שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב מיילדום - החלטתי להגיב

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 20 שנים • 3 בפבר׳ 2004

ערב מיילדום - החלטתי להגיב

אמילי קייג'​(אחרת) • 3 בפבר׳ 2004
זה כמה ימים שלא עוזבת אותי המחשבה על משהו שפשוט הטריד אותי בצורה מאוד מאוד רצינית.
אז אני שמחה שכולם מאוד נהנו, אבל אני חייבת לחלוק כאן את העניין הזה, והמאסטר שלי יגיב גם הוא בהמשך.

במשך הערב הסתובבה סאבית, שאת שמה לא אציין, אך טענה כי המאסטר שלה שלח אותה להגיע לערב, וכי אסר עליה להוריד את בגדיה.
זה כשלעצמו עבר על כל חוקי הערב, ומראש היא לא היתה צריכה להגיע. אם כל הסאביות אזרו אומץ, אומץ כבנות אדם ולא אומץ כסאביות, להוריד את בגדיהן ולהסתובב באותו הערב כפי שהסתובבו, ללא כל בושה, מן הראוי שלא תגיע סאבית אחת ותסתובב בניגוד לכל כללי הלבוש והקודים שנקבעו לאותו הערב. הדבר פגע בהמון אנשים שם, וגם בי.
לא, לא הוצאנו אותה מהערב, אני כבר הייתי בעיצומו של הערב, ואולי טעיתי, אני מודה.

בנוסף, התיישבה לידי אותה הסאבית, והעירה לי הערות מרושעות על דרך התנהגותו של המאסטר שלי. היא לא ידעה מדוע אני יושבת בצד ומביטה. היא לא ידעה מדוע הוא השתעשע באותו הרגע עם סאבית אחרת, היא לא ידעה שכך נאמר לי, אך בחרה להתערב לנו באמצע ולהעיר על דרך ההתנהגות שלו כלפיי ועל כמה שהוא לא בסדר שהוא "מתעסק" עם סאביות אחרות בפניי.
אני רואה בהתערבות הזו בסשן שלנו משהו ששובר ועובר על כל הקודים הקיימים (!!!) כן, אני מאוד רצינית לגבי ה-BDSM שלי.

בנוסף נודע לי שאותה הסאבית הסתובבה במשך הערב והמשיכה לדבר עם סאביות אחרות (אשר פנו אלי ביום למחר), ופשוט פיזרה רעל אחת אחת. אין סיבה למעשה כזה, ואם נשלחת כדי להוציא פרטים היינו צריכים להוציא אותך מהערב הזה, אני מודה שוב שטעיתי שלא עשיתי כך.

אני נפגעתי עמוקות, ההערה המקסימה שלך פשוט הרסה סשן, וההתערבות הגסה שלך היתה שלא צורך. בפעם הבאה חישבי על מעשייך ודברייך שוב!

הערב הזה היה ערב סגור כדי שכל מה שקורה בו יישאר בקרב האנשים שהשתתפו ולא כדי לבוא ולדווח החוצה מה היה, ועצם זה שנשלחת כמרגלת עובר על כל חוק וקוד שהוצב לערב זה, כמו גם ההחלטה להישאר לבושה.

אני כועסת והחלטתי לאחר מחשבה סוף סוף להוציא את זה כאן.
אליאס​(אחרת)

את צודקת, אמילי.

אליאס​(אחרת) • 3 בפבר׳ 2004
חבל שדבר כזה קורה אבל לאחר מעשה ועיכול הדברים, כולנו חכמים יותר. בגלל שכל כך טרחת על העלאת ערב כזה עם טיצ'ר והקדשת זמן ואנרגיות כה רבים, זכותך המלאה לדרוש שכולם יקיימו את התנאים המקדימים לערב (דרס קוד וכו') ובמידה ולא יעשה כך, זכותך המלאה גם להרחיק מאותו ערב ללא כחל וסרק.

אז בערב הבא שתארגני (ואת תארגני, שמעת? שלא תתני למקרה הזה להפיל את רוחך) את תהיי בעלת נסיון וחכמה יותר. חוץ מזה, שמועות גורסות שבאמת היה נהדר ואני למעלה מתתי משעמום, נו. icon_smile.gif [/b]
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 3 בפבר׳ 2004
אמילי מקסימה....

בהתחלה חשבתי שלא להגיב,
אבל...
מהמעט ששמעתי וקראתי, אירגנתם (את וטיצ'ר) ערב מופלא וקסום.
ועל כך מגיע לכם כל הכבוד הראוי.

מקווה שלא תתני לאפיזודה קטנה כזו להרוס לך ערב שלם,
ובטח שלא לגרום לך לא להנות בפעמים הבאות.

ובאופן אישי, לך ולמאסטר שלך.
אני חושבת שהקשר שלכם כל כך הרבה מעבר לאמירות חד פעמיות שמגיעות מנפשות שלא מכירות אתכם או את מערכת היחסים ביניכם
שחבל לי לראות שאת נותנת לדברים לחלחל אלייך ולפגוע בך.

מאחלת לכם המשך אושר (ובאמת שקשה שלא לראות את האושר המושלם שלכם כשאתם ביחד)
הנאה, ושלימות בביחד שלכם וכל אחד לחוד.

}{

זרונת
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 3 בפבר׳ 2004
אמילי ....
אז היתה משהיא שבאה במשימת ריגול...וגם לשפוך קצת רעל...
בפעם הבאה היא תהיה מה שנקרא מסומנת....
וכמו שאת יודעת ומנסיון אישי פרגון עצלנו זו מילה גסה
למה לפרגן אם יותר קל ללכלך....!!!!
תתמוגגי מפירגון ועוד יותר חשוב...זה שמלכלכים רק מעביר את מסר הצלחת הערב...!

נ.ב

ימותו הקנאים ...!
icon_wink.gif
אמילי קייג'​(אחרת)

זה לא...

אמילי קייג'​(אחרת) • 3 בפבר׳ 2004
זה לא עניין ההיעלבות שלי, או חוסר הפירגון, זה עניין ההתערבות הגסה, החוצפה ועזות המצח, בפניסיון לפגוע בי ובשפחות אחרות.
ברור לי שאין מי שיכול לבוא בין אדוני לביני, והחוקים שלנו הם שלנו, אבל למה להתערב? למה לרגל? למה לעבור על כל החוקים שלנו?
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 3 בפבר׳ 2004
האמת אמילי גם אני שאלתי את אותה שאלה לפני זמן לא רב
ואת יודעת וזוכרת במה בדיוק מדובר...
כמו שאמרתי אז ואני אומר גם היום מה לעשות יש גם זבל בנינו...
פשוט להבהיר להם שאנחנו יודעים בדיוק הכל....
ומין הסתם אנחנו עוד נמשיך להתקל בנסיונות כאלו בעתיד
מידי פעם צריך לעשות קצת רעש
icon_cool.gif
אני בטוח שבסוף תתגברי כמו שאנחנו התגברנו
קליבר​(שולט)

בקשה מאמילי

קליבר​(שולט) • 3 בפבר׳ 2004
אני מצטרף לדבריהם של אברא , זרה מוכרת ורוקו ...

באתי לדקותיים , ולא השתתפתי רק הסתכלתי עם הסאבית שלי , אבל האוירה וההתנהגות היו לעילא ולעילא !!
אז אנא התעלמי ועיברי הלאה ..
זה באמת כ"כ חשוב ?

אני מבקש ממך בקשה אישית ...

תודה..