צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבויה: סיפורה של שפחת המין (ערוץ 8 ב HOT)

אורלי שולטת
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013

לא ראיתי הכל אבל

אורלי שולטת • 3 באפר׳ 2013
לשלוט בילדה בת 14 זה לא bdsm
4X4​(אחר)
לפני 11 שנים • 4 באפר׳ 2013
4X4​(אחר) • 4 באפר׳ 2013
סיפור עצוב
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
איזה סיפור איום ומוזר. האדישות לגורלה מצד כל גורם אפשרי מזעזעת. ומרתיחה. נראה כאילו במשך ארבע שנים אף אחד לא חיפש אותה בכלל.

ומדהים עד כמה אפשר לכופף ולתמרן בחירה חופשית של בן אדם כשהוא נזקק וללא רשת בטחון. עד כמה אפשר לגרום לנערה לעשות כל מה שתגיד לה, בלי לקשור ובלי להכות. פשוט לנטרל את ההגנות שלה. אם היו לה כאלה בכלל, כי נראה שאף אחד לא לימד אותה לשמור על עצמה.

כל מה שצריך זה לזהות שבן אדם חלש וזקוק למשהו יציב, ולקרוא לו...
Brave girl

מזעזע אבל....

Brave girl • 4 באפר׳ 2013
משהו מוזר בסיפור....

לא יודעת להצביע על הנקודה אבל...

היא באמת לא נראית כמו מישהי שחוותה טראומה....

קצת מוזר...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא תמיד אנשים נראים כמו שהדמיון שלנו מצפה מהם להיראות. כל אחד מתמודד בדרך אחרת ולא כולם חושפים את מה שמתחולל בפנים.
אבל זה משנה בכלל?
היא הייתה בת ארבע עשרה כשהחלה לגור איתו, למען השם! בת ארבע עשרה! ומה שמעסיק את כל האנשים שם זה אם היא יכלה לברוח או לא?! ילדה! אפילו אנשים מבוגרים מתקשים להגיב כשכובשים אותם בשעתם הקשה, לא כל שכן מי שתפסו אותו בגיל כזה.
ולאן בדיוק היא הייתה אמורה ללכת? אבא שלה לא יצא מגדרו בשביל למצוא אותה. אשתו שמחה להיפטר ממנה. החברות שלה לא הרגישו בחסרונה. המשטרה עשתה טובה שהוציאה הודעה לציבור. אנשים ראו אותה מסתובבת עם השומר ההוא אבל אף אחד לא טרח לשלוח את המשטרה לדבר איתו. השכנים שלו ראו אותה, ולא עלה על דעתם שהיא חסרה למישהו.

הסיפור הזה מאד מאד מוזר מהרבה מאד בחינות, אבל דווקא ההתנהגות שלה לא נראית לי כל כך מופרכת. יש קצת חורים בסיפור שלה, אבל הם קטנים יותר מהחורים בסיפורים של כל שאר העדים. הכל שם מוזר.

וגם... זו רק אני, או שעורך הדין שבו היא כל כך בוטחת הוא זיין שכל ממדרגה ראשונה ולא אכפת לו ממנה בכלל? אני לא מאמינה לאף מילה שיוצאת מהפה שלו. מצד שני, גם לאבא שלה והאשה המעפנה שלו אני לא מאמינה. אנשים קרים ומבחילים.

קיצר... לא הייתה דקה אחת בסרט הזה שלא גרמה לי לחשוב "מה לעזאזל". שום דבר לא מסתדר.
שוסי
שוסי • 4 באפר׳ 2013
יולי,האם כבר ציינתי בפנייך עד כמה אני מעריצה את הסבלנות שלך לענות באדיבות לכל תגובה מהבורה ביותר עד לסתם מרושעת?
והאם את יכולה לעזור לי קצת בזה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ציינת, אבל נחמד לשמוע שוב icon_smile.gif

וכן, אני יכולה לעזור! אני אגלה לך את הטריק: אני מנסה לא לחשוב על אנשים כבורים ומרושעים, אלא לנסות להבין לליבם ולענות להם מתוך הבנה מסויימת של העמדה שלהם. למשל כאן, אני לא חושבת שהתגובה שהתייחסתי אליה הייתה בורה או מרושעת. אני חושבת שהיא הייתה פשוט דעה ואני מניחה שהיא הובעה בתום לב (רגע, את לא? זה קצת מוזר. זה אפילו לא מקרה גבולי). אני משתדלת תמיד להניח תום לב של זה שאני עונה לו. אני לא עונה לאנשים כשאני לא חושבת שהם ראויים לתשובה. בהתאם לזה, כשאני חושבת על מישהו שהוא באמת חמור רציני, אני פשוט לא עונה.

נסי ותהני!
    התגובה האהובה בשרשור
רב בריח​(נשלט)
לפני 11 שנים • 5 באפר׳ 2013

משהו בה לא נראה לי אמין...

