סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרפורי גסיסה אחרונים של (הוטמייל) מסנג'ר

ונילו
לפני 11 שנים • 12 בינו׳ 2013

פרפורי גסיסה אחרונים של (הוטמייל) מסנג'ר

ונילו • 12 בינו׳ 2013
ב-15 למרץ 2013 מייקרוסופט והוטמייל דרכה יפסקו לחלוטין את פעילותו של המסנג'ר הוותיק.
תחתיו, יכנס לשימוש סקייפ אותו קנתה מייקרוסופט בסכום דמיוני לפני זמן מה.
כבר היום, ניתן להיכנס לסקייפ באמצעות חשבון ההוטמייל או חשבון ה-LIVE הוותיקים כאשר כל רשימת הקשר עוברת אוטומטית מהמסנג'ר הישן לסקייפ.
בעמוד הכניסה לסקייפ בחרו כניסה באמצעות "חשבון מייקרוסופט".

היות ונהוג אצל רבים מגולשי הכלוב להמשיך שיחות פרטיות במסנג'ר הוותיק, דעו כי בעוד כחודשיים תוכלו להמשיך לנהוג כך, אך דרך הסקייפ בלבד.

מוגש כשירות לציבור הסוטים.
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 12 בינו׳ 2013
שכחת להמליץ לשמור את הסטוריית ההודעות(:
אצלי לפחות יש כמה שיחות משובחות מאוד
icon_smile.gif

תודה על האינפורמציה
נוריתE
נוריתE • 12 בינו׳ 2013
שונאת סקייפ ושונאת מסנג'ר עוד יותר.
Madame T​(שולטת)

Re: פרפורי גסיסה אחרונים של (הוטמייל) מסנג'ר

Madame T​(שולטת) • 12 בינו׳ 2013
ונילו כתב/ה:
ב-15 למרץ 2013 מייקרוסופט והוטמייל דרכה יפסקו לחלוטין את פעילותו של המסנג'ר הוותיק.
תחתיו, יכנס לשימוש סקייפ אותו קנתה מייקרוסופט בסכום דמיוני לפני זמן מה.
כבר היום, ניתן להיכנס לסקייפ באמצעות חשבון ההוטמייל או חשבון ה-LIVE הוותיקים כאשר כל רשימת הקשר עוברת אוטומטית מהמסנג'ר הישן לסקייפ.
בעמוד הכניסה לסקייפ בחרו כניסה באמצעות "חשבון מייקרוסופט".

היות ונהוג אצל רבים מגולשי הכלוב להמשיך שיחות פרטיות במסנג'ר הוותיק, דעו כי בעוד כחודשיים תוכלו להמשיך לנהוג כך, אך דרך הסקייפ בלבד.

מוגש כשירות לציבור הסוטים.

הכניסה לסקייפ תהיה לפי אותו המייל של המסנג'ר הנוכחי? ואיך אמור להתבצע טכנית מעבר רשימת הקשר לסקייפ, או שברגע שנכנסים לסקייפ כל הרשימה פשוט תעבור לשם?
ונילו
ונילו • 12 בינו׳ 2013
ככול הידוע לי, ונכון להיום, ניתן יהיה להיכנס לסקייפ לפי אותו מייל של המסנג'ר הנוכחי.
ברגע שנכנסים עם החשבון המייל, רשימת הקשרים אמורה לעבור ישירות, ובאופן אוטומטי.

בכל מקרה, כבר היום ניתן להיכנס לסקייפ עם חשבון המייל של הוטמייל, אז נראה לי שזה יהיה רעיון טוב להתנסות כבר עכשיו כדי ולראות איך זה עובד כשעוד שתי התוכנות עובדות.

בעמוד הכניסה לסקייפ יש לבחור בצד את האפשרות כניסה באמצעות "חשבון מייקרוסופט", ובמסך שיפתח ניתן להכניס את המייל של המסנג'ר הנוכחי.

בהצלחה.

רק אושר!
אתנה
לפני 11 שנים • 18 בינו׳ 2013

מקפיצה

אתנה • 18 בינו׳ 2013
שרשור מוקפץ כי זה נושא חשוב : )
ונילו
לפני 11 שנים • 13 במרץ 2013

הנה זה בא

ונילו • 13 במרץ 2013
שרשור מוקפץ

לכל מי שפספס/ה,

אל תגיד/י "לא ידעתי", אל תגיד/י "לא שמעתי"

החל ממחרתיים, אין יותר מסנג'ר של מייקרוסופט.
ייתכנו בעיות גישה כבר בימים הקרובים.

היוזר שלכם עם רשימת הקשר נותר כפי שהיה (ומופרד מחשבון סקייפ אחר שאולי יש לכם), רק שעכשיו הכניסה אליו תהיה דרך המקום המתאים לכך במסך הכניסה של הסקייפ.

רק אושר!
לילי ש'
לילי ש' • 13 במרץ 2013
אני רוצה להכנס למסנג'ר הישן ולראות שיחות נפש עם האקסים?

אני לא. אבל אני אעשה את זה בכל זאת.
Madame T​(שולטת)

התאריך נדחה מעט

Madame T​(שולטת) • 13 במרץ 2013
להלן ההודעה של צוות מסנג'ר:

החל ב- 8 באפריל, 2013 אנו מוציאים את שירות Messenger הקיים משימוש ומרכזים יחד את התכונות הנפלאות של Messenger ו- Skype. הוצאת Messenger משימוש תתבצע במהלך כמה שבועות; ה- 8 באפריל הוא היום הראשון שבו ייתכן שתידרש לעדכן ל- Skype.

כדי להמשיך לשוחח בצ'אט עם אנשי הקשר שלך ב- Messenger עדכן ל- Skype והיכנס באמצעות חשבון Microsoft (זהה למזהה שבו השתמשת כדי להיכנס ל- Messenger) ואנשי הקשר שלך יהיו שם. תוכל לנהל שיחות מיידיות ושיחות וידאו בדיוק כמו בעבר, וגם לגלות דרכים חדשות לשמור על קשר עם Skype במכשיר הנייד ובמחשב הטאבלט שלך.