צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

ניקי666 niki
לפני 11 שנים • 13 באפר׳ 2013
ניקי666 niki • 13 באפר׳ 2013
יופי ,סתמתם את הפיות ,חבל שלא נכנסתי כמה שעות קודם הייתי חוסך לכלובי לאחסן את כל השטויות שרשמתם ,עכשיו שקט ,הדברים יתבררו בבית המשפט וסייג לחוכמה היא השתיקה icon_biggrin.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 13 באפר׳ 2013
[quote="מלכתא"]פשוט בזיון.. שככה מתערבים בנושא פרטי,
ועוד שמעודדים את הפיטורין של המורה.
אם אתם הייתם בצד המפוטר, כנראה שהייתם מדברים בצורה אחרת.
תנסו להציב את עצמכם בעמדה שלה....[/

הם לא מסוגלים להציב את עצמם בעמדה שלהם ולהיות שלמים ,את רוצה שינסו להציב עצמם בעמדה שלה ....אבל מלכתא ביג לייק על התגובה האמיתית icon_smile.gif
להבה חשופה
להבה חשופה • 13 באפר׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:

ממעט שצפיתי, לעניות דעתי, התוכנית כן בעלת אופי מיני מובהק. (שוטים , עבדים , דאנג'ן - אין בהם סממנים בעלי אופי מיני?) .

כל זאת ועוד, אם הבטיחו למורה לשנות את גון קולה ולא עשו זאת, עדיין היתה צריכה לקחת בחשבון, את ההשלכות של :"..ולא עמדו בתנאי?"

להבה חשופה.

איזה השלכות להבה ...?

היא אוהבת להצליף בגבר וכך להגיע לאורגזמה ....

אין לה לגיטימצייה לזה ?

היא צריכה להתחבות ?

צריך לפטר אותה בגלל זה ?

אם היה מדובר בגבר הומו ומורה האם ההתנהגות היתה דומה ?

מחכה לתשובות מלומדות icon_smile.gif

אם היית קורא את דבריי , היית מבין שכתבתי לגביי ההשלכות.

להבה חשופה כתבה :...."המורה, השתתפה, בתוכנית בעלת אופי מיני מובהק, היא היתה צריכה, לקחת בחשבון שיהיו אנשים/ תלמידים שיזהו אותה. ולו בגין גון קולה.

הרי, בתוקף היותה מורה - סביר להניח שתלמידיה, אשר צפו בתוכנית, יזהו אותה.

כתוצאה מכך, הדבר הגיע לאן שהגיע.

המורה/ גבר הומו לצורך העניין יכולים לעשות ככל העולה על רוחם. בזמנם החופשי.
ברם, מעצם היותם מורים,חלה עליהם אחריות/ חובה מסוימת. ולא להקצין את מעשיהם (בעלי האופי המיני). להופיע בטמבליזיה , זו לעניות דעתי הקצנת העניין.

דבר, שמן הסתם גרם להנהלת אורט, לומר: "אלו אינם הסטנדרטים המקצועיים של רשת אורט, ועל כן הוחלט להפסיק לאלתר את עבודתה".

שבוע טוב.

להבה חשופה.
פייה{O}
פייה{O} • 13 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
מפנק במגע כתב :.."היא נחשפה בעל כורחה ולא בחרה לרוץ לתקשורת ולפרסם את עצמה..."

המורה, נחשפה בעל כורחה? הכיצד?.

המורה, השתתפה, בתוכנית בעלת אופי מיני מובהק, היא היתה צריכה, לקחת בחשבון שיהיו אנשים/ תלמידים שיזהו אותה. ולו בגין גון קולה.

הרי, בתוקף היותה מורה - סביר להניח שתלמידיה, אשר צפו בתוכנית, יזהו אותה.

שבת שלום.

להבה חשופה.

זאת תוכנית בעלת אופי מיני?
ומה אם הם הבטיחו לשנות לה את הקול ולא עמדו בתנאי?

אם הם הבטיחו לשנות לה את הקול ולא עשו זאת ובגלל זה היא פוטרה,
שתתבע את התוכנית במקום את רשת אורט.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 13 באפר׳ 2013
אני רוצה לציין שמה שאמרתי על שינוי קול לא נובע מידיעה, זאת סתם שאלה שאני מעלה.
המלט
המלט • 13 באפר׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

היי זאלופון (:

אני אוהבת את התגובה שלך. אני אמנם לא מסכימה עם המסקנות אליהן הגעת, אבל הדרך בהחלט מרשימה, בליברליות ובפתיחות המינית. ברשותך, אאתגר מעט את האמירה שלך, לפיה "מותר למורה להיות מיני בכל דרך (חוקית) שיבחר מחוץ לכיתה". להלן לינק למקרה של פיטורי מורה מחליף לאמנות, שהתרחשו לאחרונה, בשל פרסום תמונות של חוויות הומוסקסואליות שלו בפייסבוק, במסגרת אמנותו. מה דעתך?

http://www.onlife.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94/52564/%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%9C%D7%90-%D7%A1%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8

...

