צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Mary Jane
לפני 11 שנים • 21 במרץ 2013

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

Mary Jane • 21 במרץ 2013
שאלה למלכות בתשלום - למה להציף את האתר ואת אלבומי התמונות באינספור תמונות אדומות מזעזעות ולא אסתטיות בעליל, שכולן נראות אותו דבר, פחות או יותר? למה לא להסתפק בתמונה אחת, שתיים, שלוש? אתן מסתירות תמונות של אנשים שבאמת אוהבים בדסמ.

שאלה לכלובי באותו עניין - בהנחה שהכלוב, מהגדרתו, הוא "בית לאוהבי הבדסמ", ומלכות בתשלום לרוב אינן אוהבות בדסמ, אלא הגיעו לכאן על מנת למצוא פרנסה ועל הדרך מסתירות את הנוף האנושי - מה מקומן של מלכות בתשלום באתר הזה, בהתחשב בכך שכל מטרתן וכל עיסוקן באתר הזה מסתכם בפרסום שירותי המין שהן מעניקות?
    התגובה האהובה בשרשור
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 21 במרץ 2013
יש צדק גדול במה שאת אומרת,ואני לפחות מצדיק אותך.

אני לא מגדיר את הכלוב כ"בית חם" זה אתר כמו אחרים שמוקדש לבדסם.

וכן מסכים איתך שתופעת ה"מלכות" בתשלום מאוד מגעילה ואף מביכה.

כלובי הואא איש עסקים והוא לא יכול למחוק אותן

(אני דווקא בעד) כי יותר כניסות לאתר משמע יותר כסף מפירסום.

אי אפשר להאשים אותו בזה שהוא מגן על ההשקעה שלו

הרי "מנוי זהב" זה כסף קטן כדי לתחזק אתר.
כלובי
כלובי • 21 במרץ 2013
כן הכלוב עושה מליונים, AV אכן פיצח את השיטה. הצפיה בבאנרים כאן של מלכות בתשלום היא הרווח האמיתי של האתר. ועשרות המפרסמים כאן מרויחים המון מזה. אכן פיצוח בדוייק. אני איש עסקים ממולח שמנצל את חברי האתר ניצול ציני. זה הרי ידוע לכל.

וברצינות:
מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה כמו שהינן חלק מכל קהילת בדסם בעולם, חלקן עושות את זה מטעמים אחרים מאחרות, חלקן מקושרות בקהילה וחלקן לא ולכן והדרתן באופן גורף כבני אדם מכאן באופן מלא אינו מעשה נכון בעיני.

פרסום שירותי שליטה בתשלום אסור באתר ואני מנהל משחק של חתול ועכבר אחר מפרסמות כאלה. בדרך כלל מבקש את הסרת הפרסום ואם הוא לא מוסר מרחיק מהאתר. לעיתים גם מרחיק מהאתר אוטומטית כאלה להערכתי מדובר במאות הרחקות כאלה.

בגלל שבאתר יש גם מסלול בחינם כל אחד יכול לפתוח בו בכל רגע פרופיל. וזה יוצר תופעות רבות כמו התחזויות, ריבוי כינויים וכן מלכות בתשלום שחוזרות לכאן ומתעקשות לפרסם. לכן על כל אחת שאני חוסם חוזרות שתיים בכינויים מומצאים אחרים. זה משחק אינסופי. מי שנתקל בכאלה ודיווח לי יכול לומר בודאות שאני תמיד מטפל בפניות כאלה ובמהירות.

אם לסכם - נשים שעוסקות בשליטה בתשלום הן לעיתים חלק מהקהילה ולכן מוזמנות להיות כאן. פרסום שירותי שליטה בתשלום על גבי דפי האתר לעומת זאת אסור, כשאני נתקל בפרסום כזה אני מסיר אותו, ולעיתים קרובות מרחיק וכשאתם נתקלים אתם מוזמנים לפנות אלי.

