לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לסקס אנאלי מהדורת 2004

יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 12 בפבר׳ 2004

אננס יקר

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 12 בפבר׳ 2004
למרות דעתי האישית, המדריך שכתבת מפורט ומעולה

הערה נוספת: לדעתי הכל מתחיל מהמח ובמיוחד בחדירה אנאלית , חייבם להיות מאוד משוחררים ולהרפות את השרירים. ולרגיעה, סטלה והרגשה מחרמנת יותר אני ממליצה להסניף פופרס הוא מאוד מאוד מרחיב את החור, וגורם לתחושה של התעופפות
Miu​(מתחלפת){היצור}
Miu​(מתחלפת){היצור} • 12 בפבר׳ 2004
לא מתוך שיפוט או גישה שלילית לגבי סמים, ממש לא...

פופרס זה בעצם "אמיל ניטריט", במקור משתמשים בזה לטיפול בהרעלת ציאניד או רעלים דומים.
החומר הזה נדבק לתאי דם האדומים ומונע מחמצן להצמד אליהם, ככה מגיע פחות חמצן לכל הגוף כולל שרירים (שנרפים) ומוח (שתאים בו מתים, ובערך לא מתחדשים) ולכן זה סם שמשאיר נזק בלתי הפיך על המוח. לא בריא.

אפשר להרפות שרירים בדרכים אחרות.

יוצא שאני ממש מטיפה....לא התכוונתי,
איש הישר בעיניו יעשה... רק שיהיה מודע למה שהוא עושה.

icon_mrgreen.gif
_טרוריסט חמוש באננס

אוקי , זרקתם כפפה אני מרים ...

_טרוריסט חמוש באננס • 12 בפבר׳ 2004
הועלתה פה על ידי מוש דרישה לציורים לשם הבהרת הסמטוכה. וכל שנותר לי הוא לצטט את הגורו הקדוש ממקדש הבתולות באוזן שבאי לסבוס שאמר: "טוב מראה עיניים ממקרא פונטים".
אם אמרו ציורים ,אני מתחכם ואומר מדוע לא צילומים ??
ופה בזאת אני מודיע על השקתו של קמפיין חדש "תנו צ'אנס לאננס (להדגים בפירוט סקס אנאלי)".
אם יש פה כאילו המתנדבות (ומתנדבים ,אבל בשקט כי פה קודם כל זה המקום של הבנות) להדגים ולהיות מביאות הבשורה האנאלית להמוני ישראל הדאובים וקשיי היום אשמח לקבל צילומים רלוונטים. אשמח עוד יותר כמובן לצלם את התמונות המדוברות ואפילו לקחת חלק בהדגמה (קשה ...קשה עבודה זה כותבתה מדריכה) אולם רגליי עדיין על הקרקע כך שבהחלט אסתפק בתמונות מוכנות מראש icon_smile.gif
חשבו על כך היטב בנות יקרות ! אתן יכולות להיות מביאות הבשורה ,חלוצות ומתוות דרך לאלפי מאמינות (ומאמינים) !

תבוא הברכה על ראשכן (וראשכם),

האננס