שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

Winner​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 18 באפר׳ 2013
Winner​(מתחלפת) • 18 באפר׳ 2013
האמת שאני מתחילה להבין שדווקא פה יש כאלה שהבדסם אצלם חזק בארון. הבעיה שהם לא מבינים את אלא שבוחרים לצאת. חבל. אבל זו באמת בעיה שלהם בילבד.
מלכתא
מלכתא • 18 באפר׳ 2013
אני לא מאמינה שאתם עדיין דנים בזה.... (דנים? זאת מילה יפה מדיי לפח אשפה שהולך פה, אנשים תבררו מילים!)

בשורה התחתונה, זה המצב. עשתה מה שעשתה, לא באה בטענות לאף אחד. אלא כעת נלחמת את מאבקה (הצודק, לדעתי).
אז אתם יכולים לא להסכים, לחשוב שהייתם נוהגים אחרת, אבל לשפוט אותה ממש אין לכם זכות כי לא הייתם במצב הזה.
זה אמנם לא המאבק שלנו, אלא המאבק האישי שלה, אבל מצופה שלפחות כאן אנשים יביעו קצת תמיכה. פגעו בה בגלל העדפתה המינית, העדפה מינית שכולנו חולקים (אחרת לא היינו כאן).
וכולם משחקים אותה חכמים, אבל אתם באמת לא יודעים איך הייתם מגיבים אילו הייתם במקומה. ואולי, תחשבו על זה, אם הייתם במצב כזה והייתם בודדים ולבדכם מול המערכת, הייתם רוצים קצת תמיכה והזדהות, או לפחות שלא ישפטו אתכם במקום שבו לא אמורים לשפוט.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 18 באפר׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
Money Money Money כתב/ה:
נורית את ככ חכמה ויודעת הכל . את בטוח לא צריכה הסברים. אולי את צריכה דוגמניות תחתונים כבר ראינו שהן מדליקות אותך.

זאת .אכן תגובה הגיונית ובוגרת לתהייה רצינית.
ח''ח. icon_rolleyes.gif
כל השירשור הזה מלא דוגמאות כאלו ,מלגלגות ומישתלחות על אנשים רציניים
כי אנחנו האויב, תחליף לאורט כי על אורט ובתי משפט,אי אפשר להישתלח ככה.
צ' חבל.
כשאין תשובות וטיעונים הגיוניים, לענין העינין,זה מה שיוצא.שטויות!

רק חבל שהפרקליטים שלה נידבקו בחוסר ההגיון הזה.

נורית ,אני מספיק ותיק ומכיר אותך עוד מימי הדאנגן הישן ,נכון לא הופעת בתוכנית טלויזייה אבל על פי מיטב זכרוני בימים עברו לא התנהגת כאחרוני הנזירות ...גם הבדסם בגרסת ההרארד קור לא זר לך וגם ...כאשר נקלעת לצרה מה שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו קיבלת תמיכה גורפת ...אז מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ..ממך ציפיתי ליותר ..לאו דווקא הסכמה אבל גם תמיכה אינך מסוגלת לתת ..חבל .

בנושא המשפטי ...אין כאן קרקס של שוטים כי אם קרקס שמתאים את עצמו למקום בו הוא נודד ...והפעם מדינת ישראל ..על בית הספר לפני שנוקט בסנקציות החובה היא קודם כל להיות בטוחים מעל לכל ספק כי מדובר בעובדת הנל ..בית הספר ככל הנראה ואני לא נכנסתי לעובי הקורה לא ביצע את המוטל עליו ומיהר לנקוט בסנקציות .

עבד לאצילית ...חחחח את הפאסיב אגרסיב אני המצאתי ....ההתמודדות איתה רק באגרסיב ,אם תרצה אני אסביר לך למה
ניקי666 niki
מלכתא כתב/ה:
אני לא מאמינה שאתם עדיין דנים בזה.... (דנים? זאת מילה יפה מדיי לפח אשפה שהולך פה, אנשים תבררו מילים!)

