שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

Winner​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 12 באפר׳ 2013
Winner​(מתחלפת) • 12 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

כמו שאמר גמד, לא אכפת לי מי הרופא שלי כי הוא לא מעצב אישיות לילדים שלי.

הן יהיו מורות וגננות לילדים שלך ואתה בכלל לא תדע!!! אני מציעה שתפתח חיסכון מעכשיו כדי לקחת חוקר שיעקוב אחרי המורות בלילה!!! או אולי אפילו תבקש הצעת חוק שהמדינה תממן מעקב כזה!! הרי זה בדמנו!!!!
Winner​(מתחלפת)
חזרזירה כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
לחשוב שאם לאישה יש נטיה מינית מסויימת היא לא תוכל לעשות את ההפרדה במהלך העבודה ותשפיע על הילדים זה כל כך הזוי בעייני , האם יש קשר בין איך שאנחנו במיטה לחיים המקצועיים?
האם נשים שולטות רצות ברחוב חגורות בדילדו או שיש סיכוי שהן ישכחו אותו ויגיעו ככה לעבודה?
לא נראה לי שמישהו מכם חושב כך.

הרי כל מי שהגיב פה יודע שיש את החלק מיני ויש את ההתנהגות בשאר חלקי היום, הבדס"מ הוא פלח מתוך האישיות שלנו האם אותו הפלח מעוות אותו עד כדי חוסר מקצועיות, מצטערת אבל אולי מי שהגיב כך בעצם לא מסוגל לעשות את ההפרדה בחיי היום יום ולכן משליך על אותה המורה.

אני רואה פה צביעות.

אני לא חושבת שזו צביעות, בטי.
אני חושבת שאם הייתי רואה את הבחור שדרכו אנו משקיעים את כספנו בכל מיני אפיקים מהמר על סכומים כבדים באיזה קזינו - היה לי קשה לקבל את עצותיו כשאשב מולו בבנק.
לו הייתי רואה את הגניקולוג שלי או את רופא המשפחה שלי מתערטל לגמרי באיזו מסיבה - היה לי קשה להתפשט מולו או להתייחס ברצינות לדבריו.
אני חושבת שאם הייתי רואה את המורה שלי, שהיתה המחנכת שלי בכיתה ח', והייתי רואה אותה באותם זמנים מככבת באיזו תוכנית טלויזיה שהמוטיב המרכזי בה הוא מיני או פרובוקטיבי - הייתי שמה זין על זה שהיא אומרת לי לבוא עם תלבושת אחידה לבית הספר והאם לבוא עם לק או לא.
אם אני הייתי רואה לקוח של החברה שעבדתי בה במסיבת סאדו, כשאני חוגגת כאילו אין מחר והוא מבחינתי שם על תקן צופה - לו היתה לי פגישה עימו יום - יומיים אחר כך, סביר להניח שהייתי מבקשת שמישהו יחליף אותי.
אם הייתי רואה את ראש הממשלה שם או את נגיד בנק ישראל במסיבת סאדו שמשודרת בטלויזיה - לא הייתי ממהרת לתמוך בו בבחירות. הייתי מצפה ממנו להצניע את ענייניו הפרטיים.

לעומת כל הדוגמאות שנתתי כאן - לו הייתי רואה את הספר שלי בסיטואציות המתוארות - לא היה מפריע לי שיטפל לי בשיער. לו הייתי רואה את המוכרת בחנות הבגדים שם - לא היה מפריע לי שהיא תעזור לי לבחור בגד.

לכן, אני יכולה להבין הורים שנרתעים מהעובדה שילדיהם מזהים את מורתם (אשת חינוך) בתוכנית בעלת אופי מיני.

זו לגמרי ז כ ו ת ו של כל אדם לעשות כל מה שבא לו בזמנו הפנוי.
אני לא יודעת אם זו עילה לפיטורים. אני נוטה יותר לחשוב שלא. לבי יוצא למורה הזו.
אבל - אני כן חושבת שאדם צריך להיות מודע להשלכות אפשריות שיש למעשים שלו. ואם אדם משמש כאיש חינוך - מותר לו וזכותו לעשות מה שהוא רוצה בזמנו הפנוי - ואני אלחם הזכות הזו שלו - אך להופיע בתוכנית טלויזיה לעיניי כל מדינת ישראל, פייר בטי? הייתי מצפה לקצת הפעלת שיקול דעת.

