בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים ונשים פנויים: שוני בהעדפות החיפוש?

50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 2 בפבר׳ 2013

גברים ונשים פנויים: שוני בהעדפות החיפוש?

שמתי לב שבלא מעט ניקים של נשים פנויות כתוב בגבולות: "לא נשואים"
לעומת זאת, אצל גברים פנויים זה לא מצויין.

האם ניתן להסיק מכך, שרוב הנשים הפנויות כאן מעוניינות בקשר זוגי והגברים הפנויים לא?

אם לא, מדוע נשים פנויות מציינות את זה בגבולות וגברים לא?

שבת נעימה לכולנו
Alas
Alas • 2 בפבר׳ 2013
את מבצעת הכללות מאד גסות שלא תואמות את המצב הקיים באתר.
walking dead
walking dead • 2 בפבר׳ 2013
לא ראיתי שום הכללות גסות, ראיתי שאלה לגיטימית לחלוטין והכותבת גם הבהירה שמדובר בשאלה.

בהחלט נושא מעניין לדיון, אשמח לקרוא תגובות משני הצדדים.
Alas
Alas • 2 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
לא ראיתי שום הכללות גסות, ראיתי שאלה לגיטימית לחלוטין והכותבת גם הבהירה שמדובר בשאלה.

טוב
Sivan' כתב/ה:

סיוון,
כתבתי "לא מעט ניקים" ולא "בכל הניקים".
שאלתי שאלה כי הנושא הזה מעניין אותי ואני סבורה שכששמים סימן שאלה זו לא קביעה אלא שאלה.

שבוע טוב
free spirit כתב/ה:

תודה לך פרי ספיריט,

שבוע טוב
רפאל

Re: גברים ונשים פנויים: שוני בהעדפות החיפוש?

רפאל • 2 בפבר׳ 2013
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:

זו אמנם הכללה גסה שאינה תואמות את המצב הקיים באתר. לא חסרים גברים פנויים שכותבים בצורה ברורה שהם מעוניים בזוגיות. ומי שמחפשת אותם תמצא אותם. יכול להיות שיש בחוץ יותר נשים שמצהירות על עניין בזוגיות מאשר גברים. ובאופן כללי אומרים שלגבר קל יותר למוצא זוגיות בעוד שלאישה קל יותר למצוא זיון. אבל אני לא בטוח ביחס לזה. בסופו של דבר גם גברים מתחתנים וגם נשים מזדיינות.

ואגב, לא מעט נשים שכותבות בפרופיל שהן מעוניינות בזוגיות נכנסות השכם וערב למערכות יחסים ורומנים שאין להם שום עתיד זוגי. ולא מעט גברים שלא כותבים דבר בפרופיל מוצאים את עצמם נשואים ועם ילדים. כן כן.
    התגובה האהובה בשרשור
Alas
Alas • 2 בפבר׳ 2013
Sivan' כתב/ה:

סיוון,
כתבתי "לא מעט ניקים" ולא "בכל הניקים".
שאלתי שאלה כי הנושא הזה מעניין אותי ואני סבורה שכששמים סימן שאלה זו לא קביעה אלא שאלה.

שבוע טוב

הי,
אני חושבת שכן היתה קביעה, שבעקבותיה היתה הסקת מסקנות ואז שאלות.
ההנחה שלך בבסיסה לדעתי היא שגויה.

שמתי לב שבלא מעט ניקים של נשים פנויות כתוב בגבולות: "לא נשואים"

אני מכירה לפחות שלושה גברים רווקים שמצוין בפרופיל שלהם לבן (או כל צבע אחר) על גבי שחור שהם אינם מעוניינים בנשים תפוסות מכל סוג שהוא. וההפך לגבי נשים (הפרופיל שלי למשל, לא צוין בו דבר כזה).

את ההכללה ביצעת ב "לעומת זאת, אצל גברים פנויים זה לא מצויין." מה שלא נכון. בהכרח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גם אם ההכללה הראשונית נכונה, אני לא חושבת שאפשר להסיק מזה משהו. כי הטעמים לעיצוב פרופיל הם שונים. אני למשל שמתי לב, שרבים החברים בכלוב שכותבים בדברים שהם שוללים, את אותם הדברים ש*נמאס להם* מהם. אני למשל, כתבתי בזמנו "נשואים" בגבולות, כי פנו אלי כמה וכמה נשואים וזה עורר את הצורך להצהיר מראש שזה לא הכיוון שלי. עד שפנו, לא חשבתי שזה דבר שאני חייבת לציין. אז אולי אפשר להסיק מהנתונים האלה שנשים נשואות בד"כ לא פונות לרווקים, ולכן רובם לא מרגישים צורך להתייחס לאפשרות הזאת. ואולי לא. ואולי משהו אחר. אני באמת לא חושבת שאפשר להסיק משהו על סמך כל כך מעט מידע.
daniel222
daniel222 • 2 בפבר׳ 2013
חושב שנשים כאן מקבלות הרבה יותר הודעות מגברים ולכן אחרי שהן מקבלות מספר רב של פניות מנשואים וזה מציק להן אז הן מוסיפות לפרופיל שלהן שהן לא מעוניינות בהם.
אם גבר כאן יקבל פנייה או שתיים מנשים נשואות אז הוא לא יטרח לשנות משהו בפרופיל כיוון שזה לא ממש יטריד אותו.
להגיד פעם או פעמיים שזה לא מתאים זה ממש לא נורא, כשזה קורה הרבה זה כבר מעיק.