ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרב המנוח היה נשלט?

אלריק!
לפני 11 שנים • 10 במרץ 2013
אלריק! • 10 במרץ 2013
kaly כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
מי שרוצה לבחון את סף הסבלנות והסובלנות שלו כלפי הקהילה ובכלל מוזמן לטובת הניסוי להעיף מבט על הכותרות הבאות ולנסות ולמתוח את הקו בין מה שנחשב פוגעני למה שלא.

1. הרב המנוח היה גנב
2. הרב המנוח היה איש שמאל
3. הרב המנוח היה נשלט
4. הרב המנוח היה מתמטיקאי
5. הרב המנוח היה צדיק

אתה מתבלבל בניסוי שלך קצת. הרי סך הכל כבוד בסיסי מתבקש. תגידו מה שתרצו בבוא הזמן...
למה כל כך מוקדם עת מותו

אישית,אפ אחד מהחמישה לא היה נחשב פוגעני אם יהיה אמת בדבר. רק תיזמון יכול לפגוע.
כמו שכולם סערו שיום אחרי ששמוליק קראוס נפטר כולם דיברו רק על המחלת נפש והאלימות שהתלוותה אליה במקום להספיד קודם את היוצר,אמן בחסד עליון.

תזמון.

סורי קאלי, כמה ששמוליק קראוס היה מחונן במוסיקה, גאון הוא לא היה. ולא ,אני לא יכול להוציא
מן העניין את הקוסמטיקה שעשה לפניה של ג'וזי כץ כל פעם שהיה שיכור או מסטול.
בעיני זה קודם לכל.
לגבי השרשור. לא מתייחס.
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 10 במרץ 2013
חתול צללים כתב/ה:
מאו כתב/ה:

אתה מעצבן (אותי).
ועוד אומר "המנוח" בכזאת אדיקות צבועה - נו באמת

הייתי מתעצבן בחזרה, ואולי אפילו שולח אותך לבדוק את הפירוש המילוני של המילה "המנוח"

אדיקות צבועה אינה שייכת בהכרח לדת.
התכוונתי שאתה מדבר עליו לכאורה בכבוד, בעודך מבזה את שמו בכל תג שכותב.
המנוח המנוח המנוח המנוח, אובססיה למנוחה יש לך - לא פלא, אם נדמה לך שאתה חתול (היית מת)
הדורבנים​(נשלט)

Re: הרב המנוח.

הדורבנים​(נשלט) • 10 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
fog כתב/ה:
ברוך שלא עשני שחור.
אולי. אבל גם חבל שלא עשך קשוב יותר לאחרים ולעגני פחות. האנלוגיה שלך אינה נכונה.

א. לא ענית לי
ב. סאטירה קלה בצמוד לטיעון לויכוח (כלומר - רוצה לומר "הטיעון שלך, גמד אמיץ, היה מצדיק גם את האמירה ברוך שלא עשני שחור") לפעמים תורמת לויכוח. נסה בעצמך.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 10 במרץ 2013
מאו כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
מאו כתב/ה:

אתה מעצבן (אותי).
ועוד אומר "המנוח" בכזאת אדיקות צבועה - נו באמת

הייתי מתעצבן בחזרה, ואולי אפילו שולח אותך לבדוק את הפירוש המילוני של המילה "המנוח"

אדיקות צבועה אינה שייכת בהכרח לדת.
התכוונתי שאתה מדבר עליו לכאורה בכבוד, בעודך מבזה את שמו בכל תג שכותב.
המנוח המנוח המנוח המנוח, אובססיה למנוחה יש לך - לא פלא, אם נדמה לך שאתה חתול (היית מת)

לדעתי חתול צללים צודק ומאו טועה.
מותר להעלות השערה בפורום הזה לגבי המשמעות הפמדומית של ההשתחוות של הרב פרומן המנוח. קשה לי להאמין שחתול צללים לא מכבד את הרב בליבו. בכל מקרה, לא ראיתי שום ראייה לכך ממה שהוא כתב. גם המילה "מנוח" היא בסדר בעיניי.
Brave Dwarf

Re: הרב המנוח.

Brave Dwarf • 10 במרץ 2013
fog כתב/ה:
רוצה לומר "הטיעון שלך, גמד אמיץ, היה מצדיק גם את האמירה ברוך שלא עשני שחור"

בוודאי, במקרה והכוונה שלך הייתה לכך שלשחורים יש פריבילגיות המכילות חובות וזכויות בהן לא תוכל לעמוד כיוון שאתה נחות מהם. אלא שאני בספק גדול שלכך הייתה כוונתך.

ולנושא: גם אני לא מבין על מה המהומה. ממתי השתייכות לקהילת BDsM זאת בושה כ"כ איומה עד שלא ניתן להשתמש ברעיון בתור הלצה עקומה? אם הרב הזה, ז"ל, כ"כ מיוחד, גדול, חכם, רגיש ומבין, הייתי מצפה גם ממנו לחייך לאור ההשוואה.