שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לעבור צד (מסטרייט לבי) לטובת השליטה

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 11 במרץ 2013
Brave Dwarf • 11 במרץ 2013
רצסיבי כתב/ה:

יש כאלה שההומופוביה טבועה בהם, ועם כל הרצון הטוב, הם לא יוכלו לשלוט / להישלט מול גבר אחר בגלל זה, בגלל המחסום הפסיכולוגי-חברתי הכבד.
אצלי הגבולות יותר נרחבים, ולכן למרות הרתיעה (ואולי גם בגללה), יישמתי את זה גם בפועל.

אתה אומר שהומופוביה היא הסיבה היחידה לכך שאחד לא יוכל לשלוט באחר ו/או להישלט ע"י אחר המשתייך לאותו מגדר?
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 11 במרץ 2013
אולי עיקרית?
טרם נתקלתי בoutcome כלשהו הנובע אך ורק מסיבה אחת.
פתרונות קצה הם נדירים עד מאד בטבע icon_smile.gif
Brave Dwarf
מאו כתב/ה:
אולי עיקרית?
טרם נתקלתי בoutcome כלשהו הנובע אך ורק מסיבה אחת.
פתרונות קצה הם נדירים עד מאד בטבע icon_smile.gif

לא רק שאינני יודע, מאו, אלא שעם חוסר הניסיון שלי והריחוק המנטלי שלי מהנושא, לא אתיימר לנחש. לכן שאלתי את מי שבשונה ממני היה שם או אם יואילו בטובם, אז את אלה שלהבדיל ממני, פשוט יש להם דעה.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 11 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

יש כאלה שההומופוביה טבועה בהם, ועם כל הרצון הטוב, הם לא יוכלו לשלוט / להישלט מול גבר אחר בגלל זה, בגלל המחסום הפסיכולוגי-חברתי הכבד.
אצלי הגבולות יותר נרחבים, ולכן למרות הרתיעה (ואולי גם בגללה), יישמתי את זה גם בפועל.

אתה אומר שהומופוביה היא הסיבה היחידה לכך שאחד לא יוכל לשלוט באחר ו/או להישלט ע"י אחר המשתייך לאותו מגדר?

לא, אני לא אומר את זה.
אבל זו נראית לי כמו סיבה מובילה, אחרת מה ההבדל בין לשלוט על אישה או איש ? שניהם בני אדם.
אבל מכיוון שאני לא נמנה על הקבוצה הנרתעת, אני לא יכול באמת לענות על זה.
Brave Dwarf
רצסיבי כתב/ה:

אחרת מה ההבדל בין לשלוט על אישה או איש ? שניהם בני אדם.

קודם כל תודה על כי הגבת לי בכלל. אני מרגיש קצת כמו פולש (או אורח לא קרוא). אולי הגרעין נמצא בשאלה האם BDsM הוא נטייה מינית ועד כמה הוא קשור למיניותו של האדם. כי אם זאת נטייה מינית, אז ההבדל קיים בעצם המשיכה. אני לא צריך להיות הומופוב (או שכן?) כדי לא להמשך לגברים. ואם אני לא נמשך לגברים ו- BDsM קשור במיניות, אז מן הסתם אתקשה או לא ארצה או לא איהנה לשלוט בגבר.

הצד הנשלט מובן לי יותר בסיטואציה. מאז ומעולם כשצצו בכלוב שרשורים בנושא והועלתה הטענה שנשלט המפיק הנאה מיחסים פיזיים עם גבר הוא בהכרח הומוסקסואל, ושנשלט שהשולטת מכריחה אותו לקיים יחסים עם גבר והוא מסכים הוא הומוסקסואל בהיחבא, חשבתי שזה אינו נכון. כי נשלט מפיק הנאה מזוכיסטית מחוסר הנאה. וכיוון שאינו נמשך לגברים, תחושת ההשפלה גדלה ועמה ההנאה. לעומתו, השולט מפיק הנאה מחוסר הנאה של האחר, ואם הוא לא נמשך אל האחר אז הוא לא יפיק דבר. או שהוא כן ולמשיכה מינית אין קשר לכך?

אופס... מרגישים שאני מבולבל, נכון? icon_rolleyes.gif
LionTamer​(שולט)
LionTamer​(שולט) • 11 במרץ 2013
גם לי יצא לחשוב עוד קצת בנושא... אני לא יכול להגיד שאני נמשך לגברים, אך אני ממש לא הומופוב.

ואפילו שאני לא נמשך לגברים, המחשבה של לשלוט על גבר וכך להביא אותו לנקודת השיא שלו - זה כן מתקשר למשהו מיני (ומגרה מאוד). עצם העובדה שהעבד תחת שליטתי ואני יכול להחליט בדיוק מה מגיע לו.

ולא נשכח - לנשלט יש זין והזין הוא כלי מאוד מעניין לשליטה. בקיצור הרעיון נראה לי יותר ויותר.

לגבי איך זה ישפיע על הקשר הונילי שלי - כנראה שזה ישפיע במוקדם או מאוחר. אני מעדיף להגיע לנקודת האיזון הנכונה כמה שיותר מוקדם.
Mary Jane
לפני 11 שנים • 12 במרץ 2013
Mary Jane • 12 במרץ 2013
LionTamer כתב/ה:
............

