סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חינוך מחדש

ofer00
לפני 11 שנים • 24 בינו׳ 2013

חינוך מחדש

ofer00 • 24 בינו׳ 2013
חינוך מחדש
חלק ראשון
אני רוצה לשתף אותכם בפנטזיה קצרה שלי על חינוך מחדש- מוקדש למלכה רותם
הגעתי למלכה רותם בשעה שקבענו היא פתחה לי את הדלת בשמלה שחורה ומגף שחור מבריק ירדתי על ברכי ונשקתי את המגף ללא מילה היא החלה ללכת לכיוון הסלון ואני הולך אחריה על ארבע היא מצביע על הרצפה ואני מתיישב ומסתכל אליה.
אני חוטף סטירה מצלצת בצד אחד ומיד משפיל מבט לא מבין מה עשתי (לרוב המפגשים שלנו מתחילים בשיחה קלה ונעימה) אני לא מספיק להעביר מחשבה קלה בראשי שאני חוטף עוד אחת שמעיפה לי את הראש והיא אומרת לי בקול שקט "אני לא חברה שלה ואתה לא מסתכל עלי ללא אישור "
כן המלכה רותם אני אומר והמבט כבר ממזמן למטה.
אני חושבת שאתה פשוט קצת שכחת את המקום שלך מולי אנחנו יותר מדי דיברנו בטלפון כמו ידידים ואתה קצת שכחת את מקומך.
אני לא שכחתי אותו גברתי הוא כאן מתחת לרגליך.
המלכה רותם מושכת את השער שלי למעלה מרימה את הראש שלי כך שהעיניים שלי חייבות לפגוש את עינה אתה ממשיך להתווכח אתי אה, ושוב שתי סטירות לחי מצלצלות יורדות אלי.
הרווחת הרגע שבוע שלם בלי לגמור כדי שתזכור טוב טוב מי הוא בעל הבית שלך באמת, עכשוו תתפשט וחכה לי כאן על ארבע ראש בריצפה.
אני המום מהתרחשות לא יודע מה לעשות והמלכה רותם נעלמת מהחדר אני מתפשט במהירות ומחכה לה על ארבע.
כאשר היא חוזרת אני מתקרב על רגילה ומתחנן לפניה שאני לא יעמוד בזה ואני מוכן לספוג כל עונש רק לא את זה, היא אומרת לי ממתי אתה מדבר בבית הזה ללא אישור?
סליחה אני אומר ומוריד את הראש לכיון המגף חזרה.
אני אחזיר אותך היום למקום שלך ואתה תזכור טוב טוב מה המקום של כל אחד מאיתנו, והחלה לקשט את כל גופי באטבי כביסה חזה,אוזנים,אשכים,זין, גבות
ככה אתה נראה יפה אומרת לה המלכה רותם
    התגובה האהובה בשרשור
ofer00
לפני 11 שנים • 28 בינו׳ 2013

