צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

'Panda'{Beauty}
לפני 11 שנים • 14 באפר׳ 2013
'Panda'{Beauty} • 14 באפר׳ 2013
אתם דנים בהיבט המוסריות ועוול שנעשה לה מול העניין שהיא הייתה אמורה לצפות את זה מראש.
אתם שוכחים בעצם שאין שום הוכחה שזו היא,היא לא הודתה בכך באף במקרה,שמיעה יכולה להטעות.
אני הצטלמתי לכתבה ולא היא.אני לא מורה ובחרתי להצטלם למרות הסכנה שיזהו אותי וזה יגיע לילדי האהובים,עקב כך טעות אנוש שמתבטאת בכך שהקול והמראה שלי דומה בצורה קיצונית לשלה פיטרו אותה והיא תזכה בפיצוי רב.
תוכיחו שזו היא ולא אני.
בארץ בן אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו,אצלי זה בדיוק ההפך.
מזל שאני לא מורה או שופט icon_smile.gif
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 באפר׳ 2013
פנדה בהפרעה כתב/ה:
אתם דנים בהיבט המוסריות ועוול שנעשה לה מול העניין שהיא הייתה אמורה לצפות את זה מראש.
אתם שוכחים בעצם שאין שום הוכחה שזו היא,היא לא הודתה בכך באף במקרה,שמיעה יכולה להטעות.
אני הצטלמתי לכתבה ולא היא.אני לא מורה ובחרתי להצטלם למרות הסכנה שיזהו אותי וזה יגיע לילדי האהובים,עקב כך טעות אנוש שמתבטאת בכך שהקול והמראה שלי דומה בצורה קיצונית לשלה פיטרו אותה והיא תזכה בפיצוי רב.
תוכיחו שזו היא ולא אני.
בארץ בן אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו,אצלי זה בדיוק ההפך.
מזל שאני לא מורה או שופט icon_smile.gif

במקרה כזה, פנדה בהפרעה, מי שיוצא מכוער ולא מוסרי, זו את.
במידה וזה המצב, כחברה וכאדם מוסרי הייתי מצפה ממך ללכת לתיכון בו לימדה החברה שלך ומיידעת אותם שזו את ולא היא, בצירוף הוכחות, על מנת שאותה מורה מסכנה תוכל לשוב לעבודתה ממנה פוטרה בגלל שאת אינך מספיק מוסרית בשביל לחשוף את עצמך.

נו בחייאת.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 14 באפר׳ 2013
מספר דברים ואני לא נכנס יותר לדיון ...

להבה חשופה לא מקבל את דעתך .

נורית ,אני מוכן להחשף ואף הצעתי מאבק מתוקשר כאשר אני בפרונט ,הבחורה לא רוצה מטעמיה היא ולכן נניח לזה .

דום 34 ,מילים כדורבנות ,לעיתים צריך לקרוא לילד בשמו ועשית זאת היטב .

וכן ,היום יום לחשבון נפש ומחר עצמאות ...מקווה שנוכל להיות אכן עצמאיים ולהיות גאים בפנטזיות שלנו ,קהילת הלהטב עשתה הדרך הזאת ואני מניח שבעוד מספר שנים גם אנחנו נהייה במקום הזה .
Snitch
לפני 11 שנים • 15 באפר׳ 2013
Snitch • 15 באפר׳ 2013
ואני לא מצליח להבין למה מלכתחילה פרסמו את הקישור כאן.
למה לשפוט, לדון ולצלוב מישהי שאתם יודעים בוודאות שהיא חברת קהילה ותקרא את כל מה שתכתבו כאן? שאתם בטוחים שהדברים שאתם אומרים כאן בנחרצות כל כך יהירה, יפגעו בה ברמה האישית?
לא מדובר כאן באיזו כתבה מאתר מינורי בחו"ל.

תכבדו קצת. לא רק בגלל העובדה שמדובר בחברת קהילה(שאולי טעתה ואולי לא. זה לא רלוונטי לשפוט אותה), תכבדו אישה שבסופו של דבר רק רצתה ועדיין רוצה להתפרנס.
מרבית האנשים כאן יודעים להתנסח, בזה אין ספק, אבל עם כל פוזת "המילים הגבוהות" לכאורה, מתחת לכל אותן מילים יפות שמנוסחות היטב, אתם עדיין פשוט בהמות.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 15 באפר׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
מספר דברים ואני לא נכנס יותר לדיון ...

להבה חשופה לא מקבל את דעתך .

נורית ,אני מוכן להחשף ואף הצעתי מאבק מתוקשר כאשר אני בפרונט ,הבחורה לא רוצה מטעמיה היא ולכן נניח לזה .

דום 34 ,מילים כדורבנות ,לעיתים צריך לקרוא לילד בשמו ועשית זאת היטב .

וכן ,היום יום לחשבון נפש ומחר עצמאות ...מקווה שנוכל להיות אכן עצמאיים ולהיות גאים בפנטזיות שלנו ,קהילת הלהטב עשתה הדרך הזאת ואני מניח שבעוד מספר שנים גם אנחנו נהייה במקום הזה .

