סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין מציאות לחלום

Puckman
לפני 11 שנים • 28 במרץ 2013

בין מציאות לחלום

Puckman • 28 במרץ 2013
אנחנו שוכבים לישון זה לצד זו. אמצע הלילה, והעיניים נפקחות בין חלום לחלום לשבריר של שנייה. זה רגע שמתפצל ונחווה בדואליות גם במציאות וגם בחלום. ולרגע זה הזיק, הניצוץ, אהבה והתרגשות של בערה ושל אש שגורמים לך לא לחזור לישון באופן האוטומטי כהרגלך אלאה להשאיר עיניים פקוחות לרגע. ולרגע להתבונן. לראות את זה נושם, הבטן שלה עולה ויורדת. והיא שקועה בתוך תרדמת מתוקה ונצחית-כמעט. איזה נועם, איזה מרגוע לנפש, איזה חומר זה שממלא באדווה את החור שבלב.

ברגעים כאלה האינסטינקט מהתיכון היה לחבק אותה אל תוך שנתה. אפילו שתתעורר. שתוצף באהבתי כי חוסר הנעימות שבלהטריד את מנוחת הלילה שלה מתגמד לעומת ים העונג של האהבה העוטפת, המלטפת, התמימה והאמיתית. אבל לא הלילה. הלילה לא אחבק אותה, למרות אהבתי העזה לנפש-בשר הזה. הלילה אעניק לה משהו יוצא דופן ומיוחד הרבה יותר.

אני הופך את העלמה על בטנה בעדינות ע"מ שלא תתעורר עדיין ולוקח את ידיה בזו אחר זו. האחת הייתה פשוטה ומונחת על החזה שלי, השנייה מתחת לכר. עכשיו הן צמודות זו לזו, מאחורי גבה. אני חובק אזיקון סביבן ומוודא שהוא אדוק במידה המדויקת.

אפשר לראות סימנים של התעוררות. הטרדתי את מנוחת העלמה. ועכשיו היא נמצאת על אותו הקו העדין והדואלי. הנפש שרויה בתחנת הביניים בין מציאות וחלום. והנה התעוררה. והנה מלמלה מילה או שניים. היא מבולבלת. הנה מפנימה ומסתגלת למצב החדש. מעט כעס ומעט חיוך. אני מהצד מתבונן. ידיה נאבקות לעשירית של רגע, ואז נכנעות מיד. מה הטעם להתאמץ? והיא בכלל מאוד עייפה. ובקול של יבבה "מה עשית?" שאלה. ואני מצמיד אצבע על שפתיה ולוחש "שששש, זה זמן לישון". "איך?! ..." היא באה לשאול, ונכנעה עוד לפני שהשאלה הספיקה להירקם. ולפתע דעכה לתוך ים של שלווה. זה לא היה יכול להיות אחרת. מוטב להיכנע מאשר להילחם. אם זה מה שאדונה רוצה, כך יהיה. מבקשת שאסובב אותה על צידה וכך אני עושה. גבה פונה לבטני. ואז אני קרב לחבוק אותה חזק לגופי כי אני באמת אוהב אותה. והיא דבוקה אליי חזק חזק ובחום. ידיה הכפותות דבוקות וחובקות ביראת כבוד את מה שיש לי בין הרגליים. והיא עטופה בים של אהבה וכניעה, פחד וכנות, שלווה וריגוש, עייפות ועוררות, עונג ואי-נעימות. והיא מאושרת. וזה עושה אותי מאושר.
    התגובה האהובה בשרשור
walking dead
walking dead • 28 במרץ 2013
מקסים icon_smile.gif
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 28 במרץ 2013
מקסים
קצת עדין מידי, אבל מקסים
hrgiger
לפני 11 שנים • 29 במרץ 2013