בשורה התחתונה, זה המצב. עשתה מה שעשתה, לא באה בטענות לאף אחד. אלא כעת נלחמת את מאבקה (הצודק, לדעתי).
אז אתם יכולים לא להסכים, לחשוב שהייתם נוהגים אחרת, אבל לשפוט אותה ממש אין לכם זכות כי לא הייתם במצב הזה.
זה אמנם לא המאבק שלנו, אלא המאבק האישי שלה, אבל מצופה שלפחות כאן אנשים יביעו קצת תמיכה. פגעו בה בגלל העדפתה המינית, העדפה מינית שכולנו חולקים (אחרת לא היינו כאן).
וכולם משחקים אותה חכמים, אבל אתם באמת לא יודעים איך הייתם מגיבים אילו הייתם במקומה. ואולי, תחשבו על זה, אם הייתם במצב כזה והייתם בודדים ולבדכם מול המערכת, הייתם רוצים קצת תמיכה והזדהות, או לפחות שלא ישפטו אתכם במקום שבו לא אמורים לשפוט.

ואם כבר לשפוט ...

במקום לשפוט אשה נורמטיבית שיש פנטזיות דומות לשלכם רק שבחרה לא להיות בארון ..

אולי תשפטו....

את בנק לאומי שמוחק חובות לטייקונים

את הנשיא קצב שמוציא את הזין לכל עוברת אורך ..

לממשלה שגונבת וחולבת אותכם ...

יש הרבה נושאים לשיח ציבורי ,אבל חלקכם פחי אשפה שמסוגלים לשפוט רק אדם חלש שנמצא במצוקה וגם אז רק כעדר ,לבד אתם כלום ,גם אם אין לכם פנטזיות בדסמיות אתם העבדים האמיתיים של החיים .
ניקי666 niki
מלכתא כתב/ה:

ואם כבר לשפוט ...

אולי תשפטו....

יש הרבה נושאים לשיח ציבורי ,אבל חלקכם פחי אשפה שמסוגלים לשפוט רק אדם חלש שנמצא במצוקה וגם אז רק כעדר ,לבד אתם כלום ,גם אם אין לכם פנטזיות בדסמיות אתם העבדים האמיתיים של החיים .
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
Money Money Money כתב/ה:
נורית את ככ חכמה ויודעת הכל . את בטוח לא צריכה הסברים. אולי את צריכה דוגמניות תחתונים כבר ראינו שהן מדליקות אותך.

זאת .אכן תגובה הגיונית ובוגרת לתהייה רצינית.
ח''ח. icon_rolleyes.gif
כל השירשור הזה מלא דוגמאות כאלו ,מלגלגות ומישתלחות על אנשים רציניים
כי אנחנו האויב, תחליף לאורט כי על אורט ובתי משפט,אי אפשר להישתלח ככה.
צ' חבל.
כשאין תשובות וטיעונים הגיוניים, לענין העינין,זה מה שיוצא.שטויות!

רק חבל שהפרקליטים שלה נידבקו בחוסר ההגיון הזה.

נורית ,אני מספיק ותיק ומכיר אותך עוד מימי הדאנגן הישן ,נכון לא הופעת בתוכנית טלויזייה אבל על פי מיטב זכרוני בימים עברו לא התנהגת כאחרוני הנזירות ...גם הבדסם בגרסת ההרארד קור לא זר לך וגם ...כאשר נקלעת לצרה מה שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו קיבלת תמיכה גורפת ...אז מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ..ממך ציפיתי ליותר ..לאו דווקא הסכמה אבל גם תמיכה אינך מסוגלת לתת ..חבל .

בנושא המשפטי ...אין כאן קרקס של שוטים כי אם קרקס שמתאים את עצמו למקום בו הוא נודד ...והפעם מדינת ישראל ..על בית הספר לפני שנוקט בסנקציות החובה היא קודם כל להיות בטוחים מעל לכל ספק כי מדובר בעובדת הנל ..בית הספר ככל הנראה ואני לא נכנסתי לעובי הקורה לא ביצע את המוטל עליו ומיהר לנקוט בסנקציות .

עבד לאצילית ...חחחח את הפאסיב אגרסיב אני המצאתי ....ההתמודדות איתה רק באגרסיב ,אם תרצה אני אסביר לך למה

אני לא שופטת אותה על אורח חייה
אם,זה לא היה ברור.