איך שהקהילה הזאת מתנהלת זה לא יקרה לעולם.
שוטרת*
שוטרת* • 15 באפר׳ 2013
בלי קשר לדעתי האישית על החשיפה שלה-היתה או לא היתה אמורה לקרות, אני בהחלט יכולה להזדהות עם כאבה ,כשהיא חשה שנידו אותה ממקום עבודתה -המקום בעזרתו היא מפרנסת את ילדיה- בגלל נטיותיה הבדס"מיות. אם אני חושבת שזה נכון או לא? בדס"מי או 'סתם מיני'? זה משנה...? מספיק לי שזוהי תחושתה בשביל שאדע להכיל (מכירים את המלה הזו? זוכרים?) את כאבה,ואם לא לנסות לחבק ולעודד אותה, אז לפחות לסתום.

כמו למשל,שעשו ועושים, באתר הונילי בו פורסמה הכתבה!
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 15 באפר׳ 2013
רשת אורט תסתמך על עדות המנהלת , על מסמכים שהמורה חתמה עליהם
כשהתחילה לעבוד בבית הספר ועל תקנות משרד החינוך.
הם גם יביאו מחקרים פסיכולוגיים שמראים מה קורה לילד שהמורה שלו מחצינה
את מיניותה .
הם יטענו שהעובדה שהמורה עבדה 15 שנה בבית ספר וכולם אהבו אותה מוכיחה
שאין שום דבר אישי נגד המורה או נגד הנטיה המינית שלה.
הם גם יטענו שבגלל שהמורה הופיעה בטלוויזיה והתלמידים שלה זיהו אותה זה כמו להופיע מול התלמידים בתוך הכיתה.
Winner​(מתחלפת)
אני בכוונה לא מתייחסת כאן לעובדות שזהותה לא הוכחה ובכתב התביעה בכלל נטען שיש שם משחק והצגה בלבד, אני הולכת פה על הטענות שלכם שאתם זורקים בלי לראןת את הסרטון ובלי לקרוא את הכתבה.אבל אפילו הן לא נכונות.
ליטוף בין הטרוסקסואלים=ליטוף בין הומואים= הצלפה בדסמית. אין עירום.
אם היו מצלמים מורה בבגדי עור על משאית של הומאים במצעד הגאווה מלטף הומו אחר זו עילה לפיטורים מההוראה?
Winner​(מתחלפת)
Dancing Queen כתב/ה:
אני בכוונה לא מתייחסת כאן לעובדות שזהותה לא הוכחה ובכתב התביעה בכלל נטען שיש שם משחק והצגה בלבד, אני הולכת פה על הטענות שלכם שאתם זורקים בלי לראןת את הסרטון ובלי לקרוא את הכתבה.אבל אפילו הן לא נכונות.
ליטוף בין הטרוסקסואלים=ליטוף בין הומואים= הצלפה בדסמית. אין עירום.
אם היו מצלמים מורה בבגדי עור על משאית של הומאים במצעד הגאווה מלטף הומו אחר זו עילה לפיטורים מההוראה?

אם התשובה שלכם כן אז הפיטורים (במידה ויוכח שזו היא והיא לא סתם שיחקה וכו) מוצדקים אבל אז לפי החוק נגד אפליה מינית צריך לפטר גם כל מורה שמעלה תמונה בפיסבוק שבה היא ובעלה מחובקים.
Snitch
Snitch • 15 באפר׳ 2013
snitch כתב/ה:
ואני לא מצליח להבין למה מלכתחילה פרסמו את הקישור כאן.
למה לשפוט, לדון ולצלוב מישהי שאתם יודעים בוודאות שהיא חברת קהילה ותקרא את כל מה שתכתבו כאן? שאתם בטוחים שהדברים שאתם אומרים כאן בנחרצות כל כך יהירה, יפגעו בה ברמה האישית?
לא מדובר כאן באיזו כתבה מאתר מינורי בחו"ל.

תכבדו קצת. לא רק בגלל העובדה שמדובר בחברת קהילה(שאולי טעתה ואולי לא. זה לא רלוונטי לשפוט אותה), תכבדו אישה שבסופו של דבר רק רצתה ועדיין רוצה להתפרנס.
מרבית האנשים כאן יודעים להתנסח, בזה אין ספק, אבל עם כל פוזת "המילים הגבוהות" לכאורה, מתחת לכל אותן מילים יפות שמנוסחות היטב, אתם עדיין פשוט בהמות.

הבהרה קלילה אך מהותית, לפחות מבחינתי:
הטענה העיקרית שלי מופנית לגבי פותח השרשור ונגד כל אלו שתקפו וגידפו את אותה מורה יקרה.

בשורה התחתונה - יש לי אמנם שש שנות לימוד בלחץ(טוב נו, קצת יותר), אבל נראה לי שברמה המשפטית וכמובן ברמה המוסרית, בשבילה, עדיף פשוט להעיף את השרשור הזה אל עולם שכולו טוב.

ובנימה אישית - מקווה שכבר בקרוב כל זה יראה בשבילה כסתם סיוט שחלף ועבר לו.

חג שמח סוטים!