סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

hrgiger
לפני 10 שנים • 15 ביולי 2013
hrgiger • 15 ביולי 2013
בכל סדרה אמריקאית שמכבדת את עצמה יש פרק מחווה למחזות זמר.
והנה ההוכחה שהכלוב לא נופל מהוליווד!
ייייי{[לא כאן יו}
ייייי{[לא כאן יו} • 15 ביולי 2013
אתה נמצא במצוקה וזקוק לעזרה.
אף אחד כאן לא באמת יכול לעזור לך,אם לא תעזור לעצמך.
ואף אחד לא באמת מחפש להרע ולהזיק לך קוראים לזה כוח -המדמה
הכל דימיונות.
תלך לפסיכיאטר רק הוא יכול להועיל לך.
תספר לו הכל.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 15 ביולי 2013
התקשרתי לזקן לשמוע מה קורה איתם אך לא יכולתי לשמוע כלום בגלל השירה האדירה של שניהם. זה כבר כמה שעות, ואני לא קולט את זה.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 15 ביולי 2013
חריג, מה הם שרים שניהם בשירה אדירה ? איזה שיר ? icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
ממש לא יודע. זה נשמע יותר כיללת שכורים. זו תוצאה של הכדורים הנכונים שהם התחילו לקחת, ככל הנראה.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 15 ביולי 2013
השאלה היא אם אתה חושב שתוכל להמשיך לאהוב את הטראנסית גם בלי הטירוף, גם אם היא תהפוך מעכשיו לאדם רגיל שקם מוקדם בבוקר לעבודה וחוזר בערב עייף, בלי חשק ובלי כוח לשחוט חתולים ולטגן להם את האשכים ? icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
אני עוד לא יודע כמה נורמלית היא תהיה, ואין לי מושג מה ארגיש כלפיה אחרי שפחדתי ממנה פחד מוות, הזמן יגיד את התשובות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 16 ביולי 2013
היא התקשרה עכשיו. אמרה לי תודה שהצלתי אותה. מאתמול לקחה כבר כמה כדורים והיא מרגישה רגועה יותר. והכי חשוב, היא כבר לא רוצה לסרס אותי, רק להרוג. וכאן היא פרצה בצחוק ואמרה שהתבדחה. גם הזקן מרגיש הרבה יותר נמרץ. אמרתי לה שאני שמח בשמחתה. אמרתי לה גם שברגע שאהיה בטוח איתה לגמרי אשמח להזמין אותה לבית קפה. היא שוב הודתה לי. יכול להיות שהיא תשתנה כל כך תוך יום?
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 16 ביולי 2013
הקוקסית התקשרה שוב. מסרה שהביאה מלא אוכל לחולדות המורעבות, ואז שיחררה אותן עם מקל ארוך שהכניסה למרתף כדי שיוכלו לצאת. אם לא הייתי מאכילה אותן קודם הם היו אוכלים אותי, היא הסבירה. נתתי להן חופש. זה מצא חן בעיני. את באמת השתנית, אמרתי לה, ואז היא אמרה לי שאנחנו עוד נתחתן. עניתי לה שאין נישואין חד מיניים בארץ, ואז היא הבטיחה לי הפתעה. מה זו יכולה להיות חוץ מניתוח? ואני בטח לא ארצה אותה בלי זין, כי זה אחד הדברים שמושכים אותי אצל קוקסינלים. בחורות שריריות עם זין. לזה אני נמשך.