ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות- בשביל מה הם כאן בעצם?

רפאל
לפני 11 שנים • 28 באפר׳ 2013
רפאל • 28 באפר׳ 2013
אני מסכים עם הטענה שכל אחד וכוס התה שלו, ושהמונחים "שולט" ו"נשלט" מתייחסים למגוון רחב של נטיות והעדפות. רק נטייה אחת אני באמת לא מקבל, וזו הנטייה לאפס, לבטל לזלזל או להתפלא על כל מי שההעדפה שלו שונה משלך.

באופן אישי אף פעם לא הסתדרתי עם נשים שבאו עם רשימת מכולת או עם רשימת גבולות, וגם היה לי קשה לחוות אותן כנשלטות. עבורי שליטה מתרחשת באופן כמעט ספונטני כאשר אחד מסופק מהפעלת כוח, ואחר מסופק מכך שמפעילים עליו כוח. לאחד נכון לחלק פקודות, ואחד נכון למלא אותן. לצד זה צריכים אמון, כבוד ואהבה. ובניגוד לאחרים אינני סבור שהסכמה מהותית לשגשוגו של קשר שליטה.

כשמישהי מגיעה עם רשימה של גבולות, מילת ביטחון, וחמישה שומרי ראש... אני פשוט לא נדלק. icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 28 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
................

כשמישהי מגיעה עם רשימה של גבולות, מילת ביטחון, וחמישה שומרי ראש... אני פשוט לא נדלק. icon_smile.gif

אני מאוד אוהבת אנשים עם גבולות ועכבות. הרבה יותר אופציות "לכבוש" ולזעזע אותם עד היסוד (;
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לירליר, אני לא בקטע של להסיק מסקנות נחרצות, אבל מה שכתבו לך נשמע לי די מניפולטיבי. לא בגלל עצם ההעדפה, אלא בגלל ההתנסחות. אפשר למשל להשוות לתגובה של רפאל, שהצליח לכתוב שהוא לא נדלק מזה, בלי לזרוק בהתנשאות ששולטים שכן מקבלים גבולות הם לא שולטים בכלל וכיו"ב.

יש אנשים שהם בסדר גמור ובכל זאת לא מתאימים לך, למרות שגם את בסדר גמור. הרבה מהדברים שקושרים פרטנרים הם עניין של טעם ולא של נכון/לא נכון. רק הייתי נזהרת קצת יותר מאנשים ש"יודעים את האמת".
lirlir​(נשלטת)
lirlir​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
אני מסכים עם הטענה שכל אחד וכוס התה שלו, ושהמונחים "שולט" ו"נשלט" מתייחסים למגוון רחב של נטיות והעדפות. רק נטייה אחת אני באמת לא מקבל, וזו הנטייה לאפס, לבטל לזלזל או להתפלא על כל מי שההעדפה שלו שונה משלך.

באופן אישי אף פעם לא הסתדרתי עם נשים שבאו עם רשימת מכולת או עם רשימת גבולות, וגם היה לי קשה לחוות אותן כנשלטות. עבורי שליטה מתרחשת באופן כמעט ספונטני כאשר אחד מסופק מהפעלת כוח, ואחר מסופק מכך שמפעילים עליו כוח. לאחד נכון לחלק פקודות, ואחד נכון למלא אותן. לצד זה צריכים אמון, כבוד ואהבה. ובניגוד לאחרים אינני סבור שהסכמה מהותית לשגשוגו של קשר שליטה.

"לצד זה צריכים אמון, כבוד ואהבה"

אמון כבוד ואהבה אלו דברים שנבנים ודורשים זמן
ההפרדה כאן בין השלב הראשוני של היכרות ובניית אמון, ובין מערכת יחסים יציבה הוא מהותי

אני די בטוחה שבדבריך לא התכוונת לומר שזה סביר לומר לנשלטת שרק הכרת שהגבולות שלה הן לא שלה, שאין בכוחה להבין מה טוב לה, שמה שהיא רואה כזלזול בעיניה, בעיניו זה הורדת החומות וחינוך ושמתוקף היותו שולט זה המקום שלו להחליט בעבורה, תוך מחיקה מוחלטת של גבולותיה ודעותיה

ולא מדובר על לבוש/ דיבור או כאב במקרה הזה
אלא השפלה ובעיקר ביזאר
(אבל בתכלס? זה יכול היה להיות גם הדברים הקטנים.. כל אחת וגבולותיה)

בוא נתעורר שניה מהמקום הנורא נוח הזה של "תסמכי עלי"
אתה רוצה את האמון שלי?
תרוויח אותו
ולצפצף עלי זו לא בדיוק הדרך

אין ספק וויכוח שביחסים שנבנו לאורך זמן- אין צורך בגבולות או מילות בטחון כי ההבנה והחיבור בין השניים נמצאים במקום שונה לחלוטין
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}

לכל אחד יש גבול, בכל דבר בחיים!

LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 28 באפר׳ 2013
אני שונאת גם כשלמשל נשלט שמנסה להשאיר רושם
ובפרופיל כתב בגבולות "אין"
או "יקבעו ע"י המלכה" וכו'
כי אין דבר כזה
לכל אחד יש גבול עם עצמו, קו אדום - וזה בסדר ולגיטימי
והרבה יותר לגיטמי - שהשולט שלך יכבד אותם!