חזרזירה את שוכחת שאחד ממנהלי המדינה היום מצולם עם גוינט, שזה גם לא חוקי וגם הרבה יותר לא מוסרי מכל מה שהיה בסרטון ההוא. המציגה לא עברה על החוק קודם כל ושנית כל מותר לה לשחק בתוכנית ולהמשיך להיות מורה עובדה שיש דוגמניות הלבשה תחתונה ששיחקו בראליטי הדוגמניות והן מורות. אז בחיית קצת פורפורציות. מורה שלימדה יותר מ15 שנה בלי שום הערת משמעת יש דרכים אחרות חוצ מלפטר בבריונות ואפילו לא בהליך פיטורין תקין.
Winner​(מתחלפת)
בקשר לכתבה שהוצגה במיינט היא באמת לא ככ מוצלחת לדעתי.
אני אבדוק את הקשרים שלי ואת הידע שלי בהעתק הדבק כדי לפרסם פה את כתב התביעה בעילום שמות.
nomorenomore
nomorenomore • 12 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

הן יהיו מורות וגננות לילדים שלך ואתה בכלל לא תדע!!! אני מציעה שתפתח חיסכון מעכשיו כדי לקחת חוקר שיעקוב אחרי המורות בלילה!!! או אולי אפילו תבקש הצעת חוק שהמדינה תממן מעקב כזה!! הרי זה בדמנו!!!!

אל תדאגי לי, אני אדאג לוודא טוב טוב מה המורות שלי עושות בזמנן הפנוי בציבור.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

המממ

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 12 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:

ספרף, סתם כי מעניין אותי לדעת.
בהנחה שהייתי ממשיכה עם לימודי ההוראה שלי והיום הייתי כבר מורה במשרה מלאה, האם לא היית נותן לי ללמד/לחנך את הילדים שלך? (במידה והייתי מלמדת בבית הספר שאליו הם היו הולכים כמובן).

לא ראיתי את הסרטון /פרק המדובר, אז אין לי דעה מגובשת על המקרה הספיציפי.
אני כן יכולה לומר שאני מעדיפה אשת חינוך מעולה ומשקיעה שהולכת למסיבות סאדו בזמנה הפרטי מאשר "אשת חינוך" שיודעת לתת לילדים דף משימות ולשחק באייפון שלה תוך כדי שהיא מלמדת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 באפר׳ 2013
חזרזירה כתב/ה:
הייתי מצפה ממנו להצניע את ענייניו הפרטיים.

זה, זה משפט מפתח בכל הסיפור, ולא הנטייה ולא האם המנתחת של Sparafucile מקיימת יחסי מין אנאלים עם בן-זוגה וגם לא אם אנחנו יודעים להפריד את המיניות שלנו מהמקצועיות שלנו. הקידום של אליעזר צ'יני הוקפא אחרי שנתפס במועדון חשפנות ובחלוף שנה הוא התבקש בנימוס לעזוב את צה"ל, צ'יקו תמיר הורד בדרגה על כי נתן לבנו לנהוג ברכב צבאי ללא רישיון. רופא, לעומת זאת, לא "יורד בדרגה" אם ינהג כמותם ורשיונו ייפסל רק במקרים נדירים בהם ישתמש בו לרעה. אבל קצינים, מורים, ראשי ממשלה וכדומה, הממלאים תפקידים אליהם נישאות עיניים בחיפוש אחר דוגמה ומוסריות, נענשים ואומץ ליבם בשדה הקרב או מקצועיות ליד לוח בכיתה ובחדר ספורט לא יוכלו לשמש להם מגן אוטומטי מפני התנהגות בלתי הולמת.

שוב, השאלה היא עד כמה הדרישה הזאת מוצדקת, עד כמה ההתנהגות הספציפית בלתי הולמת ועד כמה יש לה השפעה על התלמידים. אבל כמו שאמרתי, לא בנטייה מינית מדובר.
בארי
בארי • 12 באפר׳ 2013
[quote="מלכתא"]שיהיה המון בהצלחה...
עצוב שמעדיפים לפטר מורה איכותית, מצרך נדיר בימינו אלו[/quote

לא הייתי מגדיר אותה כאיכותית
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 12 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
[חזרזירה את שוכחת שאחד ממנהלי המדינה היום מצולם עם גוינט, שזה גם לא חוקי וגם הרבה יותר לא מוסרי מכל מה שהיה בסרטון ההוא. המציגה לא עברה על החוק קודם כל ושנית כל מותר לה לשחק בתוכנית ולהמשיך להיות מורה עובדה שיש דוגמניות הלבשה תחתונה ששיחקו בראליטי הדוגמניות והן מורות. אז בחיית קצת פורפורציות. מורה שלימדה יותר מ15 שנה בלי שום הערת משמעת יש דרכים אחרות חוצ מלפטר בבריונות ואפילו לא בהליך פיטורין תקין.

