בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תובנות לגבי מציאת בן או בת זוג בכלוב..

בטי בום​(שולטת)
לפני 11 שנים • 31 במרץ 2013

Re: אז מנסים.

בטי בום​(שולטת) • 31 במרץ 2013
ראש השבט כתב/ה:
נכון שיש נשים באתר.. כולן טובות יפות וחכמות.. אבל האחת שמחפש לא נמצאה עדיין. אז ממשיך. ותודה על התמיכה.

יכול להיות שלא תמצא באתר גם אם תחפש עוד שנה.
אבל החיים הם לא אינסטנט וחיפוש לא מגיע עם תאריך הפוגה.
יכול להיות שהאישה שאתה מחפש פה ועדין לא הכרת
יכול להיות שהאישה שאתה מחפש ונילית שברגעים אילו מחפשת חניה ברחוב שלך ועוד רגע תצא לקנות חלב והכל יקרה כמו בסצנה של סרט הוליוודי
ויכול להיות שהיא בכלל לא קיימת.
אבל אל תחסום אפשרויות ואל מסגור דלתות כי אף פעם אתה לא יודע מה מסתתר מאחור
החיפוש מתיש ומייאש ובכדי למצוא נסיכה כנראה שגם גברים צריכים לנשק הרבה צפרדעים.
ועדין, קיימות פה מאות נשים לא הכרת את כולן

חג שמח ומאחלת לך למצוא את מה שאתה מחפש
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

חג שמח.

http://www.youtube.com/watch?v=r6OJaznoZEI

כי המילים שם אומרות הרבה יותר טוב את מה שהתכוונתי לומר לך .......
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
Madame T כתב/ה:
יגעת ומצאת, תאמין...

זוגיות בכל צורה שהיא, איננה דבר קל למצוא, לא שם ולא כאן. לא פשוט למצוא התאמה בין אנשים, רצון וכיוון משותפים וכוחות נפש לממש אותם. זה לא קל כשאנחנו צעירים, על אחת כמה וכמה כשאנו מבוגרים יותר.

אבל איך אומר ההמנון - עוד לא אבדה תקוותנו icon_smile.gif

את כזאת חכמה מאדאם. בא לי ללמוד אצלך קצת. אפשר?

}}{{
up u rs​(אחרת)

ברגע שאתה מגביל את החיפוש שלך ל"נשלטת"

up u rs​(אחרת) • 31 במרץ 2013
אתה מוריד את סיכוי המציאה שלך ב98% מאשר אם היית מחפש "בת זוג".
כאשר הנטיה המינית היא הבסיס העקרי לחיפוש- נשארים או לבד או בזוגיות גרועה.
אחרי שנים של "היותך שולט"- לא כדאי לנסות לבדוק למה המקום הזה כל כך מהותי ולנסות להתעלות מעליו?
הקטע המצחיק הוא שאנשים בידיאסאמים שמלינים על "זוגיות משמימה" אצל ונילים- הם למעשה תקועים בשמרנות המינית הכי גדולה -אם הם מסוגלים רק למערכת יחסים עם בעלי נטיה זהה לשלהם.
ראש השבט​(שולט)

Re: ברגע שאתה מגביל את החיפוש שלך ל"נשלטת"

ראש השבט​(שולט) • 31 במרץ 2013
סיגורני כתב/ה:
אחרי שנים של "היותך שולט"- לא כדאי לנסות לבדוק למה המקום הזה כל כך מהותי ולנסות להתעלות מעליו?
הקטע המצחיק הוא שאנשים בידיאסאמים שמלינים על "זוגיות משמימה" אצל ונילים- הם למעשה תקועים בשמרנות המינית הכי גדולה -אם הם מסוגלים רק למערכת יחסים עם בעלי נטיה זהה לשלהם.

אני מה שאני.. ולא אהיה ולא רוצה להיות אחר..אני אכן מחפש זוגיות.. והשליטה היא חלק ממני. הכרתי גם מחוץ לאתר נשים שהתאים להן ,והיום חלקן עדיין כאן. השליטה היא שגרמה לי להצליח בתחומים אחרים בחיי ולהגיע להישגים, מנסיון ,מתסכל להכיר מחוץ לאתר ולנהל שיחה בנושא השליטה ולראות אותן נסוגות. זאת למרות שנמשכות אלי כאדם שאני באמת מקסים בעיניהן . והן רוצות. אבל לא מתאים להן.. לעתים מבקשות התנסות קלה.. אבל השליטה היא לא רק בסשנים והשימוש בשוט. זו המהות שבי והדרך בה אני נוהג. לדעתי כאן באתר אין לי צורך להסביר יותר מידי. לא צריך גם לתהות מתי תחליט זו שאני רק מתחיל איתה את הקשר שהיא נמלטת ממני בצעקות אימה.
כאן זה נורמלי להיות שונה. גם אם רק מבחינת המיניות.
walking dead
walking dead • 31 במרץ 2013
קשה למצוא בן/בת זוג, נקודה. בכל מסגרת, בכל קהילה, אין זו משימה קלה למצוא אדם עמו תרצה לחלוק את חייך. למרות שאתה מחפש נשלטת, יכול להיות שתמצא אותה לאו דווקא בכלוב icon_smile.gif לאהבה יש דרכים מסתוריות, אני יודעת על בשרי icon_smile.gif אל תאבד תקווה ותרים ידיים, המשך לחפש ואל תסגור את הדלת בפני כל מיני אופציות של הכרויות - החיים בהחלט יכולים להיות מפתיעים.

