לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הייתם מוכנים לחיות כקוקהולדים?

Maple​(אחר){femboy}
לפני 6 שנים • 30 באוג׳ 2017

Nah...

Maple​(אחר){femboy} • 30 באוג׳ 2017
אישה מבפנים כתב/ה:
אתחיל בכך שמאוד הייתי רוצה לממש. לא 24/7 אבל כן לחוות את ההרגשה שהגבירה שלי מקבלת מאחרים מה שאני לא יכולה לתת. זה עדיין לא קרה אבל בפנטזיה אני מאוד מפרגנת.
עכשיו לקטע האקדמי. אתה לא בוחר להיות קאקולד כמו שאתה לא בוחר להיות הומו. אני חושבת שמבחינת גבר לראות את בת זוגו בסקס עם גבר אחר זה שיא ההשפלה ( בגרסה למתקדמים הגבירה גם מצווה על העבד שלה לענג את המאהב בדרכים כאלה ואחרות ).
אני לא פגשתי עדיין עבד / משרת שהגיע למצבו בעל כורחו. 90% מהכנועים רצו להכנע עוד לפני שפגשו בשולטת מתאימה ורק 10% היו גברים אסרטיבים שנגעו וניכוו. אבל מרגע שניכוו רצונה של הגבירה הא רצונו שלו. השאלה כאן רלוונטית רק מכיוון שאנו נותנים משקל יתר לקיום יחסי המין עם מי שאינן בן זוגנו. באותה המידה יכולתי להפגע מפלירטוט של גבירתי עם גבר סקסי שמולו אני מרגישה מאויימת.
בנימה אישית אני לא חושבת שקיים זיין או גבר משובח ככול שיהיה שיכול לפגוע באהבה של רונית ושלי אחת לשניה. יחסי המין לא מגדירים אהבה וזוגיות ( לפחות לדעתי ) ולכן אני משאירה את ההחלטה לרונית. היא יודעת שביום שזה ידבר אליה היא יכולה לפעול בחפשיות ויש לה את ברכתי ללא חשש מסצנות קנאה אחר כך.
רק שיגיע כבר....

לא בשבילי ממש אבל ממש לא. כי כנראה קנאי ורק המחשבה על זה מכעיסה אותי לאין סוף.
יכול להיות שאני לא בסדר אבל זו ההרגשה שהנושא הזה נותן לי מבפנים.
Netrunner​(נשלט)
לפני 6 שנים • 30 באוג׳ 2017
Netrunner​(נשלט) • 30 באוג׳ 2017
היום להיות מונוגמי ולרצות יחסים בלעדיים זה לא באופנה. הכל בסדר עם איך שאתה מרגיש לגבי זה.
Slag
לפני 6 שנים • 31 באוג׳ 2017
Slag • 31 באוג׳ 2017
קוקהולד זאת הגדרה רדודה למשהו הרבה יותר עמוק פנימה בנפש שלו ושלה.זה לא שולט ווודאי שלא נשלט .זה אחר.רוב התגובות פה נכונות אבל לא מדוייקות.כל קוק והסטייה שלו.
כולנו דומים וכולנו מאוד שונים ולכל זוג ההעדפות שלו למה עם מי מתי וכמה.
מה שבטוח אין בזה שום דבר אפל או פסול.

מה עוד? אם לא תנסו לא תדעו.
Slag

Re: Nah...

Slag • 31 באוג׳ 2017
לא בשבילי ממש אבל ממש לא. כי כנראה קנאי ורק המחשבה על זה מכעיסה אותי לאין סוף.
יכול להיות שאני לא בסדר אבל זו ההרגשה שהנושא הזה נותן לי מבפנים.[/quote]

דווקא רוב הקוקהולדים שהכרתי הם קנאים מאוד לאשה ממש מאוהבים 247 שהפיקו המון תועלת ולמידה מהעולם
הזה.אני ההוכחה.עדיין קנאי אבל במיטה הכל משתחרר האמינו או לא.
אל תתפשרו על שותף שיתאים אם הכימיה לא 120 אחוז זה ממש לא אל תגידו שלא אמרו לכם .
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 31 באוג׳ 2017
קוקולד