עם זאת, כשאני מתבונן באמנותו של אותו מורה, על העירום והיניקה שבה, אינני מוצא בה פסול. ואם כך, האם באמת אין דרך שבה אוכל להעביר עמדתי זו לתלמידים, והאם אין הדבר עדיף מלפטר את המורה ולשדר להם בכך שיש גם יש פסול בדברים, ובצדק הם נזעקו?

יש לך דוגמה לעבודה אמנותית ש*כן* היית מוצא בה פסול?

אני לא שואל את זה בשביל סתם להציק. אני באמת חושב שהשאלה היא עקרונית יותר -- האם יש גבולות או אין גבולות? ולעניין פתרון מעשי לעניינים שכאלה - אני מציע ליישם כאן את עקרונות חופש הביטוי ומגבלותיו.
נוריתE
נוריתE • 13 באפר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
פשוט בזיון.. שככה מתערבים בנושא פרטי,
ועוד שמעודדים את הפיטורין של המורה.
אם אתם הייתם בצד המפוטר, כנראה שהייתם מדברים בצורה אחרת.
תנסו להציב את עצמכם בעמדה שלה....

ברגע שנלך להזדיין בפומבי במועדון סאדו
נציב את עצמנו בעמדה שלה

אבל אנחנו קצת יותר חכמים?

למה את וניקי ועוד כמה שלא מבינים שמדובר בעקרון חברתי מוסרי שחל על מורים גם
בנסוח פשוט של "אל תיתפסו" בסך הכל ואל תחשפו עצמכם יורת מידי
עומד פה על הפרק ומי שכושל נופל.
ולא זה לא, בגלל שהיא מלכת סאדו או שפחה או מה בחיים הפרטיים שלה אלא שהי א בחרה לחשוף עצמה ככזאת בטלויזיה
ולא בשידור חי אז היא יכלה לפקח שיסוו אותה ברצינות או להתחרט אפילו ולבטל אבל היא הלכה על המסר שלה עד הסוף
ועל זה היא פוטרה
כי עד שהיא לא הכניסה אף אחד לתחתונים הפרטים שלה בשידור אז אף אחד לא חקר לא שאל לא עניין אותו ולא פיטר אותה,גם.

אחזור
לכו את וניקי וכל הצועקים חמס, אין לנו זוכויות, אנסו אותנו שונאים אותנו אנחנו מופלים לרעה לא מכירים בנו לא מקבלים אותנו וכל שאר הזבל המלטנטי חסר הערך הזה שמסתכם בדיבורים זולים בלבד בלי שום מעשה להפוך את כל זה
לתכנית טלוויזה םריים טים ותחשפו את עצמכם כעוסקים בבידיסמ
או אפילו לכו למשפחה שכנים חברים לעבודה,משהו קטן? סימלי? רק?
ואז תעמדו גם אתם.

אבל אתם גם,לא עומדים במקומה כי לכם מיסתבר יש קצת יוותר שכל?
כמו לנו
קומו היחשפו בפומבי היו לצידה במאבק אם יפטרו גם אתכם
תנו לכל העולם ודודתו לדעת מה אתם
אוהבים לעשות במיטה
למה אתם משאירים אותה לבד במאבק? ניקי תלמדה שלך איפה הקומרדיות לך תחשף תפוטר ותעמוד איתה בשער המאבק .נו???
רק אל תשכחו לבכות שנעשה לכם עוול אחרי מעשה. חשוב מאוד.
אני בטוחה שיש עוד דוגמאות חוצ מאשר דוגמניות בתחתונים
להביא כראיות בבית מישפט
אבל במקום זה אתם מכנים אותנו חלאה ואשפה כאילו אנחנו במו ידינו הובלנו אותה קשורה לדאנג'ן והצבנו אותה באיום אקדח אל מול המצלמות ואז רצונ להלשין לאורט בכדי שיפטרו אותה.

לכו תרביצו לאורט,קחו את אורט לדאנג'ן להעניש אותה חלאס יאללה.די.פויה אורט נו נו נו מפלים לרעה שכמותכם נבלות בשער, ואל תשכחו את נורית ואת אילו שבדעה שלה. א-מא .

כאילו אנחנו האויב

האויב היחדי שלה היא היא עצמה. והיא היחדיה האשמה בפיטורין שלה.

ולא משנה עד כמה תישתלחו בי ובשכמוני
ותפתחו פה ג'ורה עלינו

כי שוב - כשאין טיעונים הגיוניים תופסים וברי קיימא אז פונים לטקטיקות "הפחדה" והסחה,של נביחות חסרות משמעות והגיון כמו שלכם.

על טיפשות וחוסר שיקול דעת משלמים
ומי שלא מסוגל לשלם,מאשים אחרים

עכשיו.תורה.

