סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקורת על פרקליטות המדינה: יחסי שליטה ב-BDSM ידרשו רישום

דורון גונן
לפני 11 שנים • 1 באפר׳ 2013

ביקורת על פרקליטות המדינה: יחסי שליטה ב-BDSM ידרשו רישום

דורון גונן • 1 באפר׳ 2013
פרופ' סנג'רו מעביר ביקורת על עוד הצעה הזויה של חבורת תופרי התיקים מטעם פרקליטות המדינה:
מאחר ויחסי שליטה מעבירים את הסמכות לשולטים/ות, יידרש לסוג יחסים כזה הסכם מראש, בדומה להסכם ממון בין בני זוג. ההסכם בין מקיימי יחסים כאלה (BDSM) יהיה דרוש אישור נוטריון שיוודא ששני הצדדים להסכם חותמים עליו מתוך רצון חופשי וללא הפעלת לחץ כלשהוא, פסיכולוגי או אחר.

מי יפקח?
לכאורה, הפרקליטות היא שתהיה מוסמכת להורות למשטרה לפתוח בחקירה כל אימת שיהיה אירוע BDSM שיחייב חקירה.

תגובת השופט העליון בדימוס אהרון ברק:
...זה ממש לא לעניין להזכיר שיש לי ולילדי 17 דירות רשומות בטאבו שחלקן קניתי בזול כתוצאה מהליך כינוס נכסים ע"י שופטים שאני מיניתי. זה לא העניין. מה שחשוב הוא שהכל שפיט, גם יחסים בהסכמה ביחסי סאדו-מאזו.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000767306
המוזה

מגוחך ומנמיך

המוזה • 1 באפר׳ 2013
האם נדרש לציין מילת בטחון בחוזה בכדי שיהיה קל יותר לנסח שאלות בחקירה נגדית?
ומי יכריע מהם יחסי בדסמ מובהקים לעומת משחקים קינקיים?
יתכן ותדרש השתלת ציפ שידווח בזמן אמת האם הנשלטת חווה כאב שמקורו בהנאה או שמא היא עוברת אינקוויזיציה בגלל שנישקה מזוזה ללא היתר הלכתי מהשולט ירום הודו.
יתכן והפתרון הוא בכינון מפלגת בדסמ שתורכב מזקני השבט אשר עיסוקם יהיה פמפום המקטרת וניסוח חוקים והלכות בנוגע לחיי האזרחים וזכותם לחופש פעולה מיני ו/ או מוסרי.
המועצה הרבנית לבדסמ.

האם עדיין אהיה פסולה לעדות על היותי אישה????

גוועלד!
דורון גונן

Re: מגוחך ומנמיך

מוזינקה כתב/ה:
האם נדרש לציין מילת בטחון בחוזה בכדי שיהיה קל יותר לנסח שאלות בחקירה נגדית?
ומי יכריע מהם יחסי בדסמ מובהקים לעומת משחקים קינקיים?
יתכן ותדרש השתלת ציפ שידווח בזמן אמת האם הנשלטת חווה כאב שמקורו בהנאה או שמא היא עוברת אינקוויזיציה בגלל שנישקה מזוזה ללא היתר הלכתי מהשולט ירום הודו.
יתכן והפתרון הוא בכינון מפלגת בדסמ שתורכב מזקני השבט אשר עיסוקם יהיה פמפום המקטרת וניסוח חוקים והלכות בנוגע לחיי האזרחים וזכותם לחופש פעולה מיני ו/ או מוסרי.
המועצה הרבנית לבדסמ.

האם עדיין אהיה פסולה לעדות על היותי אישה????

גוועלד!

מי ואיפה פוסל אותך לעדות? מספיק עם הסיפורים!
המוזה

אם ברצונך לצעוק אנא...

המוזה • 1 באפר׳ 2013
בדוק את סעיף 1.789 לחוק העונשין.

״ אדם שאינו מוגדר כשולט בשפחה חרופה ידרש לפנות דרך אפוסטיל לאדם המתקרא ״אדונה״ ולקבל את הסכמתו להרים את קולו עליה״

יש כמובן לקחת בחשבון כי הנשלטת אינה מסוגלת לדיעה חופשית מעצם היותה מובלת.