זה גבר שמשהו בחיי המין שלו ושל בת זוגו לא זורם להם ,לפי השאיפות והצרכים של שניהם ,או אחד מהם .
(הם עושים עניין בדרך פסולה ,מבעיה שקיימת באופן טבעי אצל המון זוגות שאינם בוחרים בדרך שהם בחרו בה)

זה גבר שלפעמים הוא בעל נטייה ברמה זו או אחרת לגברים.
הן שהוא מודע לכך, או שלא מבין ומודע לכמה הוא שם
בדרך כלל זה גברים שנולדו בשנות ה 50.60.ו70

זה זוג שמרגש אותם אקסהבציוניזם.או מין קבוצתי
כי הם זוג מיני הרבה מעבר לנורמה.

זה גבר שיש לו עניין בזרע של הגבר שצירפו ..

או זה גבר שלא נמשך.לאשה שלו

או זה גבר שיש לו או לה בעיה תפקודית או נכות מסויימת .

חוויות יהיו להם
אך הם מתרחקים שנות אור מפתרון הבעיה ביניהם .

מפני,שגבר ואישה שבאו בברית הנישואין,ומפירים את הברית הזאת קהל עם ועדה .חרצו גורלם להרבה אש ומדון ביניהם .
כולל אותם אילו שנגעו ובעלו באשה הנשואה.
Bagel
Bagel • 31 באוג׳ 2017
לקוקולד כואב ששוכבים עם אשתו גברים אחרים אבל כמו כל מזוכיסט פונדמנטליסט, הוא מוכן לספסר בכאבים של עצמו בעבור ריגוש מיני. חזרה אובססיבית על פעולה שכואבת או משפילה הופכת את הפעולה לריקה לחלוטין מתוכן ומאמנת את האדם ואוטמת אותו לאלמנטים הטראומטיים שבה. אז הקוקולד לא באמת מקנא לאשתו ולא באמת אכפת לו ששוכבים איתה אבל עם קצת טראש-טוק מהאישה (אתה אפס, אני רוצה גבר אמיתי) ועל ידי כניסה עצמית למצב חצי אוטיסטי, הוא מסוגל לקושש קצת הנאה מינית מהסצינה.

יש קוקולדים שאוהבים למצוץ זין אבל טוענים שהם לא הומואים, יש קוקולדים שטוענים שהם מקנאים למרות שהם אלו שמסדרים לאישה את הגבר, וכמובן שהקוקולד טוען שהוא כנוע - למרות שבפועל הוא זה שמנהל את האישה וגם את הגבר שאיתה. כמו כל הפטישים המזוכיסטיים גם הקוקולדים הם בדרך כלל טיפוסים שתלטניים מקובעים ואובססיביים. אבל למה לא? לבריאות.

מישהי הציעה לי להיות קוקולד. שהיא תביא גבר ושאני אשרת את שניהם וכו״ היא אמרה שמרגש אותה לראות מישהו מכניס את הזין למישהו אחר לתחת. אמרתי לה שתלך למועדון גייז ושמבחינתי לא קיים גבר שיכול להמצא מעלי בהיררכיה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 31 באוג׳ 2017
SpongeBob כתב/ה:
מוכן לחיות כקוקילידה

מוכן לחיות כקוקבלוק.
אה רגע, אני כבר אחד כזה חחחח
zx11007​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 1 בספט׳ 2017

קוקהולד

zx11007​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2017
שלום לכם אני קוקהולד של אישתי מס שני כבר מאד מנוסים יש לי הרבה תובנות על ענין יחסי קוקהולד וגם המון חומר איכותי
בעבר היה אתר שנקרא חוויות כואבות לצערי הוא נסגר ויחד איתו הסיפורים שלנו מנקד המבט שלי
היה לנו שותף קבוע וחבל שזה נגמר
אשמח לספר עוד למי שייבקש
שלגי
לפני 6 שנים • 1 בספט׳ 2017
שלגי • 1 בספט׳ 2017
כמות השיפוטיות והתובנות בשנקל של אנשים באתר שאמור להיות בלתי שיפוטי בעליל.

עצוב שזה לא מפתיע.