סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרת הפסקת אש

walking dead
לפני 11 שנים • 9 בינו׳ 2013

הפרת הפסקת אש

walking dead • 9 בינו׳ 2013
איזה יופי, הודות לתחרות החדשה על חופש הביטוי וזכות כל אחד לטנף את הפורומים בשטויות לא קשורות, אנחנו זוכים ליהנות משפיכת מקלדתו של כוכב ישן/חדש שמשום מה חושב שזה מעניין אותנו לשמוע על זקפת הבוקר שלו או על הפטנט הרשום שלו לאילוף מנטלי וירטואלי או מה שזה לא יהיה.

אתם באמת חושבים שזה המצב שצריך להיות? בשם חופש הביטוי לתת לאתר להדרדר עד כדי כך ברמה? כל כך הרבה אתרים אחרים החלו את הגסיסה שלהם בדיוק כך.

נו, מחכה להצלפות מקלדת, סקילה ולינץ' כמו שרק פה יודעים. אל תאכזבו אותי icon_smile.gif
Brave girl
Brave girl • 9 בינו׳ 2013
יש לי שאלה

מה אכפת לך?

כאילו שבלי השטויות שכותבים כאן האתר הוא אתר קהילתי, חברותי, ומפרגן.

אני כבר מזמן הבנתי שכל אחד יעשה מה בזין שלו

שיכתוב מה בזין שלו.

זה פאקינג האתר של כלובי וגם לו זה לא מזיז (העיקר שנחדש תמנוי)

אני את הסדסמ שלי עושה במקום אחר

הבית שלי זה לא הכלוב

הבית שלי זה איתו.

זהו.

(זאת דעתי)
walking dead
הסיפור, דולי, הוא שכן. אכפת לי. זה האתר הוירטואלי היחיד בישראל שבנוי לי ולאנשים דומים לי.

חברותי ומפרגן? צר לי אך זה לא מה שאני מחפשת.

אני מחפשת אתר שבו נוכל לקיים דיונים אינטליגנטים על בדס"מ ועוד, ללמוד ולהעשיר אחד את השני וגם לריב ולהתווכח. אני מחפשת מקום שבו אוכל להיות אני, אני לא זקוקה לחיבוקים ונישקוקים וירטואליים מזויפים. לא בשביל זה אני פה ובינינו - תראי לי אתר קהילתי שבו אין ויכוחים והכל פוצי-מוצי-אנחנו-מתים-על-כולכם-כפרות!
Brave girl
Brave girl • 9 בינו׳ 2013
צר לי לאכזב אותך

אבל לא נראה לי שזה יקרה כאן..

כל עוד כלובי לא שם גבולות ומתערב המצב רק ידרדר מרגע לדודלי...
walking dead
כלובי הוא לא גננת. אני בטוחה שעם כל האהבה שלו לכלוב הוא לא יכול להיות צמוד למסך 24 שעות ולשלוח גולשים לעמוד בפינה. הוא מתערב כשצריך ואני מעריכה את זה שהוא נותן לנו במה גם להתלהם כשצריך, גם להעביר ביקורת כשצריך וגם לפרגן כשמגיע.

כבר אמרתי את זה מיליון פעם אז עוד פעם אחת לא תזיק: מנהל אתר שמתערב יותר מדי/ממנה מנהלי פורומים רק גוזר מוות על האתר שלו בגסיסה איטית. אני ראיתי את זה קורה באינספור אתרים אחרים.
מלכתא
מלכתא • 9 בינו׳ 2013
פרי ספיריט, אני מסכימה איתך ב100%
גם מאוד הזדהיתי עם הדברים שלך לגבי זה, שפה זה הבית.

