בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבויה: סיפורה של שפחת המין (ערוץ 8 ב HOT)

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 5 באפר׳ 2013
Brave Dwarf • 5 באפר׳ 2013
firex כתב/ה:
לכן לא כל כך הבנתי שיולי כתבה "היא הייתה בת ארבע עשרה כשהחלה לגור איתו, למען השם! בת ארבע עשרה!" יש הרבה מדינות בעולם, שאם הסיפור היה קורה בהם, האיש לא היה יושב בכלא בכלל. ואני לא מדבר על מדינות מעולם השלישי, הגיל ההסכמה בהרבה מדינות הוא 14

ילדה בת 14, תלמידת כיתה ח' בבית ספר יסודי או בחטיבת ביניים, שעדיין מכנה את המקצוע מתמטיקה "חשבון", את בני המין השני "בנים", את בנות מינה "בנות", וחולמת על מי שהיא תהיה כשתהיה גדולה, לא אמורה להיות אשת איש. וגם לו חייתי במדינה מערבית שגיל ההסכמה בה 9 ירחי שתא, הייתי חושב כך. כי במדינה מערבית, להבדיל ממדינות עולם השלישי, הילדים והילדות גדלים על חינוך ותרבות שאינם מכינים אותם לאורח חיים בוגר בגיל כה מוקדם. היא נכנסה למערכת היחסים הזו ללא כלים שיעזרו לה להתמודד עם המצב ובאוברדרפט מחריד בכל הקשור ליחסי הכוחות מול האדם שעמו חלקה את חייה. ניחא אם היה מדובר בילד בן גילה או מבוגר ממנה בשנים ספורות, אז לפחות הייתה זו אהבת נעורים, אבל כאשר מול ילדה בת 14 עומד גבר בוגר, צריך להיות ברור מעל כל צל של ספק מי שם המנצל ומי שם המנוצל.

המסקנה אמורה להיות הפוכה. לא: "הילדה, שהיא ראתה הכתובת על הקיר, וידעה הכוח המניות שלה, החליטה שהיא לא הולכת לשום סוג של מעצר. היא מצא גבר חלש ורגיש כדי לפתות אותו כדרך לברוח מהוריה ומבית המשפט", אלא: גבר בוגר מצא ציפור עם כנף שבורה ותחת לקבע את השבר ולשחרר אותה כמנהג של בני אדם, כלא אותה בכלוב מתוך ידיעה שלא תחסר לאף אחד.

לי היא נראתה שבורה לחלוטין, לוחמת אמיצה שנלחמת על זכותה להיות קיימת בעולם, מאז יומה הראשון בו.
מלכתא
לפני 11 שנים • 6 באפר׳ 2013
מלכתא • 6 באפר׳ 2013
לבחור הבור והלוקה בשגיאות כתיב, כדאי אולי להסביר בסבלנות כי...
אם הילדה לא היתה בתולה- זה לא אומר שלגבר מבוגר מותר ונכון לקיים עמה יחסי מין,
אם הילדה השתמשה בכוח שלה על גברים- זה לא אומר שהיא רצתה או ביקשה את זה,
בדיוק כשם שאישה שמתלבשת חשוף לא מבקשת שיאנסו אותה.

קשה לי להאמין שיש מדינה נורמלית (מלבד מדינות מוסלמיות ומדינות עולם שלישי) בהן מי שהיה כולא ילדה כה צעירה והופך אותה לשפחת מין- לא היה מקבל מאסר.

וכאן הטעות הכי גדולה שלך. יחסי המין נכפו על הילדה, משמע זה אינוס.
זה לא מקרה אפור כמו ילדה בת 14 שמאוהבת בילד בן 18 ומקיימת עמו יחסי מין. זה שיעבוד!
בטי בום​(שולטת)
לפני 11 שנים • 6 באפר׳ 2013
בטי בום​(שולטת) • 6 באפר׳ 2013
ילד בן 14 הוא רק ילד, גם אם הבחירות שלו לא נכונות
ילדה שהיא לא בתולה בגיל 14 זה לא רמז לכך שהיא מותרת לכל.
כשהאמא לא מגדלת אותה זה לא סימן שהילדה כל כך דפוקה שאפילו האמא לא רוצה אותה.
ילד לא נולד "דפוק" החיים דופקים אותו.

האמא לא קיבלה עליה חזקה , יכולות להיות עשרות סיבות לכך אף אחת מהן היא לא "אשמת" הילדה.
זה שבמקומות מסויימים גיל ההסכמה ירד עדין לא הופך את המעשה לתקין.
אולי הילדה ברחה מהבית כי לא היה לה טוב, אולי בהתחלה היא מצאה נחמה וחום שם כי היא לא עניינה אף אחד אחר, לצערי יש כל כך הרבה ילדות בגיל הזה שמחפשות חום ואהבה דרך יחסי מין.
ילדה בכיתה ח' היא עדין לא אישה.

