נשלטים בעבר. יש משהו ממכר במקום הזה ולא משנה מה 'הנטיה' שלך.

קיבלתי כאן מידע בתחומים שונים הקשורים לבדס"מ ולא רק. פה אני כותבת את הבלוג שלי ונהנית לקרוא בלוגים של אחרים, משתמשת בצ'ט מעת לעת, ועוד ועוד.

ולכלובי כל הכבוד, באמת. למרות כל המקטרים למיניהם - ותמיד מוצאים על מה - הקמת פה אתר לתפארת והשפעת על חייהם של רבים, כולל אותי.

יישר כוח - לעשר השנים הבאות!
10x.gif
בלוסום​(לא בעסק)

אני יחסית "ביזבזית" פה...

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2013
icon_razz.gif (5 שנים)
הגעתי לכאן אחרי שברחתי כל עוד נפשי בי מהאתר של סקס מאסטר
היו לי פה רגעים קשים, היו לי פה רגעים שמחים, מאושרים, וכו'
ללא ספק כמו שאמרה MADAME T - השפעת על החיים שלי לגמרי
האתר הזה מתחדש עם הזמן, ונותן מענה להרבה מאד צרכים של הרבה מאד אנשים.
ישר כוח, כלובי,
המשך בעשיתך המבורכת! }{
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 בינו׳ 2013
כשהגעתי לכלוב (מחזור יולי 03 אימפריה!) היתה לו תחרות. אני זוכר לפחות חמישה אתרים אחרים שאנשי קהילה היו כותבים בהם בסביבות אותה תקופה, חלקם פעילים בהרבה מהכלוב הצעיר של אז. היום החדשים בכלל לא מכירים אותם, וכשהותיקים מדברים עליהם זה תמיד בליווי "זוכר שהיה פעם?" וזה לא במקרה. הכלוב העלים אותם כי הוא פשוט טוב יותר. טוב יותר ויזואלית, טוב יותר טכנולוגית, טוב יותר מבחינת האפשרויות שהוא מציע וטוב יותר מבחינת החלטות ניהוליות שהתקבלו בו עם השנים. בצדק אתה גאה בכלוב, כי בנית פה דבר יוצא מן הכלל, דבר שמגיע לו להיות שם דבר.

אל הכלוב הגעתי מתוך סקרנות. לא סקרנות לגבי בדסמ - כבר קראתי וכתבתי בפלטפורמות אחרות בנושא - אלא סקרנות בנוגע לפרשייה מסוימת שהתחילו לדבר עליה בכל מקום, אבל רק ברמיזה: *מישהו* עשה *משהו* רע, ואסור לכתוב יותר כי זה יצונזר. ואז מישהו אמר שבאיזה אתר שקוראים לו הכלוב במילא כבר כתבו הכל, אז באתי לראות מה כתבו. גיליתי שיש איזה אחד מאסטר אור וגם שהכלוב הזה הוא אתר חמוד מאוד. נכון, לא היו צ'אט ובלוגים, אבל הפורומים נראו מזמינים והיכולת להכיר בהודעות פרטיות היתה מפתה. בתוך חודשיים פיתיתי בעזרתה את אהבת חיי, ומאז אני תוהה מה היה קורה אם מאסטר אור היה מתאפק קצת ואני לא הייתי בא ואולי מישהו אחר היה תופס אותה בינתיים. אבל אני תפסתי. שלי!

וביחד נעזרנו בכלוב כדי להכיר אנשים נפלאים, להגשים עוד ועוד פנטזיות, ללמוד על העולם הזה, על אנשים בכלל ועל עצמנו בפרט. גם בתקופות פחות בדסמיות בחיי המשכתי להכנס לפה, וזה אומר הרבה. כתבתי פה לא מעט עם השנים, עצבנתי כמה אנשים ואני מקווה שגם תרמתי משהו והועלתי למישהו.

תודה על המקום הזה, בשמי ובשם שליש גן העדן ששמור לך.
נסיכת הלילה​(שולטת)

תודה כלובי

נסיכת הלילה​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
תודה שנתת לנו מסגרת פשוט להיות עצמנו
לטוב ולרע.
תודה שאתה משקיע כל כך הרבה ומטפל בבעיות שלנו
קטנות כגדולות.
תודה על שאתה שומר על המחיר הנמוך של המנוי.
בקיצור תודה על הכל
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בינו׳ 2013
24 לדצמבר 2002.
זה תאריך ההצטרפות שלי.

הצטרפתי כי חשבתי שהאידיאל שהציג לי כלובי אז,יש בו משהו שלעולם לא יקום במקומות
אחרים, כי שמחתי שמישהו עם יכולות עניניות יכול להרים בית לקהילה בהתהוות.
סטארטאפ של 2002.

מאז חלפו עשר שנים וצר לי, אין לי כל כוונה ללקק תחת למישהו.
ראיתי כאן דברים מדהימים, השתתפתי באירועים נפלאים, למדתי מאנשים אחרים,
הניסיון שצברתי לא נולד איתי.
מצד שני גיליתי דברים מכוערים, צביעות ורמייה, שפלות ושרלתנות.
זה המקום להודות לכל אלה שנתנו בי אמון וניגשו לעזרה ולמידה,
זה המקום לספר שבעוד מספר ימים אני עוזב את האתר הזה באופן סופי.
אם אשתמש במילים שכתב אחר, אני אשאיר לכם להתבוסס באיזה בוץ שבא לכם,
השותפות שלי לדרך של המקום הזו מסתיימת מיד לאחר שאאסוף את החומר הרב
שהעלתי לכאן במהלך העשור.
אין לי מושג באם חרגתי מכללי האתר גם במילים האלה, נוהלי הלשון העמוקה
מעולם לא היו נהירים לי ולכן אין לי מושג אם תגובה זו תישאר.
גיליתי בימים האחרונים שהביטוי "חופש ביטוי" הוא לא לכולם ונפיץ בצורה מדהימה.

