בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכולם אבל בעיקר לנשלטים ותיקים

דוק_בי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 15 באפר׳ 2013
דוק_בי​(נשלט) • 15 באפר׳ 2013
אני נשלט, חושב שאני דו-מיני, נשוי ומעדיף גברים כשולטים (עוד לא ניסיתי אישה כשולטת). אין לי שולט קבוע למעט מישהו שלעיתים שולט בי במצלמה כבר שנים. ניסיון בחיים היה לי רק במפגשים חד-פעמיים (ולמרות שכמה רוצים להמשיך, אני די מבוהל). לעניין השאלה שעל הפרק, אני חושב שלא הייתי מוותר על ההתרגשות הזאת (אני לא מכיר משהו דומה) ועל החוויה הזאת בשום אופן.

כשקורה ואני מוצא לי שולט למפגש, ואני על הברכיים עם הזין שלו בפה שלי, ואני מנסה להסתכל על עצמי מהצד ולנסות להבין את זה, אני יודע שזה משהו מסוג אחר של תחושות, משהו שבחיים הרגילים שלי לא קורה בשום דרך.

אז לא - לא מוכן לוותר ומברך את היום שגיליתי את עצמי ככזה.
נשלט גברי​(נשלט)

נושא מצויין מעניין איך הוא לא עלה כאן קודם

נשלט גברי​(נשלט) • 15 באפר׳ 2013
זו שאלה מורכבת ולא פשוטה לענות עליה, יש כאן כאלה שלא עונים עליה חד משמעית ויש כאלה שעונים חד משמעית מוותר או לא מוותר.

מי שאינו עונה על התשובה חד משמעית ואני מצטרף לקבוצה הזו אין זה אומר שהוא אינו סגור על עצמו, ייתכן והסיבה נעוצה בכך שהוא בעצם לא מצא את החצי או השלם השני שלו, לא הגיע עדיין לנחלה , לא מצא את האיזון הדרוש ודרך הביניים ולכן נפשו עדיין בלבטים ובמחשבות של אילו ... ואילו...

הייתי במספר קשרים שכאלה אך עדיין לא מצאתי חיבור ואהבה אמיתיים שאוכל לומר וואלה אני שלם עם עצמי במאת האחוזים ולא הייתי מוותר לעולם על הנטייה הזו שלי .
עד שזה לא יקרה אני כנראה תמיד אשאר עם המחשבות הללו, כמו שמישהו כאן אמר , יום אחד במצב רוח אחד שאתה נהנה מזה ולא תרצה להחליף את הריגוש הזה בעד שום דבר אחר ויום אחר אתה במצב רוח אחר שאתה שונא את עצמך על הנטייה הזו בך במיוחד אחרי הכרויות עם בחורות וניליות נהדרות אך אינן עושות לך את זה במנטלי כמו שאתה אוהב ורגיל.

הייתי יכול להיות נשוי מזמן עם ילדים, הכרתי באמת נשים וניליות איכותיות במראה ובאישיות אבל אוי הנטייה הזו כמה שהיא יכולה להיות גם הרסנית.
מצד אחד הייתי מוכן לוותר על הנטייה הבדס"מית ולו רק בגלל שהחיים הם פשוטים וקלים יותר, הצע הנשים הוא הרבה הרבה יותר רחב ומגוון, נכון יש המון ונילים ווניליות שהם לבד מי יודע מה הסיבות חלקם בגלל שבחרו בכך, אצלנו זה לא תמיד מבחירה אלא מאילוץ, מהצע אפשרויות נמוך, מסטנדרטים שהתרגלת אצל בחורות וניליות (מלבד הנושא המיני) שאינם קיימים כמעט כאן ואם כן אז בכמות קטנה.
מצד שני לו הייתי ונילי מי יודע אם הייתי מגיע לאותם עוצמות ריגוש מיניות , נפשיות, רגשיות, פיסיות כמו בבדס"מ לכן מהבחינה הזו לא הייתי מוותר.

