שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול כספי מה דעתכם ?

aleks​(נשלט)
לפני 11 שנים • 18 באפר׳ 2013

ניצול כספי מה דעתכם ?

aleks​(נשלט) • 18 באפר׳ 2013
חברים רציתי לשמוע את דעתכם בנושא ניצול כספי ביחסים בין המלכה לעבד ( כמובן לא מדובר במלכות בתשלום)

האם הניצול הכספי הוא דבר הכרחי, שהרי העבד חייב למלא אחר רצונותיה של המלכה, או האם ניתן להסתדר בלעדיו, האם יש חלופות לעניין הזה ?
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 18 באפר׳ 2013
בעבר מעולם לא חשבתי שניצול כספי זה פטיש מיני שמביא לפורקן מיני, כששמעתי על ממדי התופעה הבנתי שכנראה זה אכן פטיש ככל שאר הפטישים.

רק מה כאן צריך להפריד בין אילו שאוהבים את זה וזה הפטיש שלהם לאילו שעושים זאת מסיבות אחרות.

אני מניח שכשם שיש נשלטים שזה הפטיש שלהם להיות מנוצלים כספית כחלק מניצול באלמנטים נוספים או אך ורק זה, כך גם יש שולטות שנהנות לנצל כספית והן באמת נהנות מזה.

אבל יש כאן כאלה שולטות שאין זה הפטיש שלהן, הן אוהבות/זקוקות לכסף ולא מעניין אותן שום דבר אחר מעבר וכאן זו במה טובה למצוא פראיירים שמשלמים ועל פי כן הניצול הכספי כאן הוא מהמקום הלא נכון.
יש גם נשלטים שמסכימים להיות מנוצלים כספית בעל כורחם, כלומר הם מודעים לניצול ומסכימים לו אך לא שהם שואבים מכך סיפוק מיני כלשהו, אלא כי כי המלכה דורשת ואני מציית לה גם אם איני נהנה מזה או כי זו הדרך היחידה שלי אולי להתקרב איכשהו למלכה.

אני בעד כל פטיש שעושה טוב לשני הצדדים ומגיע מהמקום הנכון והאמיתי במקרה כזה בעד גם הפטיש שנקרא ניצול כספי אבל לא הכסף הוא האישיו כאן העיקרי אלא השליטה.
Snitch
Snitch • 18 באפר׳ 2013
חייב להודות שלו לא הייתי מעין תפרן נצחי, סביר להניח שהפטיש הזה היה מככב בארסנל הסטיות הנפוצות שלי.
יש משהו משפיל מאד במחשבה שמישהי לא רוצה אותי או אפילו די סולדת ממני, אבל נמצאת איתי רק בשביל הכסף שלי.

בקיצ - לטעמי, זה לא בהכרח כל כך הכרחי, אבל ללא ספק מוטיב מגניב שמוסיף לאלמנט ההשפלה.
מלכתא
מלכתא • 18 באפר׳ 2013
חובה? ממש לא...
לי אישית זה בכלל לא עושה את זה....
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
לפני 11 שנים • 19 באפר׳ 2013

ניצול\סחיטה

LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 19 באפר׳ 2013
גם אני לא הבנתי את זה בהתחלה וגם שמעתי על פטיש סחיטה כספית.. שזה כמה רמות מעל
ופחות הבנתי והתחברתי לזה אבל עובדה שקיים דבר כזה, וזה מדליק לא מעט אנשים

כמו שכבר אמרתי בדיון אחר פהלגבי על מה שקשור לניצולים
שכל אחד יעשה מה שבא לו
ולאף אחד אין כאן זכות לשפוט את השני זה עולם של סטיות ופטיש ופנטזיות וזה המקום להגשים אותן..
כל עוד יש הסכמה בין השני הצדדים וכולם נהנים כל הקלפים כשרים...
א האסלה​(לא בעסק)
א האסלה​(לא בעסק) • 19 באפר׳ 2013
בעיניי זה לא משנה עם זה ניצול כספי או ניקיון או כל פטיש אחר
מה שחשוב שקובעים גבולות ברורים
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 19 באפר׳ 2013
אהבתי את ההתייחסות של כל אחד ואחת מכם.תודה רבה !!!
אשמח לתגובות נוספות

icon_lol.gif icon_razz.gif
מלכתא
מלכתא • 19 באפר׳ 2013
רק אל תשאל נשים סחטניות... כאלו תמיד יהיה בעד
אלריק!
אלריק! • 19 באפר׳ 2013
icon_cool.gif יש יותר מדי מלכוודות דבש בעניין הזה.

לא בא לי טוב. לא אם אני עני ולא אם אני עשיר.
Bullitt​(נשלט)
לפני 11 שנים • 20 באפר׳ 2013
Bullitt​(נשלט) • 20 באפר׳ 2013
אין לי שקל על התחת