רב בריח​(נשלט) • 5 באפר׳ 2013
כל הסיפור הזה נראה נורא הזוי . והעורך דין שלה ? הוא בכלל לא נראה רודף בצע ופירסום... בכלל לא ....
ארה"ב שם באמת כל דבר יכול לקרות. לטוב או לרע ...
firex
לפני 11 שנים • 5 באפר׳ 2013
firex • 5 באפר׳ 2013
אני מסכים שהעורך דין שלה לא אכפת לו ממנה ומעניין לו רק כמה כסף הוא יכול להוציא מכל הסיפור הזה.
כמוכן אני מסכים איך שנראה בן/בת אדם לא קובע כלום, סוציופתים יכולים לראות טוב ונחמדים, אם הרבה חן, אבל הם עדין מסוכנים.

אבל באופן כללי שי לי מבט שונה מיולי, אני כן מאמין לאבא שלה ולאשתו.
שמתי לב כשאר הוא התגרש, למרות הנורמה שהאישה מקבלת הילדים , דווקא הוא קיבל אותה, כלומר או האמא בעצמה הייתה בעייתי מאד, ( ואם כן התפוח לא נפל רחוק המעץ ) או שהילדה בעצמה הייתה כל כך בעייתית שהאמא לא רצתה אותה.
רב בריח נכון, בארה,ב הכל אפשרי כולל הדברים הרעים, במקרה כזה, ילדה אלימה ומסוכנת, לאבא שלה ואישתו לא היה שום שליטה עליה, עד כדי כך שהוא פנה לבית המשפט, והילדה, שהיא ראתה הכתובת על הקיר, וידעה הכוח המניות שלה, החליטה שהיא לא הולכת לשום סוג של מעצר.
היא מצא גבר חלש ורגיש כדי לפתות אותו כדרך לברוח מהוריה ומבית המשפט.
בסרט נתנו מספיק רמזים שהיא , בגיל 14 כבר לא הייתה בטולה וכבר ידעה הכוח שלה על גברים
ונראה לי שהיא השתמשה בכוח הזה
לכל הנראה גם הפרוקליטות לא אימינו לה כי לא האשימו לו על חטיפה ולא על כולא לא חוקית , ולא על אלימונות נגדה, וגם לא על אונס
אשימו אותו ששתיים מתוך ה עשר שנים שהם היקיימו יחסי מין היא הייתה מתחת גיל 16, הגיל הסכמה באותו מדינה
לכן לא כל כך הבנתי שיולי כתבה "היא הייתה בת ארבע עשרה כשהחלה לגור איתו, למען השם! בת ארבע עשרה!

יש הרבה מדינות בעולם, שאם הסיפור היה קורה בהם, האיש לא היה יושב בכלא בכלל. ואני לא מדבר על מדינות מעולם השלישי, הגיל ההסכמה בהרבה מדינות הוא 14 כגון

Albania, Austria, Bulgaria, Estonia, Germany, Hungary, Italy, Liechtenstein, Macedonia, Montenegro, Portugal, San Marino, Serbia, Spain,

אולי אם אסביר דרך אחר אני אצליח להבהיר מחשבותאי יותר טוב : כאשר ילד/ה בן/ת 14 דוחף אקדח בפרצוף שלך ודורש כל הכסף,, האמריקאים לא חושבים על רשת ביטחון, הם חושבים על בית הכלא.
רוב הילדים האלה מפסיקים ללכת לבית ספר בין גילים 13-16 , כבר בגיל 16 רוב הילדים המסוכנים כבר לא הולכים לבית הספר, והבית ספר בעצמו לא רוצה להחזיר אותם, כי הם מפריעים המורים והשיעורים, הם מאיימים ותוקפים התלמידים האחרים, ותכלס, הבית ספר צריך לדאוג לביטחון של התלמידים האחרים.

נראה לי שהיא היגיעה לשלב שהיא רצתה לסיים היחס איתו כלומר היא כבר לא היתה מאוהבת, וכמו הרבה הרבה אנשים אחרים שמגעים לשלב זה, היא כבר התחילה לאשים אותו על כל דבר
אני חושב שהרבה פרידות וגירושים יהיו הרבה יותר קל , אם הצד שרוצה להתפרד יבין שהצד השני לא השתנה, את/ה השתנתה, הפסקת לאהוב ותמיד הצד השני נראה אחרת ללא אהבה
נראה לי שהיא עשתה מה שהרבה אנשים עושים בפרידות, במקום להודעות שהיא הפסיקה לאוהב , ולקחת האחריות על זה, היא הפכה אותו לשטן
כל הסיפור הוא ש מתוך ה עשר שנים, שנתיים מהם , במדינה שהם גרו, היא הייתה מתחת לגיל ההסכמה, פרט מזה - זה סיפור פרידה שחוזר על עצמו כל יום ברבבנות שלנו
אני אישי , כאשר אני הייתי במצבים כאלה, כאשר אני הפסקתי לאהוב, חשבתי לעצמי, מדוע לאשים אותה בכל מני דברים, אני הפסקתי לאהוב וזה גרם לה נזק, במקום לאשים אני חושב עדיף לקחת האחריות על הנזרק וכואב שגרמתי לה ולהמשיך קדימה בחיים שלי , כי במה אני באמת מאשים אותה, ,,, שהיא אוהבת אותי ואני לא אוהב אותה יותר
אני הביאתי הרבה ביקורת על האישה בסרט אבל האמת שגם אני לקח הרבה שנים ללמוד דברים האלה על החיים