ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מותר לכם גם להיות נורמליים?

כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 29 באפר׳ 2013

מותר לכם גם להיות נורמליים?

כוח הזרוע​(מתחלף) • 29 באפר׳ 2013
שאלה לשולטים: האם אתם מראים אהבה כלפי ה"נשלטות" שלכם? האם אתם מנשקים אותן? מחבקים אותן? יורדים להן? שוכבים איתן כפיות אחרי סקס? אומרים להן שאתם אוהבים אותן? מנהלים איתן שיחות נורמליות שלא מבוססות על תבנית של פקודה-ציות? צוחקים איתן?

או שאם תעזו "להירדם בשמירה" ולעשות בטעות משהו מהדברים ה"וניליים" האלה, זה יוריד מהגבריות שלכם והן יפסיקו להימשך אליכם?

אני מבקש שתבליגו על הסגנון הפרובוקטיבי של הכותרת ושל ההודעה, זה רק בשביל לגרות אתכם להיכנס ולענות. אשמח לתשובות כנות.
תודהicon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באפר׳ 2013
מנשק, יורד, מכפת, אוהב, אופה איתה עוגיות בצורה של חיות וקורא לה בשמות חיבה מטופשים.

לולא יכולתי לעשות כן, הייתי מרגיש לא יותר מאשר כלי קיבול לפנטזיות שלה, משמע היא בכלל לא שלי כפי שאני, אלא של איזו דמות מדומיינת ושטוחה אותה אני משחק ועליה הושלכו כל הסטריאוטיפים של "אדון" בדסמי. להיות כלי קיבול לפנטזיות זה לא מאוד אדנותי בעיניי, וחשוב הרבה יותר - זה גם לא מאוד כיף.
    התגובה האהובה בשרשור
קנטור​(שולט){חתולהלה}
זאלופון אני שונא אותך. אתה תמיד רושם את מה שאני רוצה לכתוב יותר טוב ממה שאני אי פעם יכולתי.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 באפר׳ 2013
זאלופון כתב/ה:
מנשק, יורד, מכפת, אוהב, אופה איתה עוגיות בצורה של חיות וקורא לה בשמות חיבה מטופשים.

לולא יכולתי לעשות כן, הייתי מרגיש לא יותר מאשר כלי קיבול לפנטזיות שלה, משמע היא בכלל לא שלי כפי שאני, אלא של איזו דמות מדומיינת ושטוחה אותה אני משחק ועליה הושלכו כל הסטריאוטיפים של "אדון" בדסמי. להיות כלי קיבול לפנטזיות זה לא מאוד אדנותי בעיניי, וחשוב הרבה יותר - זה גם לא מאוד כיף.

זאלו איזה גבר אתה , הכי מהמם שיש
מלכתא
מלכתא • 29 באפר׳ 2013
נראה לי שאם שולטות נשים עושות את זה, גם שולטים גברים יהנו כך יותר מהנשלטת שלהם.
ספנקר תלאביב
ספנקר תלאביב • 29 באפר׳ 2013
התקשורת שלי איתה שלא במסגרת סשן היא לגמרי "ונילית"-שיחות,צחוקים,חיבוקים...מי שתקוע בפוזת המאסטר שיבושם לו.
Brave girl
Brave girl • 29 באפר׳ 2013
איך אפשר להיות עם מישהו שלא מראה גם אהבה וחום?
זה בכלל לא סותר אחד תשני
זה שהוא ישן איתי כפיות אחרי סשן עושה אותו פחות שולט ואותי פחות נשלטת?

ההפך
אני הכי רוצה את זה כך
תפרק לי תצורה ואז תחבק אותי כל הלילה

זה יעשה אותך הכי שולט שלי בעולם!!!!!
סירופ​(נשלטת)

יש חיים אחרי...אבל

סירופ​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2013
היחסים הבידיאסאמיים שלנו הם ציר היחסים, זו המוטיבציה הראשונית להתחבר

לזוג של דום ושפחה.

אבל אם זה היה מוגבל לשיח שליטה, מערכת היחסים לא היתה מחזיקה הרבה, ואנחנו כבר יותר משנתיים יחדיו

אז יש ארוחות משותפות, הרבה טיולים, נסיעות וויכוחים פוליטיים, גם פה ושם כעסים, דמעות, האשמות... מערכת יחסים אורגנית, רב מימדית.

אין מין וונילי , אין בלונים וכפיות, אבל יש סקס מעולה, מלא מתח ואדרנלין.

וחרף כל זאת או ..בכל הזמן הזה

בכל רגע נתון, בלילה וביום, כמו שהשכינה יורדת על השבת, כפי שזיו החמה ממלא את הארץ.

מעל כל שיחה ומבע, זה קיים ככותרת וכהגדרה.

הוא האדון ואני השפחה.
A mental
A mental • 29 באפר׳ 2013
בסופו של דבר כולנו דובונים חמודים שרוצים אהבה
דממה​(נשלטת)
דממה​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2013
בכל בוקר היה לנו טקס קבוע. הייתי דואגת שיהיה לו קפה חם על השולחן, משהו לאכול וכמובן את העיתון השלם שבשום אופן לא מופרד לחלקיו.
אחרי שהוא סייים, כשאני עומדת במטבח ושוטפת כלים או במקלחת מול המראה, הוא היה בא עם החיוך הזה שלו, מחבק אותי מאחורה ומנשק לי את השיער. כשהוא היה לוחש לי "תודה", המסקרה שלי הייתה נמרחת קצת.
לא הייתי מחליפה את זה באף תחושה אחרת, לא כשאני קשורה בלי יכולת לזוז והזין שלו חונק אותי, לא כשיצאנו למסיבות בחו"ל כשאני לובשת רק חוטיני קטן והוא מוליך אותי בשרשרת. לא היה רגע אחד שבו הוא שלט בי יותר מהבקרים שבהם נאלצתי להתאפר מהתחלה.