חוץ מזה אני בטוחה שגם לו יש את הגבולות שלו ודברים שלא היה מוכן לעשות
איך הוא ירגיש אם את תבקשי ממנו משהו קיצוני שלא נראה לו, רק כי קבע ש"אין גבולות"?
ברור שהוא השולט הוא הקובע זה לא משנה מה תבקשי בלה בלה..... כן... בסדר...

בקיצור, בולשיט, בטוח שפוי ובהסכמה - זה המפתח להכל, זה אומר - גם גבולות.
ואם תשאלי אותי בכלל הגישה שלו קצת מסריחה, זה שהוא כתב
"פפפ איזה מן שולטים היו לך בטח נשלטים"
זה כבר מראה שהבנאדם פשוט אנפנטיל,, בנוסף לזה שלא מבין את החשיבות של גבולות
אז במקום לתהות על הדביל הזה פשוט דפדפי הלאה ותמצאי שולט בוגר ואחראי במקום (:
רפאל
רפאל • 28 באפר׳ 2013
lirlir כתב/ה:
בוא נתעורר שניה מהמקום הנורא נוח הזה של "תסמכי עלי"
אתה רוצה את האמון שלי?
תרוויח אותו
ולצפצף עלי זו לא בדיוק הדרך

זו המקבילה הנשית ל"תוכיחי שאת נשלטת ראויה"? icon_smile.gif
כך או כך - זו לא הדינמיקה שאי פעם ייחלתי לה.

כמו שכבר כתבו לך כמה פעמים, אני חושב שהקושי שאת מעלה יעלם באחת אם לא תדברי עוד על "מה נכון באופן כללי בין שולט לנשלטת" אלא על ההעדפות האישיות שלך.
lirlir​(נשלטת)
lirlir​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:

זו המקבילה הנשית ל"תוכיחי שאת נשלטת ראויה"? icon_smile.gif
כך או כך - זו לא הדינמיקה שאי פעם ייחלתי לה.

כמו שכבר כתבו לך כמה פעמים, אני חושב שהקושי שאת מעלה יעלם באחת אם לא תדברי עוד על "מה נכון באופן כללי בין שולט לנשלטת" אלא על ההעדפות האישיות שלך.

את העדפותיי ומה נכון לי אני יודעת, ציינתי זאת גם בראש השרשור שיש לי דיעה מגובשת בנושא

נורא עניין אותי אם רק אני רואה את הגבולות כמשהו חשוב שנועד להעניק לי כנשלטת (כי כן יקירי, יש הבדל. יש כאן צד שנותן עצמו וצד שלא חשוף באותה המידה) את הנוחות והבטחון שלי

אני שמחה לגלות שאני לא היחידה שמרגישה כמו שמרגישה
Ultra​(שולט)
Ultra​(שולט) • 28 באפר׳ 2013
יש צורת שליטה משיקה ל בדסמ, לא ממש פופולארית בארץ שבה אנשים הולכים אחרי
הכתבים של ג'ון נורמן. בעולם ה GOR לשפחות תאורטית אין גבולות כיוון שמדובר
בשפחה יותר במובן של עבדות קלאסית כמו בימי רומה ויוון.

לעומת זאת בקשר בדסמ (אפילו סשן בודד) אני עם כל נשלטת הייתי מתחיל
בבירור מפורט של כל 240 הסעיפים של הרשימה שכל העולם משתמש.

וגם לי יש דברים שאני לא אוהב במיוחד או לא מתלהב מהם.

That's my cup of tea: I like to share my Twinings icon_surprised.gif
אזור השפלה
לפני 11 שנים • 5 במאי 2013
אזור השפלה • 5 במאי 2013
יש גם שולטות כאלה.
יש ויש.
מבחינתי אין דבר כזה להכיר מישהי אם היא לא מכבדת גבולות.
זה מה זה בסיסי icon_smile.gif
teacher​(שולט)
לפני 11 שנים • 5 במאי 2013
teacher​(שולט) • 5 במאי 2013
בעיני זו פונקציה של שפשוף וניסיון הדדי.
אבל בגלל שכולנו כל כך אוהבים למהר ולהגיע לספייס, אורגזמה (שכל אחד ימלא את המטרה שלו),
אנחנו מתרכזים במטרה שלנו ושוכחים את הדרך.

מי שמוכן לקחת על עצמו את הסיכון וההתרגשות של סשן BDSMי עם מישהו שהוא לא מכיר לעומק,
צריך את כל הרשימה והגבולות והחוקים והכללים, זה הדבר היחידי שמשחרר קצת חופש לעשות את הדברים הלא צפויים ולאפשר איזו מידה של שליטה בצד השני מבלי לדרוך על יבלות, מיניסקוסים ופצעים רגשיים מהילדות.

מי שבא לו לצאת לטיול אמיתי בו לא יודעים בדיוק לאן מגיעים, מתחיל עם מעט גבולות, מעט סיכון אבל הרבה סיכוי, לדרך חיובית ומתגמלת לשני הצדדים.

כולם רוצים מהר, אף אחד לא רוצה לאט.