בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הייתם מוכנים לחיות כקוקהולדים?

סוטה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 29 באפר׳ 2013
סוטה​(נשלט) • 29 באפר׳ 2013
כן, בתנאי שהסטאד הוא יזיז טהור. כלומר, עבד מין. ושלא ניפגש בשום סיטואציה.

ולמי שתהה, גם קוקהולד יכול להכתיב תנאים.
Indulge
לפני 11 שנים • 30 באפר׳ 2013
Indulge • 30 באפר׳ 2013
לא.
זה פשוט כל כך לא נכון לדעתי.
venus in our blood​(שולטת)

אמביוולנטית ( זהירות, חפירה ! )

venus in our blood​(שולטת) • 30 באפר׳ 2013
לא חושבת שהמונח הנכון הוא ''לחיות כקוקהולד '', לא חושבת שיש כאן בכלל עניין של בחירה
או שאתה כזה או שלא
הבחירה היא האם לממש זאת או לא.

אצלי זה מאוד אמביוולנטי, מצד אחד ( ככל הניראה הפן הנשלט שבי ) מתקומם ואף נפגע מעצם העובדה שהוא בכלל מפנטז את זה

מצד שני, כפי שכבר נאמר כאן, כל עוד אין קשר רגשי לסטאד וכל עוד לא מדובר ביחסי מין מלאים , ( לי, אישית, יש שריטה עמוקה בנושא אקט הבעילה ), זה יכול להיות משעשע למדי.

מה שכן, הדבר היחיד שמעיב על כל החגיגה , זה בדיוק מה שבטי אמרה, לא בא לי לשמש כלי לפנטזיות של הנשלט ! זה אמור להיות להיפך !

ומצד שלישי, כל עוד נשמרים הגבולות ( שלי ) , וכל עוד זה לא נעשה על בסיס קבוע , זו פנטזייה חביבה וכמעט בלתי מזיקה.
כפוף

כל העניין של כולנו ממילא אפל

כפוף • 30 באפר׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
Shiny כתב/ה:
נשלטים האם הייתם מוכנים לחיות כקוקהולדים? ומה הגבולות בנושא?

ושולטות האם הייתן רוצות קשר כזה?

ממש ממש לא. ראשית, כי לא הייתי רוצה גבר/אהוב שיפיק הנאה אפלה מצפייה בי עם אחר, אלא רגש פשוט של קנאה בוערת. שנית, כי לא הייתי רוצה לרמוס את תחושת הערך העצמי של הגבר שלי ביחס לגברים אחרים, או להפוך אותו למישהו שהוא נמוך בהיררכיה לעומת גברים אחרים. חשוב לי שהגבר שאיתי (או האישה) ירגיש שהוא נסיך כלפי העולם ונשלט בבית, ושיהיה נשלט של נשים בלבד, לא של גברים (בעקיפין, ע"י "קוקהולד").

מעבר לכך, בעיניי, כל עניין הקוקהולד משחק בעיקר על מתח בין גברים, מי יוצא יותר 'גבר' ומשיג את האישה - משחק מחפיץ נשים ביסודו. זה מאוד רחוק ממה שמסב לי הנאה.

הגבר הנשלט בהגדרתו מונמך ביחס לגברים אחרים. הוא יכול להעמיד פני נסיך אבל ברגע האמת הוא מונמך ומוקטן ע"י בת זוגו והם לא.
זה יכול להישאר בין 4 כתלים אבל אי אפשר להתחמק מכך.

המאהב הנוסף נועד להקטין את הנשלט עוד יותר. הוא הגבר הכובש והחודר. לו מותר כל מה שאסור על העבד שאינו ראוי לכך ולעולם לא יזכה לכך. הוא משמש כאמצעי להעמקת השפלתו של העבד בפני השולטת ולהמחיש עד כמה הוא אינו באמת גבר.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 30 באפר׳ 2013
קודם כל, המילה מבוטאת cuckold, כלומר:
קאק (ולא קוק) + אולד (ולא הולד) = קאקולד (ולא קוקהולד).

דבר שני, אין נכון ולא נכון (אובייקטיבית).
יש רק מתאים ולא מתאים (סובייקטיבית).

מדובר, בין היתר, באקט משפיל (אני מזדיינת איתו ולא איתך) ואדנותי (לי מותר ולך לא) מצד האישה כלפי הגבר.
מכיוון שזה אקט קיצוני, ונוגע בעניין עדין (סקס), ברור שלא לכל זוג זה יתאים, כמו שיחסי שליטה של 24/7 לא מתאימים לכל זוג בדס"מי.

לכן, השרשור הזה הוא (לכל היותר) סקר לא מייצג, ולא דיון על הלגיטימיות של אקט מסוים.
Mary Jane

Re: כל העניין של כולנו ממילא אפל

Mary Jane • 30 באפר׳ 2013
כפוף כתב/ה:
[

הגבר הנשלט בהגדרתו מונמך ביחס לגברים אחרים. הוא יכול להעמיד פני נסיך אבל ברגע האמת הוא מונמך ומוקטן ע"י בת זוגו והם לא.

