צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

newoldone
לפני 11 שנים • 14 באפר׳ 2013
newoldone • 14 באפר׳ 2013
היא מציגה את עצמה כמלכת הבית של הדאנג'ן.
סוררת בשקט​(אחרת)

זה לא אנושי לקרוא 12 עמודים של תגובות

סוררת בשקט​(אחרת) • 14 באפר׳ 2013
ועוד כשזה לא מאוייר.
אבל גם למי שלא קרא את הכל מגיע, אנחנו בישראל אחרי הכל ולכן גם לי יש כמה משפטים לא נחוצים לאף אחד, אך חשובים לתחזוקת חשיבות עצמית. icon_smile.gif
יש מקצועות/ תפקידים, שאכן דורשים הצנעת חיים אינטימיים, בייחוד כאשר הם לא לגמרי מקובלים בעיניי רוב האוכלוסיה. הבהרה- דורשים הצנעה, לא ויתור על החיים האלה או על נטיית לבם. אני לא חושבת שרק להייטקיסטים, אחיות ורתחים מותר לעסוק בשליטה בחייהם הפרטיים. ונראה לי שזה ברור לכל בר דעת, כי מותר לכל מורה בישראל ליהנות ממין אנאלי ולהיות בצד זה או אחר של שוט, אך אסור לה לחשוף את המידע הזה, ועוד ויזואלית, בפני תלמידיה הלא בוגרים. אם הייתה מרצה בפני סטודנטים, קרי בוגרים, זה אחרת. אבל לחשוף מידע כזה מול ילדים, לא בוגרים, לא יציבים עדיין בהבנתם ובנפשם- זה פשע בעיניי. ומורה כזו, שהיא לא בעלת שיקול דעת, לא צריכה להיות מחנכת ולא יכולה להיות מודל חיקוי או מעצבת דעת למתבגרים.
ובמקום לערער ולהגדיל את נפח המידע הזה, שהתלמידים שלה נחשפו אליו ממילא, הייתה צריכה להודות בשקט ולעזוב את ירוחם. או את עמורה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 באפר׳ 2013
newoldone כתב/ה:

ואיך זה מארחת?... כמו שאמרתי, בסהכ משתתפת...לא?...
דום-34​(שולט)

בושה של אנשים

דום-34​(שולט) • 14 באפר׳ 2013
אני פשוט לא מאמין חבורת רכלנים ופחוני זבל יש פה.

צבועים מילים רדודות עוד למה שקורה פה .מה אתם יפי נפש בכלל רובכם נשואים משועממים בוגדים.

ועוד מעבירים ביקורת כאילו אתם בית משפט בארץ.

לכו לעיסוקים שלכם ותפסיקו לבזבז דיו לכלובי על צביעות .

תנו לבחורה לנהל מאבק של החיים שלה בשקט .

הייתה מלכה לא הייתה היא בטלווזיה לא בטלוויזיה כן מארחת לא מארחת .מה זה הגועל הזה

מקווה שב8 לפחות תעמדו דום ולא תמשיכו להכפיש
newoldone
מתה מורפוזה כתב/ה:
newoldone כתב/ה:

ואיך זה מארחת?... כמו שאמרתי, בסהכ משתתפת...לא?...

אהה. היא לא כמו מארחת. היא רק מקבלת את פניהם של האורחים החדשים במועדון, מציגה את עצמה כבעלת תפקיד, מסבירה להם ומנחה אותם מה עושים. שיהיה.

ולעיקרון: מועדוני סקס - והדאנג'ן בכללם - הם חלק מתעשיית המין. היא בחרה להצטלם כבעלת תפקיד/תואר לשם כבוד במועדון ש(לפחות) נתפס בציבור כמועדון סקס, ובכך נתנה מסר של לגיטימציה למין ממוסחר. פרלין שאלה איפה יש בעיה של ערכים - הצבעתי על המקום שאפשר למצוא בו בעיה כזו.

אגב, בניגוד לעמדה של אחרים שהגיבו, אילו היא הייתה חושפת נטיות בדסמיות שלה בקונטקסט אחר, ייתכן שהייתי יוצאת חד משמעית נגד הפיטורים שלה, תלוי בנסיבות. כי לא חשיפת הנטיות כשלעצצמה היא הבעייתית בעיני, אפילו אם היא מורה.
newoldone
אני גם אוסיף שלמרות הבעייתיות הזו אני לא בטוחה שאני בעד לפטר אותה. כי גם המסר החינוכי שעובר מפיטורים בנסיבות האלה הוא בעייתי בעיני. יש דרכים נוספות להתמדד עם שאלות ערכיות.
אורלי שולטת

גם אני

אורלי שולטת • 14 באפר׳ 2013
גם אני עובדת בחינוך ,

ובחיים לא הייתי חולמת לפרסם את היותי שולטת /בדסמ"ית מול האוכלוסיה שאיתה עובדת

גם כככה קשה לעבוד בתחום הזה אז למה להוסיף קשיים ?

היא עשתה טעות וכנראה לא חשבה שתהיה תגובה כזו למעשה שלה, וחבל עליה בעיקר .