*** תערך חשיבה מחודשת אודות פיתוח צ׳יפ מחשמל שיעביר זרמים מתוזמנים בכל רגע שתרים הנערה ראשה , זאת כאמור בהתאם לתקש״יר.
דורון גונן

Re: אם ברצונך לצעוק אנא...

מוזינקה כתב/ה:
בדוק את סעיף 1.789 לחוק העונשין.

״ אדם שאינו מוגדר כשולט בשפחה חרופה ידרש לפנות דרך אפוסטיל לאדם המתקרא ״אדונה״ ולקבל את הסכמתו להרים את קולו עליה״

יש כמובן לקחת בחשבון כי הנשלטת אינה מסוגלת לדיעה חופשית מעצם היותה מובלת.

*** תערך חשיבה מחודשת אודות פיתוח צ׳יפ מחשמל שיעביר זרמים מתוזמנים בכל רגע שתרים הנערה ראשה , זאת כאמור בהתאם לתקש״יר.

מוזינקה,
עם כל הכבוד, נראה לי אמנם שאת מתמצאת בנושא המשפט, אבל כנראה לא ראית את התיקון לחוק (תיקון מס' 35 ), ה'תשע"ב 2012 סעיף קטן 13 ד'.

אז בבקשה, לפני שאת נדחפת להגיב, במחילה מכבודך, תתעדכני קצת בספרות המשפטית.
המוזה

מאחר ואני עדיין קוראת ( זה עוזר לי לשתוק) אזי...

המוזה • 1 באפר׳ 2013
גיליתי כי התיקון דנן גרם למהומות בעקבות דרישת שרה נתניהו להתיר שימוש בפלאג בישיבות ממשלה.
אי לכך בפאתי שנת 2013 למניינם נקבע כי השלטת היחידה תהא חנין זועבי וזאת כאמור עד להחלטה אחרת שתקבץ רוב של לפחות 110 נשלטים מתוך 120 העומדים לרשות הגברת הנכבדת ובהעדר הסכמה אחרת אשר תהא מקובלת על הצדדים.

תגובת השופט:

מאשר את ההסכם הנ״ל ונותן לו תוקף של פסק דין.
    התגובה האהובה בשרשור
נוריתE
נוריתE • 1 באפר׳ 2013
פעם אחת,לשם שינוי מתייחסים פה לעיניין ברצינות ומבקשים לנסות לפחות למסד אותו ולת לו נישה בחוק
הרי כל אותם מזנבי מצעד הגאוה ש רצים עם שלטי להטטבים " אנחנו מקופחים תכירו בנו",רוצים בדיוק את זה, הכרה בחוק "שיוויון זכויות" למרות שעד היום אני לא מבנה מה לקחו מהם ומה לא נותנים להם-מאמאר מוסגר ,זה חלק מזה.

אתם צוחקים אולי מחשש כלשהוא שזה באמת יעבור
ואז תדרשו?יוציאו אתכם מהארון?
אז קודם כל
אין אח גדול ורשימות סודיות וגם לא ידפקו על דלתכם בחצות הליל
שנית, זה אופציונלי
שלוש
זה בחיים לא יעבור
דברים חשובים מזה כמו למשל האשמת לקוחות גברים בשידול לזנות כמו בארצות הברית
לא עבר

ואחרון
תצחקו ככל שתירצו? הייתי רוצה שפעם אחת, לשם שינוי, הדבר הזה דווקא,כן יעבור בחוק.
4X4​(אחר)

במחילה

4X4​(אחר) • 1 באפר׳ 2013
נכנסתי לכתבה אך לא ראיתי שום דבר שקשור לנושא,
אם זה 1/4 - סבבהicon_smile.gif
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

בתאכלס

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 1 באפר׳ 2013
כן יש סיכוי שזה יעבור כי במה הממשלה שלנו מתעסקת אם לא בהעברת חוקים מטומטמים והתעסקות בתפל?
במקרה והחוק כן יעבור אני בספק שבאמת יאכפו אותו ואם לא תיגשו בעצמכם אף אחד לא ידע מי אתם ומה אתם.

מה שכן מסוכן בחוק הזה זה שהוא פותח דלת לתביעות מצד האקס הפגוע (ולא חסרים כאלו משוגעים) על השפלות התעללויות נפשיות ופיזיות (יכול להיות גם היום) אבל חוסר אישור נטוריון עלול להזיק לצד השולט, החזק ולהציג אותו רע במשפט.

מזל שאני נשלט icon_smile.gif