שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

nomorenomore
לפני 11 שנים • 12 באפר׳ 2013
nomorenomore • 12 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
מקווה שהיא תפסיד ותשלם הוצאות לרשת אורט.

לא הייתי רוצה סלקטורית במועדון סאדו \ מלכה בתשלום \ חשפנית מתחילהשתלמד את הילדים שלי.

כמובן בהנחה שזה אמת...

א. היא לא חשפנית ובטח לא מלכה בתשלום
ב. אם הילדים שלך יהיו צרי אופקים כמוך אני בטוחה שזה לא יהיה תענוג גדול ללמד אותם
בשם הסלקטוריות וזאר הסוטות שעובדות בחינוך מראש אנחנו מוותרות על התענוג.

ורק שאלה קטנה, ורופאה שבלילה אוהבת שבעלה מזיין אותה בתחת וצועק לה כלבה קטנה תוכל לנתח אותך?

אם הרופאה לא צריכה לחנך את הילדים שלי, שתעשה מה שבא לה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:

ורק שאלה קטנה, ורופאה שבלילה אוהבת שבעלה מזיין אותה בתחת וצועק לה כלבה קטנה תוכל לנתח אותך? [/color]

לא נראה לי שאנשי חינוך ורופאים נמדדים לפי אותם קריטריונים. מדובר פה במקצוע במסגרת חינוכית. המנתח אינו מהווה דוגמה כאדם לאף אחד, מבחינת המנותח המנתח צריך להיות מקצועי ומצידו שיהיה חרא של אדם. אני לא יודע מה הגברת עשתה כי לא הבנתי כלום מהכתבה, מה שקר ומה אמת, מה שכן הבנתי שאורט רואה את מעשיה באור לא מוסרי.

בכל מקרה, אם יפוטר מורה כי הוא הומוסקסואל, פיטוריו ייחשבו לאפליה על רקע נטייה מינית, לעומת זאת אם מורה בבית ספר ישתתף בתהלוכה של הקהילה הגאה בעודו מתרוצץ ברחובות ת"א בחוטיני ואוחז בדילדו אימתני ביד, אני לא יודע מה צריך להיות השיקול, אבל מה שהוא לא יהיה, לא יהיה לו קשר לנטייה מינית, כי גם גבר הטרוסקסואל שיתרוצץ ברחובות ת"א בחוטיני ודילדו לא יורשה לעסוק בהוראה.

שוב, אני חוזר ואומר, אני לא יודע מה קרה שם והאם היה פגם מוסרי כלשהו באופן בו הצטלמה והאם זאת הייתה היא. הנקודה היא שלא באפליה על רקע נטייה מדובר.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 12 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
מקווה שהיא תפסיד ותשלם הוצאות לרשת אורט.

לא הייתי רוצה סלקטורית במועדון סאדו \ מלכה בתשלום \ חשפנית מתחילהשתלמד את הילדים שלי.

כמובן בהנחה שזה אמת...

אני מציעה לך לא להביא ילדים כי כן יש הרבה מאוד גננות מורות מרצות פסיכולוגיות מאמנות ועוד הרבה שמבלות במסיבות ואולי יותר.. מה שכן מאוד מצער לשמוע שמאז הפיטורים אני שמעתי לפחות על 2 שמפחדות לצאת למקומות בילוי בדסמים הלכנו 50 שנה אחורה.
Winner​(מתחלפת)
Brave Dwarf כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

ורק שאלה קטנה, ורופאה שבלילה אוהבת שבעלה מזיין אותה בתחת וצועק לה כלבה קטנה תוכל לנתח אותך? [/color]

לא נראה לי שאנשי חינוך ורופאים נמדדים לפי אותם קריטריונים. מדובר פה במקצוע במסגרת חינוכית. המנתח אינו מהווה דוגמה כאדם לאף אחד, מבחינת המנותח המנתח צריך להיות מקצועי ומצידו שיהיה חרא של אדם. אני לא יודע מה הגברת עשתה כי לא הבנתי כלום מהכתבה, מה שקר ומה אמת, מה שכן הבנתי שאורט רואה את מעשיה באור לא מוסרי.

בכל מקרה, אם יפוטר מורה כי הוא הומוסקסואל, פיטוריו ייחשבו לאפליה על רקע נטייה מינית, לעומת זאת אם מורה בבית ספר ישתתף בתהלוכה של הקהילה הגאה בעודו מתרוצץ ברחובות ת"א בחוטיני ואוחז בדילדו אימתני ביד, אני לא יודע מה צריך להיות השיקול, אבל מה שהוא לא יהיה, לא יהיה לו קשר לנטייה מינית, כי גם גבר הטרוסקסואל שיתרוצץ ברחובות ת"א בחוטיני ודילדו לא יורשה לעסוק בהוראה.