בהצלחה!
המלט

Re: ברגע שאתה מגביל את החיפוש שלך ל"נשלטת"

המלט • 31 במרץ 2013
סיגורני כתב/ה:

לא הבנתי את זה. הדברים נראים לי מנותקים לחלוטין מהמציאות של האתר הזה ומחלק חשוב ביותר מהסיבות לכך שהוא קיים. הם מבטלים לגמרי את האפשרות שנטיה מינית איננה משהו שאפשר פשוט להחליט שלא קיים יום אחד. והאם גם להומוסקסואל או ללסבית אפשר להגיד "למה המקום הזה כל כך מהותי ולנסות להתעלות מעליו?"
up u rs​(אחרת)

אם אתה הומו/לסבית

up u rs​(אחרת) • 31 במרץ 2013
עדיין יש לך בסיס רחב יותר למציאת בעל/בעלת נטיות דומות.
בידיאסאמ (בעיקר עם מדובר על אדם שלוקח צד אחד של השוט באופן טוטאלי) מראש מצמצם לך את האפשריות למצור מישהיא שגם רוצה להיות נשלטת , גם אוהבת בדיוק את אותו סוג שליטה שאתה אוהב וגם תעניין אותך כבת חווה מעבר לנטיה המינית.
דרך אגב- כקינקית לא קטנה ואחרי התנסות של חיים לצד "שולט במהותו" -כיום גבר שיגדיר את עצמו ככה יגרום לי לברוח כמה שיותר רחוק ממנו בזעקות "גוועלד" - בזוגיות טובה אין מקום ל"שולט/נשלט" אלא לצוות שמקבל החלטות ביחד.
שלגי

Re: אם אתה הומו/לסבית

שלגי • 31 במרץ 2013
סיגורני כתב/ה:
עדיין יש לך בסיס רחב יותר למציאת בעל/בעלת נטיות דומות.
בידיאסאמ (בעיקר עם מדובר על אדם שלוקח צד אחד של השוט באופן טוטאלי) מראש מצמצם לך את האפשריות למצור מישהיא שגם רוצה להיות נשלטת , גם אוהבת בדיוק את אותו סוג שליטה שאתה אוהב וגם תעניין אותך כבת חווה מעבר לנטיה המינית.
דרך אגב- כקינקית לא קטנה ואחרי התנסות של חיים לצד "שולט במהותו" -כיום גבר שיגדיר את עצמו ככה יגרום לי לברוח כמה שיותר רחוק ממנו בזעקות "גוועלד" - בזוגיות טובה אין מקום ל"שולט/נשלט" אלא לצוות שמקבל החלטות ביחד.

בזגיות טובה כפי שהיא מתאימה לך - אין מקום לשולט/נשלט - זה אינו אומר שזה נכון באופן גורף לאנשים אחרים.

ככל שזה נוגע אלי למשל, למרות שאני אדם שמנהל את חייו מצויין (ועוד כמה דברים בדרך) - כשזה מגיע לזוגיות אני זקוקה למשהו אחר.
מבחינתי זה אינו אומר שאני הופכת להיות שטיח 24/7 (למעט כשממש ממש בא לו) וזה אינו מבטל את האדם שאני.
אבל באינטימיות של ממש (בניגוד לשעשוע, ששם אני יכולה להתחבר גם מינית לצד המאוד דומיננטי שבי) אני זקוקה לגבר שיוביל ולא רק כמשחק מיני.

האם זה מסבך לי את החיים? - בהחלט. אבל, כמי שהייתה בזגיות ונילית לא מעט שנים - זה פשוט לא נכון עבורי. להעלים את הצד הזה שבי מעקר עבורי את יתר היתרונות בזוגיות.

לגמרי מזדהה עם דבריו של ראש השבט.
נוריתE

אני לא רוצה לדבר

נוריתE • 31 במרץ 2013
אני במצב רוח אחר
סתם כזה,ממש שלא קשור