בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

נוריתE
לפני 11 שנים • 12 באפר׳ 2013
נוריתE • 12 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

כמו שאמר גמד, לא אכפת לי מי הרופא שלי כי הוא לא מעצב אישיות לילדים שלי.

הן יהיו מורות וגננות לילדים שלך ואתה בכלל לא תדע!!! אני מציעה שתפתח חיסכון מעכשיו כדי לקחת חוקר שיעקוב אחרי המורות בלילה!!! או אולי אפילו תבקש הצעת חוק שהמדינה תממן מעקב כזה!! הרי זה בדמנו!!!!

הוא ממש לא צריך השקעה
רק לחכות לחסרת או חסר השיקול הבאים מהללו.

כשאנשים שמגיבים ככה לדברי הגיון יביאו א ת בנם או ביתם לבגן ולבית ספר
אני מציעה שאם יחזירו את המורה הזאת ללמד שיהיו בכיתה שלה
כי הם בטח גם ירצו שהיא תעביר להם גם בנוסף ,שעורי הדרכה.
למה לא? מדינה חופשית. נאורות.הקץ לדיכוי.מדוכאי הארון קומו צאו הפיצו תורתכם
קדימה. בקרוב תוכלו לזנב מאחורי עוד מצעד גאווה.
כי כל המגינים עליה ועל זכותה, פה, לא יעשו מעשה כמוה בעצמם ,הם מחכים למורה הזאת ולשכמותה שיעשו בשבילם את העבודה השחורה ויאכלו גם את החרא שיבוא איתה ואז רצים לצעוק דיכוי דיכוי.
נחמד ,כל עוד הם לא עומדים במוקד המוקד.

גיבורי מקלדת
.
לא רואים אתכם בבית משפט מגינים עליה מחזיקים לה יד תומכים, לא, גם לא מוחים ומפגינים אל מול משרד החינוך רשת אורט והבית ספר המפטר,שולחים מכתב חתום שידעו מי אתם ולמה אתם מגינים עליה ומגנים אותם.אתם סוגרים עמוק בארון ומשלחים באומץ נאצות כלפי אנשי הגיון מבוגרים,כאן,אנונמיים לחלוטים בטוחים מכל רע.
לא רואים תכם בעיתון לא שומעים אתכם אצל נתן זהבי מוחים ומגינים.
אתם רק פה יוצאים כנגד קול ההגיון. כי זאת מילחמה אמיתית לצעוק על גמד או ספקולוס או עלי בשירשור הקודם על זה ועל אחרי ם כמונו שאנחנו האויב.
חכם.
אתם לא נישארתם מבויישים ללא עבודה , כי האמת, אתם יותר הרבה חכמים מהמסכנה הזאת.

אילו הם דיברי רווקים או הורים לילדים רכים מאוד
כשהילדים יגדלו השיר יהיה שונה
נוריתE
נוריתE • 12 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

כמו שאמר גמד, לא אכפת לי מי הרופא שלי כי הוא לא מעצב אישיות לילדים שלי.

ומה בדבר אבא ואמא של הילדים שלך (שמן הסתם יעצבו את האישיות שלהם). אתה מוכן שהם ילכו למועדוני סאדו?

כאחת שנמצאת בזה משלהי גיל ה 20 שלה
בעוד היא אם יחידה מפרנסת יחידה שדאגה להשאיר את הדבר הזה מחוצ לכתלי ביתה ,או עמוק במחשב
להפריד את חיי המין והנטיה שלה מהיותה אמא ,נקודה. ומעבר לזה לנתק את הנטיה שלה מהיותה אמא.
הבת שלי "גילתה "את זה רק באממע גיל העשרה כי היא התחילה להציץ לי מאחורי הגב ולא ממש דרשה הסברים וגם לא הדרכה או שעורים ואני בטח לא הצעתי לה, היא גם לא נימלטה אל ההורים שלי בפחד מאמא שלה ,
גידלתי ילדה טובה,בתנאים לא קלים למרות היותי "סוטה"
אני,אמא שלה.
והיום היא סטודנטית,לפסיכולוגיה, בת טובה, שתינו יוצאות לקניונים ובתי קפה ובח''ול גם מבלות ביחד במועדונים כל אחת בפינה שלה
אנ י דיי הצלחתי.

ואני בטוחה וידועת שגם הילדים של גמד ושאר האנשים פה שנושואים בין אם לשכמותנו או וניליים, זוכים לאהבה חינוך נאות וילדות נורמטיבית ללא שום קשר לנטיה הזאת שלנו
כי אנחנו אנשים בוגרים.
זה להתרסה הזאת.