גם בעניין האלבומים הגבול מטושטש בין תמונות לקידום שירותי שליטה בתשלום ותמונות אחרות. וגם שם אני עובר מדי תקופה על התמונות ומוחק אותן. יתכן שאני מפספס לפעמים.

בנוסף, מעולם לא קיבלתי תלונה על תמונות של מלכות בתשלום באלבומים עד היום. אז הערכתי שאני עושה עבודה טובה.

מי שאכן אכפת לו מהנושא מוזמן להפנות אותי לפרסומים כאלה בבלוג בפרופיל, באלבומים ובפורום ואני אטפל כמו תמיד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מרץ 21, 2013 3:06 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 21 במרץ 2013
כלובי כתב/ה:
כן הכלוב עושה מליונים, AV אכן פיצח את השיטה. הצפיה בבאנרים כאן של מלכות בתשלום היא הרווח האמיתי של האתר. ועשרות המפרסמים כאן מרויחים המון מזה. אכן פיצוח בדוייק. אני איש עסקים ממולח שמנצל את חברי האתר ניצול ציני. זה הרי ידוע לכל.

וברצינות:
מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה כמו שהינן חלק מכל קהילת בדסם בעולם. חלקן גם מהווה חלק מהחברה הבדסמית והדרתן באופן גורף כבני אדם מכאן באופן מלא אינו מעשה נכון בעיני.

פרסום שירותי שליטה בתשלום אסור באתר ואני מנהל משחק של חתול ועכבר אחר מפרסמות כאלה. בדרך כלל מבקש את הסרת הפרסום ואם הוא לא מוסר מרחיק מהאתר. לעיתים גם מרחיק מהאתר אוטומטית כאלה אני יכול להוציא סטטיסטיקה מדוייקת אבל מדובר בעשרות פרופילים כאלה.

בגלל שבאתר יש גם מסלול בחינם כל אחד יכול לפתוח בו בכל רגע פרופיל. וזה יוצר תופעות רבות כמו התחזויות, ריבוי כינויים וכן מלכות בתשלום שחוזרות לכאן ומתעקשות לפרסם אתר. לכן על כל אחת שאני חוסם חוזרות שתיים בכינויים מומצאים אחרים. זה משחק אינסופי. מי שנתקל בכאלה ודיווח לי יכול לומר בודאות שאני תמיד מטפל בפניות כאלה ובמהירות.

אם לסכם - נשים שעוסקות בשליטה בתשלום הן לעיתים חלק מהקהילה ולכן מוזמנות להיות כאן. פרסום שירותי שליטה בתשלום על גבי דפי האתר לעומת זאת אסור, כשאני נתקל בפרסום כזה אני מסיר אותו, ולעיתים קרובות מרחיק וכשאתם נתקלים אתם מוזמנים לפנות אלי.

גם בעניין האלבומים הגבול מטושטש בין תמונות לקידום שירותי שליטה בתשלום ותמונות אחרות. וגם שם אני עובר מדי תקופה על התמונות ומוחק אותן. יתכן שאני מפספס לפעמים.

בנוסף, מעולם לא קיבלתי תלונה על תמונות של מלכות בתשלום באלבומים עד היום. אז הערכתי שאני עושה עבודה טובה.

מי שאכן אכפת לו מהנושא מוזמן להפנות אותי לפרסומים כאלה בבלוג בפרופיל, באלבומים ובפורום ואני אטפל כמו תמיד.

כמובן שלקחת זאת אישית.

אבל אם תקרא טוב בלי ריגשי. אז תראה שאין שום טענה נגדך.

אלא הבנה שהכלוב זה עסק כמו כל עסק אחר.