ולטיעון שאנשים שעוסקים בבד"סמ לא ראויים להיות מחנכים זה כבר טיעון אדיוטי הטעות

היחידה שלה הייתה הפרסום זה הכל.
nomorenomore

Re: דייי אתה רציני?

nomorenomore • 14 באפר׳ 2013
דיווה כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
המורה קיבלה מה שמגיע לה.

יש תגובות מפגרות יותר או פחות בשרשור הזה
ועם רובן לא מסכימה

אבל זה רוע טהור. נקודה

בנוסף להיותה מורה היא גם אמא ומפרנסה
סורי שלא ממהרת לשמוח לאיד למישהי שאיבדה את עבודתה
וכרגע לא מעניין בכלל מה "אשמתה" (או שלא)

אנסח את עצמי מחדש.

מי שמשחק באש, נכווה.

היא ידעה שזה יכול להתגלגל, אנחנו לא חיים בעולם פרימיטיבי, אנחנו חיים בעולם דיגיטלי מתקדם.

היא ידעה שיש סכנה שיגלו עליה, ובחרה להמשיך.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 14 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
לחשוב שאם לאישה יש נטיה מינית מסויימת היא לא תוכל לעשות את ההפרדה במהלך העבודה ותשפיע על הילדים זה כל כך הזוי בעייני , האם יש קשר בין איך שאנחנו במיטה לחיים המקצועיים?
האם נשים שולטות רצות ברחוב חגורות בדילדו או שיש סיכוי שהן ישכחו אותו ויגיעו ככה לעבודה?
לא נראה לי שמישהו מכם חושב כך.

הרי כל מי שהגיב פה יודע שיש את החלק מיני ויש את ההתנהגות בשאר חלקי היום, הבדס"מ הוא פלח מתוך האישיות שלנו האם אותו הפלח מעוות אותו עד כדי חוסר מקצועיות, מצטערת אבל אולי מי שהגיב כך בעצם לא מסוגל לעשות את ההפרדה בחיי היום יום ולכן משליך על אותה המורה.

אני רואה פה צביעות.

אני לא חושבת שזו צביעות, בטי.
אני חושבת שאם הייתי רואה את הבחור שדרכו אנו משקיעים את כספנו בכל מיני אפיקים מהמר על סכומים כבדים באיזה קזינו - היה לי קשה לקבל את עצותיו כשאשב מולו בבנק.
לו הייתי רואה את הגניקולוג שלי או את רופא המשפחה שלי מתערטל לגמרי באיזו מסיבה - היה לי קשה להתפשט מולו או להתייחס ברצינות לדבריו.
אני חושבת שאם הייתי רואה את המורה שלי, שהיתה המחנכת שלי בכיתה ח', והייתי רואה אותה באותם זמנים מככבת באיזו תוכנית טלויזיה שהמוטיב המרכזי בה הוא מיני או פרובוקטיבי - הייתי שמה זין על זה שהיא אומרת לי לבוא עם תלבושת אחידה לבית הספר והאם לבוא עם לק או לא.
אם אני הייתי רואה לקוח של החברה שעבדתי בה במסיבת סאדו, כשאני חוגגת כאילו אין מחר והוא מבחינתי שם על תקן צופה - לו היתה לי פגישה עימו יום - יומיים אחר כך, סביר להניח שהייתי מבקשת שמישהו יחליף אותי.
אם הייתי רואה את ראש הממשלה שם או את נגיד בנק ישראל במסיבת סאדו שמשודרת בטלויזיה - לא הייתי ממהרת לתמוך בו בבחירות. הייתי מצפה ממנו להצניע את ענייניו הפרטיים.

לעומת כל הדוגמאות שנתתי כאן - לו הייתי רואה את הספר שלי בסיטואציות המתוארות - לא היה מפריע לי שיטפל לי בשיער. לו הייתי רואה את המוכרת בחנות הבגדים שם - לא היה מפריע לי שהיא תעזור לי לבחור בגד.

לכן, אני יכולה להבין הורים שנרתעים מהעובדה שילדיהם מזהים את מורתם (אשת חינוך) בתוכנית בעלת אופי מיני.

זו לגמרי ז כ ו ת ו של כל אדם לעשות כל מה שבא לו בזמנו הפנוי.
אני לא יודעת אם זו עילה לפיטורים. אני נוטה יותר לחשוב שלא. לבי יוצא למורה הזו.
אבל - אני כן חושבת שאדם צריך להיות מודע להשלכות אפשריות שיש למעשים שלו. ואם אדם משמש כאיש חינוך - מותר לו וזכותו לעשות מה שהוא רוצה בזמנו הפנוי - ואני אלחם הזכות הזו שלו - אך להופיע בתוכנית טלויזיה לעיניי כל מדינת ישראל, פייר בטי? הייתי מצפה לקצת הפעלת שיקול דעת.

חזרזירה את שוכחת שאחד ממנהלי המדינה היום מצולם עם גוינט, שזה גם לא חוקי וגם הרבה יותר לא מוסרי מכל מה שהיה בסרטון ההוא.

התמונה עם הג'וינט של יאיר לפיד מזוייפת

http://e.walla.co.il/?w=/221/2617501