בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

go get a life

Demi
לפני 20 שנים • 7 בפבר׳ 2004

go get a life

Demi • 7 בפבר׳ 2004
טוב, אני אומר מראש שאני לא מתכוון לאף אירוע ספציפי וגם לא לאדם מסויים
אני מתייחס לתופעה כללית
התופעה - טלאנובלות מעל גבי הפורום
הוא עשה וההיא עשתה והם עשו והוא הגיב והיא הגיבה וזה לא טוב וההוא פגע והשני נפגע ואז.....
ואז קמים אנשים ומחליטים שהם יכולים לשמש כשופטים ולחרוץ דין לכאן או לכאן ולהגיד שזה בסדר והשני לא בסדר וכו וכו וכו
בקיצור - טלאנובלות מעל גבי הפורום.

ודעתי - go get a life
אנחנו נמצאים כאן בתקשורת מול בני אדם, ובכזה סוג של תקשורת מעורבים בין היתר אינטרסים ואינטריגות, רצונות ומהווים, רגשות ותחושות.
ובכזה סוג של תקשורת תמיד עשוי מישהו יצא מאוכזב, מתוסכל, פגוע וכדומה
וכל אלו קיימים גם אצל שכנינו הוונילים רק שאנחנו בעצם קבוצת אנשים בעלי אינטרס משותף מה שגורם לנו לנתאגד סביב אתרים כמו הכלוב וסביב המועדון, מה שיוצר חיכוחים בלתי נמנעים בינינו.

עם כל זה על כל אחד מאיתנו ללמוד להתמודד אבל, וכאן הביקורת שלי לגבי התנהלויות מסוימות בפורום:
לקחת את כל זה ולזרוק אל הפורום, לסגור חשבונות מעל גבי הפורום, לספר כמה רעעעעע או כמה מישהו נפגעעעעע מעל גבי הפורום כשידוע וברור שהצד השני יגיב בצורה זאת או אחרת.... זה דבר לא נכון.
יותר מיזה, לצערי הרב נמצאים כאן בין היתר אנשים משועממים (ואני מודה ומתוודה שגם לי יש התקפות שיעמום מפעם לפעם) שרוב מה שיש להם בחיים זה לשבת מול המחשב ולכתוב בפורום, ואותם אנשים יושבים כל היום וחורשים את הפורום ומרכלים ומתענייינם ברכילות העדכנית מי עשה מה למי ומתי ואיך וכמה ואיפה ולמה וברגע שכל מה שהוזכר למעלה מגיע אל הפורום באינטראקציה עם אותם משועממים יוצר מין כדור שלג כזה שיוצר שירשורים של עשרות עמודים שמתעסקים בקקה ושם כל אחד או אחת אומרים שוב ושוב את דעתם ומצתדקים וכועסים וכ וכו

תוסיפו לזה אלמנטים מסויימים מבדסמ ותגלו אנשים מתוסכלים, מבולבלים, לא מרוצים מחייהם או מהקשרים שלהם (וכן, חלק גדול הגיע לכאן כי הם לא מרוצים ממה שיש או שאין להם) ותוסיפו לזה אנשים שמתוסכלים מעצם אלמנטים שקיימים בקשר שלהם וכשהם מגיעים לשבת מול המחשב ולהגיב לפורום הם רואים דברים מנקודה מאוד צרה, הם רואים בעצם את עצמם כותבים בפורום רק כאילו בשם שונה כי ההזדהות היא יותר מידי עמוקה וכל זה גורם להמשך גלגל השלג

עיצות פרקטיות שאני יכול לתת הם:
אין קהילה - יש קבוצת אנשים בעלי אינטרסים דומים או אפילו שונים שמתאגדים מסביב לאתרים מסויימים ומסביב למועדון ולכן - אנחנו לא יכולים לשפוט אף אחד או אף אחת (כי לא היינו שם וגם אם היינו שם אנחנו לא יודעים אילו דברים היו בניהם ועל מה דובר ומה סוכם), ואפילו הדיעה שלנו משוחדת ולא אובייקטיבית כי אנחנו חלק מהסצנה וכי אנחנו מזדההים יותר מידי עם ה"דמויות" ולכן..... אפשר להגיב באמפתיות (לכאלו מקרים כמובן כפי שתיארתי) אבל לא לעבור את הגבול הדק.

ולמרות מה שכתבתי כאן אני יודע שבטלאנובלה הבאה עדיין נגיד - ועולם כנהגו נוהג.
Demi
לפני 20 שנים • 12 בפבר׳ 2004
Demi • 12 בפבר׳ 2004
כאילו דא?

ת פ נ י מ ו
Black Roses
Black Roses • 12 בפבר׳ 2004
דמי, לא בכל פעם שמישהו יגיד "קהילה" צריך לקפוץ...
בסדר הבנו אין קהילה אבל יותר נוח להגיד קהילה\קהל כדי להגדיר פחות או יותר את הכוונה....
אין מה לעשות אמרת טלנובלה ככה זה גם אני הגדרתי את זה כטלנובלה קיבוצית....
וכמו בכל כלל של אנשים יש חיכוחים תחכים וכדו'
וככה זה ותמיד זה יהיה שאנשים יעדיפו לרשום בפורום מאשר בפרטי כדי שהבן אדם הפוגע יקלוט!!
ואם אתה רושם כבר את התשובה אז למה לרשום מהתחלה את כל מה שרשמת הרי זה לא יופנם אנשים שומעים מאוש\זן אחת ומיד מוציאים החוצה!!!!
Demi
Demi • 12 בפבר׳ 2004
התשובה שלי פאם היא- אל תעשו סצנות בפורום, דברים צריכים להסגר בין לבין באופן שבו הם התפתחו.

מעבר לזה - אם מישהו בוחר לחלוק דברים עם חבר קרוב זה סבבה וזה אפילו רצוי, אבל יש הבדל בין זה לבין סיפורים בפורום עד אין סוף
Black Roses
Black Roses • 12 בפבר׳ 2004
דמי............ ת-ת-ע-ל-ם
Demi
Demi • 12 בפבר׳ 2004
לא מקובל עלי (תרתי משמע) שאני פותח הודעה שיש בה פחות מ-10 תגובות

מ ה ל א ב ר ו ר ?
כלובי
כלובי • 12 בפבר׳ 2004
רק כדי להבהיר, סכסוכים אישיים וריבים אישיים - לא על גבי הדפים של הכלוב.

נסיון לחיסול חשבונות אישי על גבי דפי הפורום בכלוב יסתיים בחסימה מיידית של הכותב מהכלוב.
ללא בירורים או אזהרות.
אנפת לילה

דמי זה לא קשה

אנפת לילה • 12 בפבר׳ 2004
deMi כתב/ה:
לא מקובל עלי (תרתי משמע) שאני פותח הודעה שיש בה פחות מ-10 תגובות

מ ה ל א ב ר ו ר ?

תגיב לעצמך עוד 5 פעמים ועברת את ה10 בקלילות...... icon_twisted.gif
חצי אדון
חצי אדון • 12 בפבר׳ 2004
הוא צודק - מישהו/י עלול/ה להפגע מצפייה והשתתפות בפורום הזה...

מה שכן - הוא לא בורח מאחריות כמו ....

חצי אדון

ועכשיו ברצינות....

חצי אדון • 12 בפבר׳ 2004
למי שבכל זאת החליט למצוא לו חיים.

לא לשכוח לעשות גוסט לפני - לכו תדעו...