חבל שאתה לוקח את זה למקום הזה שבכל מה שרשמתי אין אף לא טיפה ביקורת נגדך.
kore

גיוון :)

kore • 21 במרץ 2013
בעקבות השרשור הזה, ביקרתי באלבומי התמונות ("בתמונות האחרונות"), ובפרופילים, ומשעשע הגיוון בבקשות icon_smile.gif
המלכה סניז'אנה: "מנוי זהב. זה לכבוד הפסח".
המלכה ילנה: "בבקשה מנוי זהב"
Q ANASTASIA: "מנוי זהב לשנה. מי הזוכה המאושר" (נדמה לי שאת הזוכה, לא?)
אבל של מיקה הכי שווה: "בא לי שופינג מפנק". (איזה צרוף מקרים!).
כלובי
כלובי • 21 במרץ 2013
אני אעבור שם גם.. icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 21 במרץ 2013
כלובי כתב/ה:
..............

מלכות בתשלום הן חלק מהקהילה כמו שהינן חלק מכל קהילת בדסם בעולם, חלקן עושות את זה מטעמים אחרים מאחרות, חלקן מקושרות בקהילה וחלקן לא ולכן והדרתן באופן גורף כבני אדם מכאן באופן מלא אינו מעשה נכון בעיני.
..........
.

אני מאוד אוהבת את הגישה ההומאנית וההוגנת שלך.
היפוקרטס​(נשלט)

אין על קורי!

היפוקרטס​(נשלט) • 21 במרץ 2013
סיכמת את מה שאני חושב עליהן בצורה הכי טובה שאפשר! icon_smile.gif
כלובי לא רק מלכות בתשלום, יש פה גם תופעה של זוגות בתשלום שצריך לטפל בה.
Alas
Alas • 21 במרץ 2013
אם כבר הנושא העסקי/רווחי עלה ולא נבחן מהפן הכלכלי שלו,
אשמח להציע הצעות שנוגעות לפן הזה של האתר.

- קצת תמוה בעיניי, שעדיין, אחרי 10 שנות פעילות הגישה לאתר והשימוש בו חינמיים.
מדוע?
לא הגיוני יותר שמשתמשי האתר ישלמו סכום חודשי פעוט (שבעל האתר יקבע) שמתחדש כל שנה, וכך כל שירותי האתר פתוחים עבורו? כגון: סכום של 35 ש״ח לשנה מכל משתמש.
מי שיבחר שלא לשלם, יוכל להנות מצפיה באתר אך לא משימוש בו.
ניתן גם לקבוע תעריף לכל אחד מהשירותים שהאתרמציע, וכך כל אחד מהמשתמשים יבחר בשירות שבו הוא מעוניין וישלם רק עליו (שאר השירותים יהיו חסומים עבורו).
לדוגמא: שירות האינבוקס- עלות לחודש 17 שח / עלות לחודש לתקופה של חצי שנה 12 שח / עלות לחודש למשך שנה 7 שח (הסכומים שצויינו לשם המחשת הרעיון בלבד) וכך גם בנוגע לשירות הצ׳אט, הבלוג, הפורום וכו׳.

אני בוחרת להאמין שמשתמשי האתר יבינו את הצורך (הקיומי) של האתר להמשיך ולפעול עבורנו בעיקר, ויסכימו לרעיונות מהסוג המוצע למעלה או לכל הצעה ריאלית אחרת עבור האתר והמשתמשים בו.
לא בטוחה שקיים תחליף ראוי לאתר הכלוב. ומי שבאמת מעוניין לשהות בו ולחלוק בו את הגיגיו ולהשתמש בשירותיו, ירגיש (כמוני) סוג של ׳חובת הכרת תודה׳ על הפלטפורמה הנהדרת שאופשרה לנו.

אני פחות בעד הרעיון של מנוי הזהב שרץ כרגע, אך עדיין בחרתי לשלם אותו גם אם השימושים בשירותים שהמנוי מציע הינם מינוריים עד כדי אפסיים.
כמובן שישנם יתרונות משמעותיים לכך וביניהם: מגמת ריבוי כינויים, תתמעט עד כדי תעלם, חזרה נשנית של מורחקים תמנע ועוד. icon_smile.gif

בתקווה שיכול כאן שינוי משמעותי לכיוון הנ״ל, ושכלובי יקח לתשומת לבו את האפשרויות שהוצעו ויוצעו בעתיד. icon_smile.gif