ברור לי שאני מבזבזת מילים לשווא ועכשיו תכנסו בי בכל הכוח ותכריזו עלי כעל אויב הסאדו אויב המורים ואויב המורים שעוסקים בסאדו שחשפו עצמם ופוטרו על לא עוול בכפם וגם כ אויב ציבורי מספר אחת ופרטי שלכם גם מיסכנים שלי
אבל כל עוד אתם לא יכולים לפטר אותי
אז מה.

icon_wink.gif
דיווה​(מתחלפת)

דייי אתה רציני?

דיווה​(מתחלפת) • 13 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
המורה קיבלה מה שמגיע לה.

יש תגובות מפגרות יותר או פחות בשרשור הזה
ועם רובן לא מסכימה

אבל זה רוע טהור. נקודה

בנוסף להיותה מורה היא גם אמא ומפרנסה
סורי שלא ממהרת לשמוח לאיד למישהי שאיבדה את עבודתה
וכרגע לא מעניין בכלל מה "אשמתה" (או שלא)
מלכתא
מלכתא • 13 באפר׳ 2013
נורית
היא לא הלכה וחשפה את עצמה
ובמקרה של התוכנית היא לא קיימה יחסי מין בפומבי- שזה, אגב, העיסוק העיקרי במסיבות הסאדו אותן פוקדים רוב יושבי הקהילה הזאת.
בתוכנית הפנים שלה היו מוסוות והיא ייעצה לזוג שנפגש לדייט כיצד להעשיר את העולם שלהם ולגוון את הדייט. זהו. למעשה, הדמות שלה שם היתה דמות חינוכית והעצות העיקריות שלה היו שהבחור יעשה לבחור מסאז' ושהיא תיתן לו ספנקים- לא מדובר בעצות הוללות זולות.

לא מדובר בצעקות זולות, אלא בהבנה לליבו של אדם. ותמיד, בכל מקרה, צריך לדעת להפגין אנושיות ולהעמיד את עצמך בצד של האדם השני.

את היית מסכימה שיפטרו אותך בגלל שמועה?
או בגלל עבודה צדדית שבה את עוסקת?
נוריתE
נוריתE • 13 באפר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
נורית
היא לא הלכה וחשפה את עצמה
ובמקרה של התוכנית היא לא קיימה יחסי מין בפומבי- שזה, אגב, העיסוק העיקרי במסיבות הסאדו אותן פוקדים רוב יושבי הקהילה הזאת.
בתוכנית הפנים שלה היו מוסוות והיא ייעצה לזוג שנפגש לדייט כיצד להעשיר את העולם שלהם ולגוון את הדייט. זהו. למעשה, הדמות שלה שם היתה דמות חינוכית והעצות העיקריות שלה היו שהבחור יעשה לבחור מסאז' ושהיא תיתן לו ספנקים- לא מדובר בעצות הוללות זולות.

לא מדובר בצעקות זולות, אלא בהבנה לליבו של אדם. ותמיד, בכל מקרה, צריך לדעת להפגין אנושיות ולהעמיד את עצמך בצד של האדם השני.

את היית מסכימה שיפטרו אותך בגלל שמועה?
או בגלל עבודה צדדית שבה את עוסקת?

חומד
זאת לא שמועה ואל תנסי להפוך את זה למה שזה לא היה ולהמעיט
היא הזדהתה בתור מה שהיא במוקום מוכר בתור
מה שהוא עם אורינטציה שהוא
בטלוויזה
וצפתה שלא יזהו אותה?
מסכה ועיוות קול?
ולא משנה כמה בטעם טוב זה היה
אורט לא חייבים להחזיק אותה
בדיוק כמו שהצבא לא צריך להחזיק קצין שסרח.

היא הביאה את זה על עצמה בחשיפה העצמית שלה ואין לה את מי להאשים פרט לה.

אני לפני שנים דיגמנתי באירוע בבית ספר לאומנות ,אבני
ובהיותי צעירה וטיפשה הסכמתי שיצלמו אותי לטלויזיה כי על זה,הם שילמו יותר ודיגמון לציירים ופסלים ותלמידים היה העבודה שלי אוקיי
חשבתי שזה יהיה בתכנית לילה מאוחרת זניחה בערוץ הראשון
לא שמתי שק נייר על הראש כמו אחרות
צילמו אותי מהגב רק

אמא שלי אבא שלי הילדה הקטנה שלי שישנה אצלהם דודות שלי דודים שלי בן דוד שלי וחברים שלו
ובטח גם כמה שכנים שכנות ידעו מי אני כולם ראו אותי בחדשות של תשע
ומי? היו אשמים בחשיפה הזאת שלי? אבני? הערוץ הראשון?
לא

אני

אז אין לה אף אחד להאשים חוצ מהיא עצמה.
אורט לא רוצה בשורותיו מורה שעוזקת בסאדו.
הצבא לא רוצה קצינים שקרנים
המדינה, לא רוצה נשיא מטריד
את מי תתבעו ועל מי תצעקו?
עלי?

עיוות קול ומסכה