חלק שני

ofer00 • 28 בינו׳ 2013
עכשוו היגע הזמן שתפנק אותי והצביע עם היד שלה לכיוון המגף, אני מוריד לאט לאט את המגף אחד כאשר הרגל השניה מונחת על הכתף שלי אני מוריד את הגרב והיא דוחפת אותה לתוך הפה שלי ואומרת בשקט אם הגרב נופלת לך מהפה אתה תתחרט על היום שחשבת על אלי אפילו.
אני מעסה לה בעדינות רבה את כפות הרגלים המושלמות שלה תוך כדי שאני נאבק לא להפיל את הגרב מהפה בנתיים המלכה רותם נמרחת על הכורסא שלה ונהנת פתאום אני מרגיש שהרגל שלה יורדת מהכתף שלי ועוברת לכיוון הזין והיא עם המגף שלה נותנת מכות כלות בביצים שלי שכולם מלאות בעטבים וזה כאב משולב בעונג אדיר לאחר מכן אני עובר לרגל השניה המלכה רותם מתחילה לדבר בטלפון בזמן שאני יושב מתחת לרגליה ערום מלאה עטבים והיא מתעלמת מקיומי משוחחת בטלפון מידי פעם עוצרת לשניה ומסובבת את הפיטמות שלי בחוזקה ולוחשת אני לא רוצה לשמוע ממך הגה ברור, מאחר וגם ככה יש לי גרב בפה נשאר לי רק להנהן בראש.
לאחר כמה זמן היא מסיימת לשוחח בטלפון מורידה את הרגלים לריצפה , אני נשאר על ארבע מתבונן בה, היא מנחיתה עלי שתי סטירות לחי מצלצלות תופסת בשער שלי מורידה את הראש לכיוון הרגלים שלה ואומרת "אני מבינה שאתה עדין לא מבין היכן מקומך אני לא חברה שלך ואתה לא מסתכל אלי בלי אישור סיממת לעסות לי את הרגלים תחזור למקום הטבעי שלך והוא שהראש שלך ינשק את האדמה אליה אני הולכת נקודה."
אני בהלם שבוע שעבר שוחחנו בטלפון והיה ממש נחמד שבוע לפני כן הייתי אצלה היא הכאיבה לי אבל לא הייתה כל כך קשה אתי. המלכה רותם כאילו קוראת את המחשבות שלי אומרת
"נראה לי שקצת התבלבלת לאחרונה היכן המקום שלך ומה תפקידך בשיחה האחרונה שלנו דיברת לא בנימוס הראוי שאתה מדבר איתי התפרצת לדברים שלי ושוחחת אתי כאילו אנחנו שווים,אני המלכה שלך או הגברת שלך איך שלא תקרא לזה אני אחראית על האושר שלך ועל הסבל שלך אבל נראה לי שאתה חושב שאני ידידה שלך או משהוא כזה, אז היום אנחנו נראה כיצד אני יכולה גם לדאוג לסבל שלך וגם לאושר שלך" ואז היא אוחזת בעידנות רבה בזין שלי משחקת איתו מלטפת את הביצים בין האטבים עם יד אחת ויד שניה מלטפת את הלחי שלי "נעים לך נכון.." מאד אני לוחש
אתה רוצה שאני אמשיך נכון
כן אני אומר וכולי מלא עונג ממגע ידיה על איבר המין שלי
ואז לאחר כמה שניות של עונג היא מורידה אותי לשכיבה על הריצפה על ידי דריכה שלה עם הרגלים על הגב והראש שלי עד שאני כולי מרוח על הריצפה וכל הגוף שלי צורח מכאב כי כל העטבים כואבים מאד מאד מכך שהם נצמדים לריצפה.
היא נועלת את מגפיה וקמה ומתחילה ללכת לכיון המטבח ואומרת לי "אחרי בזחילה..."
ofer00
לפני 11 שנים • 1 בפבר׳ 2013
ofer00 • 1 בפבר׳ 2013
אני הולך אחריה על ארבע לכיוון המטבח, כאשר אנו מגעים למטבח היא מחדירה לי פלאג לחור של הישבן ואומרת לי יש לך הזדמנות מיוחדת. אני מקציבה לך 15 דקות להבריק את הכיור שלי מכל הכלים והלכלוך והיא השאירה לי כמות מכובדת של כלים, אם הכיור יבריק אז השבוע עונש שלך בלי לגמור יתחיל מחר בבוקר ואם יהיה טיפת לכלוך השבוע עונש שלך בלי גמירה התחיל.
ואני חושב על מצבי המורכב גם אני משלם ממיטב כספי על האפשרות להבריק למלכה רותם את המטבח וגם אם לא העשה זאת בסוף הסאשן אני יוצא מכאן בלי לגמור שעבורי זה הסיוט הגדול ביותר שיכול להיות.
המלכה רותם מלטפת את ראשי בעדינות ולאחר מכן את איבר המין שלי ולוחשת תזכור תמיד מי בעל הבית שלך תמיד... ואז מסובבת את האטבים שעל הפטמות שלי ומוסיפה במידה והבאלג יוצא לך מהישבן אתה עוד תתחנן לפני לשבוע עונש בלי לגמור.
התיישבה על הכיסא שבמטבח רגלים על שולחן המטבח וקרא עיתון לאחר שנגמרו 15 הדקות אני יורד לרצפה נצמד למגפיים שלה ומחכה בכיליון עיניים היא דורכת לי על הראש עם המגף בזמן שהיא בודקת בקפדנות את המטבח יש משהוא כל כך משפיל בחוויה שלהיות על הריצפה ראש נוגע במגף שלה והמגף השניה דורכת לי על הראש ואני במתח אמתי כיצד יגמר היום הזה. סביר היא אומרת לי לא מדהים אבל נקי.