לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Speculum - מפשק אנאלי

arled
לפני 11 שנים • 24 באפר׳ 2013

Speculum - מפשק אנאלי

arled • 24 באפר׳ 2013
היי,
מישהו יודע איפה קונים בארץ?

מנגנון החיפוש לא הניב תוצאות, אז אני אניח שאין שרשור בפורום על Speculums..

לכן בהזדמנות זו אני מזמין את כל מי שיש לו חוויות מהמכשיר הנבזי, לשתף icon_smile.gif
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 24 באפר׳ 2013
מוכרים אותם בחנויות למכירת ציוד רפואי. וניתן להזמין, אם אין להם בנמצא.
אבל לא יכולתי להתאפק: זהו מכשיר ממש מסוכן למי שלא מיומן ולא מתמצא לפחות קצת באנטומיה ופיזיולוגיה של האזור המדובר. שימוש לא נכון, או גס מדי, או ממושך מדי, ועוד כמה דברים, יכול לגרום להמון סיבוכים, ביניהם סיבוך נוראי ובלתי הפיך של פגיעה בשריר הטבעתי, אשר יגרום לאי-יכולת לשלוט על פליטת גזים וצרכים. ואני כבר חא מדברת על זיהומים, פרולפס ועוד המון סיבוכים.
אז אנא ממך, שקול שימוש ואם עדיין ה"בעד" מנצח, תוודא שאתה יודע כמה ואיך...
שרמומית

Re: Speculum - מפשק אנאלי

שרמומית • 24 באפר׳ 2013
אפשר למצוא את זה בפאן סטאף, דיזינגוף סנטר.
arled
arled • 24 באפר׳ 2013
סוררת בשקט כתב/ה:
מוכרים אותם בחנויות למכירת ציוד רפואי. וניתן להזמין, אם אין להם בנמצא.
אבל לא יכולתי להתאפק: זהו מכשיר ממש מסוכן למי שלא מיומן ולא מתמצא לפחות קצת באנטומיה ופיזיולוגיה של האזור המדובר. שימוש לא נכון, או גס מדי, או ממושך מדי, ועוד כמה דברים, יכול לגרום להמון סיבוכים, ביניהם סיבוך נוראי ובלתי הפיך של פגיעה בשריר הטבעתי, אשר יגרום לאי-יכולת לשלוט על פליטת גזים וצרכים. ואני כבר חא מדברת על זיהומים, פרולפס ועוד המון סיבוכים.
אז אנא ממך, שקול שימוש ואם עדיין ה"בעד" מנצח, תוודא שאתה יודע כמה ואיך...

נגסתי בפיתיון icon_smile.gif

איכפת לך לשתף קצת יותר על הסכנה? ולמה את כל כך בטוחה שזה גורם לדברים האלו? רוב האנשים שמשחקים משחקים אנאליים בכלל לא מבינים בפיזיולוגיה של האזור.
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}