שוב, אני חוזר ואומר, אני לא יודע מה קרה שם והאם היה פגם מוסרי כלשהו באופן בו הצטלמה והאם זאת הייתה היא. הנקודה היא שלא באפליה על רקע נטייה מדובר.

גמד אמיץ אני מציעה לך לרשום ביוטיוב ״סינגלס פרק סיום חלק ב״ ולהסתכל על ה10 דק האחרונות .
אתה לא תראה עירום ולא תראה מגע המקביל הונילי הוא הליכה בבגד ים בחוף ונשיקה. אז זה פיטורי אפליה או לא?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:

גמד אמיץ אני מציעה לך לרשום ביוטיוב ״סינגלס פרק סיום חלק ב״ ולהסתכל על ה10 דק האחרונות .
אתה לא תראה עירום ולא תראה מגע המקביל הונילי הוא הליכה בבגד ים בחוף ונשיקה. אז זה פיטורי אפליה או לא?

על מה את מדברת? הקטע הזה נוטף מיניות. שימי שם אישה ונילית שלא תצליף אלא תלטף ושאחריה ישתרכו שני גברברים וניליים בתחתונים ושרירים. הציבי מולה זוג ונילי. תני לה מטלית לחה ביד כדי שתראה לבחורה איך לעשות לו טוב בגב בצורה מינית כי הוא היה ילד מותק היום ואח"כ בקשי ממנו שיעשה לה טוב בגב כהמשך (שזה באמת מה שקרה), בזמן שהם מתנשקים צרפתית ותראי שמבחינת משרד החינוך זה ייחשב באותה מידה לא מוסרי.

היא חייבת להוכיח שיש לה זכות מלאה לנהל את חייה מחוץ למסגרת חינוכית בכל אופן שתבחר בו ושלמשרד החינוך אסור להתערב בכך. האפליה על רקע נטייה לא תתקבל כאן.

ודעי לך שבחיים שלך לא השפלת גבר כמו שהשפלת אותי כרגע. אני סבלתי לאורך כל הסרטון, תוך שאני מדלג כמה שניתן מבלי לאבד את קו המחשבה. עכשיו הבנתי מה זה "סשן" (סשן זה לראות סדרה מטומטמת כמובן) (-:
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 12 באפר׳ 2013
לחשוב שאם לאישה יש נטיה מינית מסויימת היא לא תוכל לעשות את ההפרדה במהלך העבודה ותשפיע על הילדים זה כל כך הזוי בעייני , האם יש קשר בין איך שאנחנו במיטה לחיים המקצועיים?
האם נשים שולטות רצות ברחוב חגורות בדילדו או שיש סיכוי שהן ישכחו אותו ויגיעו ככה לעבודה?
לא נראה לי שמישהו מכם חושב כך.

הרי כל מי שהגיב פה יודע שיש את החלק מיני ויש את ההתנהגות בשאר חלקי היום, הבדס"מ הוא פלח מתוך האישיות שלנו האם אותו הפלח מעוות אותו עד כדי חוסר מקצועיות, מצטערת אבל אולי מי שהגיב כך בעצם לא מסוגל לעשות את ההפרדה בחיי היום יום ולכן משליך על אותה המורה.

אני רואה פה צביעות.
Winner​(מתחלפת)
Brave Dwarf כתב/ה:
Dancing Queen כתב/ה:

על מה את מדברת? הקטע הזה נוטף מיניות. שימי שם אישה ונילית שלא תצליף אלא תלטף ושאחריה ישתרכו שני גברברים וניליים בתחתונים ושרירים. הציבי מולה זוג ונילי. תני לה מטלית לחה ביד כדי שתראה לבחורה איך לעשות לו טוב בגב בצורה מינית כי הוא היה ילד מותק היום ואח"כ בקשי ממנו שיעשה לה טוב בגב כהמשך (שזה באמת מה שקרה), בזמן שהם מתנשקים צרפתית ותראי שמבחינת משרד החינוך זה ייחשב באותה מידה לא מוסרי.

היא חייבת להוכיח שיש לה זכות מלאה לנהל את חייה מחוץ למסגרת חינוכית בכל אופן שתבחר בו ושלמשרד החינוך אסור להתערב בכך. האפליה על רקע נטייה לא תתקבל כאן.

