סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם ההודעה הייתה מועברת לכאן מלחתחילה

DanaDomme​(שולטת)
לפני 11 שנים • 6 בינו׳ 2013
DanaDomme​(שולטת) • 6 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
fog כתב/ה:
כל הכבוד אישה,

ובושה לכם, ההתנצלות הזאת. תסתכלו עליה כולכם, תחשבו על ההכנסת אורחים שלכם, על אנשים חדשים שבאים ואיך אתם עונים להם, ואיך הם מרגישים.
ותתביישו כולכם.

זו לא התנצלות. זו בדיוק אותה גישה שהציתה את כל הסיפור. אבל עזוב. אתה באמת רוצה לפתוח את הויכוח שוב? אני לא. בוא נסכים שלא להסכים. הלאה.

יש לך טעות, מי שהצית את כל הסיפור זו חבורת פלוצים נפוחים מחשיבות עצמית אבל לא מספיק מתוחכמים כי עובדה שהיא יצאה טוב מהסיפור הזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 בינו׳ 2013
DanaDomme כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
fog כתב/ה:
כל הכבוד אישה,

ובושה לכם, ההתנצלות הזאת. תסתכלו עליה כולכם, תחשבו על ההכנסת אורחים שלכם, על אנשים חדשים שבאים ואיך אתם עונים להם, ואיך הם מרגישים.
ותתביישו כולכם.

זו לא התנצלות. זו בדיוק אותה גישה שהציתה את כל הסיפור. אבל עזוב. אתה באמת רוצה לפתוח את הויכוח שוב? אני לא. בוא נסכים שלא להסכים. הלאה.

יש לך טעות, מי שהצית את כל הסיפור זו חבורת פלוצים נפוחים מחשיבות עצמית אבל לא מספיק מתוחכמים כי עובדה שהיא יצאה טוב מהסיפור הזה.

אני מסכים שמי שהצית את כל הסיפור זו חבורת פלוצים נפוחים מחשיבות עצמית icon_cool.gif

לעומת זאת מי שמלבה אותו כל פעם מחדש ומחיה אותו אחרי שהוא כבר גווע הם אלו שמכורים לדם אבל מנסים בצדקנות להצטייר כחסידי אומות עולם.
מלכתא
מלכתא • 6 בינו׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
DanaDomme כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
fog כתב/ה:
כל הכבוד אישה,

ותתביישו כולכם.

אני מסכים שמי שהצית את כל הסיפור זו חבורת פלוצים נפוחים מחשיבות עצמית icon_cool.gif

לעומת זאת מי שמלבה אותו כל פעם מחדש ומחיה אותו אחרי שהוא כבר גווע הם אלו שמכורים לדם אבל מנסים בצדקנות להצטייר כחסידי אומות עולם.

זאלופון, אני מציעה (גם) לך להכנס לשרשור "קריאת השכמה" שפתחתי בהשפעה ממה שקרה באותו הדיון.
אני מסכימה איתך שמי שמלבה אותו בכל פעם מחדש הם אנשים צמאי דם, שמחפשים להוסיף שמן למדורה. וחבל שגם נסיונות להרגיע את הרוחות לא מספיק טובים בשבילך, שכן הם מתוגמלים במילים כמו "צדקנות".
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: אם ההודעה הייתה מועברת לכאן מלחתחילה

[quote="אישה צייתנית"]כל כאב הראש של כאב הראש אולי היה נמנע
אך לפי מה שקראתי.אנשים יחפשו למעוץ חרבות גם אם הכל יהיה מונח במקומו
ללא קשר לתוכן ההודעה או למיקומה.
מודה ומתוודה שלא בדקתי וישר נכנסתי לכתב בפורום הבנות על הבנים
משום שלא ידעתי שזה מכוון רק לשליטה נשית
מצטערת אם הורדתי ברמת הפורום עם אמרות חסרות תוכן עבור האיכותיים שכאן
אקח את ההצעות לתשומת ליבי ואלמד מהן
אחת מהם כבר לקחתי
עובדה שאני כותבת כאן
אני באמת רוצה להודות שוב ושוב על ההודעות והמילים החמות שקיבלתי הן בפורום והן בפרטי
על הסבלנות,ועל הגישה החמה
וכן שוב מודה לאלו שהגיבו כפי שהגיבו
גם ממכם אלמד
למרות שרוב התגובות נמשכו שם בלעדיי מאחר ולא ראיתי טעם להעמיק בנושא כה חסר חשיבות לדעתי,ובטח לא להגיב שם הרי אמרתם שזה פורום על שליטה נשית ובכל זאת פתחם שרשור שלא קשור לזה כלל.
מאחלת לכם שתהיו יותר סבלניים.ואדיבים
שבוע טוב לכולם![/quote