התשובה אינה ברורה, אבל העובדה נשארת קיימת , זה מה שאתה ולעולם לא תוכל להתנתק מנטייתך, תשתדל לחיות בשלום עם עצמך, תעשה ככל יכולתך להנות מעצמך וממה שאלוהים העניק לך כי בהחלט אפשר להנות כי את היכולת להנות תודה לאל יש לך, תמצא איזון לזה בחיים כמו לכל דבר, אל תהיה אובססיבי ושוב חפש את דרך הביניים שתוביל אותך לנחלה הבטוחה ושם כנראה לא תצטרך להתחבט בשאלה האם הייתי מוותר על הנטייה או לא מוותר.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 באפר׳ 2013
כן, מאמינה שהייתי מוותרת, ובנפש חפצה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 באפר׳ 2013
SWAY, האם השאלה מופנת לנשלטים כי אתה חושב שההתודדות שלכם קשה יותר? או בגלל שלדעתך שולטים יכולים לכבות את מתג השליטה יותר בקלות?
SlaveToPrincess

מאד תלוי

SlaveToPrincess • 15 באפר׳ 2013
ברווח ובהפסד הכרוכים בכך. אבל להוציא אותו לגמרי מעצמי? חבל.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 11 שנים • 17 באפר׳ 2013
venus in our blood​(שולטת) • 17 באפר׳ 2013
הייתי מוותרת , אבל הבדס''מ הוא חלק ממני , כך שיש משהו קצת לא הגיוני בשאלתך.
ברמה התיאורטית, הייתי מעדיפה שלא להיות ''סוטה ''
ברמה המעשית, השלמה עצמית הינה מהות העניין, בדס''מ זה הכי, אחי icon_twisted.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 11 שנים • 17 באפר׳ 2013
דוכיפת​(נשלט) • 17 באפר׳ 2013
בהחלט כן.
נכון,אני נהנה ואוהב להיות תחת עקבה של דומית,לשרת,להעריץ לציית,לחטוף.מאד.כי זהו מקומי.
אבל לא יכול להתעלם מהמגבלות שסטיתי יצרה לי ובעיקר החור השחור שקיים ביחסים עם רעייתי.
ואולי מפני שאני מהגוורדיה הישנה,מתקופת החושך,לפני פרוץ האינטרנט ואח"כ הדאנג;ן,אין ספק שהצורך להכיר דומיות,אפילו בתשלום,ההיצע המצומצם,ובעיקר הדרכים העקלקלות למצוא אותן,גזלו ממני זמן רב ואנרגיה רבה.
שוב,נהניתי מחוויות עמוקות ,הכרתי דומיות מדהימות אבל,עד כמה שניתן להתיחס לשאלה כזו,התשובה היא כן וזאת כאשר בפועל הדבר בלתי אפשרי',לא בדיעבד,לא בהווה ולא לעתיד.מי שבפנים-בפנים,
לכן,ובעיקר שהיום המצב שונה,הבדסמ,הפמדום יצא(יחסית)מהחושך לאור,מה שאני ממליץ-להנות מהסטייה,להתמסר לה לקבל את זה שהנשים מקומן מעלינו,,כי להיות בסאבספייס עמוק,אמיתי זו התנסות וחוויה שלא מהעולם הזה .ואולי כן
icon_smile.gif
שולט בוגר ואמיתי​(שולט)
לפני 11 שנים • 19 באפר׳ 2013

לא מוותר

אני ניסיתי בתקופה מסוימת לצאת זה רק היה מתסכל זה חלק ממה שאני אצלי זה דרך חיים
SWAY
לפני 11 שנים • 19 באפר׳ 2013

דיון מרתק

SWAY • 19 באפר׳ 2013
תודה לכל המתדיינים, מאוד שמח שהשאלה שלי עוררה אנשים חחכמים לחשוב,

בטי פניתי במיוחד לנשלטים משום ההתמודדות שלנו לדעתי (וגם מחקרים מראים) קשה יותר משל שולטות ונשלטות וגם שולטים.

אני רוצה להגיב למשהו שעלה פה מכמה מהאנשים

ההפרדה אצלי מאוד ברורה בי די אס אם והפנטזיה אינם דרך חיים אצלי, במוסן שיש אצלי הפרדה בין דמותי כסאב, נשלט, חסר דעה או אינו מביע אותה ללא רשות, לומת דמותי בחיי האמיתיים.
ללא קשר זה קצת טרן אוף בשבילי אדם שהבידיאסאם הוא דרך חיים אצלו במובן שאצלו להשפיל ולשלוט או להיות מושפל ולהישלט זה חלק מהאישיות, ואז באמת אי אפשר לוותר על זה. אני מאמין שהרוב המוחלט שאמרו שבידיאססאם הוא דרך חיים לא התכוונו לכך לכן פותח דלת לדיון נוסף:
מה זה האמירות: בידיאסאם זה חלק ממני?, אין אצלי הפרדה בין וניל לבידיאסאם?, אני שולטת באופי שלי? וכו'.

מעניין

icon_idea.gif