ואפילו שאני לא נמשך לגברים, המחשבה של לשלוט על גבר וכך להביא אותו לנקודת השיא שלו - זה כן מתקשר למשהו מיני (ומגרה מאוד). עצם העובדה שהעבד תחת שליטתי ואני יכול להחליט בדיוק מה מגיע לו.

ולא נשכח - לנשלט יש זין והזין הוא כלי מאוד מעניין לשליטה. בקיצור הרעיון נראה לי יותר ויותר.
................

מהצד נראה שאתה כן נמשך לגברים. אולי לא למכלול (בינתיים : ), אבל מה יותר מזה, ז' מעניין אותך...
אולי כדאי לך לשנות פרספקטיבה בנוגע לעצמך. סתם הצעה (:
רצסיבי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 12 במרץ 2013
רצסיבי​(נשלט) • 12 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

אחרת מה ההבדל בין לשלוט על אישה או איש ? שניהם בני אדם.

קודם כל תודה על כי הגבת לי בכלל. אני מרגיש קצת כמו פולש (או אורח לא קרוא). אולי הגרעין נמצא בשאלה האם BDsM הוא נטייה מינית ועד כמה הוא קשור למיניותו של האדם. כי אם זאת נטייה מינית, אז ההבדל קיים בעצם המשיכה. אני לא צריך להיות הומופוב (או שכן?) כדי לא להמשך לגברים. ואם אני לא נמשך לגברים ו- BDsM קשור במיניות, אז מן הסתם אתקשה או לא ארצה או לא איהנה לשלוט בגבר.

הצד הנשלט מובן לי יותר בסיטואציה. מאז ומעולם כשצצו בכלוב שרשורים בנושא והועלתה הטענה שנשלט המפיק הנאה מיחסים פיזיים עם גבר הוא בהכרח הומוסקסואל, ושנשלט שהשולטת מכריחה אותו לקיים יחסים עם גבר והוא מסכים הוא הומוסקסואל בהיחבא, חשבתי שזה אינו נכון. כי נשלט מפיק הנאה מזוכיסטית מחוסר הנאה. וכיוון שאינו נמשך לגברים, תחושת ההשפלה גדלה ועמה ההנאה. לעומתו, השולט מפיק הנאה מחוסר הנאה של האחר, ואם הוא לא נמשך אל האחר אז הוא לא יפיק דבר. או שהוא כן ולמשיכה מינית אין קשר לכך?

אופס... מרגישים שאני מבולבל, נכון? icon_rolleyes.gif

אני די במיעוט, ולכן אני לא יכול להעיד על הכלל.
אני מאותם אלה, שלא מחברים בהכרח בין בדס"מ לבין שליטה מינית.
לגמור אני גומר בבית, עם אשתי, ולא בסשנים.
לכן, אני לא רואה קושי לציית לגבר, בלי להימשך אליו.

מישהו שאצלו יש קשר גורדי בין משיכה מינית לבדס"מ, אכן יתקשה להישלט ע"י בן אותו מין, אם הוא לא (לפחות) ביסקסואל.

באשר לעניין ההומופוביה, ברור שאתה יכול לא להימשך לגברים בלי להיות הומופוב, אבל אם מישהו נרתע מלציית לגבר, ובהנחה שהציות הוא לא מיני, אז אפשרות סבירה היא שהוא הומופוב.
אגב, אין בזה שום ביקורת. אנשים נגעלים מדגים, מחצילים, וכו'. זה בסדר שמישהו יגעל מזין, ולא יהיה מוכן שיניחו לו זין על הראש, למשל, גם אם הוא גבר נאור ואין לו דבר כנגד יחסים חד מיניים.
cיגי
לפני 11 שנים • 22 במרץ 2013

Re: לעבור צד (מסטרייט לבי) לטובת השליטה

cיגי • 22 במרץ 2013
LionTamer כתב/ה:
אני נמצא בקשר ונילי רציני עם בחורה. אין בקשר אלמנטים של בדס"מ והבחורה לא זורמת מעבר למשחקים קלים מאוד. אם כל הרצון הטוב שלי להיות בקשר ב-100% , אני כל הזמן פוזל לכיוון הBDSM.

לאחרונה התחלתי לחשוב על קשר עם עבד. אני רואה בקשר כזה כמה ייתרונות על קשר עם אישה:
-לגברים פחות חשוב הבלעדיות בקשר.
-יש יותר גברים רצינים בשוק מנשים.
-זה פחות מרגיש כמו בגידה (אפילו שזו עדיין בגידה).

אף פעם לא קיימתי יחסי מין עם גבר, ואני לא בטוח שאני מחפש משהו מעבר ללשלוט על העבד. מצד ש שני - לא פוסל שהדברים יתקדמו...

מה אתם חושבים? האם מישהו שמגיע מעולם הסטריטי יכול לענות בעולם של גברים בלבד?

לא פוסל שהדברים יתקדמו...
אופטימיות זאת תכונה טובה...icon_smile.gif
לאבעסק
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013

בהצלחה

לאבעסק • 3 באפר׳ 2013
אני חושב שבתור שולט סטרייט תהנה מעולם ה BDSM של הגייז, לא תתקשה למצוא נשלטים, בכל גיל שתחפוץ 18-100 , מראה גברי, נערי,נשי לפי העדפתך וכמובן,היתרון שלא תפתח קשר רומנטי , כמו במפגש עם אישה לדוגמה,נשלט גיי יהווה עבורך סשן שליטה טהור.
תעדכן אותנו איך היה המפגש הראשון,אם תבחר להיכנס לעולם הזה.

בהצלחה