שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים. ערב יום האשה הבינלאומי.

RIS
RIS
לפני 11 שנים • 7 במרץ 2013

נשים. ערב יום האשה הבינלאומי.

RIS • 7 במרץ 2013
.
אני אוהב נשים.
ואני לא מתכוון עכשיו לאהבה במובן ה"רגיל" ושכיח שלה במובנים האינטימיים של זוגיות ושל אהבת תשוקה וידע בשרים. את אלה נשאיר ליתר 364 הימים. היום אני מדבר על אהבה לגזע הזה, לקבוצה הזאת, לעם הזה, נשים. עם האומץ והחכמה והכח שלהן ובעיקר עם הלב שיודע להרגיש צבעים בגווני גוונים שרובנו כלל לא מכירים.
טוב לי במחיצת נשים. על פי רוב הן מבינות אותי ואני מעז לומר שגם אני קצת מבין אותן. הן סולחות לי על כל מגרעותי ואני סולח להן על כך. תגלית מעניינת שלי היתה להבין שנשים כלל אינן מכוכב נוגה אלא בערך מאיזור גלקסיית העין השחורה (הידועה גם כגלקסיית היפהפיה הנרדמת) שזה טיפה רחוק יותר ואף , לעיתים קרובות, מוזר יותר. וזו, אגב, הסיבה שהתנ"ך מדבר על מושג הידיעה בהקשרים האינטימיים, כלומר, "לדעת אשה". שהן מניחות לנו לדעת שהן באות מגלקסיה רחוקה אבל בשום פנים ואופן אינן מלמדות אותנו את השפה. וכך הן מרשות לנו לדעת אותן אך הנודע תמיד מתגמד מול הלא-נודע.

אני אוהב נשים. למעשה, כמה מהחברים הכי טובים שלי הן נשים.

לרגל יום האשה הבינלאומי אני מרים כוס ג'ק דניאלס ושותה לחייהן באשר הן, יפות יותר ופחות, נוחות ולא נוחות, בין וניליות ובין שפחות... לחיי הנשים ולחיי הספינות שבדרך.....

(מחר, בלי נדר, נשדר כאן כמה קטעים קצרים לכבוד יום האשה הבינלאומי).
.
    התגובה האהובה בשרשור
cיגי
לפני 11 שנים • 8 במרץ 2013

יש לך טעם משובח..

cיגי • 8 במרץ 2013
icon_redface.gif
Mary Jane
Mary Jane • 8 במרץ 2013
ביום האישה חשוב להדגיש שנשים הן חייזרים שפנימיותם לא נודעת. שלא יחשבו, חס וחלילה, שהן כאן בדיוק כמוך: ארציות, רגילות, בנות-אדם לכל דבר ועניין. נהפוך אותן למשהו מיסטי, נרחיק אותן, נדיר אותן לעולמות רחוקים או לירכתי האוטובוס. העיקר שלא ישבו בינינו.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 8 במרץ 2013
Next year I'm writing that
Earn me some good guy points
RIS
RIS

Re: יש לך טעם משובח..

RIS • 8 במרץ 2013
אישה צייתנית כתב/ה:
icon_redface.gif

ולך יש חוש הבחנה משובח....icon_smile.gif
RIS
RIS

Re: מקסים

RIS • 8 במרץ 2013
sid כתב/ה:
כתבת מקסים.

תודה לך.
RIS
RIS
RIS • 8 במרץ 2013
Mary Jane כתב/ה:
ביום האישה חשוב להדגיש שנשים הן חייזרים שפנימיותם לא נודעת. שלא יחשבו, חס וחלילה, שהן כאן בדיוק כמוך: ארציות, רגילות, בנות-אדם לכל דבר ועניין. נהפוך אותן למשהו מיסטי, נרחיק אותן, נדיר אותן לעולמות רחוקים או לירכתי האוטובוס. העיקר שלא ישבו בינינו.

תודה גם לך על התובנות המופלאות והמדויקות.
RIS
RIS
RIS • 8 במרץ 2013
Opiate כתב/ה:
Next year I'm writing that
Earn me some good guy points

תודה, אבל למה לחכות לשנה הבאה...