אני מציעה לכמוך שלא להביא ילדים לעולם,סליחה מאוד על זה,מאוד,מכל הלב,רפאל
ולמה, כי אם אתה טוען שאני וכמותי מוסכנים באותה המידה לילדים שלנו,תחשוב על עצמך כאבא?
אתה לא חושש? או שזה רק אנחנו שלא באותה דעה שלך בנושא המורה?
רק?אנחנו? מממ אוקיי

כשאיין טיעונים הגיוניים או כשאים טיעונים בכלל
עוברים למתקפה שכזאת.

ולעינין העיניין
אנשי חינוך וציבור וכמותם נמצאים בנישה כזאת שדורשים מהם יותר
המורה האת עברה על החוק הידוע החברתי הזה הבלתי כתוב
לא יעזור כל מה שתתען נגדי ושבדעה שלי,ממש לא. sorry אין
ומעבר לזה,
עכשיו גם הילדים שלה יודעים מה אמא עושה במיטה וגם החברים של הילדים שלה וגם החברים של החברים,של הילדים שלה
וגם התלמידים שלה. כי היא רצתה,בעצם אני לא ידועת מה היא רצתה
אבל בשיקול דעת היא לא פעלה כי היא חשבה,רק על עצמה ולא על ההשלכות.וככה נופלים.
רפאל
רפאל • 12 באפר׳ 2013
להלכה אני מקבל את הטיעון העיקרי של החזרזירה ושל הגמד האמיץ. על תפקידים שונים חלים דרישות וחובות שלאו דווקא חלים על כלל הציבור. למשל, שופט בבית המשפט העליון איננו יכול להיות פעיל פוליטית ואיננו יכול לכתוב פובליציסטיקה. ולא מפני שפעילות פיליטית איננה מוסרית, אלא פשוט מפני ששופט כזה לא יוכל להיתפס (בתיקים שונים) כאובייקטיבי. כמו כן, יש קושי בכך שקצין בכיר בצה"ל (כמו צ'יקו תמיר) שעבר על תקנות של צה"ל ומסר דיווח שאינו אמיתי ימשיך בתפקידו. לקצין כזה קשה להנחיל לחייליו ערכים של ציות ושל אמינות. ולבסוף: מורה, שמבקש להנחיל לתלמידיו חדוות לימוד, משמעת עצמית ורצינות - אינו יכול להוות דמות מינית עבורם.

הסתכלתי על הפרק המדובר של סינגלס, ואני חושב שהקטע שבו מופיעה המורה הוא סופר מיני (אני לגמרי לא מבין איך אפשר להשוות אותו לסצנה שבה רואים מישהי הולכת בחוף עם בגד ים). קודם כל, היא מתנהלת בצורה מינית, ומחצינה מיניות. ויותר מזה - הקונטקסט שבו היא בחרה להופיע הוא סופר מיני, ואפילו סליזי. לכן, אני מוצא שההופעה שלה היא בעייתית בהחלט.

יחד עם זאת, אני לא בטוח שהטיעון הזה תופס למעשה. כלומר, אני תוהה אם רשת אורט היתה נוהגת כפי שנהגה במורה שהיה בוחר להשתתף באח הגדול, או במורה שהיה בוחר להשתתף באותה סידרה (סינגלס) ולהופיע על המסך באופן מיני, רק ונילי. אני בספק רב אם כל המהומה הזו היתה קמה אלמלא הקשר הבדס"מי. ואם אני צודק בכך, אז בהחלט מדובר באפליה על רקע מיני.
נוריתE
נוריתE • 12 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
להלכה אני מקבל את הטיעון העיקרי של החזרזירה ושל הגמד האמיץ. על תפקידים שונים חלים דרישות וחובות שלאו דווקא חלים על כלל הציבור. למשל, שופט בבית המשפט העליון איננו יכול להיות פעיל פוליטית ואיננו יכול לכתוב פובליציסטיקה. ולא מפני שפעילות פיליטית איננה מוסרית, אלא פשוט מפני ששופט כזה לא יוכל להיתפס (בתיקים שונים) כאובייקטיבי. כמו כן, יש קושי בכך שקצין בכיר בצה"ל (כמו צ'יקו תמיר) שעבר על תקנות של צה"ל ומסר דיווח שאינו אמיתי ימשיך בתפקידו. לקצין כזה קשה להנחיל לחייליו ערכים של ציות ושל אמינות. ולבסוף: מורה, שמבקש להנחיל לתלמידיו חדוות לימוד, משמעת עצמית ורצינות - אינו יכול להוות דמות מינית עבורם.