המאהב הנוסף נועד להקטין את הנשלט עוד יותר. הוא הגבר הכובש והחודר. לו מותר כל מה שאסור על העבד שאינו ראוי לכך ולעולם לא יזכה לכך. הוא משמש כאמצעי להעמקת השפלתו של העבד בפני השולטת ולהמחיש עד כמה הוא אינו באמת גבר.

אתה מדגים בדיוק לאיזה סוג של נשלטים אני לא נמשכת - מלאי רגשות נחיתות ביחס לבני מינם.
מה גם שבתשובתך מובלעת הנחה שוביניסטית, לפיה חדירה וכיבוש חד הם, על מנת להיות גבר 'אמיתי' עליך להיות 'כובש וחודר' ביחסים עם האישה, וכי כל מי שנשלט על ידי אישה אינו גבר אמיתי. ובכן, בעיניי גבר נשלט הוא גבר אמיתי לכל דבר ועניין והוא לא נחות ביחס לגברים אחרים, נהפוך הוא. חוץ מזה נשלט/ת יכולים להיות 'נסיכים' ובו זמנית גם נשלטים. זה אמנם יחס מורכב, אבל במורכבות טמון היופי.

הו וול, אני מניחה שהכל מסתכם בגישה ובפרספקטיבה.
רצסיבי​(נשלט)

Re: כל העניין של כולנו ממילא אפל

Mary Jane כתב/ה:
כפוף כתב/ה:
[

אתה מדגים בדיוק לאיזה סוג של נשלטים אני לא נמשכת - מלאי רגשות נחיתות ביחס לבני מינם.
מה גם שבתשובתך מובלעת הנחה שוביניסטית, לפיה חדירה וכיבוש חד הם, על מנת להיות גבר 'אמיתי' עליך להיות 'כובש וחודר' ביחסים עם האישה, וכי כל מי שנשלט על ידי אישה אינו גבר אמיתי. ובכן, בעיניי גבר נשלט הוא גבר אמיתי לכל דבר ועניין והוא לא נחות ביחס לגברים אחרים, נהפוך הוא. חוץ מזה נשלט/ת יכולים להיות 'נסיכים' ובו זמנית גם נשלטים. זה אמנם יחס מורכב, אבל במורכבות טמון היופי.

הו וול, אני מניחה שהכל מסתכם בגישה ובפרספקטיבה.

עכשיו אני מבין למה הזדעקת כשפרסמתי את החלק הראשון של סיפור הקאקולד האחרון שלי icon_smile.gif
הסיטואציה הזו מעוררת בך סלידה של ממש.
אגב, אני מבין למה. זו סיטואציה טעונה שיכולה לחבוק בתוכה כל מיני אספקטים, חלקם לא חיוביים כל כך, גם כשהיא נעשית בהסכמה מלאה של כל הנוגעים בדבר (ועל אחת כמה וכמה כשהיא לא...).
Mary Jane
Mary Jane • 30 באפר׳ 2013
רצ (:

אני בעיקר סולדת מביטויים של שוביניזם, גלויים וישירים או סמויים ועקיפים.
רצסיבי​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
רצ (:

אני בעיקר סולדת מביטויים של שוביניזם, גלויים וישירים או סמויים ועקיפים.

אני חושב שכבר עמדתי על זה (הגיבורים בסיפור שלי הם מחפיצנים נאלחים, אני יודע, ולא בסתר, אלא בגלוי ובכל צעד ושעל), אבל עוד קודם חשבתי שהיה משהו גם מעבר לכך, וחשבתי שמצאתי לזה ביטוי במה שכתבת פה למעלה.

אגב, סיפור על שוביניזם שמתפורר בידיים, לא אמור להיות מוקצה, לא?
זה לא כמו בדיחות שואה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 באפר׳ 2013
העניין הוא הזרקור
אצלי הזרקור הוא על המלכה, על ההנאות שלה, הסיפוק, ועל העברת הכוח של גבר לאישה.
ואצלכם הוא על העבד, ההשפלה , ההעלבה וההתעללות בו בדיוק בגלל זה אנחנו אומרות שאנחנו לא מתחברות לעניין.
אם אני ארצה לשכב עם מישהו אני לא אצטרך את התירוץ של הקוקהולד.

אגב "המאהב הנוסף נועד להקטין את הנשלט עוד יותר. הוא הגבר הכובש והחודר. לו מותר כל מה שאסור על העבד שאינו ראוי לכך ולעולם לא יזכה לכך. הוא משמש כאמצעי להעמקת השפלתו של העבד בפני השולטת ולהמחיש עד כמה הוא אינו באמת גבר."

אין בעייני היררכיה של גברים, גבר אמיתי מול נשלט, ומה ששלי תמיד יהיה מעל כל גבר אחר.