צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

go get a life

חצי אדון
לפני 20 שנים • 12 בפבר׳ 2004
חצי אדון • 12 בפבר׳ 2004
נ.ב

מפת התמצאות בדרך חזרה.

ניקול​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 12 בפבר׳ 2004

דמי אתה צודק

ניקול​(לא בעסק) • 12 בפבר׳ 2004
יישר כוח
כתבת בדיוק מה שאני חשבתי לי
וכמה ששמחתי שאני כבר לא מעורבת פה
ואתה מתפלא שלא מגיבים?
למה יגיבו?
לאמת הקשה?
לכך שקראת לאנשים פה אוכלי נבלות?
אוהבי שערוריות?
בחייך דמי
אם היית מספר מה עשו לך ..שתו לך...היו לך פה 100 תגובות
Demi
לפני 20 שנים • 13 בפבר׳ 2004
Demi • 13 בפבר׳ 2004
ניקול יקירתי
אני שמח לראות אותך כאן
לפחות מפעם לפעם
Black Roses
Black Roses • 13 בפבר׳ 2004
הנה קיבלת יותר מ 10 הודעות בכיין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 13 בפבר׳ 2004
דמי אני איתך....
למרות שמדי פעם גם אני נוגע בחטא הזה
וכלובי....אני מוחה על תגובתך למנוע ממני ומכנופיתי חיסול חשבונות icon_smile.gif
לא יקום ולא יהיה icon_smile.gif
Demi
Demi • 13 בפבר׳ 2004
לראות את רוקו מחסל חשבונות זה אטרקציה
מי שלא ראה - לא ראה חיסול חשבונות מימיו icon_smile.gif
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 14 בפבר׳ 2004
כלובי - אני לא חושבת שהיה כאן טלנובלה (זה היה משהו מהחיים האמיתיים)
אני לא חושבת שהיה כאן "סגירת חשבונות"
לא היה שום דבר של "אינטרסים"
לא היה שום דבר של רעעעעעעעעעעעעע
לא היה כאן שום דבר של שעמום (אני בטח לא משועממת, ואתה?)

ויותר מהכל - בשום הודעה לא הוזכרו שם/שמות לגבי האדם המדובר !!! - מתוך כבוד !
לא היו השמצות לגבי אדם מסויים (ואני אישית ראיתי עכשיו מס' הודעות שבהם נרשמו "דברי טלנובלות" כולל שמות והודעות אלו לא נמחקו ... !)
לא היה ולו דבר אחד שלא היה מן האמת.

תמיד שמרנו בהודעות על : כבוד לאתר, כבוד למועדון, כבר לחברי הפורום, כבוד לאדם הפרטי !!!!!!

סה"כ שיתפנו בצורה מאוד כללית את העובר עלינו !!!!!

ואם גם זה לא בסדר - אז נפגש רק בברכות ליומולדת, חג שמח ושבת שלום.

נ.ב. נימוס מינימלי זה להודיע לאדם שמוחקים לו את ההודעות !!!!!
כלובי
כלובי • 14 בפבר׳ 2004
היה מאד קל להבין במי הדברים היו קשורים, כל כך קל שלא היה צריך להזכיר שמות, לעומת זאת היו האשמות קשות, הבטחות לנקמה ושאר ירקות.

אני מבין שההודעות שכתבת נכתבו מתוך פגיעה וכאב קארינה, צר לי על כך מאד.
אבל זה עניין פרטי ביניכם שאין לו מקום בפורומים כאן.

ולגבי טלנובלות ומחיקות. אני לא מתעדכן בכל העדכונים של כל הטלנובלות על בסיס קבוע אלא כשמישהו מסב את תשומת ליבי למשהו ואז אני מטפל בעניין נקודתית וחד משמעית. ואם מישהו אחר כתב ועוד לא נמחק לו. זה לא אומר שמשהו בחוקים של הכלוב השתנה. גם הפרסומים עליהם את מלינה נמחקו זמן רב לאחר שפורסמו לאחר שכל המכורים לטלנובלות הספיקו להתעדכן בג'וסי סטאף.

במקרה להלן הבחור שעליו נכתבו הודעות הכעס/נקמה לא יצר איתי קשר, אחרים יצרו והתריעו בפני שסגירת החשבונות האישית כאן היא מחוץ לגבול ואני מסכים איתם.

בקשר להודעה פרטית על המחיקה. אני חושב בראש ובראשונה שמין הנימוס בכלוב הוא לשמור על חוקי המקום. ומישהו שבוחר לעבור על הכללים כאן ביודעין לא חייב לקבל ממני התייחסות נימוסית.
כלובי
כלובי • 14 בפבר׳ 2004
אהה ובחלק מההודעות כן היו ציטוטים שכללו שם.
Demi
לפני 20 שנים • 15 בפבר׳ 2004
Demi • 15 בפבר׳ 2004
אני רק רוצה להגיד שההודעה הזאת : go get a life נכתבה כאן לפני ה"טלנובלה" המדוברת והיתה תקיפה ל"טלנובלות" שהיו קימות עוד מלפני זה ובשום פנים ואופן לא ניסתה להתיחס בצורה קונקרטית לארוע מסוים אלא רק באופן כוללני לגבי ארועים מהסוג הנ"ל
על אותו עיקרון אני מניח שההודעה הזאת עוד תהיה תקיפה לגבי "טלנובלות" נוספות שיפורסמו בעתיד

בנוסף רק אגיד שאני מבין את מפרסמי ה"טלנובלות" ולפעמים אפילו מזדהה איתם, אני לא מציג אמת מוחלטת וגם לא מתיימר להציג אחת כזאת, אני רק כותב מה שאני חושב
יותר מזה- לפעמים פרסום של "טלנובלות" הוא חיובי ומועיל לסצנת הבדסמ הישראלית אבל תלוי במה מדובר, תלוי באיזה סוג של ארוע מדובר, משמעותי אם יש לכך השלכות על כולנו וכדומה

למזלי בכלוב אני לא צריך לעשות את השיקולים הללו כי יש את כלובי שעושה אותם בשביל כולנו ואני אפילו מעז לחשוב שכל מי שיתרחק מהסוביקט ויצליח לראות את הדברים באופן מרוחק יותר יסכים עם עיקר דעתי לפחות בנושא הזה

מעבר לזה אני רוצה לציין לחיוב את העיקרון שבו כאשר מוחקים הודעה שולחים במקביל הודעה פרטית שמודיעה על מחיקת ההודעה, זה תורם ליחסים הטובים בין המשתמשים להנהלה וכך יש לנהוג.