הסתכלתי על הפרק המדובר של סינגלס, ואני חושב שהקטע שבו מופיעה המורה הוא סופר מיני (אני לגמרי לא מבין איך אפשר להשוות אותו לסצנה שבה רואים מישהי הולכת בחוף עם בגד ים). קודם כל, היא מתנהלת בצורה מינית, ומחצינה מיניות. ויותר מזה - הקונטקסט שבו היא בחרה להופיע הוא סופר מיני, ואפילו סליזי. לכן, אני מוצא שההופעה שלה היא בעייתית בהחלט.

יחד עם זאת, אני לא בטוח שהטיעון הזה תופס למעשה. כלומר, אני תוהה אם רשת אורט היתה נוהגת כפי שנהגה במורה שהיה בוחר להשתתף באח הגדול, או במורה שהיה בוחר להשתתף באותה סידרה (סינגלס) ולהופיע על המסך באופן מיני, רק ונילי. אני בספק רב אם כל המהומה הזו היתה קמה אלמלא הקשר הבדס"מי. ואם אני צודק בכך, אז בהחלט מדובר באפליה על רקע מיני.

אתה צודק
זה בגלל הבידיסמ
נטו.
היה סיפור בארצות הברית לפני כמה שנים על חיילת שנתפסה בסרט כחול והועפה במיידי מצבא ארצות הברית,או שזאת היתה מורה ופוטרה.
עכשייו,אותה אחת מי שלא היתה לא פוטרה כי היא סטריטית אוהבת מין פרוע שזאת אכן נטיה מינית,אלא כי היא עשתה פורנו.ונתפסה.

הסאדו כאן הוא שווה ערך לפורנו מבחינת החוק הלא כתוב על אנשי חינוך/ציבור וכאלו
לא נטיה מינית לא,אפלה על רקע מיני אלא למעשה לא מקובל חברתית.
אם המורה היתה מגלה בפומבי שהיא לסבית והיתה מפוטרת הסיפור היה אחר לחלוטין.
אתה פה תכלס הופך את הסאדו למשהו שהוא לא בכלל
רק כי אתה רוצה לבסס טיעון לא שריר. ראה "טיעון" ההורים הלא כשירים כי הם עוסקים בסאדו.
לא עובר לא תופס לא,קים ,לא זה והזה גם לא.

עכשיו לך שנה את דעת הקהל ואת המוקבל או שלא מקובל חברתית.
המורה הזאת היתה מועפת גם אם היה מתגלה סרט כחול ביתי שלה.או אם היו תופסים אותה באינטרנט בצטים באתרי מין.
החשיפה הציבורית הזאת מרצון היתה בעוכריה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:

רפאל, אנחנו נמצאים במציאות בה מקפיאים קידום ובסופו של דבר מלווים החוצה בבושת פנים אלופים, כמו האלוף צ'ייני, רק כי ביקרו במועדון חשפנות ואתה רוצה להגיד לי שלא היו מפטרים מורה לו הופיע במועדון סקס בתפקיד "מלמד", בליווי שתי נשים חצי ערומות?
נוריתE
נוריתE • 12 באפר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

רפאל, אנחנו נמצאים במציאות בה מקפיאים קידום ובסופו של דבר מלווים החוצה בבושת פנים אלופים, כמו האלוף צ'ייני, רק כי ביקרו במועדון חשפנות ואתה רוצה להגיד לי שלא היו מפטרים מורה לו הופיע במועדון סקס בתפקיד "מלמד", בליווי שתי נשים חצי ערומות?

גמד
הם תקפו תוקפים יתקפו בכל הצרות
כי אין להם טיעון הגיוני אחד בודד.
זאת תקטיקת השתקה ידועה.לא?
אם אין לך מה להגיד- תרביץ. icon_rolleyes.gif
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 12 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:

