שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור של חברה שלי ושלי במלון בדרום

צעיר חדש19​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 15 במרץ 2013

סיפור של חברה שלי ושלי במלון בדרום

צעיר חדש19​(מתחלף) • 15 במרץ 2013
סיפו אמיתי - אני וחברה שלי לא עושים הרבה משחקי שליטה, למרות שזה מלהיב אותנו , ובחופשה הזאת יצא לנו לנסות משהו שהטריף אותנו, ככה שאם יבוא למישהו/מישהי רעיונות אנחנו נשקול את זה לחיוב icon_smile.gif
היינו בחופשה במלון בדרום הארץ ליד הים, מלון לא מוכר ולא מפואר אבל סבבה וחמוד כי שנינו חיילים ולא יכלנו להוציא כסף על מלון יקר, חגגנו משהו והיינו הרבה בחוף והשתזפנו והשתכרנו קצת, באמת שקצת... וחזרנו למלון, לקחנו איתנו משחק קוביות שמחלק משימות מן משחק סקס, חברה היא מאוד תמימה בכל עניין המיניות, היא רזה חטובה והראית כמו בובה , ממש מדהימה, ואני גם נראה טוב אבל טיפה פחות תמים מבחינה מינית.. חברה שלי התנסתה רק בסקס רגיל איתי ובצעדים זעירים הכנסנו חידושים לסקס.. התחלתי להיות חרמן ולחרמן אותה גם בנשיקות נגיעות במשיכות שיער קטנות ואז ליקקתי לך קצת בין הרגליים והיא התחילה להיות ממש רטובה, וכשהיא נהיית רטובה ממש קל להתחיל לזיין אותה חזק, חברה שלי תמיד מעדיפה שזה יהיה חזק, ואז גם כשהיא מנסה להיות בשקט עדיין בנוסף לדפיקה אפשר לשמוע אותה גונחת טוב למרות שלרוב היא לא מדברת בזמן הסקס... הפעם היא דיברה וחזק וזה הוביל למשהו לא צפוי... הנחנו שבגלל שהמלון לא מוכר אז הקומה של החדרים שלנו ריקה, הנחה שהייתה די נכונה חוץ מחדר שהיה כמעט צמוד אלינו... נתנו לעצמנו להיות די רועשים, והתחלתי לזיין את חברה שלי כמו שלא זיינתי אותה עד אותו יום.. ממש אבל ממש חזק ונכנסנו לזה והיא גנחה חזק כל כך שלא שמנו לב שזוג נוסף הסתכל עלינו דרך החלון נער צעיר וחברה שלו (שנראו טוב למזלנו תכף יתברר) ואפילו צילמו אותנו במשך 12 דקות שלמות! שבהן משיכות שיער , תנוחות מגוונות והרבה קולות.. ואז חברה שלי פלטה משפט .. ״זיין אותי חזק! אני רוצה שתזיין אותי חזק שכל הקומה תראה אותנו ותשמע אותנו!!!״ זה היה משפט אדיר! ואני המשכתי להתגרות בה כשאני אומר שמות של חברים שייראו אותנו... ואז התגרות נוספת והיא... האם שגם יצטרפו בשביל לזיין אותה.. חברה שלי זרמה עם זה וגנחה וצעקה כמה שהיא רוצה שעוד מישהו יצטרף ויזיין אותה חזק יחד איתי ... אחרי כמה פעמים שהיא חזרה על זה הזוג נכנס לחדר... היינו כבר כל כך חרמנים ושקועים בסקס שזה אפילו לא נראה לנו מוזר שהם נכנסו ופשוט הצטרפו.. בהתחלה הבחור השני זיין את חברה שלו ליד חברה שלי... ומהר מאוד הוא התחיל לזרום על חברה שלי.. וחברה שלי לא מתנגדת.. ובגלל שלא עצרתי אותה היא פשוט זרמה איתו ופתאום אני מוצא את שנינו מזיינים את חברה שלי... כל אחד בתורו מזיין את חברה שלי, כמו תחרות מי מזיין אותה יותר חזק .. זה היה אחד הדברים המוזרים והמחרמנים לראות מישהו אחר מתענג על איך שהוא מזיין את חברה שלי... חזק כל כך שחברה שלי כל כך נהנתה שהיא התחילה לבקש ממנו שיזיין אותה פעם אחרי פעם בזמן שחברה שלו מצלמת את הפנים של חברה שלי (כל הזמן הם היו בדוגיסטייל) מתחננת לעוד ... אחרי שעה שחגגנו על החברות שלנו.. למרות שחברה שלי נדפקה רוב הזמן.. נפרדנו והם מחקו את הסרטונים... אבל איך שזיינו את חברה שלי וראיתי מישהו אחר דופק אותה ומושך לה בשיער ככה !! התמונה לא יוצאת לי מהראש... ואנחנו עדיין מפנטזים על עוד משהו כזה...