תופעות כאלה מטנפות את הבית.
אבל- השאלה היא מה לעשות.
אני מסכימה שכלובי לא גננת,
אבל גם אנחנו לא.
אי אפשר להתחיל התקפה מתפרצת על האדם הזה (וכן הבנתי על מי את מדברת) , שהמניעים שלו לא ברורים לנו.
הדרך הכי טובה לדעתי, היא הדרך בה אני בוחרת, פשוט להתעלם.
אם נתעלם ולא נביא לו את תשומת הלב שהוא מחפש, הוא ישתעמם ויפרוש מהעיסוק שלו.
ראיתי גם אחרים, שבחרו בדרך אחרת, והיא להגיב במידת הומור משעשעת.
Mary Jane
Mary Jane • 9 בינו׳ 2013
בפורומים מתפרסמים התחבטויות ועניינים עמוקים, מסועפים ורגישים (נגיד) ומן הנגד הלצות קלילות, שנינויות, מאווי לב, חשקים וכיו"ב, שקוראים אותם ברגע וחצי. וישנם אנשים שנהנים מזה, בעוד אחרים נהנים דווקא מההוא.

כי זה טבעם של בני האדם; הם מגוונים בטעמם, והאינטליגנציה וכושר ההבעה שלהם אינם אחידים. ולו בשם הגיוון הזה, טוב יהיה אם תהיה כאן פלטפורמה עבור כולם ואפשרות חופשית לכתוב ולהתבטא - כל עוד מדובר בנושא ענייני הקשור לפורום בו הוא פורסם, וכל עוד לא מדובר בפגיעה באדם או בקבוצה.

ומי שחשקה נפשו בדיונים "אינטליגנטיים" (בין היתר כי הוא תופש את עצמו כאינטליגנטי), טוב יעשה אם במקום להלבין את פני הכותבים שאינם עונים לטעמו, יקים חוג בית או פלטפורמה אחרת, בה מתקבל על הדעת לערוך לערוך סלקציה קפדנית ל"איכותיים".
    התגובה האהובה בשרשור
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 9 בינו׳ 2013
במקרים כאלו אני מנסה לחשוב על משהו יותר חכם לכתוב בפורום, משהו שיעורר דיון אינטליגנטי או יעשיר אחרים. משהו שידחק את השטויות שאינן קשורות לנושא הפורום מטה, ויציף את הדברים החשובים באמת.
ובד"כ אני לא מוצא משהו כזה. אז אני מתעלם ועובר הלאה.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

בהשראת תגובתה של מרי ג'יין-

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 9 בינו׳ 2013
אני מציעה לפתוח פורום "אינטלגנטים". הייתי מציעה שנקרא לו משהו כמו בכוח המוח- או המוח בכוח אבל הניק תפוס.

מבחני אינטלגציה ואי הצבעה לביבי לא יכולים להיות פרמטרים יחידים של מי ראוי להכנס או להגיב בו כיוון שעדיין תהיה מסה בלתי סבירה של מסתננים חסרי אחריות אינטלקטואלית לשלום הציבור

איכשהו הכל מחזיר אותי לפנטזיה על גליוטינה בכיכר רבין

icon_eek.gif
nomorenomore

Re: בהשראת תגובתה של מרי ג'יין-

nomorenomore • 9 בינו׳ 2013
ייעוץ בדסמי כתב/ה:
אני מציעה לפתוח פורום "אינטלגנטים". הייתי מציעה שנקרא לו משהו כמו בכוח המוח- או המוח בכוח אבל הניק תפוס.

מבחני אינטלגציה ואי הצבעה לביבי לא יכולים להיות פרמטרים יחידים של מי ראוי להכנס או להגיב בו כיוון שעדיין תהיה מסה בלתי סבירה של מסתננים חסרי אחריות אינטלקטואלית לשלום הציבור

איכשהו הכל מחזיר אותי לפנטזיה על גליוטינה בכיכר רבין

icon_eek.gif

אני מוכר לא להצביע לביבי אם את לא תצביעי לארץ חדשה (לצערי, לא באמת, עדיין אצביע לו...)