מילחמות היהודים לעולם יימשכו. קנאה ושינאת חינם הולכים יד ביד

אנשים קטנים כתבתי בעבר באמצא הפורום אנשים קטנים מאוד

המשיכי בדרכך- הביעי עצמך כפי שאת רוצה

עזבי את עלובי הנפש המיתחסדים האילו לנפשם

הם ימשיכו להיבוסס בבוץ סחי ודחי הרבה אחרי שיעלם כול הטררם
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 בינו׳ 2013
מלכתא כתב/ה:

זאלופון, אני מציעה (גם) לך להכנס לשרשור "קריאת השכמה" שפתחתי בהשפעה ממה שקרה באותו הדיון.
אני מסכימה איתך שמי שמלבה אותו בכל פעם מחדש הם אנשים צמאי דם, שמחפשים להוסיף שמן למדורה. וחבל שגם נסיונות להרגיע את הרוחות לא מספיק טובים בשבילך, שכן הם מתוגמלים במילים כמו "צדקנות".

מלכתא,

אני מתכוון להתעלם מהעקיצה שלך ולעשות פה ניסיון כן להדבר איתך. בשרשור "ההוא" כל ניסיון כזה שעשיתי (עם אחרים מ"הצד שלך") רק הוביל לזריקת רפש לכיווני והוביל אותי למסקנה שעם אנשים מסוימים אין טעם לנסות לתקשר, ואני מקווה שלא זה יהיה המקרה כאן. אני מבקש שלא תעלבי מדברי ביקורת שאשמיע, כי הם אינם מכוונים לפגוע בך. את לא חייבת להסכים, אבל נסי לבוא ממקום נקי עד כמה שאפשר.

קשה לי לתמוך בך בשרשור שפתחת למרות שאני תומך במסר הכללי שלו, וזאת מפני שאני חושב שהקריאות שלך כנגד העלבות ולמען שלום בית הן צבועות משהו (ביקשתי לא להעלב, אני כבר מסביר). לא ראיתי שהיתה לך שום בעיה כשכינו אותי "פלוץ נפוח", "ערס", "בריון", "מאגניב", "משחיז סכינים" ואלוהים יודע מה עוד. אי אפשר לצאת רק נגד מילים לא יפות שמופנות לכיוונים שלא נראים לך.

ודאי את אומרת לעצמך עכשיו: "אה, אבל הבאת את זה על עצמך עם האופן שבו נכנסת באישה צייתנית!"

אם כך, אני מזמין אותך להכנס לעמוד 5 בשרשור ההוא. בו, ורק בו, הגבתי לאישה צייתנית. קראי שוב את התגובות שלי, מאותו מקום נקי ומנותק מאמוציות רעות שביקשתי ממך לבוא ממנו, ותגידי לי אם באמת "נכנסתי" בה. אם באמת עלבתי בה. אם גידפתי אותה. נכון, לא הסכמתי עם דרכה וסברתי שהיא מתעקשת שלא לצורך. אבל באמת אמרתי לה משהו כל כך פוגעני וגועלי שמצדיק את כל הזוהמה המילולית שבעלי בריתך השליכו לעברי ואת מיהרת לתת להם בלייק? אם כן, את מוזמנת לצטט. אני לא חושב שתמצאי משהו כזה.

לגבי הדברים שאמרו אחרים, יתכן שהם לא היו שיא הנחמדות, אבל בכנות, את לא חושבת שיצאתם מפרופורציות? אמרו לה לכתוב בבלוג, ואתם כמעט עשיתם ממנה מרטיר. פרלין סיכמה זאת היטב: "גם מה ששפחה צייתנית עשתה לא נורא ואיום וגם התגובות אליה לא היו איומות ונוראיות".

אלו התגובות לתגובות אליה שבהן החלה השתלחות שהפכה את השרשור הזה למה שהוא. קראי אותן שוב. את לא חושבת, במסגרת הרצון שלך (שאני מאמין בכנותו) להפוך את הכלוב למקום עם פחות ארס מילולי, שמן הראוי שתצאי גם כנגדן?

