סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא אוהבת את הצ'ט החדש

האיש בשחור​(שולט)
לפני 11 שנים • 23 בינו׳ 2013
האיש בשחור​(שולט) • 23 בינו׳ 2013
גם אני לא מצליח להכנס לצ'אט, ניסיתי את כל מה שהוצע כאן ואין בכוונתי להמשיך ולהתאמץ.
כשבעל האתר יואיל בטובו לשלב מוצר תקין שמותאם למשתמש במקום שהמשתמש יאלץ להתאים את עצמו למוצר אשמח לשוב.

ועד אז.... סיונארה
Alas
לפני 11 שנים • 24 בינו׳ 2013
Alas • 24 בינו׳ 2013
האיש בשחור כתב/ה:
גם אני לא מצליח להכנס לצ'אט, ניסיתי את כל מה שהוצע כאן ואין בכוונתי להמשיך ולהתאמץ.
כשבעל האתר יואיל בטובו לשלב מוצר תקין שמותאם למשתמש במקום שהמשתמש יאלץ להתאים את עצמו למוצר אשמח לשוב.

ועד אז.... סיונארה

בוקר טוב,

אם אתה עדיין מעוניין בעזרה, אשמח לנסות לעזור.
תוכל לפנות אליי בהודעה פרטית לאינבוקס.
חבל שתוותר על שימוש בפלטפורה שאתה מביע עניין להשתמש בה.

המשך יום טוב
כלובי
לפני 11 שנים • 24 בינו׳ 2013
כלובי • 24 בינו׳ 2013
הצ'אט החדש פותח במשך כחצי שנה. הוא פתר אינספור בעיות טכניות שהיו בצ'אט הקודם. הוא משחרר מהצורך בהתקנת ג'אווה - זה אומר שהוא נגיש להרבה יותר אנשים מבעבר. ולאחרונה עם גילוי פרצות האבטחה החמורו ב-Java הוא גם בטוח הרבה יותר.

הצ'אט נטען יותר מהר ופתוח לפיתוחים עתידיים ולשילוב צמוד יותר לשירותי הכלוב האחרים מה שמציע אפשרויות עתידיות רבות יותר. גם ממשק המשתמש בו נח יותר מהקודם וקריא יותר. ודאי שמי שבילה בצ'אט הישן זמן רב עלול לחוות תהליך התרגלות קצר לחדש.

הצ'אט החדש הוא לא חסום כבעבר לגולשים ממוסדות אקדמאיים או מארגונים ולא לגולשים מהסלולר. הוא עובד במכשירי אנדרויד וiOS למיניהם והופך את הצ'אט נגיש להרבה יותר אנשים על הרבה יותר מכשירים.

לצערי יש עדיין בעיות בחיבור עבור מקצת מהאנשים. הפורט שהצ'אט משתמש בו הוא 8080. זהו פורט שבדרך כלל מעט אפליקציות נוהגות לחסום אך עדיין לעיתים Firewalls, אנטי וירוסים ותוספים שונים שמותקנים על הדפדפנים (חוסמי פרסומות למשל) חוסמים אותו משום מה.

בימים הקרובים אערוך ניסוי על פורט אחר, אם כי להערכתי זה הפורט המאפשר למירב האנשים להתחבר מבלי לערוך שינויים בהגדרות התקשורת שלהם. ודרך אגב גם הפורט בו השתמש הצ'אט הישן יצר בעניות דומות אצל אנשים אחרים.

מי שנתקל בבעיות התחברות מוזמן לפנות אלי או ל Marcus Wright שיש לו ידע טכני מדהים ותמיד שמח לעזור במקרים כאלה.
    התגובה האהובה בשרשור
Marcus Wright​(אחר)
לפני 11 שנים • 25 בינו׳ 2013
Marcus Wright​(אחר) • 25 בינו׳ 2013
כלובי כתב/ה:
הצ'אט החדש פותח במשך כחצי שנה. הוא פתר אינספור בעיות טכניות שהיו בצ'אט הקודם. הוא משחרר מהצורך בהתקנת ג'אווה - זה אומר שהוא נגיש להרבה יותר אנשים מבעבר. ולאחרונה עם גילוי פרצות האבטחה החמורו ב-Java הוא גם בטוח הרבה יותר.

. . . . . . .

מי שנתקל בבעיות התחברות מוזמן לפנות אלי או ל Marcus Wright שיש לו ידע טכני מדהים ותמיד שמח לעזור במקרים כאלה.

מה שהוא אמר ..
שולה פנינים
לפני 11 שנים • 25 בינו׳ 2013
שולה פנינים • 25 בינו׳ 2013
אוהבת את הצ'ט החדש, אבל לפחות בסלולרי שלי אין אפשרות גלילה של רשימת הנוכחים.
ניתן לגלול רק למעלה ולמטה בחלון עצמו
עוד מישהו נתקל?
Madame T​(שולטת)
לפני 11 שנים • 26 בינו׳ 2013

צ'אט?

Madame T​(שולטת) • 26 בינו׳ 2013
האם ישוב לפעול בעתיד הנראה לעין ?icon_rolleyes.gif
מלכתא
מלכתא • 26 בינו׳ 2013
שולה פנינים כתב/ה:
אוהבת את הצ'ט החדש, אבל לפחות בסלולרי שלי אין אפשרות גלילה של רשימת הנוכחים.
ניתן לגלול רק למעלה ולמטה בחלון עצמו
עוד מישהו נתקל?

כן, גם לי זה קורה בסלולר שאי אפשר לרדת למטה ברשימת החברים.

וכרגע בכלל לא עובד, כנראה שכלובי החרוץ עושה ניסויים על הצ'אט ביום שבת icon_smile.gif
Princess D

תקלה בכניסה לצ'ט

Princess D • 26 בינו׳ 2013
ולתומי חשבתי שאני היחידה שלא מצליחה להכנס...
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 26 בינו׳ 2013
נכון לעכשיו אין כניסה לצאט, הוא בכלל לא עולה
(שבת 17:45)