בעולם שהבית לא מספק לך מגן וחום, בעולם שאתה ילד של אף אחד לצערי תמיד יהיו בני זונות שינצלו את המצב.
זה שזה נראה למישהו לגיטמי או בדס"מ בעייני מזעזע.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 11 שנים • 7 באפר׳ 2013

ילדים הם ילדים הם ילדים. כל המושג ''בחירה חופשית''

venus in our blood​(שולטת) • 7 באפר׳ 2013
Karma Police​(אחרת)
לפני 11 שנים • 8 באפר׳ 2013
Karma Police​(אחרת) • 8 באפר׳ 2013
לילדה בת 14 אין שום כוח מיניות ומי שרואה כזה כוח בבנות 14 צריך לגשת כלאחר כבוד לטיפול. בנות 14 יכולות לעשות שטויות, זה גיל שבו עושים שטויות והרבה, מחפשים אותן ולצערי גם מוצאים בלי שום בעיות- בשביל זה יש סביבנו מבוגרים אחראיים שתפקידם הוא לשמור ולהגן עלינו, גם מעצמינו, לא לזנוח ולנצל אותנו. קוראים לזה ילדות.
רפאל
רפאל • 8 באפר׳ 2013
כל כך אופייני לשרשורים בכלוב. נפתחים בכד ומסתיימים חבית.

לילדים ולבני נוער יש בחירה חופשית, גם אם אנשים מבוגרים בוחרים לבטל אותה. ולילדים ולבני נוער יש מיניות, גם עם מבוגרים בוחרים להכחיש אותה. אני מרחם על ילדים שהוריהם מבטלים את הבחירות של ילדיהם, או מכחישים את המיניות של ילדיהם.

ובוודאי שלא צריכים להסכים עם שטויות מן הסוג הזה בשביל לחשוב שלנצל נערה במצוקה, להפעיל עליה מניפולציות, לחטוף אותה, לכלוא אותה, ולעשות ממנה שפחת מין - זה דבר איום ונורא.
הוא​(שולט)

רק מוכיח

הוא​(שולט) • 8 באפר׳ 2013
מה שאני תמיד טוען
להורות צריך רשיון מהמדינה וזאת לאחר הכשרה משמעותית
firex
לפני 10 שנים • 24 בספט׳ 2013

הפרטים שלא מספרים בסרט

firex • 24 בספט׳ 2013
רפאל כתב ,
"לחשוב שלנצל נערה במצוקה, להפעיל עליה מניפולציות, לחטוף אותה, לכלוא אותה, ולעשות ממנה שפחת מין - זה דבר איום ונורא."

אני מסכים שזה איום ונורא, אבל זה לא מה שקרה , לפי כל העדויות זאת היא שהפעילה המניפולציות, ולא היה שום חטיפה,זאת היא שתיכננה לברוח מבית ההורים כולל הפרטים הקטנים כגון איזה תיק לקחת ומה לקחת, היום ושעה וכו" והוא לא כלא אותה - ההפוך , הוא רצה לצאת בערבים יחד איתה והיא לא רצתה,היא פחתה שהוריה יראו אותה,( היא גרה בעיר רק כמה חודשים , לכן לא היו הרבה אנשים אחרים שהיכירו אותה ) בסוף היא הסכימה לצאת מהבית אבל רק בשעות המאוחרות כדי כשהוריה לא יראו אותה, והלכו ל "ויקנג לאונג" , פעמים רבים , והיא אמרה לאנשים שם , שהיא בת 23 ואף אחד לא חשד שהיא הייתה בת 15, ולפי העדיות היא נראת המאוהבת והדומנטית ביחסים.
לכל הנראה בחודשים הראשונים היא לא יצא מהבית של הוז אבל כבר בגיל 16 הסתבבה חופשי בחוץ, אם פלאפון וכרטיס אשראי ואף הייתה רגילה לאכול ארוחת בוקר במסעדה שבה השוטרים היו אוכלים, לפי העדויות השוטרים היא הייתה פלרטנית לא קטנה, וגם דיברה על החבר שלה שלטענתה היא מאד אהבה, ואף אחד מהשוטרים לא חשבו שהיא מתחת לגיל 20
היא התחילה להשתמש המילת " שפחת מין " רק כשהיא החליטה לכתוב ספר, לפניכן היא אמרה להמשטרה שהסקס הייתה בהסכמה.