ברור לי שגם הדברים האלה יולידו עוד השתלחויות. "עבד של המלכה", שכל הזמן מנסה למשוך תשומת לב ואף אחד לא מתייחס אליו, בטח שוב יגיד "ערס" או "בריון". לדנהדום בטח יהיה משהו לומר כדי שחלילה הפרשה לא תגווע ותגדע את הכיף שלה. בודיגארד יזכר שפעם, כשהוא המציא את הבדסמ היה פה יותר טוב. אני מבטיח, מצדי, לא לתת לאף אחד להסיט את השיחה, כי באמת מעניין אותי מה דעתך על הדברים שכתבתי ועל השתלשלות העניינים במבט לאחור, אחרי שהרוחות נרגעו. הכדור במגרש שלך.
מלכתא
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013
מלכתא • 7 בינו׳ 2013
היי זאלופון,
ראשית אני מתנגדת להגדרה "הצד שלך". בהתחלה היו אנשים שהסכימו עם הדעה שלי, בהמשך הקריאה שלי להרגיע את הרוחות נגעה לשני ה"צדדים". יש הרבה דברים שנעשו מבחינתי גם מאחורי הקלעים, הרבה חברי קהילה שפנו אליי בעקבת השרשור הזה וחלקם היו הרבה יותר נסערים ממני. נרגעו, לא מעט בזכותי.
לאחר שהבעתי את הדעה שלי, ולאחר חילופי דברים עם בכוח המוח, מבחינתי הרגשתי שהמסר שלי הועבר וכשמגיעים לנקודה שבה כל צד מבין את הצד השני, גם אם אין הסכמה, עושים מה שעושים אנשים אינטליגנטים- אומרים תודה וממשיכים הלאה. הייתי בטוחה שבזה תם השרשור. אני זוכרת בפירוש שכתבתי למישהו עוד כשהדיון היה בעמודים הראשונים שלו," זה שרשור שמת תוך 5 דקות". וכל זה כי באמת איכפת לי וניסיתי לפעול בכל דרך אפשרית להגיע ל"שלום בית".
היו אנשים שהביעו דעה שהיא לא לכאן ולא לכאן- וקיבלו ממני תמיכה רעיונית בדבר קטן שנקרא "לייק" (אגב, תאוריית הלייקים כקונספירציה זה רעיון גרוע, יש כוח אדיר ללייקים האלה, אבל לא נכנס לזה). אחת מהדעות הללו היתה הדעה שלך עצמך.
כשהעלית את הרעיון להיפגש במועדון וליישר את ההדורים , כי במציאות אנשים יותר נחמדים מהעולם הוירטואלי, הייתי בין הראשונים לשים לך "לייק", ואף ציטטתי אותך עם תגובה בסגנון "הו סוף סוף". כי הרעיון הזה בא בתור אתנחתא קומית, עם זאת ריאליסטית, וזה היה כאוויר לנשימה לשרשור הזה. לצערי לא מספיק אוויר. עד כאן לתאוריית ה"מחנות", כי הסברתי לך כאן מדוע היא לא נכונה לגביי.
אני לא נעלבת מהדברים שלך, אלא קוראת אותם בעיון רב ובלא שמץ של זלזול או רצון להשתלח בך.
"קריאות צבועות" זה הדבר הכי פחות מעליב שאמרו עליי ביממה האחרונה, אחרי שכינו אותי מזרחית עם מנת משכל נמוכה" icon_lol.gif
"ואחרי שצחקנו נעבור לחלק האמנותי..." סתם, ברצינות.
אני לא אהבתי את הכינויים שהדביקו לכל אחד, וכאמור הקריאה שלי להפסקת אש היתה לכל הנפשות הפועלות ולכל ה"צדדים". נכון, ביקשתי להפסיק את ההתנפלות על צייתנית, ואני עדיין עומדת בבקשתי זו. אך- אני גם עומדת בבקשתי להפסיק שנאת חינם- לשני הכיוונים. אני לא חושבת שיש מישהו שבאמת איכפת לו מהמקום הזה, ואני רוצה להאמין שכולנו כאלו, שלא היה נפגע מהדברים שנאמרו שם.
וזו היתה מטרתו של השרשור החדש, לשנות את התחושה הישנה הזאת שלי (שהשרשור הארור הזה רק האיץ), שמשהו פה לא בסדר.
לגביך ספציפית, אתה צודק לגמרי שלא אמרת שום דבר שהצריך את השימוש הזה במילים הללו, אבל כשחושבים על זה גם אני לא אמרתי שום דבר שיצריך ניתוח מעמיק פומבי עד כדי בזיון של הפרופיל שלי, או קללות וגסויות לכיווני. התמיכה שלי בתגובות מסויימות, שהשתמשו במושגים כמו "בריונים" היתה הסכמה כוללת עם הרעיון, לא עם העובדה שאתה בריון. אגב, בריונים היו שם והם לא היו אתה.
אני חושבת שהנסיון הכן שלך להידבר איתי , והרצון שלי להידבר איתך עוד קודם לכן, מראים שכן אפשר למצוא פה שפה משותפת ולא צריך לבוא מתוך כעס. דברים אכן יצאו מפרופורציות, אבל בזמן שלפעמים עמדתי לדפוק את הראש בקיר מרוב תסכול על אנשים מסויימים, עשיתי הכל כדי שבדבריי הדבר לא יבוא לידי ביטוי. ועניתי תמיד, כמו שאני עונה לך כאן ועונה במקומות אחרים, בכנות ועם הצדק שלי. וכשאני קוראת לאנשים לעשות משהו, אני תמיד מכלילה את עצמי בתוך. "בואו נעשה," כי אני חלק מהקהילה הזאת.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 בינו׳ 2013
היי זאלופון.
ביקשת שנקשיב גם לצד השני. אז הנה, אני מנסה לעשות את זה ברצינות ובלי ציניות.
קראתי את התגובה שלך, ואני מוצא שאני עדיין לא מבין, בעצם, את הצד שלכם.