תודה לשותפים לדרך במהלך 10 שנים מלאות, פחות תודה לאלה שגרמו לטובים,
נבונים וראויים להעלם מכאן.

כלובי-
מזל טוב לך ולאתר שלך, אכן 10 שנים אינם דבר פעוט.
ברכות על אתר של עשור.
ללא ספק הפגנת כישורי שולט על רוב האוכלוסיה כאן (למרות שהרוב לא השכילו להבין זאת).
תודה על הפלטפורמה שבמשך שנים היתה לי סוג של בית.
המשך עבודה נעימה כאן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בינו׳ 2013
אוי כלובי, איך אתה מוביל אותנו בשבילי הנוסטלגיה...

אז רשמית אני פה מ2006, אבל מעשית כבר מ-2003 או 2004, אני לא יודעת. הקשתי בגוגל סאדו והגעתי לפה ולעוד אתר שאת שמו אני כבר לא זוכרת.

אני מודה שבהתחלה הכלוב היה פשוט המקום שבו יש הרבה חומרים לאוננות. זה נשמע זול, אבל למעשה זה היה אדיר בשבילי, כי אלה היו הצעדים הראשונים שלי , אם כי מהוססים ועמומים, להתקרב למיניות שלי.
אני חבה חוב גדול אם כך, לכלוב. כי הוא גרם לי להבין ש:
1. אני לא לבד בפנטזיות שלי.
2. מילא לא לבד, יש קיצוניים ממני.
3. וכל העסק הזה אפילו יכול לעבוד.

אז בהתחלה באתי בשביל הפורנו אבל נשארתי כי היה כל כך מגניב. אני לא יודעת אם אני חולת נוסטלגיה או מה, אבל היה נראה שיש פה ריכוז יוצא מגדר הרגיל של כותבים מאוד מוכשרים עם ראש טוב ועם טוויסט קינקי מדליק. עוד לפני שהכרתי אותם התחלתי להתאהב באנשים.
זה בעצם לא היה דומה לשום דבר שהכרתי, כל זה. הז'רגון, הפנטסיות, ההומור ומצאתי את עצמי יושבת במחשבים של האוניברסיטה נבוכה לגמרי וקוראת כמו משוגעת במשך שעות.

כשנרשמתי רשמית לכלוב, זה היה ב-2006. ואיזה מחזור זה היה, פשוט לא להאמין. אם יורשה לי לעוף עלינו, מאז מחזור 2003 לא נראה כמחזור 2006, או להיפך.

קיצור תולדות הכלוב כפי שאני חוויתי אותו הוא כלהלן:

מתרגש בלגן, שרשורים מתארכים, פרשות מתפוצצות, סאביות נקשרות וננטשות, זהויות כפולות יוצאות מהארון, למה כל השולטות שמנות? למה כל הנשלטות שמנות? מלכה היא זונה? למה כל הנשלטות מכוערות? זונה היא מלכה? תעזרו לי למצוא עונש לעצמי! הו, מלכתי האלילית, עפר לרגלייך, בוש ונכלם אני עומד, צריך להוקיע את X! צריך להוקיע את Y! למה כל השולטות שמנות? שמ"ד! וכו'...

אבל בין לבין הצלחתי לפגוש אנשים מגניבים שרובם ככולם כבר לא פה, רק אני גלעד ואבן וגבעה לנוכחותם הנהדרת. ובין לבין פגשתי את האהוב שלי שאפילו הסכים להתחתן איתי באיזשהו שלב.

אבל בשבילי, אני מודה, מה שהכלוב בעיקר נתן זה מקום חם מאוד לכתוב בו. לא הצלחתי למצוא מקום כזה, אפילו כשניסיתי. האנשים פה רגישים וחמים ומקבלים מאוד את מי שכותב ויש פה קהילת כותבים קטנה מאוד, אבל מרגשת. לא מרגשת רק בגלל החומרים, אלא בגלל האיכות. קיבלתי פה תמיד, הרבה מאוד השראה והיזון הדדי. אנשים פה תמיד גרמו לי לחשוב.
אז תודה חברים, על כך שתמיד גרמתם לי לחשוב.

וכלובי, בצדק אתה עף על עצמך. למרות שלא תמיד הסכמתי עם כל ההחלטות שלך (זכר פגוש לברכה!),
תמיד הערכתי את החכמה ואת התקיפות שלך. לפי דעתי ההישג האדיר שלך הוא לא רק טכנולוגי, אלא בלא-דמוקרטיה הכי דמוקרטית שהקמת. ועובדה שכולם מדברים וכותבים, את כולם שומעים ולמרות שכולם כולם פה מתרגזים לעיתים קרובות, הרי שכולם עדיין פה.
נערת אמצע​(אחרת){!}

הכי הכי הכי מברכת

נערת אמצע​(אחרת){!} • 4 בינו׳ 2013
הכי הכי בית !
הכי הכי הכי ברכות !
הכי הכי הכי מברכת !
את כלובי ואת כולם !
ותמיד שניפגש רק בשמחות icon_lol.gif