מה אתם אומרים?
מדהים אילו פנטזיות מוצאים במקומות לא צפויים!! 
מיציתי
מיציתי • 15 במרץ 2013
היינו באשקלון
היתה לנו אורגיה קטנה ואני קצת קוקולד

לא יותר פשוט?

תעשו חיים זה הכי חשוב
מלכתא
מלכתא • 15 במרץ 2013
נשמע מגניב
אבל אתה כותב קצת בצורה מתלהבת מדיי...
אם היית כותב יותר טוב, היה יכול לצאת לך סיפור מחרמן מאוד.

אבל המלונות האלה בדרום... אין עליהם...
הזכרת לי זכרונות מלפני כמה שנים icon_lol.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 במרץ 2013
הילד בן 19 וההתלהבות שלו מקסימה
אני מבינה שרוב פה בגיל 19 מגיע עם 15 שנות ניסיון בשליטה
אבל בשביל רוב האנשים זאת התנסות מטורפת גם אם הם לא בני 19.
אז הוא לא כותב מהממם, לא כולם סופרים

כולנו כל כך מתאמצים להיות "קולים" שהשתן קצת עלה לראש

אני שמחה שנהנת , נשמע מגניב אני מקווה שתמשיך להנות ולכתוב על זה
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 15 במרץ 2013
אולי הבעיה תיפתר כשאנשים יפסיקו להתייחס לאנשים בני 19 "ילדים" icon_rolleyes.gif
המנטור
לפני 11 שנים • 17 במרץ 2013

כל הכבוד

המנטור • 17 במרץ 2013
יפה מאוד. כתוב מתלהב וכנה וזה נחמד מאוד

תמשיך ככה ותהנו
Keeky​(לא בעסק)

בטי, הוצאת לי את המילים מהמקלדת

Keeky​(לא בעסק) • 17 במרץ 2013
...
missy black​(מתחלפת)
missy black​(מתחלפת) • 17 במרץ 2013
" והיא גנחה חזק כל כך שלא שמנו לב שזוג נוסף הסתכל עלינו דרך החלון נער צעיר וחברה שלו (שנראו טוב למזלנו תכף יתברר) ואפילו צילמו אותנו במשך 12 דקות שלמות! "
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 17 במרץ 2013
בטי בום כתב/ה:
הילד בן 19 וההתלהבות שלו מקסימה
אני מבינה שרוב פה בגיל 19 מגיע עם 15 שנות ניסיון בשליטה
אבל בשביל רוב האנשים זאת התנסות מטורפת גם אם הם לא בני 19.
אז הוא לא כותב מהממם, לא כולם סופרים

כולנו כל כך מתאמצים להיות "קולים" שהשתן קצת עלה לראש

אני שמחה שנהנת , נשמע מגניב אני מקווה שתמשיך להנות ולכתוב על זה

בטי כל כך נכון
בהצלחה לך
זו התנסות מעולה ואני שמח לשמוע שנהנת
המשך כך icon_smile.gif
עבד משועבד{עבד}
לפני 11 שנים • 18 במרץ 2013
עבד משועבד{עבד} • 18 במרץ 2013
missy black כתב/ה:
" והיא גנחה חזק כל כך שלא שמנו לב שזוג נוסף הסתכל עלינו דרך החלון נער צעיר וחברה שלו (שנראו טוב למזלנו תכף יתברר) ואפילו צילמו אותנו במשך 12 דקות שלמות! "
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

ציטוטים נוספים מתוך הטקסט :
1. "כשהיא נהיית רטובה ממש קל לזיין אותה חזק "
2."כשהיא מנסה להיות בשקט עדיין בנוסף לדפיקה אפשר לשמוע אותה גונחת טוב "
3."המשכתי לזיין אותה כשאני אומר שמות של חברים שיראו אותנו"
4."חברה שלי כל-כך נהנתה שהיא בקשה ממנו שיזיין אותה פעם אחר פעם "
5."למרות שחברה שלי נדפקה רוב הזמן,נפרדנו והם מחקו את הסרטונים "