סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 23 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 23 ביולי 2013
אל תשאלו מה היה במשפט. הוא נשך את כל העצירים האחרים ואת שוטרי הליווי. נאלצו לקשור אותו חזק והשופט הורה להכניס אותו להסתכלות לעשרה ימים. הוא הצליח להסיר את כיסוי הפנים ונשך איש משמר בית המשפט בזרועו בצורה כזו עמוקה עד שאולי הוא יאבד את היד. פינו אותו מיד להיתראות חולים. לא מקנא בבית החולים לחולי נפש אליו הוא יועבר לאיבחון. אני רק מקווה שבתו לא תלך בעקבותיו. אני פוחד ממנה ונמשך אליה, ולא יודע מה לעשות איתה. היא אגב רוצה להתחתן.
שבי על פני​(אחר)
הוא ברח. המשטרה התקשרה אלי אם אני יודע איפה הוא. מתברר שהוא נשך את השוטרים שליוו אותו לבית החולים לחולי נפש. מה אתם מתקשרים אלי שאלתי. את. לא חתנו, הם ענו לי. אז אצלם אני רשום כבעלה של בתו. נהדר.
שבי על פני​(אחר)
המשטרה היסטרית לגמרי. הוא כבר נשך מאות אנשים ולא נתפס. לא מפרסמים את זה בחדשות כדי לא ליצור בהלה בציבור. דברתי איתם והם חושדים בי שאני מסתיר אותו. את חותני. הבנתם?
שבי על פני​(אחר)
המטורפת באה אלי עם אבא שלה. אני לא מוכן להחזיק אותו אצלי ולהסתבך עם החוק אמרתי להם. ברגע הזה המשטרה וילפנה אלי ובישרה לי שהם תפסו את הנשכן והוא בדרך לבת ים. אני עכשיו בהלם מוחלט. איך הם תפסו אותו כשהוא אצלי בבית?
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 24 ביולי 2013
המשטרה גילתה סוף כל סוף שעצרה את האדם הלא נכון, אחרי שהאדם הנכון יצא הבוקר מהבית שלי וחזר לנשוך עוברי אורח. המצוד חזר והם שוב התקשרו אלי. אמרתי להם שאני לא יודע כלום ושיעזבו אותי ואני גם לא מסוגל לזהות אותו. אבל אתה נשוי לבתו הם התעקשו, הוא ספר לנו בעצמו. אתם עוד לא הבנתם שמדובר במשוגע, שאלתי אותם.
שבי על פני​(אחר)
קבלתי שיחה מהמשטרה להביא מהר את המטורפת לצורך זיהוי אביה, כי בינתיים נתפסו שלושה נשכנים והם לא יודעים מיהו האורגינאל. שאלתי אותם איך יש פתאום שלושה נשכנים והם אמרו שזו תעלומה שהם מנסים לברר עכשיו אם יש קשר ביניהם. תוך כדי שיחה עלה מספר הנתפסים ומפקד המרחב נכנס להיסטריה. הוא הצטרף לשיחה והתחנן שנגיע מה שיותר מהר.
שבי על פני​(אחר)
היינו במשטרה ולא זיהינו איש. לפחות מצאו קשר בין כל הנושכים: הם כולם ננשכו ע״י האבא של המטורפת. אני פוחד שתופעת הנשיכות תתרחב, אמר לנו קצין אחד, ואם זה יקרה, הלך עלינו. הבטחנו לו להזעיק את המשטרה אם הוא ייצור איתנו קשר. חייבים לכלוא אותו בבית משוגעים.
nomorenomore
nomorenomore • 24 ביולי 2013
הרבה זמן לא צחקתי מהשטויות הללו... אדיר.

תמשיך תמשיך לכתוב, זה קורע.
שבי על פני​(אחר)
קשה לי להאמין, אבל המשטרה מתקשרת אלי בבקשת עצה. כי מה קרה? הם הצליחו סוף סוף לעצור את הנושך האמיתי, וחיש העבירו אותו לבית החולים בבת ים, אבל שם, מתברר, שהם לא מוכנים לקבל אותו, בגלל שבעת ההעברה הוא לא רק נשך את כל הפרסונל הרפואי אלא גם משתין בכל רגע היכן שבא לו, לרבות שולחנות, ארונות וכורסאות. אז מה אתם רוצים ממני, אני שואל את מפקד המרחב, והוא מילל שהוא לא נתקל בתופעה כזו והוא לא יודע מה לעשות, אולי לי יש עצה. אמרתי לו שיקח אותו בחזרה לשופט המעצרים, שהוא יטפל בו אישית, והרעיון מצא חן בעיניו. אני לא רוצה להיות נוכח בדיון, אבל בתו, "אשתי" כידוע, דורשת שאבוא איתה. האם הצרות שלי עם המשפחה הזו לא ייגמרו אף פעם?
nomorenomore
nomorenomore • 24 ביולי 2013
נכון, מפקד מרחב משטרה מחפש עצה מנשלט מהכלוב שאוהב שטראנסים מפליצים עליו. הגיוני בהחלט.