מסקרן

LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 24 באפר׳ 2013
גם אני לא בדיוק הבנתי מה מדובר
ואשמח לשמוע חוויות ומה הסיכונים הכרוכים בכך כפי שציינו
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 11 שנים • 25 באפר׳ 2013
סוררת בשקט​(אחרת) • 25 באפר׳ 2013
כמו שכבר כתבתי: הפגיעות יכולות להיות מגוונות- פגיעה ברירית יכולה להביא לזהומים קשים- חיידקי המעיים אמנם לא מזיקים ואף נחוצים במעי, אבל אם אם חודרים לרקמות, הזהום יכול להיות מאוד קשה והוא קשה גם לטיפול כי האזור הוא לא נקי מחיידקים אף פעם (עקב נוכחות חיידקי מעי. ולא כי אני רומזת למצב היגייני של מישהו). אם החיידק הזה חודר לדם, מה שיתכן מאוד בעקבות פגיעה ברירית, יכול לגרום אף לזיהום מסכן חיים. בתקשורת אוהבים לקרוא לזיהומים בחיידקי מעיים- חיידק טורף, בטח שמעת. (מושג אידיוטי לייצר ספין, אבל הזהומים באמת קשים).
בנוסף, יש את הפגעיות המכניות, כגון פיסורה, שפרט לכאב ואי-נוחות שהן גורמות, יכולות להביא לסיבוכים, כגון זיהומים, עצירות ועוד.
וכמו שכבר כתבתי, גולת הכותרת היא פגיעה בשריר הטבעתי, קרי ספינקטר חיצוני, שהוא המחסום הרצוני היחיד בין תוכן המעי לאוויר העולם.
כלומר, פגיעה בו, שהרבה פעמים היא בלתי הפיכה, גורמת לאדם אי-יכולת לשלוט על צרכיו. הייתי בניתוח השלישי של בחורה שעברה אונס אנאלי וגם הניתוח השלישי לא החזיר לה את התפקוד התקין. היה אצחנו לא מזמן ניתוח השתלת ספינקטר מלאכותי נסיוני, לאדם שהספינקטר שלו נפגע מספקולום, שאחרי הניתוח הזה אדם צריך ללחוץ על כפתור, כדי לעשות את צרכיו. וגם מישהי יקרה ללבי, שגם עברה אינוס אנאלי ופגיעה מסויימת בעצבי האזור, שמאז נעזרת בחוקנים באופן יומיומי, כי לא מסוגלת להרפות את שריר הספינקטר.
מקווה שעכשיו זה ברור שזה מסוכן ושזה לא כמו לקנות ויברטור או צעצוע אחר ב"פאן סטאף" ואנשים צריכים לקרוא הוראות, מה שנקרא, לפני שמנסים.
כלומר, שוב- אני לא מנסה להרוס לכם פאן ופנטזיות, ולא אומרת ש"אסור לנהוג, כי זה מסוכן". אני רק אומרת שכדאי לקרוא ולהבין את ספר התיאוריה, לפני שאוחזים בהגה.
ומידע הרי היום לא חסר ואין צורך היום לשבת ולחפש באינציקלופדיה הרפואית, היום יש אינטרנט וגוגל לכל ס/שוטה. icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
arled
arled • 25 באפר׳ 2013
אוקי סוררת icon_smile.gif

ראשית תודה על הפירוט! אני מעריך את זה

ציטוט: וכמו שכבר כתבתי, גולת הכותרת היא פגיעה בשריר הטבעתי, קרי ספינקטר חיצוני, שהוא המחסום הרצוני היחיד בין תוכן המעי לאוויר העולם.

אני רואה את זה קורה רק אם מישהו סוחט את הידית של הספקולום בלי לחשוב פעמיים..או שבאיזו תאונה ביזארית הידית נלחצת למקסימום.
בערך כמו באונס אנאלי. לא שאני מבין גדול בפיזיולוגיה אבל מה שאת מתארת לגבי ההשפעות של מין אנאלי כפוי זה תוצאה של הרחבה אי הדרגתית של הספינקטורים. זו אומרת הרחבה מיידית לרוחב די גדול (4 ס"מ במקרה של מין אנאלי כפוי או הרבה יותר מכך במקרה של הכנסת חפץ בכפיה)

לגבי פגיעה ברירית..כן אני מבין מה את אומרת, אני לא יודע כמה הסתכלת על מפסקים אנאלים שונים אבל הזוויות שלהם די כהות.

ורצוי גם לומר שמפסק וגינאלי ממש לא מתאים לשימוש אנאלי.

http://i.imgur.com/ZxMWIoB.jpg

יש גם תופעה של מכירת המכשיר שמשמש להחזקת רקמות פתוחות (לא יודע מה שמו) כמפסק אנאלי - הוא כלל לא מעוצב להחדרה אנאלית. זה מכשיר כירורגי. ,תמונה:

http://i.imgur.com/b4pTi2C.jpg

הנה מפסק אנאלי שאני חושב שיש לו פוטנציאל מאוד נמוך לגרום לנזק לרירית

http://i.imgur.com/7ccKwxi.jpg

שמת לב גם לבורג שם? הוא נועד כדי לקבע את הפתיחה ולא לאפשר לידית להילחץ בטעות ולגרום לנזק בלתי הפיך..

מה דעתך?

האם עכשיו את פחות סוררת? icon_rolleyes.gif
arled
arled • 25 באפר׳ 2013
LoLLipOp Chainsaw כתב/ה:
אפילו בלי לקרוא את ההסבר התמונה פשוט נראת לי אכזרית...!! icon_rolleyes.gif icon_redface.gif

ועם לקרוא את ההסבר? icon_wink.gif איך ספקולום נראה לך?