אם תוכל בבקשה להסביר: מה בעצם אכפת לכם שאשה צייתנית תפתח שרשור על כאב ראש ואורגזמות? מדוע זה צורם?

אם תרצה, אוכל להסביר אחכ למה התגובות אליה אכן פגעו בנו, חלק מדרי הכלוב, פגיעה של ממש. דרכו ממש על עיקרון מקודש שלנו. אבל זה אחר כך. בהתחלה הייתי באמת רוצה להבין את הצד שלכם.
ma zo
ma zo • 7 בינו׳ 2013
תסלחו לי כן?

רוב הפעמים כשכל הכפר צועק "המלך" הוא עירום, כל הכפר טועה. הפעם נראה לי שלא. יש פה בעייתיות מאוד גדולה עם שפה (כשלים וירטואלים, ככה זה) ועם העברת מסר. בכל זאת, לא קשה שלא לשים לב לייחס הספק מתנשא ספק מזלזלהמאוד שמקבלים בני אדם (!!) "חדשים" תחת מילים כמו "ניסיון" וכ'ו. ככה זה בקהילה קטנה, תמיד קשה לקבל מישהו חדש (שאלו אלפי בני זוג של בני קיבוץ שנכנסו לחדר האוכל בפעם הראשונה). השאלה היא אם ממשיכים לתת לזה יד או שמשנים את זה (תיקון עצמי). אני חושבת שבמקום כל הדיון שמשום מה איבד את כיוונו וירד לפסים אישיים (באמת למה?) כל אחד יעשה אצלו בדק בית. כל דבר ניתן לכתיבה בכמה צורות, וגם העברת ביקורת יכולה להיעשות בצורה הנכונה.

עם זאת, אני חושבת שבתוך הפורומים יש לשים לב לנושא הפורום ולהתרכז בו ובנוסף לכבד את פעילי הפורום שאני מבינה את טענתם.

ואלה חוקים לא כתובים של אנושיות בסיסית ולא של אתר בדס"מ.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 בינו׳ 2013
מה זו,
בואי נשים רגע בצד את זה שאני מסכים איתך לגמרי וזה ממש רותח בדמי כמו אצלך. אוקי?

אבל את אמרת בעצמך: שכל אחד יעשה בדק ביית. בואי נעשה גם אנחנו בדק ביית. בואי נשתוק לרגע וננסה להבין, להקשיב לצד השני.
אולי היה משהו בהודעה של אישה צייתנית שהדליקה אנשים, ואנחנו לא שמנו לב לזה.
בואי נתן דוגמא אישית. הייתי לפחות מנסה להבין את הצד השני. זה הבדק ביית אצלנו.
ma zo
ma zo • 7 בינו׳ 2013
פוג לא ברור לי למה אתה מנסה לייחס אותי לצדדים. אני ממש לא בשום צד בסיפור הזה (אם יש צדדים בכלל). אין "הם" יש אנחנו ואולי פה הבעיה מראש.

אמרתי את דעתי על כל הדיון בכללי. וזהו. ביי icon_smile.gif