צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 11 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 11 בנוב׳ 2013
מכון ויצמן הסכים לנדב שעה של המחשב על לצורך הדמיית המרוץ. חולדאי שבהתחלה זלזל ברעיון יוצא מעורו מרוב שמחה. אתם תראו איזה מרוץ יפה זה יהיה הוא קורא לכל עבר כשהו מלא חיוכים.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 12 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 12 בנוב׳ 2013
את הסרטון שהופק במכון ויצמן חולדאי לא ישכח כל ימי חייו. בסרטון רואים את ההכנות למרוץ של אלפים רבים של רצים עם עגלות ואת המעצר באותה עת של המטורפת. ובזמן שהמריץ מתחיל המטורפת מתגברת על כל השוטרים בתחנה ואצה לכיוון מסלול התחרות. אחרי חמש דקות כבר שוכבים כמה עשרות בעלי אופניים על המדרכה וכמה מכוניות נהפכו. אחרי חמש דקות נוספות מאות רוכבי אופניים שוכבים פצועים ועשרות מכוניות עומדות הפוכות לאחר שהכושים הצטרפו. לאחר דקות ספורות כמעט כל משתתפי התחרות מחקים אותם ומשכיבים עשרות אלפי רוכבי אופניים והופכים את כל המכוניות בדרך. מנהל חברת הביטוח נראה מחפש את חולדאי כדי לרוצחו נפש. בשלב הזה בקש חולדאי להפסיק את ההקרנה כי הוא לא יכול יותר. חכה, אמר לו המפעיל, יש קטעים חזקים יותר בהמשך, אתה מתעלף בטוח, אבל חולדאי ברח מההקרנה. איזה מזל שיש לי יועץ שנתן לי את העצה הזו, הוא חשב. אני צריך לנזוף בו שלא ירים את הראש יותר מדי. אולי גם אוריד לו קצת מהמשכורת.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 13 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 13 בנוב׳ 2013
חולדאי בכל זאת לא מוותר. עלה במוחו הקודח רעיון נפלא: הוא ישלם ממון נכבד למטורפת כדי שתבטיח את אי התייצבותה למרוץ העגלות, וכך, יכול הוא להתקיים בצורה מסודרת. לכן, זימן ראש העיר למשרדו את גזבר העירייה כדי למצוא מקור לתשלום. ואחרי זה, ליתר בטחון, שוב יבקש הוא ממכון ויצמן לבצע סיבוב נוסף על המחשב שלהם.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 13 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 13 בנוב׳ 2013
השיחות לגבי התשלום למטורפת התפוצצו. העירייה הציעה 200 ש״ח במזומן ואילו המטורפת לפי עצתי מבקשת שני מליון לפחות. קשה קצת לגשר על המרחק הזה בין הסכומים. חולדאי מאיים על המטורפת שישכור חברת אבטחה שלא תתן לה להתקרב למרוץ. אז היא אמרה לו שהמחיר שלה נשאר קבוע ושיעשה מה שהוא רוצה. אז חולדאי עשה חשבון שעשרה בריונים מאבטחים יעלו לו פחות מעשרת אלפים ש״ח ולכן זה כדאי לו. אבל בלחץ יועציו הוא שב ובקש ממכון ויצמן להפעיל את המחשב שלהם.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 14 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 14 בנוב׳ 2013
בעייה חדשה. הפעם מכון ויצמן דורש 10000 ש״ח תמורת השימוש במחשב העל שלהם. חולדאי חטף התקף עצבים וכרגע הוא אושפז באיכלוב. אנשי המכון ששמעו על כך הסכימו לעשות הנחה.
שבי על פני​(אחר)
מכון ויצמן וחולדאי הסכימו על המחיר ומחר יופעל שוב המחשב על כאשר נתוני הפתיחה הם שעשרה מאבטחים בריונים מאד יבודדו את המטורפת ולא יאפשרו לה להתקרב למסלול. אני בטוח שהכל יעבור בשלום, הצהיר חולדאי, ואז נוכל לעשות את המרוץ על אמת במציאות. ומכל העולם יבואו לראות ולצלם את המרוץ הייחודי הזה.
שבי על פני​(אחר)
חולדאי עמד לוותר על ההדגמה במכון ויצמן מחר. מה המחשב כבר יציג, כך איש החולדות, הרי אנחנו יודעים בוודאות שהמרוץ יתקיים ויסתיים בשלום. רק עקשנות של יועציו הניאה את חולדאי מלבטל את ההדגמה ולחסוך כמה גרושים לעירייה. חולדאי המאוכזב יושב עכשיו בפאב השכונתי ומנסה להשתכר.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 15 בנוב׳ 2013
חולדאי בהלם. הוא מקיא. הבוקר הוא נסע למכון ויצמן והביט כמה דקות בסרטון ובקש להפסיק את ההקרנה. בסרטון שהכין המחשב רואים את המטורפת מכניסה מכות רצח לשני מאבטחים ששוכבים פצועים ממש על המדרכה וכל יתר המאבטחים נסים על נפשם. ואז המטורפת מצטרפת למרוץ. את ההמשך היה מיותר להציג כי כבר היה ידוע מה יקרה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 15 בנוב׳ 2013
עכשיו חולדאי נורא עצבני עד שהחליט להשתמש בשרותיה של המכשפה היפואית הידועה. אומנם, חולדאי לא מאמין בכל השטויות האלו אבל בכל זאת הוא נעזר בה בפתרון בעיות קשות. אז הוא נסע לביתה ובקש שתטיל כישוף על המטורפת שתהיה משותקת. ולשמחתו, המכשפה בקשה ממנו רק שלושה דברים: אלף ש״ח, מנה סביח ונשיקה. חולדאי שמח למלא משימות אלו. אז אחרי שהמטורפת תחטוף שיתוק הוא יארגן מהר את מרוץ העגלות. החיים בכל זאת יפים, פיזם הוא לעצמו כשיצא.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 16 בנוב׳ 2013
חולדאי התקשר לזקן לשאול מה שלומו. אני בסדר גמור , ענה הזקן. רק יש לי צרות עם בתי. מה קרה התענין איש החולדות. לא יודע, כך הזקן, היא לא מרגישה טוב ולא מסוגלת כמעט לזוז. אם מצבה לא ישתפר אקח אותה לבית חולים. חולדאי איחל לה רפואה שלמה ובגמר השיחה פרץ בצעקות גיל. ניצחתי, היא משותקת. אפשר לקיים את המרוץ בלי הפרעה. כבר מחר נתכנן אותו. נקיים אותו תוך כמה ימים. כמה אני מאושר שהצלחתי סוף כל סוף . ובתחושה עליזה זו, הזמין ראש העיר את אשתו וכל יועציו לדרינק על חשבונו הפרטי. חייבים לחגוג הוא אמר.