חפרפרת :
"
לילדה בת 14 אין שום כוח מיניות ומי שרואה כזה כוח בבנות 14 צריך לגשת כלאחר כבוד לטיפול. "

העולומות אופנה ודוגמניות לא כל כך מסכים איתך , משתמשים הכוח המניות של בנות 14 להרוויח הרבה הרבה כסף

בטי בום כתבה
" ילדה שהיא לא בתולה בגיל 14 זה לא רמז לכך שהיא מותרת לכל. "

אני מסכים אבל זה לא הייתה השאלה כאן , השאלה היא איזה סעיפים בחוק לעמוד אותו לדין, ולכן ההיסטריה שלה כן חשוב. כאשר המשטרה גילתה שבכחצי שנה לפני שהיא פגשה טום הוז, היא הייתה פעילה מנית ועוד ניסתה להשכיב לפחות עוד שני גברים הרבה יותר מבוגרים ממנה, ( ועוד שכנים נסו להזהיר ההורים שלה בקשר לפעולות שלה בנדון) ושלמרות שטום הוז עבד שנים בבית הספר התיכון לא היה אף תלונה נגדו , ועוד אחרי כל הפירסום של האירוע , גם לא היגע אף תלונה אחרת עליו , המשטרה החליטה לעמוד אותו לדין על סקס עם קטינה בהסכמה ולא אונס, וגם המשטרה לקחה בחשבון שלפי העדות שלה במשטרה מדובר בסקס בהסכמה.

"זה שזה נראה למישהו לגיטמי או בדס"מ בעייני מזעזע."
אני לא טענתי שזה לגיטמי, סקס עם קטינה נגד החוק, אבל זה לא אונס ולא חטיפה והוא לא החזיק אותה נגד רצונה, וזה גם לא בדס"מ, כאשר המשטרה ערכה חיפוש בבית של טום הוז, לא מצאו שוטים ולא אזיקים ולא מצאו שום אביזרי מין, לכל הנראה שניהם , גם הוז וגם קש לא היו בכלל בקטעים קינקים, רק בגלל היא קוראת לעצמה שפחת מין כי זה ימכר יותר ספרים שלה, זה לא אומר שזה נכון, היא עושה כתם על הקהילות בדס"מ, על מנת למכור יותר סספרים. ועוד שהיא רומזת בספר שלה ובסרט שטום הוז היה קשר עם הרצח/מוות של קים קרים, דבר שעומד כנגד הראיות, ,, והכל על מנת למכור עוד יותר ספרים. וזאת העמדה של משפחת קרים
מלכתא כתבה :
וכאן הטעות הכי גדולה שלך. יחסי המין נכפו על הילדה, משמע זה אינוס"."

אבל לא מצאו הוכחה שהיחסי מין נכפו עליה, גם לא לפי העדות של טניה קש בעצמה , הכל היה בהסכמה, לכן לא שיקלו לעמוד אותו לדין על אונס.
שוב רוב הטענות שלה אונס , חטיפה, וכו" עלו אחרכך וכנגד לראיות ועדויות אחרות, טום הוז נסה לשכנע אותו לגור בעיר אחר אצל הסבתא שלה אבל היא כעסה עליו וצעקה עליו שהיא לא מסכימה ושהיא רוצה לגור איתו,

"בדיוק כשם שאישה שמתלבשת חשוף לא מבקשת שיאנסו אותה"
זה ברור, אבל שוב, ההיסטוריה שלה וגם של טום הוז הייתה חשובה , לדעת מי הרודף ומי הנרדף, האם הוז פדיפיל שחטף ואנס ילדה והחזיק אותה עשר שנים , או האם קש היא ילדה שחיפשה יחסים עם גבר מבוגר, גבר שהיה צריך לדעת להגיד לה , "לא" אבל לא היה מספיק חזק.
ההבדל מאד משמעותי לגב העונש שיטילו עליו,

קודם כל טום הוז ,, מעט זמן לפני התחיל השנת הלימודים שבו הוא פגש טניה קש, הוא התגרש מאישתו אחרי שהוא גילה שהיא מנהלת רומן עם הבן דוד שלו, היא זרקה אותו וגם הבן המשותף שלהם מהבית והכניסה לביתם המאהב שלו,,, הבן דוד שלו.
הוז לא היגב באלימות , הוא פשוט התגרש ממנה
הוז בן 38 חוזר להורים שלו, זוג קששים ועניים, והוז חוזר לבית ההורים אם הילד שלו, שבור ומושפל,