אני לא בטוחה רפאל.
המורה הזו לא עשתה משהו ״רע״. היא פשוט עשת החלטה שגויה ומשלמת עליה.
במציאות של ימינו, לפני שמקבליל אדם לעבודה עושים גוגל על שמו כדי לגלות דברים. מחפשים את חשבון הפייסבוק שלו ומציצים כאן ועל פי זה מקבלים החלטה.
אישית, אני לא חושבת שהיו צריכים לפטר אותה, ועם זאת, הפיטורים שלה לא מזעזעים אותי ולא מפתיעים אותי. אם תלמידיה לא היו מזהים אותה כל הסיפור הזה היה נשכח וכנראה שהיא היתה ממשיכה לתפקד כמורה נהדרת עד הפאשלה הבאה.
אם היו מגיעים למועדון הורים לתלמידים ומזהים אותה, אז זה מזעזע אותי שפיטרו אותה.
כאן, הבחורה פשוט הלכה לתוכנית טלויזיה ו״שיחקה״ תפקיד (נו באמת) ואז לא מבינים מה פתאום וכו׳. אז יש הסבר. זה לא תלוש ולא חיפשו אותה.
לגבי הליך הפיטורים עצמו, אני לא מתמצאת בדיני עבודה ובחקיקה בנושא, אני לא יודעת אם היו צריכים לנהוג אחרת לפני הפיטורים ואם נעשה שם משהו שהוא לא בצדק, אני מקווה ומאחלת לה שתזכה.
אבל לתלות את הפיטורים האלה באפליה, זו ממש לא הדרך לזכות (לדעתי הלא מקצועית), כי משתמע מהכתבות בנושא שזו לא הסיבה.
Winner​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 13 באפר׳ 2013
Winner​(מתחלפת) • 13 באפר׳ 2013
אוקי אם אני מבינה נכון הצדכתכםלפיטורין מסתכמות ״בטעות שעשתה כשנחשפה״. שזה כבר התקדמות..
אני שוב אחזור על כמה נקודות חשובות בהקשר הזה
1.אי אפשר להשוות לסרט פורנו כי לא היה עירום והיה מגע מינימלי.
2.אם משווים לפי אותם פרמטרים של לבוש דומה ומגע זהה אני כן רואה הקבלה בשחייה ביחד או ריקוד לפי מה אתם קובעים פרמטרים שהחשיפה היא מוגזמת?
3.כאחת שבילתה הרבה במועדונים של ריקודי עם אני יכולה להגיד לכם לבטח שגם הם מאוד מינים אולי יותר מהדנגן שלא נדבר על כל הנשואים שבוגדים שם. האם גם הם לא יכולים להיות מורים?
4.הצלחתם לגלות שהיא אוהבת חשיפה במה ומצלמה זה עברות? אולי בגלל התכונות האלה היא בכלל הסכימה להיות מורה?
5.בתביעה שלה מוזכרות מס דוגמניות של הלבשה תחתונה ששיחקו /השתתפו בראליטי הדוגמניות והן סלב בבהס שלהן והכל בסדר איך אתם מסבירים את זה ?האם זו לא אפלייה?
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 13 באפר׳ 2013
זה כזה שוק אדיר עבור אנשים מסוימים לגלות שמורים גם יכולים להיות אנשים מיניים
כאילו שלמורה אסור שיהיו חשקים מיניים, בין אם האדם מורה או רופא
כל עוד הוא שפוי מספיק לעשות הפרדה בין חיי המין שלו לבין האחריות שיש לו במקצוע שהוא עוסק
אני לא רואה שום בעיה עם זה, הרי זה לא שהיא מלמדת את התלמדים בדסמ
במידה והיה מתגלה שהיא חורגת מתפקידה ומאפשרת לפעילויות הפנאי המיניים שלה לפלוש להוראה
אז זו סיבה בהחלט מוצדקת להרחקה, אבל מאחר והיא לא עשתה שום דבר בסגנון מה שעשו לה היה לא צודק, וטוב מאד שהיא תובעת.
מלכתא
מלכתא • 13 באפר׳ 2013
משעשע שכולם פה בטוחים שיש להם זכות לדעת הכל על כולם

אם נעשה בדיקה שרירותית כאן, נגלה כי -
בדסמים הם מורים, רופאים, עורכי דין, שופטים, מנהלי ב"ס (הכרתי כמה פה), תלמידים בב"ס, פנסיונרים חביבים, סטודנטים, דתיים, חרדים, ערבים, הייטקיסטים, מנהלי חברות ועוד ועוד...
icon_eek.gif
די? אתם בשוק?
עכשיו תחשבו על האנשים שסובבים אתכם, כל אחד מהם עשוי להיות בדסמי.

עכשיו חשבו שנית, אתם באמת מסכימים לבודד כל אחד בגלל העיסוק שלו בזמנו החופשי?
זה לא שאותה מורה העמידה בשורה את כל הבנים בכיתה ואמרה לבנות שהן צריכות להשפיל אותם.
לצורך השוואה, היתה מורה שהעמידה ילדים אשכנזים ליד הלוח ואמרה בכיתה שאת הילדים הללו הנאצים לא היו הורגים כי הם דומים לגרמנים, אבל את אותה המורה אף אחד לא פיטר.

העיסוק הפרטי של מרצה או מורה בזמנו החופשי- זה לא עניינו של אף אחד.
אחרת, השלב הבא יהיה לדרוש לפטר מורים שהלכו להפגנה חברתית, שעוסקים בדיג (כי זה פוגע בבע"ח), שגרים בישובים מסויימים, הומוסקסואלים, בליינים וכו' וכו'.