עובדות:
יאיר לפיד צולם עם ג'וינט. אני לא אדם נאיבי, אז הלכתי ובדקתי. כבר כשראיתי את התמונה - ידעתי שלא תמיד צריך להאמין לתשקורת. (לא טעות כתיב).
כאן את יכולה לראות את התמונה המדובר עם ג'וינט ואת התמונה המדוברת, עם סיגריה רגילה.
אני לא יודעת אם התמונה באמת מפוברקת - אבל יש לי משהו להתבסס עליו שאומר שכנראה יש כאן פוטושופ.
http://alexpolonsky.com/post/43237911441
לצורך הדיון - אם יאיר לפיד היה מתמנה לשר הבריאות והיה מוציא את הסיגריות מחוץ לחוק ובו זמנית נתפס מעשן - הייתי חוזרת לטיעוניי הקודמים. זה היה מגוחך בעיניי.

אני לא יודעת אם המורה פוטרה בביריונות או לא, אני לא בקיאה בפרטי המקרה, אלא ממה שאני קוראת או שומעת במדיה.
אני לא אומרת שזה צודק או לא צודק, אני לא שופטת ואני האחרונה שיכולה לקבוע מה ראוי ומה מותר.
אבל כאדם, אני יכולה לנסות להסביר לך שוב - שלי יש תחושה של חוסר נוחות מהעובדה שמורה במדינת ישראל לא מצניעה את ענייניה הפרטיים.
דיברו כאן על צביעות. בעיניי, יש מידה לא מבוטלת של צביעות בכך שמורה במדינת ישראל, שאמורה לחנך נוער בני 14-18 לערכים כלשהם, בוחרת להתמם אחרי שהיא מופיעה בצורה פרובוקטיבית בטלויזיה. זה גורם לי לתהות מי האדם שיחנך את ילדיי.
אני לא חושבת שהיא אדם רע, אני לא חושבת שהיא פשעה, אני כן חושבת, שההתממות הזו, פסולה ולא מציגה את המורה או את המסנגרים עליה באור מחמיא.
אני לא יודעת אם המורה היא מורה איכותית או לא, בדיעבד, לאחר סיום לימודים, אני זוכרת לטובה מורה אחת. אחת. אישה משכמה ומעלה, אישה מדהימה שדחפה אותי ועוד כמה תלמידים למצויינות. הלוואי והיתה לי אפשרות להודות לה באופן אישי, אולי פעם.
אם הייתי רואה את אותה מורה בתוכנית טלויזיה מדברת על ענייני סקס ומה עושה לה את זה במיטה ומה לא - הייתי חשה אי נוחות.
זכותה לעשות בצנעת ביתה, עם חבריה - מה שהיא רוצה (!!).
זכותם של הוריי, חבריי, משפחתי, מכריי - לעשות מה שהם רוצים. זכותם כמובן גם לדבר על זה.
צריך לבחור את המסגרת המתאימה.
כמו שכאן אין לי בעיה לדבר על סוג מערכת היחסים של אדוני ושלי, אני יודעת שראוי לסתום את הפה ולא לדבר על אופי מערכת היחסים במקום עבודה, או עם הוריי.
אני חושבת שנתתי דוגמאות מעל ומעבר.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 12 באפר׳ 2013
כמה דברים נוספים:

לגבי יאיר לפיד והג׳וינט- גם אם מדובר בג׳וינט אמיתי, זה היה מתקבל אחרת.
הוא היה בשנות ה20 לחייו והצטלם באופן פרטי ולא לשם הפצת תמונה במדיה כלשהי. אם היה מצטלם כך היום כשר אוצר, זה היה מדליק נורה אדומה.

לגבי המורה:
להבנתי, לא פיטרו אותה כי היא חובבת סאדו מאזו, לא פיטרו אותה כי היא אוהבת להצליף או לארח במועדון סאדו מאזו, אלא כי היא בחרה להצטלם לתוכנית שבין היתר, קהל היעד שלה הוא גם בני נוער. פיטרו אותה כי היא בחרה לדבר על חיי המין שלה לעיני מדינה שלמה ומבחינת ערכים של חינוך, זה לא מתאים.
רפאל
רפאל • 12 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:

ומה בדבר אבא ואמא של הילדים שלך (שמן הסתם יעצבו את האישיות שלהם). אתה מוכן שהם ילכו למועדוני סאדו?