קש, בחודשים לפני פתיחת שנת הלימודים היא מנהלת מספר קשרים מיניים ומנסה לפתות לפחות שני גברים מבוגרים. שניהם אמרו לה לא, אבל אחד , מר ג"רצפלד היה שמח לחלק איתה גראס וסיגריות. וכל הזמן היא יותר ויותר אלימה , היחסים אם המשפחה שלה מדרדר, היא גונבת מהם , האב פונה לפסיכולוגים,,, אבל אין שינוי בהתנהגות שלה, האב פונה למשרד הרווחה לילדים ובסוף פונה לבית המשפט לעייני משפחה ויש תאריך לדיון.היא אמרת לאנשים שהיא לא תלך לגור בפנמיה, בשום פנים באופן ,, לא !!
בבית ספר ,,, מי התחיל אם מי ??
לא ידוע, לפחות אין ראיות לא מצדה ולא מצדו,, מה שכן ידעו שאף תלמידה אחרת לא התלונן על הוז, לכן לכל הראה כאשר עבר השנים וטניה גדלה , וכבר לא הייתה ילדה בת 14 ,, הוז לא חיפש ילדה חדשה צעירה, כפי שמצפים מפדיפיל

מי תיכנן הבריחה שלה מבית הוריה, בזה יש עדות (גברת סוקול), טניה תיכנה וביצע ולמרות שהוז נסה לשכנע אותה ללכת לגור עם הסבתא היא לחצה עליו ונצחה, היא תגור אצלו.

כלוא בבית ,, לא לפי העדות , לא של השכנים ולא של הילד של הוז ולא של הלקוחות ועובדים בפאב ה"ויקנג לואנג" ול של העובדים של המכון יופי המקומי ושל הקניונים גם בעיר וגם בחוץ לעיר, הכל היא הלכה לבד, אם פלפון, ואם כסף, וגם נהגה לאוכל ארוחת בוקר עם שוטרים שוב לבד, ללא טום הוז,

ב 10.2011 נדלף לתקשורת מכתב שהבלש הראשי טוני פארי שלח (כנראה) להפרקליטות

I interviewed Tanya Kach regarding her change of story of Tom Hose...... it is my belief that she only changed her story to embellish the evilness of Tom Hose and to generate more sympathy for herself. After discussing the interview with my commander we have come to the conclusion ....Ms Kach seems to have serious issues in distinguishing fact from fiction so it would be in your best interest not to believe anything she says

אין פלא שלא המדינה הציעה להוז עסקת טיעון,,

לדעתי, טניה קאש עשתה כתום לקהילת בי די אס אם , אבל הרבה יותר גרוע מזה, יש נשים שבאמת עברו אונס, חטיפה ודברים נוראים, וטניה קאש מנסה לתפוס טרמפ על הסבל של נשים אחרות על מנת להרוויח כסף, לי, אישי , זה מגעיל אותי שהיא, טניה קאש מזלזלת בנשים וילדות אחרות נשים וילדות שבאמת סבלו וסבלו דברים שאי אפשר לשים במילים, הכל כדי להרוויח כסף על הסבל שאחרים
oh Ella
לפני 10 שנים • 25 בספט׳ 2013
oh Ella • 25 בספט׳ 2013
אני לא מבינה בכלל איך אביה מעז לומר שהיא פשוט נראתה כזו. שהיא ידעה מה ההשפעה שלה על גברים, ובעקיפין הוא בעצם אמר שהיא ביקשה את זה. אולי בגיל 14 אני אישית כבר ידעתי מה המראה שלי עושה, כמה הוא מתעתע, וכמה אני יכולה להשתמש בו לטובתי, אבל... ילדה בת 14 לא תבקש את זה. וזה ללא קשר לסיפור שלה.

עובדה, לא קניתי את כל הסיפור שלה. בכלל לא. אני לא מקלה בעניין, אבל משהו שם לא בסדר. היא כל הזמן מוסיפה דלק למדורה הזו שמחבקת אותה מול האנשים בחוץ. אני חושבת שעוד פרטים חסרים ושכמו שמישהו שם אמר, היא שחקנית טובה. היא מחפשת יחס, תקשורת, באזז. אולי משהו בהחלט הלך שם בהתחלה אבל אני חושבת שהיא הייתה שם מרצון, ושהיא יצאה רק כדי להראות גיבורה.

ממש לא אומרת שהאישומים כלפי טום הוז הינם שקריים. אלא שבוודאי בעשור, היו לה כמה חלונות לצאת מכל הטירוף הזה.
broken doll v​(נשלטת){blacksoul}
לפני 10 שנים • 25 בספט׳ 2013

אתם שוכחים דבר אחד

בסופו של דבר-אף אחד מאיתנו לא יודע מה לעזאזל הלך בזמן הזה שהיא חיה אצלו בבית.

יש רק כמה דברים ברורים-הייתה להם מערכת יחסים רומנטית (לפי ראייתם של שניהם, גם אם שלה מעורערת בגלל גילה באותו הזמן, ומעוותת לא ספק), היא הלכה לביתו מרצונה, היא הייתה בעייתית, היו לה בעיות בבית, ובחיפושים אחריה היו מחדלים רבים.

אני אישית לא מאמינה לה, אבל אני לא פוסלת כלום.