ודעי לך שבחיים שלך לא השפלת גבר כמו שהשפלת אותי כרגע. אני סבלתי לאורך כל הסרטון, תוך שאני מדלג כמה שניתן מבלי לאבד את קו המחשבה. עכשיו הבנתי מה זה "סשן" (סשן זה לראות סדרה מטומטמת כמובן) (-:

מתוק, האישה המציגה בסרטון (מציגה!) נוטפת מיניות גם כשהיא מגישה אוכל לילדים שלה. אני עדיין בדיעה שאין שם יותר מהליכה בבגד ים בחוף. יש שם אפילו פחות מיניות מבריקוד סלסה סוער. האם מדריכות לסלסה לא יכולות להיות מורות? או אולי אסור לנשים בכלל להיות סקסיות ומיניות?
חוצמיזה כמו שאמרתי זו ה צ ג ה היא לא מלכה בתשלום או וואט אבר.. מזל שהיא לא שיחקה רוצחת.
אוףף תכננתי לישון קצת לפני היציאה היום...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 12, 2013 9:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 12 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
לחשוב שאם לאישה יש נטיה מינית מסויימת היא לא תוכל לעשות את ההפרדה במהלך העבודה ותשפיע על הילדים זה כל כך הזוי בעייני , האם יש קשר בין איך שאנחנו במיטה לחיים המקצועיים?
האם נשים שולטות רצות ברחוב חגורות בדילדו או שיש סיכוי שהן ישכחו אותו ויגיעו ככה לעבודה?
לא נראה לי שמישהו מכם חושב כך.

הרי כל מי שהגיב פה יודע שיש את החלק מיני ויש את ההתנהגות בשאר חלקי היום, הבדס"מ הוא פלח מתוך האישיות שלנו האם אותו הפלח מעוות אותו עד כדי חוסר מקצועיות, מצטערת אבל אולי מי שהגיב כך בעצם לא מסוגל לעשות את ההפרדה בחיי היום יום ולכן משליך על אותה המורה.

אני רואה פה צביעות.

אני לא חושבת שזו צביעות, בטי.
אני חושבת שאם הייתי רואה את הבחור שדרכו אנו משקיעים את כספנו בכל מיני אפיקים מהמר על סכומים כבדים באיזה קזינו - היה לי קשה לקבל את עצותיו כשאשב מולו בבנק.
לו הייתי רואה את הגניקולוג שלי או את רופא המשפחה שלי מתערטל לגמרי באיזו מסיבה - היה לי קשה להתפשט מולו או להתייחס ברצינות לדבריו.
אני חושבת שאם הייתי רואה את המורה שלי, שהיתה המחנכת שלי בכיתה ח', והייתי רואה אותה באותם זמנים מככבת באיזו תוכנית טלויזיה שהמוטיב המרכזי בה הוא מיני או פרובוקטיבי - הייתי שמה זין על זה שהיא אומרת לי לבוא עם תלבושת אחידה לבית הספר והאם לבוא עם לק או לא.
אם אני הייתי רואה לקוח של החברה שעבדתי בה במסיבת סאדו, כשאני חוגגת כאילו אין מחר והוא מבחינתי שם על תקן צופה - לו היתה לי פגישה עימו יום - יומיים אחר כך, סביר להניח שהייתי מבקשת שמישהו יחליף אותי.
אם הייתי רואה את ראש הממשלה שם או את נגיד בנק ישראל במסיבת סאדו שמשודרת בטלויזיה - לא הייתי ממהרת לתמוך בו בבחירות. הייתי מצפה ממנו להצניע את ענייניו הפרטיים.

לעומת כל הדוגמאות שנתתי כאן - לו הייתי רואה את הספר שלי בסיטואציות המתוארות - לא היה מפריע לי שיטפל לי בשיער. לו הייתי רואה את המוכרת בחנות הבגדים שם - לא היה מפריע לי שהיא תעזור לי לבחור בגד.

לכן, אני יכולה להבין הורים שנרתעים מהעובדה שילדיהם מזהים את מורתם (אשת חינוך) בתוכנית בעלת אופי מיני.

זו לגמרי ז כ ו ת ו של כל אדם לעשות כל מה שבא לו בזמנו הפנוי.
אני לא יודעת אם זו עילה לפיטורים. אני נוטה יותר לחשוב שלא. לבי יוצא למורה הזו.
אבל - אני כן חושבת שאדם צריך להיות מודע להשלכות אפשריות שיש למעשים שלו. ואם אדם משמש כאיש חינוך - מותר לו וזכותו לעשות מה שהוא רוצה בזמנו הפנוי - ואני אלחם הזכות הזו שלו - אך להופיע בתוכנית טלויזיה לעיניי כל מדינת ישראל, פייר בטי? הייתי מצפה לקצת הפעלת שיקול דעת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 12, 2013 9:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
nomorenomore
nomorenomore • 12 באפר׳ 2013
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

כמו שאמר גמד, לא אכפת לי מי הרופא שלי כי הוא לא מעצב אישיות לילדים שלי.