כל הדיון פה הוא על חוסר שיקול דעת ותוצאות ממעשים חסרי אחריות

ואני ,למרות עברי הפרוע, לא הלכתי לתכנית דבילית בטלוויזיה לחשוף את עצמי בפרייםטיים,לא מחשש פיטורים אלא כי האחריות שלי היא קודם כל למישפחה שלי.וזה קודם לכל כולל לאוריינטציה המינית שלי.
סדר עדיפויות, מילה מוכרת?מישהו???

כל ההגנה/תביעה שלה, מבולבלת בדיוק כמוה ,לצערי הרב ושום השתלחויות בכיוון שלי, או של אחרים לא יתקנו את זה.
אני לא במקומה ,כי לא היתי מעמידה את עצמי בסיטואציה אומללה כזאת. אמפטיה,יש, בצד השאלה החוזרת ונישניית "מה,לעזזל,עבר לך בראש???"

http://www.mako.co.il/news-israel/education/Article-f173e3265f39b31004.htm
סיכום הפרשה,חדשות ערוץ 2.
שוטרת*
שוטרת* • 18 באפר׳ 2013
ניקי,הוצאת לי את המילים מהיד.
נורית,כדאי שתעשי בדק בית עם עצמך,טוב טוב. יש כאלו מאיתנו שזוכרים "הופעות" שלך בכלי התקשורת..
אז מי את ומי שמך לשפוט אחת כמוה? ועוד בצורה כל כך חורצת דין..?

ועבד.. ממליצה לך להתנהג באצילות כדרך קבע. אחרת איזו אצילית עלולה להשקיף מהצד ולהסיק עליך את אותן מסקנות שהסקתי אני.
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

ואם כבר לשפוט ...

אולי תשפטו....

החלטתי לוותר על תגובה,
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2013
שוטרת* כתב/ה:
ניקי,הוצאת לי את המילים מהיד.
נורית,כדאי שתעשי בדק בית עם עצמך,טוב טוב. יש כאלו מאיתנו שזוכרים "הופעות" שלך בכלי התקשורת..
אז מי את ומי שמך לשפוט אחת כמוה? ועוד בצורה כל כך חורצת דין..?

ועבד.. ממליצה לך להתנהג באצילות כדרך קבע. אחרת איזו אצילית עלולה להשקיף מהצד ולהסיק עליך את אותן מסקנות שהסקתי אני.

כן את הראיון שלי מלפני שנים אצל שמואליק טיאר
ואצל נתן זהבי אחרי שסגרו את הרדיו כלוב
וברדיו קטן של מיכללה צפונית.
שם דיברתי בשקט על חיי שפחה,הפרטיים,שלי.

או אולי זה ששרתי באולפן השקוף מטריד אותך כי לא חשפתי עצמי שם כשפחה?

כי יש לי שכל שלא לעשות מעצמי קרקס כמוה?

תתביישי לך נורית פויהה.רעה!!! בואו נרביץ לה כי היא לא הלכה לתכנית טלוויזיה והרסה לעצמה את החיים כדי לבכות אחר כך שנעשה לה עוול רחמו עליה.

דיבורים.חחחחח
שוטרת*
שוטרת* • 18 באפר׳ 2013
קרקס את יכולה לעשות מעצמך יופי,גם מבלי להופיע פה או שם. ומפאת הכבוד שיש לי למה שהיה נהוג להיקרא "קהילה" או "מפגשים סגורים" אני לא מרחיבה בנושא.
ולא מטריד אותי שום דבר שעשית לעצמך עם עצמך, מטרידה אותי העובדה שאת מעיזה לבוא הנה ולחשוב שיש לך זכות לשפוט ואולי אף לחרוץ גורלות.שיש לך זכות לבוא ולשפוך את הרעל והגועל שלך ישר אל תוך החיים של האישה הזו.
אז את מוזמנת מאוד להרגע, אמרת את שיש על ליבך ולא פעם פעמיים או עשרים. הבנו. עברי הלאה ונסי לא לעשות שחור לאנשים טובים שעוברת עליהם תקופה טובה פחות.