לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחת לרגליה לעד

ViktorVeno
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013

מתחת לרגליה לעד

ViktorVeno • 7 בינו׳ 2013
"שוב היא?! למה אתה לא עוזב אותה וזהו, כמה אפשר?"
אמרה ויקי עם דמעות בעיניים.
"אני מצטער, אני פשוט לא יכול, כל מילה שלה מחלישה אותי, כל נגיעה שלה מורידה אותי על הברכיים, כל סתירה שאני מקבל ממנה עוצרת לי את הלב.
זה לא אני, זה משהו חזק יותר ממני, עמוק יותר."

" חשבתי שאתה אוהב אותי..."
"אני כן, אני אוהב אותך הכי בעולם... אבל איתה... איתה זה משהו שונה" ניסיתי להסביר לה, אבל המילים פשוט, נתקעו לי.
לא ידעתי איך לאמר לה, שאותה אני הכי אוהב בעולם. ואני בחיים לא יאהב מישהי יותר.
אבל עם ההיא, זה לא אהבה זה תשוקה, זה מעיין אינסטינקט בסיסי וחייתי שלי שהתפתח עם הזמן.
מצד אחד אני לא יכול להגיד לה לא. מצד שני, אני לא אוהב אותה ואנחנו בחיים לא נהיה ביחד, מחשבות כאלה אפילו לא עולות לי בראשי.
המבט שלה חודר ועוצר לי את הנשימה. אני רועד כל פעם שהיא מסתכלת עלי זמן רב מידי. וכשהיא אומרת לי לעמוד על ארבע,
וללעשות לה מסאז', או ללבוש את האזיקונים, וחוסם הפה, אני לא חושב פעמיים. ושאני לא אגיע לרגעים שהיא מצליפה בי עם השוט, וגורמת לי לסגוד לה,
ולפאר אותה, עד כמה שהיא יפה וחזקה, ומדהימה.
ולעומתה, עם ויקי זה סיפור אחר לגמרי, היא האישה שלי היא החיים שלי, האמא של ילדיי לעתיד. כזאת שאני שעבוד קשה כל היום רק כדי לחזור ולראות את החיוך המדהים שלה, כזאת שאני נוסע איתה לחו"ל ולחופשות, כזאת שאני מנקה את הבית ומכין אוכל מדהים, רק כדי לראות את המבט הזה על הפנים שלה, שהיא אוהבת אותי ושהיא שמחה, ובעזרת השם עוד חודשיים כשתשתחרר מהצבא להתחתן איתה.
ועם ההיא, זה שונה לגמרי, ממש לא אכפת לי מה היא מרגישה, אבל אני אוהב את איך שהיא גורמת לי להרגיש, והיא נהנית מזה אפילו עוד יותר, אנחנו לא עושים שום דבר אסור, לא נשיקות, לא נוגעים איפה שלא צריך.
אבל ויקי לא מבינה את זה.

"נו תענה לי כבר, מה אני יכולה לעשות שתפסיקו, כמה כבר אפשר לבקש ממך?" אמרה והדמעות זלגו על עיניה. זה באמת פגע בה מה שעשינו, אבל אני... לא יכולתי בלי זה.
השפלתי מבט לרצפה לרגע ואז הסתכלתי על העיניים החומות שלה במבט קודר וממזרי, "אז למה שלא תצטרפי?"
קול סתירה חזק שנשמע אפילו למוכרים בחנויות הסמוכות.
כאב כזה כבר מזמן לא הרגשתי, לרגע איבדתי תחושה בלחי השמאלית. הרגשתי שמשהו זולג מהקצה השמאלי של הפה,
זה היה דם.
הסתכלתי לה בעיניים עם חיוך ממזרי, ואמרתי לעצמי בלב
"זה מתחיל."
    התגובה האהובה בשרשור
נער הייתי
לפני 11 שנים • 7 בינו׳ 2013

סיפור קצר...

נער הייתי • 7 בינו׳ 2013
שלוקח אותך רחוק...!!!
אלריק!
לפני 11 שנים • 8 בינו׳ 2013
אלריק! • 8 בינו׳ 2013
icon_cool.gif בהחלט נחמד ומענין
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 8 בינו׳ 2013
או "זה מתחיל" או "זה נגמר".
אתה יודע...זה סיכון.

מעניין, וטוטלי במידה.

(איזה אוקסימרון זה, אה? "טוטלי במידה". אבל זאת האסוציאציה שהסיפור העלה לי)
מלכתא
מלכתא • 8 בינו׳ 2013
אוי מקסים,
אהבתי שאת הדמעות שלה היא מתרגמת לסטירות שלו.
נשמע פתרון מקסים icon_smile.gif
והסיפור כתוב היטב, ויפה.
נירוונה
לפני 11 שנים • 13 בינו׳ 2013
נירוונה • 13 בינו׳ 2013
מגרה חמוד ומשאיר טעם של עוד